עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: אין לי שם לזה
אנימה ישראל - ANiMe-iL > שונות > כתיבה
sasuke-kun
כמו עש שנמשך לאש

ככל שאני מתקרב יותר ויותר נהיה לי חם מבפנים.

אני זוכר את הפעם הראשונה, כמה שגמגמתי, כמה שהזעתי והיינו ככה רחוקים.

כל עוד אני רחוק קר לי, אבל בטוח, אני ממשיך הלאה כאילו אני לא זוכר את החום הזה.

שקרים קטנים כאלה יום, יהיה בסדר.

אני יודע שכשאגיע אלייך, אשרף.

עדיף מרחוק.

שני אנשים יכולים להיות מאוהבים, תבער בהם אש כל פעם מחדש, הם יחושו חום אדיר וכל מגע ביניהם יצור חשמל ואז מן תחושה כזו
כאלה שניהם נמסים אחד אל תוך השני ונהיים מסה אחת.
זה לא אומר שהם נועדו להיות יחד.
כמו עש שנמשך אל מדורה, הם יחושו את החום הזה וכשהם יהיו קרובים מדי.. הם ישרפו שניהם, ולא ישאר דבר.
כלום.
GoneWind
לא, אין כאן אף אחד... חוץ ממי שיש smile.gif

אני זוכר שכתבתי משהו עם אותה המטאפורה. לא על אהבה, יותר בכיוון של מוות, התאבדות, למרות שגם במה שאתה כתבת יש קצת משהו מזה.
לגבי מה שכתבת, זה נחמד, החלק השני קצת מנותק מהחלק הראשון, כאילו כתבת כמה שורות ואח"כ החלטת לסכם את משמעות הכתוב בכמה מילים נוספות. אני לא בטוח איך להתייחס אל זה. אני מחבב את ההתחלה, הסיכום גם נחמד, סגור. לא בטוח אם אהבתי הכול, אבל מעניין.
Okie_Dokie
אני פה on12.gif זה אמור להספיק wink.gif

כמו שנאמר פה החלק השני באמת מרגיש כמו סיכום של החלק הראשון ואני באופן אישי לא כל כך התחברתי לזה- אני אוהבת שנותנים לי אפשרות לפרש בעצמי את המשמעות מאחורי השיר/סיפור/ טקס וכו' והסיכום די מנע ממני לעשות את זה. גם ההסבר לא הסתדר לי כל כך עם המטפורה- לקחת שני אנשים מאוהבים והשוות את האחד לעש ואת השני לאש (מדורה), במקרה כזה העש הוא זה שישרף אבל האש תמשיך לבעור. לדעתי המטפורה הזאת מתאימה יותר לאהבה חד צדדית (הדבר שעולה לי כרגע בראש זה friends with benefits כשצד אחד מתאהב בצד השני, אבל זה כנראה בגלל המנגה שקראתי לא ממזמן).
בכל מקרה, החלק הראשון היה מאוד יפה וממש אהבתי אותו D: לא כל כך הבנתי את השורה "שקרים קטנים כאלה יום, יהיה בסדר" התכוונת ל 'כל יום' אולי? אשמח להסבר smile.gif
Ganondorf
כמו מי שמעליי בעצם. אני לא מבין את השורה החמישית. אני יודע מה הכוונה אבל היא לא כתובה בצורה טובה. לגבי הסוף, אני דווקא אוהב את הדרך בה הוא כתוב, אם כי אני מציע לשנות את "כמו עש שנמשך אל מדורה" ל"כמו עש שנמשך לאש", כמו בהתחלה. זה ישלים את זה בצורה טובה יותר. אני אוהב את המוטיב שלך, אבל כן, הוא מתאר יותר אהבה חד צדדית, או לפחות זה מה שההתחלה מעבירה. אתה צריך לשנות את הסוף או את ההתחלה בקטע הזה, תלוי למה אתה מכוון.
sasuke-kun
הופתעתי שהנושא הזה עוד בעמוד הראשון.. תודה שאתם כאן כדי להביע דעה.
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.