עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: Naruto: The Awakening - משחק נארוטו בפיתוח
אנימה ישראל - ANiMe-iL > אנימנגה פופולרית > נארוטו > משחקים
עמודים: 1, 2
Serge
שלום לכל חברי הפורום בזמנים אלה ממש מתפתח משחק נארוטו למחשב שמתבסס על המנוע של אנריל טורנמנט 3 שיצא בקרוב. המשחק יהיה ב3D בעל גראפיקה מרשימה ביותר, הרעיון היה ליצור משחק RPG של נארוטו אשר יתווספו לו עלילות שאנחנו (חברי הצוות) נכתוב.

אני חבר בצוות הפיתוח בתפקיד 3D Artist בנתיים אני עובד על אורוצ'ימארו הינה כמה תמונות:

1

2

3

4

5

6

אם אתם בעלי ידע בתחומים כמו תכנות או תלת מימד\דו מימד אתם יכולים להציע את עצמכם לפרויקט...
בנתיים אתם יכולים ליהיות מעודכנים בפורמים שלנו:
http://www.dbzhood.com/theawakening/forums/index.php

או באתר המשחק:
http://www.dbzhood.com/theawakening/
Sasukee
ראשון!

יפה אחי אחלה סוף סוף משחק נארוטו יפה למחשב :S
Demon K!ller
נראה חזק ביותר...
נקווה שיהיה כמו שהוא נראה..
Amidamaru
שני ! on2.gif

נראה לי שיצא אחלה משחק smile.gif ...
אוריצ'ימרו חמוד אבל לא כזה טוב..
הוא "חלקלק" מאוד,האף שלו לא מתאים,העניים לא במצב מי יודע מה..
והדבר הסגול הזה בגבו..הוא לא נראה ממש שם.
כלומר אתה צריך לעשות תבליטות וקווים למינהם..
בכל זאת אני חושב שיש עוד המון לשפר מבחינת הדמויות ואני גם חושב שאתה צריך צוות גדול לא כך?
בכל זאת גם עם יפה וגם עם לא אני מדבר איתך בהשוואה למשחקים אחרים..
זה משחק 10/10 יצא על בטוחחחחחח....
Serge
ציטוט(Amidamaru @ 16:33 , 15.08.2007)
שני ! on2.gif

בכל זאת אני חושב שיש עוד המון לשפר מבחינת הדמויות ואני גם חושב שאתה צריך צוות גדול לא כך?

בקשר לאף.. המנהל הראשי של הפרויקט רוצה שהדמויות יהיו נוטות לפוטו-ריאליזם כלומר שיהיו כמה שיותר דומות למציאות... מה לא בסדר בעיניים?
הדבר הסגול הזה על הגב שלו יהיה נראה כמו שהוא נראה בסדרה כשנטקסטר אותו.. בנתיים זה מודל שאין בו פירוט רב כלומר LOW POLY בשביל שהוא יזוז כמו שצריך במשחק וטקסטורות משלימות את כל הפרטים הקטנים שעליהם דיברת.. זה כמובן עוד לא גמור..
תודה על הביקורת.. אם ישלך עוד הערות אני אשמח לשמוע
Sasukee
יש לי שאלה זה יהיה משחק רשת?
Orion
שיהיה בהצלחה ... וכל הכבוד על הפיתוח

בגוף אני לא יכול להגיד הרבה כי אני לא מבין בזה כ"כ אבל בנוגע לפנים אולי כדאי לך לנסות לעשות את הפנים יותר צנומות ( כם את אתב יכול לראות בתמונה של אורוצ'ימארו העצמות לחיים שלו גבוההות והלחיים צנומות כאלו מה שנראה דמוי נרקומן.. וקווי הלסת האלכסונים- בקשר אליהם אולי כדאי להקההות את הזווית (זווית יותר גדולה בין הסנטר לקווי הלסת האלכסוניים) .. אולי תנסה טיפה לשנות את הפרצוץ- עשית אותו הרבה יותר יפה ממה שהוא באמת .. אבל שוב זו רק הערה בונה - עבודה נהדרת.
Dunlop
נראה לי שזה הולך להיות המשחק הכי יפה בפורום הזה אתה יכול להגיד מתי הוא יצא והאם זה משחק רשת ?
(תמשיכו ככה XD )
משחק נראה סוס...
תעשו עלילה טובה ...
happy.gif happy.gif happy.gif
Good'N'bye
יפה יפה :]

