עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: מחפש פרק ספציפי בנארוטו
אנימה ישראל - ANiMe-iL > אנימנגה פופולרית > נארוטו > אנימה
RonxCore
היי,

לא כתבתי או נכנסתי לפה כבר 4 שנים, וואו.

מצטער אם זה נגד החוקים אבל גם ככה אני רואה שממש נטוש פה אז זה לא כזה נורא.

לפני בערך 12 שנה הייתי רואה וקורא נארוטו.
הפסקתי בתקופת הפילרים הארורה ואני לא זוכר בדיוק אם הקטע שהפסקתי היה באנימה או במנגה.
אני רוצה לנסות לחזור לראות מאותה נקודה, זה הרגע שנארוטו נפגש עם ססקה במערה אחרי שהוא הלך עם אורוצ'ימארו, רגע לפני קרב ביניהם.

איזה פרק זה באנימה? או לפחות פחות או יותר איזו עונה?

והאם יש פה מישהו בכלל?!

תודה.
turi12345
ציטוט(RonxCore @ 07.06.2018, 20:10) *
היי,

לא כתבתי או נכנסתי לפה כבר 4 שנים, וואו.

מצטער אם זה נגד החוקים אבל גם ככה אני רואה שממש נטוש פה אז זה לא כזה נורא.

לפני בערך 12 שנה הייתי רואה וקורא נארוטו.
הפסקתי בתקופת הפילרים הארורה ואני לא זוכר בדיוק אם הקטע שהפסקתי היה באנימה או במנגה.
אני רוצה לנסות לחזור לראות מאותה נקודה, זה הרגע שנארוטו נפגש עם ססקה במערה אחרי שהוא הלך עם אורוצ'ימארו, רגע לפני קרב ביניהם.

איזה פרק זה באנימה? או לפחות פחות או יותר איזו עונה?

והאם יש פה מישהו בכלל?!

תודה.

אתה מתכוון לנארוטו הרגיל או לנארוטו שיפודן?
=DANIEL=
לפי מה שאתה אומר זה נשמע ממש ממש בהתחלה של שיפודן אבל אז זה לא הגיוני כי הפסיקו עם הפילרים להרבה זמן...
אם את רוצה הכוונה מדויקת יותר, יעזור אם תיזכר בעוד פרטים של הנקודה בה עצרת.
באופן כללי הייתי ממליץ לך לראות מההתחלה התחלה. לדעתי תהנה ממש כי לא ראית את הסדרה כבר כמה שנים ובטח שכחת פרטים, מה גם שתוכל לדלג חופשי על כל הפילרים ולראות את העלילה דוח.
RonxCore
תודה רבה לשניכם על התגובות.

לדעתי זה באמת ההתחלה של שיפודן. אני זוכר שהיה קטע כזה עם שיקאמרו והכלב הקטן של קאקאשי (לא זוכר מה שמו) ביער.
זאת הייתה הפעם הראשונה שנארוטו נפגש עם סאסקה מאז שהוא ברח עם אורוצ'ימארו.

אני לא הולך לראות הכל מההתחלה ככל הנראה כי לא יהיה לי זמן, המטרה שלי בלצפות בזה זה כדי להתרגל ליפנית ולנסות לתפוס כמה מילים שימושיות לפני טיסה ליפן.
turi12345
ציטוט(RonxCore @ 12.06.2018, 11:08) *
תודה רבה לשניכם על התגובות.

לדעתי זה באמת ההתחלה של שיפודן. אני זוכר שהיה קטע כזה עם שיקאמרו והכלב הקטן של קאקאשי (לא זוכר מה שמו) ביער.
זאת הייתה הפעם הראשונה שנארוטו נפגש עם סאסקה מאז שהוא ברח עם אורוצ'ימארו.

אני לא הולך לראות הכל מההתחלה ככל הנראה כי לא יהיה לי זמן, המטרה שלי בלצפות בזה זה כדי להתרגל ליפנית ולנסות לתפוס כמה מילים שימושיות לפני טיסה ליפן.

אם זה המצב אולי כדי לך לנסות לצפות בקטעי חדשות או דברים דומים לזה ביפנית, שמתורגמים לאנגלית (אני חושב, שתמצא כמה, אם תחפש) לפי הבנתי קשה ללמוד מילים מהדיבוב של האנימות.
RonxCore
האמת שפשוט מתי שהייתי רואה אנימות (לפני בערך 14-13 שנה) תפסתי לא מעט מילים ופשוט אני זוכר שמנארוטו הכי הצלחתי לתפוס מילים (מעט זוכר אפילו עד עכשיו אבל הן שטויות מדי) אז סוג של שומר לזה חסד נעורים.
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.