עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: תאוריה לגבי השיניגאמי ו"העינים"
אנימה ישראל - ANiMe-iL > אנימנגה פופולרית > דת' נוט - Death Note
Webeater
כיבן שראיתי רק את האנימה העלתי תאוריה:

עובדות:
-השיניגאמי ריוקו אוהב מאוד תפוחים
-יכול ליהיות שלריוקו יש 2 מחברות מוות
-מיסה רואה הכול אבל לא כמו השיניגאמים
תאוריה:
לדעתי מיסה לא ממש יודעת מה היא עושה אני יודע אליה שהיא מעריצה (מאוהבת) בראיטו.
בסוף פרק 13 די מגלים שלמיסה יש נטיה ל"להיטמותת" כשזורקים אותה...
והכי חשוב יש לה את העיינים.
לדעתי השיניגאמי שהיה "מאוהב" בה לא היה מאוהב בא אלה ראה פוטנציאל אדיר שיש בה כדי ליהיות
שיניגאמי.
הוא פשוט ישב וחשב איך להפוך אותה לשיניגאמי.
כשהוא ראה שהולכים להרוג אותה הוא לא הגן עליה אלה ניסה להפןך אותה לשיניגאמי באמצאות מחברת המוות.
כלומר הוא כנירה גילה דרך להפוך בן אדם לשיניגאמי למחצה בלי להפיל את מחברת המוות.
וכאן מגיע האובססיה החזקה של ריוקו לתפוחים!
לכול שיניגאמי חיבת ליהיות חולשה.
החולשה של ריוקו היא תפוחים...
והחולשה של השיניגאמי שכיביכול היה מאוהב במיסה היתה שהוא ישב ושקד איך לעזור ולא להרוג ומה
שהביא למותו היה כניראה תום תקופת החיים שלו כיבן שהוא לא הרג.
והדרך שהוא ניסה להפוך את מיסה לשיניגאמי היא לכתוב את שמו של היריב המושבע שלה להרוג אותו ולכתוב שסיבת המוות שלו היא החולשה של מיסה.
אם תום תקופת החיים שלו לא היתה מגיע הוא היה יכול להפוך אותה לשיניגאמית למחצה אם חולשה להיתמוטטות לאחר זמן קצר בתור שיניגאמי.

מה אתם אומרים על התאוריה שלי?
Ulquiorra
לריוקו יש 2 מחברות, אחת אצל ראיטו.
ולא, אני חושב שהוא פשוט היה מאוהב בה וניסה להציל אותה. איך למישו יש פוטנציאל להיות שיניגאמי? הם לא עושים כלום, לא צריך פוטנציאל בשביל זה.
Webeater
ציטוט(Byakuya @ 23:38 , 15.01.2007)
ולא, אני חושב שהוא פשוט היה מאוהב בה וניסה להציל אותה. איך למישו יש פוטנציאל להיות שיניגאמי? הם לא עושים כלום, לא צריך פוטנציאל בשביל זה.

XD ולא נכון אני זוכר איזה פרק אחד שריוקו אמר לראיטו שהוא יותר שיניגאמי מכול השיניגמימים שיש בעולם השיניגאמים.
mar11
ציטוט(E-S.N user @ 22:18 , 15.01.2007)
ציטוט(Byakuya @ 23:38 , 15.01.2007)

XD ולא נכון אני זוכר איזה פרק אחד שריוקו אמר לראיטו שהוא יותר שיניגאמי מכול השיניגמימים שיש בעולם השיניגאמים.

ריוק התכוון שראיטו פעיל יותר משאר השיניגאמים, פעיל הכוונה בשמות שהוא כותב במחברת,
זאת לעומת השיניגאמים המשועממים בעולם השיניגאמי שאין להם מה לעשות וחלקם משחקים בקלפים אם אפשר לקרוא לזה כך, והם בכלל בקושי משתמשים במחברת.
Aten
אם הוא לא היה מאוהב בה באמת הוא לא היה מת sh2.gif
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.