עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: אל תיכנסו לסקר "מי קירה האהוב עליכם"
אנימה ישראל - ANiMe-iL > אנימנגה פופולרית > דת' נוט - Death Note
lost anbu
בלי להשתחצן או לתפוס תחת כי אני לא פקח ולא מנהל של אף פורום, אבל חשוב לי שכלל מאוד חשוב שהמנהלים קבעו פה, יהיה ברור לכולם:
זה אומנם פורום של הסדרה והמנגה של death note אבל כשפותחים טופיק שכבר בהודעה הראשונה שלו, יש ספויילר ענק. והכותב אומר "אל תתייחסו לזה", זה מבחינתי שיא הטמטום.

למי שראה, יש פה איזשהו אדם לא חכם במיוחד שפתח סקר "מי קירה האהוב עליכם" (כתוב באנגלית favorite kira) וכבר בהודעה הראשונה שלו יש ספויילר רצחני.

אנשים תבינו, לא כולם פה קוראים את המנגה, חלק עצום מהפורום הזה רואה את האנימה בלבד. לכן כשפותחים טופיק\סקר על הסדרה, צריך ליידע איכשהו וזה יכול להיות על ידי "תיאור האשכול" בזה שזה מיועד לכולם או גם לצופי המנגה.

הסקר הזה הרס לי עכשיו קו מחשבה ומתח שהיו בי, וכל זה רק בשביל שהכותב יוכל להתפאר בזה שהוא יודע מה יקרה.

אז בבקשה, תחשבו פעמיים לפני שאתם פותחים טופיק\סקר. לא כולם קראו את המנגה ולא כולם רוצים לדעת מה קורה בהמשך. בבקשה תפעילו את השכל!!
Wanded
אולי צריך לעשות פורום מנגה לדט' נוט X:
Chacha
כן, מה הקטע לעשות לאנימה פורום ולמגה לא..

אגב, אפשר לעשות תת פורום לתת פורום? //:
Shishi
לא יהיה פורום מנגה..

אם כבר אז לעשות שהפורום של האנימה יהיה משותף למנגה, מי שרוצה יכול להציע את זה בפורום משוב.

בכל מקרה ,הסקר נמחק כבר, והמשתמש יענש ..

נעול.
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.