עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: שימוש בAvsp עם קובץ MKV
אנימה ישראל - ANiMe-iL > עבודה עברית - Fan Made > פאנסאב / כתוביות בעברית > פאנסאב - תמיכה ועזרה
הראשון מהסוף
אני מנסה לקודד כתוביות שהכנתי בקובץ ASS לקובץ MKV אבל הAvsp נותן לי Error. הקוד הוא כך:
קוד
DirectShowSource("C:\Users\avbit\Google Drive\FinalSubs\Eva1.mkv",fps=23.976,convertfps=true)
LOADPLUGIN("C:\Program Files (x86)\VSFilter\VSFilter.dll")
TEXTSUB("C:\Users\avbit\Google Drive\FinalSubs\Nge1.ass")

עריכה: הסתדרתי, הייתי צריך להתקין קודקים, ואחרי זה הסקריפט עבד. הבעיה שיש לי כרגע חוץ מזה שאין לי סאונד שזה פתיר זה שהכתוביות לא מופיעות כמו שצריך, כלומר הפיסוק לא מיושר לימין כמו שהוא היה בAegisub אז שורה כמו "מושיקו הקטן הלך לגן?!" מופיעה "!?מושיקו הקטן הלך לגן".
TsUNaMy WaVe
תוריד VSFILTER מעודכן.
או יותר קל: תעתיק את הVSFILTER שיש בתיקיה של האגיסאב ותשתמש בו.
הראשון מהסוף
להעתיק לאיפה?
TsUNaMy WaVe
ציטוט(הראשון מהסוף @ 15.10.2016, 12:40) *
להעתיק לאיפה?

לתיקיית פלאגינים של AVSP. ככה גם לא תצטרך את השורת LOAD PLUGIN המיותרת.
או שתפתח ישירות את הפלאגין מהתיקיה של אגיסאב (תשנה את המיקום בסקריפט שלך למיקום של הפלאגין בתיקיה של אגיסאב)
הראשון מהסוף
טוב לאחר קצת בדיקות התברר שיש לי VSFILTER, ולא עוזר. כשאני מעתיק את הVSFILTER של האגיסאב (לקובץ קוראים xy-vsfilter-aegisub32) גם הAVSP וגם הMeGUI לא נותנים לי להשתמש בו ועושים לי ERROR ובכל מקרה, נראה לי שזה לא יעזור כי כשבדקתי באגיסאב הSubtitle Provider היחיד שנותן לי תצוגת טקסט תקינה הוא דווקא libass. חיפשתי את הlibass הזה ברשת כדי לנסות להשתמש בו אבל אני לא ממש מבין איך.
TsUNaMy WaVe
ציטוט(הראשון מהסוף @ 16.10.2016, 23:43) *
טוב לאחר קצת בדיקות התברר שיש לי VSFILTER, ולא עוזר. כשאני מעתיק את הVSFILTER של האגיסאב (לקובץ קוראים xy-vsfilter-aegisub32) גם הAVSP וגם הMeGUI לא נותנים לי להשתמש בו ועושים לי ERROR ובכל מקרה, נראה לי שזה לא יעזור כי כשבדקתי באגיסאב הSubtitle Provider היחיד שנותן לי תצוגת טקסט תקינה הוא דווקא libass. חיפשתי את הlibass הזה ברשת כדי לנסות להשתמש בו אבל אני לא ממש מבין איך.

אז כנראה הבעיה היא בכלל העובדה שבאגיסאב לא השתמשת בVSFILTER כPROVIDER.
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.