עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: "File has no recognised subtitle tracks"
אנימה ישראל - ANiMe-iL > עבודה עברית - Fan Made > פאנסאב / כתוביות בעברית > פאנסאב - תמיכה ועזרה
ShadowRealm
אני מנסה לפתוח באגיסאב כתוביות של ראו שהורדתי מטורנט, ואז זה כותב לי: "File has no recognised subtitle tracks".
בדקתי אם מה שהורדתי מהטורנט הוא סופט סאב או הארד סאב, אחרי שבדקתי אני בטוח שזה בסופט סאב, כי הצלחתי לכבות ולאפשר את הכתוביות בנגן המדיה.
אבל עדיין, אני לא מצליח לפתוח את הכתוביות באגיסאב. ניסיתי לחלץ אותן גם ב-MKVTOOLNIX אבל עדיין זה לא נפתח באגיסאב.

מישהו נתקל בזה? איך פותרים את זה? תודה מראש smile.gif
ShadowRealm
הקפצה
TsUNaMy WaVe
איזה סוג כתוביות יוצא לך אחרי שאתה מחלץ אותם עם MKVTOOLNIX? יכול להיות שזה קשור לזה. אגיסאב לא יודע לקרוא הכל.
ShadowRealm
ציטוט(TsUNaMy WaVe @ 05.11.2014, 21:00) *
איזה סוג כתוביות יוצא לך אחרי שאתה מחלץ אותם עם MKVTOOLNIX? יכול להיות שזה קשור לזה. אגיסאב לא יודע לקרוא הכל.

ככה הכתוביות שחילצתי נשמרו: http://prntscr.com/53een3
וניסיתי גם ללחוץ על All Files ולשמור כקובץ ass אבל אז זה כותב באגיסאב משהו בסגנון "cannot open binary files" או משהו כזה.
וכשניסיתי לפתוח את זה בנוטפד זה הראה הרבה חרבושים וסימנים מוזרים.
TsUNaMy WaVe
אז זה נשמר כקובץ SUB. אני לא יודעת אם יש דרך טובה להמיר SUB לASS, תנסה לגגל את זה.
בכל מקרה, כמו שאמרתי, אגיסאב לא פותח הכל. ונוטפאד זה גם לא תוכנת-על להצגת כתוביות.
אז האפשרויות שעומדות בפניך הן כאלו:
1. לנסות למצוא דרך (שתעבוד) להמיר לקובץ שאגיסאב יודע לקרוא.
2. לתזמן לבד (:
ShadowRealm
ציטוט(TsUNaMy WaVe @ 06.11.2014, 06:10) *
אז זה נשמר כקובץ SUB. אני לא יודעת אם יש דרך טובה להמיר SUB לASS, תנסה לגגל את זה.
בכל מקרה, כמו שאמרתי, אגיסאב לא פותח הכל. ונוטפאד זה גם לא תוכנת-על להצגת כתוביות.
אז האפשרויות שעומדות בפניך הן כאלו:
1. לנסות למצוא דרך (שתעבוד) להמיר לקובץ שאגיסאב יודע לקרוא.
2. לתזמן לבד (:

אני אנסה, תודה smile.gif
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.