עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: fossil fighters frontier
אנימה ישראל - ANiMe-iL > שונות > משחקים
Kaguya hime

כותר: fossil fighters frontier
ז'אנר: הרפתקאות, RPG.
פלטפורמה: 3DS
תאריך שחרור: יפן: 27.02.2014. אירופה: 2015. אמריקה: 20.03.2015.
מוצאים לאור: Nintendo.
מספר שחקנים: שחקן יחיד (עם אפשרות גישה אונליין)
אתר רשמי

עלילה:
המשחק השלישי בסדרת 'Fossil Fighters' והראשון עבור 3DS
המשחק מתחיל עם הגעת הגיבור/ה לאסיה להתמחות בתור שומרי הפארק המדהים שהוא אתר חפירות של מאובנים וביתם של דינוזאורים פראיים.
חפרו אותם, והחזירו אותם לחיים בתור ויוסאור והיו מוכנים לקרב! האימונים אולי יהיו קשים, אבל אתם לא לבד, לצידכם חבריכם שיעזרו לכם בדרך שלהם.
הכל משתנה כאשר אתם מתחברים לויוסאור שמשנה את צורתו ולא חברותי כלפי בני האדם, באותו זמן אתם מגלים שארגון רשע בראשות ד"ר בלאקרייבן חוזר לנסות להשליט כאוס בעולם.

גיימסקריין:
ספוילר:

גיימפלי+דעה אישית:
אני נורא נהניתי במשחק השני אז הייתי חייבת לשחק גם בשלישי ברגע שהוא יצא לאיישופ ואני מודה שיש נקודות שהתחזקו במהלך המשחק וכאלו שאולי הורידו מהערך.
גיימפלי: לא הרבה מהמשחק הקודם, קרבות של 3 נגד 3, רק שהפעם יש תוספת של 'פלו פרינד' דמוית שבין אם אתה פוגש מתחילת המשחק או כאלו לאחר מכן, יש אפשרות לצרף שניים מהם איתך לכל מסע ברחבי העולם, כמובן שלא ניתן להחליט עבורם איזה דינוזאור להילחם או איך לתקוף אבל יש אפשרות לעזור במהלך הקרב עם בוסטים.
חידוש נוסף הוא כלי רכב, זה כבר לדעת המשחקים אם עדיף לא, אפשר לעצב אצת הרכב בבחירת המודל, ציוד וכו' בו גם מאכסנים את הבוסטים לקרב.
מבחינת המפה, היא הייתה סיוט עבורי, לא שאני לא הצלחתי לקרוא אותה, אבל למצוא לפעמיים את הנקודה שצריך להגיע אליה הייתה קשה ומסורבלת, לא היה לי נוח גם לנהוג וגם לבדוק אם אני בדרך הנכונה.
הנקודה השלילית ביותר שלי לגבי המשחק, היא מרוצים, אני אמורה להציל את העולם מכוחות הרשע ולחפור מאובנים, למה אתם נותנים לי משימות של מרוצים? תשאירו את זה ליוגי הו 5D.
עלילה: בעייני, קצרה מידי, אני מאמינה שסיימתי את הסיפור הראשי ועכשיו אני סתם מתרוצצת בין משימות של חברים.
לטעמי היה אפשר לשפר את העלילה אפילו טוב יותר, המשחק הקודם שיחקתי בו מעבר לנוכחי.
דמוית: יש דמוית ששוות זהב, בעיקר הדיאלוגים של אולגה ודרקה. לפעמיים יש בחירה של תשובות אבל הן לא משפיעות על העלילה, אבל לשחקני אוטמה זו סכנת חיים, מצאתי עם עצמי בוהה במה לבחור דקה שתיים.
והכי מהנה היה שפתאום יש לדמות שלי מה להגיד לפעמיים מה שלא היה במשחקים הקודמים!
גרפיקאה: קצת התאכזבתי, נכון שהיה נחמד, אבל לדעתי השני היה מוצלח יותר מבחינת היכולת גרפית.
ציון סופי: עדיין אין, המשחק עדיין טרי אצלי בראש וגם יש לי עוד משימות להשלים.
TomerTop

יצא לי לראות את הטריילר שיצא היום, ובאמת שהוא סקרן אותי לגבי קנייה של המשחק.
בסופו של דבר, לא נראה masterpiece גדול מדי, יותר לכיוון של time sinker משעשע.
איך המשימות מבוצעות במשחק? יש גיוון אמיתי בין המאובנים? וראיתי אפשרות לפתח את המאובן, זה נמצא כך אצל כל מאובן או שמור רק לראשי של הדמות?
פלוס אשמח אם תוכלי לפרט יותר על הBattle system, כי היא נראתה לי אחת המוזרות מהטריילר (המון פלוסים קופצים על המסך כשדברים תוקפים, מה).
ובסופו של דבר, כמה replay value באמת יש לו? כמה רחוק הוא ממשחקים כמו פוקימון, למשל.
ח"ח על הסיקור
Kaguya hime
הדבר הטוב ביותר במערך הקרבות שלאחר כל קרב גם אם מישהו מהצוות שלך או אתה מת, הLP מתחדשות, שמי כמונו יודע כמה שזה מעצבן לעבור משימות עם LP לא מתחדש...
מבחנת המשימות הן די קלילות(חוץ מהמפה שהייתה סיוט!), למרות שיש יריבים פה ושם חזקים, כמובן תלוי ברמה שלכם.
אתה בד"כ מקבל את המשימות מהקפטן ששולח אותך לפה ושם ואתה גם נתקל במשימות לאחר העלילה שאתה יכול לבחור. גם אם אתה לא מקשיב לו במיוחד יש HINT במשחק שאומר לך מה אתה צריך לעשות או אם מי לדבר.
מבחינת replay value זה מה שאמרתי שאני לוקחת משימות שהחברים מבקשים ממני, בין אם זה להילחם יחד או נגד זה, או למצוא חפצים בשבילם, לא ממש משתווה לפוקימוון, כי מה שנשאר זה לנסות לאסוף את הדינוזאורים או לקבל משימות.
יש כמה דמוית חדשות לאחר המשחק, אבל השאלה עד כמה זה קריטי, זה צריך לנסות 'לגרום' להם להיות חברים שלך -> שוב משימות.

