עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: סקריפט לואה לתיקון הניקוד בעברית
אנימה ישראל - ANiMe-iL > עבודה עברית - Fan Made > פאנסאב / כתוביות בעברית > פאנסאב - תמיכה ועזרה
nicoco
ובכן, האגיסאב היא תוכנה מציקה מבחינת הניקוד. מה עושים?
עד היום מתרגמים או עורכים התרגלו לערוך ידנית את הסקריפטים, כך שמשפט כזה:
ציטוט
!איזה יום יפה היום...

ייראה כך:
ציטוט
...איזה יום יפה היום!

לא עוד!!!
מהיום, סקריפט תיקון הניקוד לשפות RTL מבית היוצר של ניקו, עושה את זה בשבילכם!
הסקריפט עובד תוך התחשבות מלאה באותיות שורה חדשה (\N) ומתקן את הניקוד באופן חסר תחרות, במיוחד בשבילכם!

להורדה v1.04

התקנה:
1. העתיקו את הסקריפט לתיקיית האוטומיישן של האגיסאב שלכם (בדרך כלל ב- C:\Program Files (x86)\Aegisub\automation\autoload)
2. הפעילו מחדש את אגיסאב
3. הפעילו את הסקריפט "Reverse Punctuation" מתוך התפריט "Automation"

*הסקריפט עודכן כך שהוא תומך בצורה מלאה בשורות שמתחילות ו\או נגמרות בתגית ויזואלית (סוגריים מקורזלים {})
*הסקריפט עובד רק במידה והמשפט מכיל תג שורה חדשה מסוג אחד בלבד, כלומר אות N גדולה לאורך כל המשפט, או אות n קטנה. דוגמא למשפט שיעבוד:
ציטוט
!איזה יום יפה היום...\N!לשחק וגם לחלום\N,עם חברים יחדיו\N.לנצח --> ...איזה יום יפה היום!\Nלשחק וגם לחלום!\Nעם חברים יחדיו,\Nלנצח.

דוגמא למשפט שלא יעבוד כמצופה:
ציטוט
!איזה יום יפה היום...\n!לשחק וגם לחלום\N,עם חברים יחדיו\N.לנצח
TsUNaMy WaVe
ואם לא משתמשים בN אלא נותנים לאגיסאב להוריד שורה לבד זה גם עובד?
nicoco
ציטוט(TsUNaMy WaVe @ 06.01.2015, 11:37) *
ואם לא משתמשים בN אלא נותנים לאגיסאב להוריד שורה לבד זה גם עובד?

נופ. את תצטרכי להוסיף \N לאמצע של השורה לבד.
TsUNaMy WaVe
אני מעדיפה להכניס את הניקוד באמצע השורה ולא להתחיל לדחוף את כל הNים, שונאת את זה. תודה בכל מקרה~
nicoco
ציטוט(TsUNaMy WaVe @ 06.01.2015, 19:20) *
אני מעדיפה להכניס את הניקוד באמצע השורה ולא להתחיל לדחוף את כל הNים, שונאת את זה. תודה בכל מקרה~

אני כותב גם סקריפט שדוחף אוטומטית את כל ה-nים, אם זה עוזר לך tongue.gif
יהיה מוכן בקרוב
SirSwagALot
Whoa... you'z still alive wink.gif. I approve of this... It seems to make things easier through making them more complex... I likes wink.gif.
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.