רואים שהצוות מוכשר D:

מחכה למשחק .
the x
נראה יפה מאוד
מתי המשחק יצא?(בטח עוד הרבה זמן...)
וזה יהיה משחק רשת?
Akuma
וואו.
נראה ממש יפה. בהצלחה לכם, מקווה שיהיה משחק טוב :]
King Leonidas
וואי איזה מגניב!,לא הבנתי משהו המשחק הזה יהיה כמו אנריל טורנמנט 3?(יעני עם רובים וכאלו >_> או אותם מפות? או שזה שונה לחלוטין?)
Serge
זה לא יהיה משחק MMO RPG זה יהיה RPG single player אבל כנראה שתיהיה אפשרות למולטי, וזה פשוט יהיה משחק נארוטו שיתבסס על המנוע הגראפי של אנריל טורנאמנט 3 כלומר תיהיה לזה גרפיקה אדירה =)
King Leonidas
ציטוט(Serge @ 15:42 , 16.08.2007)
זה לא יהיה משחק MMO RPG זה יהיה RPG single player אבל כנראה שתיהיה אפשרות למולטי, וזה פשוט יהיה משחק נארוטו שיתבסס על המנוע הגראפי של אנריל טורנאמנט 3 כלומר תיהיה לזה גרפיקה אדירה =)

אההה הבנתי עכשיו הכל D:! זה הולך להיות סוס :-D on11.gif
scomri
WOW
זה נשמע סוס,
אבל באיזה שלב פיתוח אתם? ייקח עוד הרבה זמן?
ד.א. בהצלחה בפרוייקט!
Serge
הממ כן זה יקח עוד די הרבה זמן משהו כמו חצי שנה-שנה הכי הרבה, אנריל טורנמנט 3 עדיין לא יצא אפילו tongue.gif
Orion
אתם קבוצה יחסית גדולה שעובדת על זה?? אני שוב מאחל הצלחה ומקווה שראית מה שכתבתי בעמוד הראשון
VmaN
אח שלו יהיה את קיבה ואת היוגה הינאטה ואת היוגה נג'י?
White-Tiger
איזה אדירDDDD:::
אני יחכה חצי שנה.P:
בהצלחה.
shiboda
נחמד...
Jenyatip
יש תאריך ל BETA TEST ?
aviking2007
חזק אחי!!

בהצלחה! on12.gif on2.gif
bbibbo
ממש יפה תנסה רק לתת צבע לעיניים של אורוצ'ימארו (אפילו אם זה לא תנסה לתת לזה גוון סגול קצת כמו הסרט/חבל בצורת פרפר שיש לאורוצ'ימאור בגב)
אני מחכה לזה כבר בקוצר רוח גם אם זה ישקול 3 GB חבל שייקח הרבה זמן לפתח את זה נראה אחלה יש לך עוד דמויות שעיצבת??
אני פיסטוק מגניב!
אני יחקה אפילו שנה מת לשחק!
Orion
אמממ serge??? אתה לא עונה כי אתה עסוק מידי או כי כבר ירדתם מהנושא?
Black Coco
מגניב?
@naruto@
בהצלחה on2.gif on2.gif on2.gif
HellCrone
אני לא רוצה לבאס אף אחד אבל זה שיש דמות תלת מימד אחת לא אומר כלום,במשך מעל 5 שנים הייתי קבוצה בחו"ל שפיתחה משחק נארוטו והייתה עם הרבה יותר דברים ואפילו לא הייתה קרובה לסיום,אז אם אתם מתלהבים מדמות תנסו שלא כי רוב הסיכויים שהקבוצה הזאת תיפול לפני האלפא אפילו...
Orion
ציטוט(HellCrone @ 18:19 , 5.09.2007)
אני לא רוצה לבאס אף אחד אבל זה שיש דמות תלת מימד אחת לא אומר כלום,במשך מעל 5 שנים הייתי קבוצה בחו"ל שפיתחה משחק נארוטו והייתה עם הרבה יותר דברים ואפילו לא הייתה קרובה לסיום,אז אם אתם מתלהבים מדמות תנסו שלא כי רוב הסיכויים שהקבוצה הזאת תיפול לפני האלפא אפילו...