עניין הפלוסים לא זכור לי במיוחד...יש קבוצות דינוזאורים שהם מחולקים נגיד להתקפה, הגנה, LP וכאלה שבזמן תקיפה הפוטנציאל שלהם מופיע ומשפר את מערך הלחימה.

מבחנת התפתחות, יש 4 חלקי שלד רגיל לכל דינוזאור, אבל יש להם 4 חלקים 'סופר' אני זוכרת שבמשחק השני ברגע שאתה אוסף אחד אז הוא מתפתח וברגע שהיה לו את כל החלקים הוא הפך למעין 'מגה', במשחק הזה נראה לי צריך את כל הארבעה למרות שאני עדיין לא יודעת כי לא יצא לאסוף לאחד את כל חלקי ה'סופר' שלו
ולשותף המקסים, באמת שהוא מתוק, יש לו 3 שלבי התפתחות לא כולל את הצורה הקטנה שלו.

גם ראיתי שביוטיוב החלו לעלות מדרכי משחק, בניהם אני העלתי את הפיינל בוס.
TomerTop
אני לא יודע כלום על המשחק, כך שהBattle system לגמרי לא מוכרת בשבילי.
איך הסטאטים עובדים? יש לדינוזאורים מתקפות שונות? התקפה, הגנה וחיים אלו הסטאטים היחידים שקיימים? יש להם מתקפות או יכולות מיוחדות?
כמה רחוק זה מסתם "אבן-נייר-מספריים" כזה? מה עושה אותו יותר מאתגר? (אם בכלל)

וניסית לסיים את הסטורי במהירות, או שבאמת ההתפתחויות לא כאלו קריטיות למשחק?
זה נשמע מוזר לסיים את המשחק מבלי לפתח אף אחד מהמאובנים (aka פוקימונים) שלך. זה סתם שינוי ויז'ואלי?

מהטריילר המשחק הציג את עצמו כמשחק הרפתקאות כזה, שאת מסתובבת עם הרכב שלך בחיפוש אחר המאובנים הללו וכו'.
כמה מהמשחק באמת כך? זה תורם לו? מזיק לו? (בלי קשר למפה) לא זכור לי שראיתי כיוון כזה של המשחקים הקודמים, את שמת לב לתוספת מכאנית אמיתית בעקבות השינוי הזה, או שזה פשוט עוד דרך להגיע מנקודה A לB (בדומה לאופניים בפוקימון)?
Kaguya hime
מבחינת רכב, כן זה די חובה לך, אתה לא יכול להסתובב בפארקים בלי אחד כזה, בגלל שהוא נושא את כלי החפירה שלך. אבל יש יכולת בחירה ועיצוב אישי.
אתה צריך להפעיל את הסורק שלך כדי לראות מאובנים בשטח, לנסוע אליהם ולהתחיל לחפור.

לא סיימתי בהיסטרי, לקח לי איזה 20 שעות לשחק עם ההתפתחות הסופית של השותף שלי, זה קורה עם העלילה, אתה לא עושה כלום.
לא ראיתי עדיין למשחק הזה התפתחות 'סופר' אבל אולי אני אופתע.
פשוט זרמתי עם העלילה. ספוילר בשלב כל שהוא במשחק השותף שלך נחטף ממך אז אתה צריך אחד שיחליף אותו במהלך הקרבות עד שאתה מחזיר אותו, או שאתה בוחר שותף אחר. השותפים שלך הם לא קבועים וניתן להחליפם בכל קרב, פחות או יותר.

הגיימפלי פשוט למדי, יש לך בד"כ קרבות של 3 נגד 3 או 3 נגד אחד(אתה בצד של השלוש)
אתה לא יכול לבחור את המהלכים של הדינוזאורים של חבריך אבל כן לעזור בלעלות את מכת התקיפה, הגנה, לתת LP
כזה מגיע לתור שלך לתקוף, יש לכל דינוזאור 4 התקפות, כמובן שזה תלוי באיזה חלקי גוף שלו יש לך. אם יש לך רק ראש תקבל רק מתקפת ראש, וכדומה - יש ראש ידיים, זנב ולא יודעת מה הנוסף.
נוסף על כך יש מתקפות שמעלות לך את סרגל המתקפה המיוחד (כמו בספייד באטל של יוגי הו 5D) ברגע שהוא מלא יש לדינוזאור הבא בתקיפה לתקוף עם התקפה ייחודית משלו.
זה קצת RPG רגיל במהלך קרבות לא רחוק מידי מזוידס שהיה לGBA
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.