עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: תאוריה (חפירה) לגבי L- פרק 15
אנימה ישראל - ANiMe-iL > אנימנגה פופולרית > דת' נוט - Death Note
Odile
בצפותי בפרק 15 עלתה במוחי שאלה-מה הביא את L לחשוד במיסה מלכתחילה, עם תשאלו אותי הוא לא גנב לה את הפלאפון סתם.

ריוזאקי לפחות חושב שהוא מכיר את לייט, או לפחות השיג השארות לגביו.
הוא ראה את לייט כמה דקות לפני שמיסה הופיעה עם בחורה אחרת, מהכרות עם לייט ולפי מה שמסתמן עד אכשיו ליט הוא לא טיפוס של בנות, יותר היצור המתבודד, בנוסף הוא שואל אותו עם הוא בסדר עם הבחורה הזו, דבר שלפי דעת היה נסיון להבין את הקשר בין לייט ובינה
על כל פנים הם פונים ללכת לבית קפה כשמיסה מופיעה ומציגה את עצמה בתור חברה של לייט. L עם המוח הזה שלו שמנתח כל דבר לבטח הסיק שהבחורה הראשונה שלייט מסתובב איתה היא חברה שלו, ופתאום עוד אחת? זה מתחיל להחשיד היות ולייט מהזווית של L אומנם חובב בנות (הפרק עם המגזין >>") אולם לא הטיפוס שיצא עם שתי נשים- בנוסף למה הוא צריך את הראשונה עם הוא יוצא עם לא אחרת מאשר מיסה הדוגמנית, מה יביא בנאדם (ובן) שפוי לבגוד בסללב שכמוהה.
מה גם שלליייט האופן כללי לא אמורה להיות חברה-אדם באוניברסיטה+לוקח חלק באחת הפרשיות המסוכנות ביותר בעולם-כלומר שהוא עלול למצא את עצמו מפרפר על המדרכה כל רגע נתון, את עצמו, או את האנשים שקרובים לו לצורך העניין החברה שלו, אדם עם רמת המסכל של לייט לא אמור לצור קשר רומנטי במצב כזה.
חוצמזה יש גם את השיער ודברים אבל לפי הסדרה (מה שדי לא הגיוני) יש מספיק בלונדיניות ביפן, חוץ מזה עד שמתקשרים אל L אין לו שום מושג מה היו תוצאות בדיקת הDNA
הדברים האלו, ועם יוצאים מנקודת הנחה שהוא בוטח בלייט אמורים להעביר את החשד למיסה.

אטו, זהו זו החפירה, שפכו את דעתם sh8.gif
Something_Weird
O_______________________________________________O

טוב לעניין..
לדעתי החיפוש בחדר של מיסה בוצע לפני ש-L פגש אותה באותו רגע, בגלל שאין סיכוי ש-10דקות אחרי שהוא פגש אותה הוא הספיק להתקשר ונתן הוראה לחפש בחדר שלה [מה שלא ראו אותו עושה] ובזמן הזה הספיקו למצוא את הקלטות וכו' בחדר שלה.
לסיכום! - אין לי מושג למה הוא חשד במיסה. >_>
Hagane No RentanJutsushi
יכול להיות שהוא חשד בכל החברות של לייט, והוא ערך חיפושים ועקב אחרי כולן, וברור שאצל מיסה התגלו הקלטות וזה..
Kenta
ציטוט(Something_Weird @ 14:01 , 1.02.2007)
O_______________________________________________O

טוב לעניין..
לדעתי החיפוש בחדר של מיסה בוצע לפני ש-L פגש אותה באותו רגע, בגלל שאין סיכוי ש-10דקות אחרי שהוא פגש אותה הוא הספיק להתקשר ונתן הוראה לחפש בחדר שלה [מה שלא ראו אותו עושה] ובזמן הזה הספיקו למצוא את הקלטות וכו' בחדר שלה.
לסיכום! - אין לי מושג למה הוא חשד במיסה. >_>

למה לא? מיסה צ'אן אינה חכמה במיוחד, וייתכן כי היא לא החביאה את הקלטות במקום מיסתור כיוון שלא חשדה שמישהו כמו L יחשוד בה ויגלה שהיא קירא 2. זה כמו הקטע שסואיצ'ירו נכנס לתחנת הטלוויזיה סאקורה TV- תוך חמש דקות הגיעו לשם עשרות שוטרים.
mangekyou
*צונזר*
Shishi
לזה שמעליי, תערוך את ההודעה!@$~!@$

מה אתה מביא ספוילר כזה?!
criticism
זה למעלה למה אתה מספיילר?!?!?!?!
מניאק הרסת לי >______<
uchiha ran
בשביל ששישי לא יפול עלי מקומה רביעית על ספויילר
לחץ בשביל לקרוא את הספויילר
Nimuzu San
לעזאזעל (chikushou(!!! די כבר !! תסימו את זה בספויילר !! די להרוס לכולם!!
ToMeRLM
OMG!!!!! יא #$%#$^!!!!!!
הרסת לי את הכל!!!!! שים את זה בספויילר!!!!!!!
תנו לו אזהרה בקשה!!!!!
Akuma
שים בספוילררר!!
הרסת הכל!!!