כעיקרון כמו ש SERGE אמר .. המשחק יהיה בנוי על המנוע של UNREAL . מסכים איתך שיש סיכוי גדול שהקבוצה תיפול אבל בתכלס .. צריך רק להחליף את הדמויות של אנריל בדמויות של נארוטו .. ואת הנשקים ב"ג'וסואים" ... לא יהיה הבדל חוץ מבמראה ...
Scarab
ציטוט(Serge @ 13:47 , 15.08.2007)
שני !  on2.gif

בקשר לאף.. המנהל הראשי של הפרויקט רוצה שהדמויות יהיו נוטות לפוטו-ריאליזם כלומר שיהיו כמה שיותר דומות למציאות... מה לא בסדר בעיניים?
הדבר הסגול הזה על הגב שלו יהיה נראה כמו שהוא נראה בסדרה כשנטקסטר אותו.. בנתיים זה מודל שאין בו פירוט רב כלומר LOW POLY בשביל שהוא יזוז כמו שצריך במשחק וטקסטורות משלימות את כל הפרטים הקטנים שעליהם דיברת.. זה כמובן עוד לא גמור..

לא יודע מה אתך הריאליזם הזה לא נראה לי מתאים למשחק של נארוטו, אפילו גם התלת מימד, צריך לעשות משהו אנימה מצוייר, פעולה ואנימה, לאידע אם דו ממד אבל אנימה תלת מימד, לא ראליזם. כדאי גם שבביגוד תחשיבו את הקמטים, שבכל תזוזה קמט יזוז לאחד הצדדים, ולהוסים כאלה, קווים כמו בסדרה על הדבר הסגול הקשאים האלה נוו, זה יותר מדי מציאותי וזה חבל.

מה שאני יכול להיות בטוח בו זה שאתם ממש כשרונים ושמומלץ לכם לעשות עם זה משהו בעתיד, הית מת לדעת איך אתם עושים את הדברים האלו, אול במאיה? במאיה הדבר היחידי שאני יודע זה עיגול זז מהצד הזה לשניXD....

ממש בהצלחה! on9.gif
Orion
ציטוט(Arm4g3don @ 13:38 , 7.09.2007)
ציטוט(Serge @ 13:47 , 15.08.2007)
שני !  on2.gif

לא יודע מה אתך הריאליזם הזה לא נראה לי מתאים למשחק של נארוטו, אפילו גם התלת מימד, צריך לעשות משהו אנימה מצוייר, פעולה ואנימה, לאידע אם דו ממד אבל אנימה תלת מימד, לא ראליזם. כדאי גם שבביגוד תחשיבו את הקמטים, שבכל תזוזה קמט יזוז לאחד הצדדים, ולהוסים כאלה, קווים כמו בסדרה על הדבר הסגול הקשאים האלה נוו, זה יותר מדי מציאותי וזה חבל.

מה שאני יכול להיות בטוח בו זה שאתם ממש כשרונים ושמומלץ לכם לעשות עם זה משהו בעתיד, הית מת לדעת איך אתם עושים את הדברים האלו, אול במאיה? במאיה הדבר היחידי שאני יודע זה עיגול זז מהצד הזה לשניXD....

