עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: קאסט (קוספליי קבוצתי) של האקטסוקי (משיפודן)
אנימה ישראל - ANiMe-iL > עבודה עברית - Fan Made > קוספליי (Costume Roleplay)
Dvir136
בסוכות, בתאריך 12-14 לאוקטובר יש כנס "איי-קון" בתל אביב. מתוך כל הנושאים יש גם אנימה וניתן לבוא בקוספליי. אני מנסה לארגן קאסט של ארגון האקטסוקי מנארוטו שיפודן. מי שרוצה ובחר דמות, שיגיד ואני אוסיף אותו, מי שרוצה אבל לא סגור על דמות שיגיד, ואני אשמור לו מקום בתור "מתלבט" . לצורך הקוספליי יש צורך בגלימה המיוחדת של הארגון, וגם מגן מצח וטבעת בהתאם לדמות שבחרת. האייקון לא רחוק מאיתנו (חודשיים) אז צריך מהר לסגור את הכל. ההודעה הזאת פורסמה בעוד כמה מקומות אז הישארו מעודכנים, כי לא רק אנשים מהפורום הספציפי הזה נרשמים.

דרושים:

אוביטו- דביר (אני)

קיסאמה- מקס- max

איטאצ'י- קובי-BILLY

פיין- ליאב

קאקוזו

הידאן

קונאן

דיידארה- עברי- Ivry

Apollo Justice
אני באופן אישי הולך להפוך לזטסו. אתם לא תראו אותי, אבל אני אצפה בכולכם ואקליט את הכל.

*קריפי*
Slate
נתי ניצחת

תדבר עם רעות נראה לי שהיא רוצה להתחפש לרין

@: מיזגתי את ההודעות. אני יודעת שהנושא הועבר אבל עדיין, דאבל מיותר~
Nona Chan
יקיריי, יש פורום קוספליי לדברים האלה.
מועבר לפורום קוספליי.
Captain_Africa
אני ככ פיין.
תרשום אותי!
Dvir136
ציטוט(Captain_Africa @ 03.09.2014, 03:03) *
אני ככ פיין.
תרשום אותי!

שלחתי לך הודעה בפרטי עם פרטים שאתה צריך לכתוב ולשלוח לי...
שטרודל תפוחים
בהצלחה בקאסט!
לדעתי כדאי לכם גם לתאם על יום באייקון, בכל זאת 3 ימים ולא כולם יירצו\יוכלו להגיע בכל הימים. רב האנשים לא מגיעים לכל הימים לדעתי.
מוזמנים לפתוח נושא WIP כשתהיהי לכם התקדמות להראות! <:
Dvir136
ציטוט(שטרודל תפוחים @ 04.09.2014, 17:40) *
בהצלחה בקאסט!
לדעתי כדאי לכם גם לתאם על יום באייקון, בכל זאת 3 ימים ולא כולם יירצו\יוכלו להגיע בכל הימים. רב האנשים לא מגיעים לכל הימים לדעתי.

תודה! אנחנו מתאמים הכל בסקייפ (פתחנו שיחה קבוצתית) וגם ככה רוב האנשים אני מכיר אישית ואני בא לכנס יחד איתם... אם את מעוניינת להצטרף אנחנו נשמח.. עדיין חסרה לנו קונאן
שטרודל תפוחים
ציטוט(Dvir136 @ 04.09.2014, 18:24) *
ציטוט(שטרודל תפוחים @ 04.09.2014, 17:40) *
בהצלחה בקאסט!

תודה! אנחנו מתאמים הכל בסקייפ (פתחנו שיחה קבוצתית) וגם ככה רוב האנשים אני מכיר אישית ואני בא לכנס יחד איתם... אם את מעוניינת להצטרף אנחנו נשמח.. עדיין חסרה לנו קונאן

אני לא אהיה באייקון ואני גם צריכה להתחיל לעבוד על הקוספליי לפורים כי בקושי יש לי זמן עכשיו. גם קונאן לא ממש הקטע שלי, אבל תודה על ההצעה אני מניחה XD
בכל מקרה, מקווה שתמצאו מישהו מתאים, וגם אם לא בקאסט אקטסוקי זה לא קריטי אם לא כולם נמצאים.
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.