נ.ב לגבי החפירה - זה באמת מוזר איך שL חשד במיסה אך זה די מוזר כי כל אחד יכול להיות מישהו בודד כזה ו L ראה שלייט מסתכל על חוברות פורנו ם.ם
זה די מוזר..
YukiChu
אתם כנראה שכחתם שהראו שמישהו עוקב אחריי לייט.
והוא ראה אותו עם מיסה, כשהמטומטמת קפצה על לייט ברחוב.
וגם הראו אותו כשלייט דיבר עם הטקאדה הזאת, בשיעור באוניברסיטה.
[פרק 14]
hikage dragon
זה מובן בשל החשדות של ריוזאקי שראייטו הוא קירה הוא היה חייב לבדוק כל מאפיין בחיים שלו מעיסוקים לאנשים שהוא פוגש אז כנראה ריוזאקי הורה לדבוק כל בית של מי שעשה מגע חשוד או באופן כללי וכשמיסה באה לראייטו(פעמיים) ריוזאקי היה חייב לבדוק את האפשרויות שמיסה תהיה חשודה לכן פרץ לביתה ומה הוא מצא?
נכון את הקלטות של קירה השנייה אז ריוזאקי הורה לתפוס את מיסה בהזדמנות הכי קרובה אז לכן הוא לא תפס אותה מיד אחרי שהיא הלכה לראייטו אלא חשב שאם ריוזאקי עצמו יצא החוצה ראייטו יקרא למיסה בשביל לחסל אותו.
ריוזאקי לקח את הסיכון ויצא החוצה ואפילו שראייטו לא ציפה למיסה תגיעה ריוזאקי תפס אותה בחכה כי לא היה הסבר אחר לזה חוץ מזה שהיא קירה השנייה אז הוא כנראה איתת לחברה בצוות החקירה או שם את מיסה תחת מעקב כדאי לתפוס אותה.

זה הדעה שלי פה אפילו אם היא לא שונה ממה שיגיד מישהו אחר sh7.gif
FroggeR
האמת לייט היה נורא חשוד עם הקשר אם מיסה.
הרי אין שום הסבר הגיוני לאך נוצר הקשר, מתי הם הספיקו להיפגש ולהתאהב.
לייט ממשיך לצאת עם בחורות כשיש לו את מיסה - מאוד חשוד ולא מתאים לליט.
למרות זאת אני דיי בטוח שמיסה נתפסה במקרה ולא חקרו אותה או משהו. אולי L גרם למפגש לראות אם יש קשר בין השניים ם=.
tuxSticky
שמע, זה מהדברים שהקוראים\הצופים של הסדרה בחיים לא ידעו.
CornPoper
זה באמת לא ממש הגיוני, כי הוא לא בטוח שראיטו הוא קירא... אני ממש משועמם אז אולי אני אראה שוב את הפרקים ואבדוק...

ד"א
למה אתם קוראים לראיטו לייט?
Wii-R
המסקנה שלי היא:שL לקח למיסה את הפלאפון כי הוא חשד בראיטו שהוא קירא . ושראיטו הוא קירא הראשון ומיסה היא הקירא השני והוא חשד שהם יצרו קשר. והוא חשד גם שהקירא הראשון והשני נפגשו ושהם מקושרים ביחד. מחשבתו של L: בגלל שראיטו ומיסה חברים אולי הם גם מקושרים אחד לשני בענין קירא . ואחרי החשד במיסה הוא כנראה אמר לשוטרים לעצור אותה ורק אז עשה חיפוש בחדר שלה

מקווה שהתאוריה שלי נכונה sh6.gif

וזה שמעלי ראיטו ביפנית זה לייטו
CornPoper
ציטוט(wee are @ 21:54 , 20.02.2007)
המסקנה שלי היא:שL לקח למיסה את הפלאפון כי הוא חשד בראיטו שהוא קירא . ושראיטו הוא קירא הראשון ומיסה היא הקירא השני והוא חשד שהם יצרו קשר. והוא חשד גם שהקירא הראשון והשני נפגשו ושהם מקושרים ביחד. מחשבתו של L: בגלל שראיטו ומיסה חברים אולי הם גם מקושרים אחד לשני בענין קירא . ואחרי החשד במיסה הוא כנראה אמר לשוטרים לעצור אותה ורק אז עשה חיפוש בחדר שלה

מקווה שהתאוריה שלי נכונה sh6.gif

וזה שמעלי ראיטו ביפנית זה לייטו

הוא לא יכול לעצור אותה לפני שיש לו הוכחות...
vapolo
לפי דעתי מה
שנוגה אמרה + מה שיוקיצ'או אמרה + היקאגה דרגון אמר
זה מה שבאמת גרם ל-L לחשוד במיסה ולעצור אותה....

הוא כן יכול לעצור אותה כי יש לו הוכחות... עם אני לא טועה הקלטות נשארו אצל ריוזאקי....מה שאומר שלייט לא יכל לגעת בהן בלי שזה ייראה חשוד...ומה גם שריוזאקי מצא הוכחות על הקלטות שהביאו לבדיקות דנ"א כדי להבין של מי הן ורק אחרי שהוא גילה שהן שייכות למיסה אז הוא הוציא צו חיפוש(כמו בכל מקום)בבית של מיסה וגילה עוד דברים שקשורים בנושא ולכן הוא עצר אותה....
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.