עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: בקשה לייעוץ בארגון מפגש מחוץ לפורום
אנימה ישראל - ANiMe-iL > אוטאקו, אנימה ומנגה > אירועים, מפגשים וכנסים
hmm
היי, יש לי עניין שחשבתי להתיעץ אתכם בו;
החלטתי לארגן מפגש בנושא ציור, עם נוער בגילאים של הפורום הזה, 15-20 ככה… כמות של אולי עשרה איש, מקסימום חמש עשרה.
ואין לי מושג מה לעשות במפגש הזה ואיך להעביר את הזמן. זה גם בשבת, הכל כמעט סגור.
המטרה של המפגש היא פשוט להיפגש, עם העניין המשותף בציור. אבל איך אני מחזיק כזה מפגש במשך שלוש - ארבע שעות?
חשבתי שלאנשים פה יהיה אולי קצת ניסיון ויוכלו לתת טיפים בתגובות או להסביר באופן אישי בפרטי.
אם למישהו בא לקפוץ, זה יהיה בירושלים, שוב, תפנו בפרטי.
מקווה שאני לא עובר פה על חוקים, אין לי מטרות רווח ואני רק מבקש ייעוץ (:
תודה ^^
StickStock
בתור מאסטר מפגשים בלי פעילות, לאמר שיש פעילות תמיד מחזיקה אותם, נותנת להם תקווה.
סתם, פשוט זה פשוט יקרה, אנשים מתחילים לדבר אחד עם השני, וקבוצות מתערבבות.
אתה יכול להביא משחקי קופסא, להלהיב את כולם לשחק תופסת, מחבואים, מה שבא לך.
המטרה שתשמור על אנרגטיות כי אתה המארגן, ואם אנשים יושבים ולא ממש מדברים אתה צריך להלהיב אותם.

זהו בגדול, תזרום ותהנה.
פיצה
הייתי שותפה למפגשים ספונטניים של נוער בנושא אמנות ויצירה.
אנחנו אהבנו לעשות הגרלות של נושאים רנדומליים לציור (כל אחד רושם נושא משעשע או מעניין לציור על פתק- מערבבים בכובע או משהו וכל פעם מישהו אחר בוחר מהפתקים בלי לדעת מה רשום בהם), כולם מציירים איזה דקה שתיים או שבא להם יותר להשקיע ואז משווים בין הציורים וזה ממש נחמד.
כשנמאס מזה אפשר לעשות תחרות ציור.
אפשר לצייר אחד את השני בצורה משעשעת.

אם זה אנשים שלא מכירים אחד את השני ולא מכירים את סגנון הציור אחד של השני אז זה אכן פחות כיף. אני במקרה תמיד הכרתי את האנשים שנפגשתי איתם ואז גם שאלתי אותם שאלות על ציורים שהם ציירו בעבר או על איך הם עושים כל מיני דברים וגם אחרים היו שואלים אותי וזה היה נחמד.

חבל שקבעת את המפגש דווקא על יום שבת כשהכל סגור. ממליצה לך בפעם הבאה לקבוע אפילו על שישי ותסתובבו ביחד ותלכו לחנויות יצירה או תשבו באיזה בית קפה ותדבר קצת.
זה תמיד נחמד להסתובב, זה גם חלק מהחוויה.
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.