ממש בהצלחה! on9.gif

המשחק פועל לפי העיקרון של אנריל ... אם הקמטים לא מודגשים באנריל אז גם פה לא... ולא זכור לי ששם הדגישו.. ולא תזוזות באוור של חפצים שונים.. צר לי לאכזב אבל המשחק יהיה ממש אנריל פשוט במקום הראש וטיפה שינוי של הגוף של דמויות מנארוטו
HellCrone
ציטוט(Orion @ 00:31 , 7.09.2007)
ציטוט(HellCrone @ 18:19 , 5.09.2007)

כעיקרון כמו ש SERGE אמר .. המשחק יהיה בנוי על המנוע של UNREAL . מסכים איתך שיש סיכוי גדול שהקבוצה תיפול אבל בתכלס .. צריך רק להחליף את הדמויות של אנריל בדמויות של נארוטו .. ואת הנשקים ב"ג'וסואים" ... לא יהיה הבדל חוץ מבמראה ...

זה שהם משתמשים במנוע של אנריל לא אומר כלום,עדיין צריך מתכנת תותח והרבה מאוד זמן,אתה כנראה לא כל כך יודע מזה מנוע אתה חושב שפשוט עושים דמויות תלת מימד וזהוא,זה ממש לא ככה,3D STUDIO MAX זה גם מנוע MAYA זה גם מנוע,אתה יכול ליצור דמויות מהיום עד מחר והם גם יכולות להראות אמיתיות,כל עוד אין אנימטור טוב ומתכנת טוב ליצור סתם דמויות לא שווה גרוש.
Orion
אז בקיצור ...העבודה שלהם לא ממש שווה גרוש אה?
Rahum
לא אהבתי בכלל אני מכיר את הפרוייקט של הדרגון בול ושם יצרו דמויות בגרפיקה מדהימה><
tres
צריך עוד עבודה
naruto100
איך קוראים לתוכנה ??

ומאיפה אפשר להוריד אותה?
Hendrix
רגע אז מתי המשחק יצא?
Orion
חברה מאחר ו SERGE לא ממש עונה / פעיל פה אפשר להניח שהמשחק כבר לא יצא/יש עיכוב
IAN-S
וואי נראה סעססססס מחכה אבל אתה יכול להגיד לי זה אהיה משחק רשת???

ןמתי הוא יצה??? on1.gif
ExiTs
אתם צוחקים ?

המשחק לא יצא יש עיכוב ?

הם עדיין לא ב1% מהעבודה אפילו UT3 לא יצא הם לא התחילו בעצם חוץ מדמות או 2

הם בחיים לא יצילחו הייתי אצלם בפרומים אני מכיר את זה כבר מלפני איזה חודשיים אני זוכר את זה.

עדיף להם לנסות סורס הרבה יותר ידידותי למפתחים מUT3 הכבד והמפלצתי , והכי חשוב אפשר לעשות אוןליין וזה על השרתים של וול.
YaGi
וואי מרשים ביותר!!
זה ממש ניראה מגניב!!
מתי המשחק אמור לצאת?
Shiranui
וואו, מצטער להגיד לך אבל אם זה מבוסס על ה - Unreal 3 Engine, זה נראה גראפית פשוט זוועה.
ExiTs
ציטוט(Shiranui @ 14:46 , 4.10.2007)
וואו, מצטער להגיד לך אבל אם זה מבוסס על ה - Unreal 3 Engine, זה נראה גראפית פשוט זוועה.

אתה נראה זוועה , זה זה סך הכול מנוע לא RPG MAKER, והם מתחילים לא חברה שעשיתה משחקים בעבר עם 200 עובדים שעובדים על משחק כול יום במשך שנתיים.
guybdd
יש בעיה בתמונות לא רואים כלום
GenWanted
נשמע לי מגניב ביותר!
סוף סוף יוצא משחק למחשב של נארוטו D:
אני מקווה שהוא יהיה טוב..איך שיוצא אני מחפש הורדה happy.gif
Death Project
נישמע מגניב, והתמונות לא פועלות sad.gif

יו איזה מזל שקניתי UT3 חח
golanR
וואי נימשע ממש מגניב אני ממש שמח שיוצא סוף סוף משחק למחשב של נארוטו
והתמונות לא עובדות
SkyWolf
זה יהיה משחק רשת???
XxDoriaNxX
אחי סדר את התמונות
XxDoriaNxX
סדר בבקשה את התמונות
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.