עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: הMeGui עושה לי בעיות
אנימה ישראל - ANiMe-iL > עבודה עברית - Fan Made > פאנסאב / כתוביות בעברית > פאנסאב - תמיכה ועזרה
FaMilky
אני פותחת את התוכנה כרגיל (בתור "הפעל כמנהל", אם זה משנה), מכניסה את הקובץ של הקוד AvsP, ואחרי שאני לוחצת Quene מופיעה ההודעה הבאה:

http://srv2.jpg.co.il/9/53f73db133ec5.jpg
ו
התוכנה קורסת.
ניסיתי להסיר התקנה ולהתקין מחדש, אבל זה עדיין עושה לי את אותה הבעיה.
גם ווידאתי שזו לא בעיה ספציפית עם קובץ מסוים, זה עושה לי את זה עם כל קובץ שאני מנסה להכניס.
מישהו יודע איך לעזור לי?
SirSwagALot
Post your .avs script.
Edit:

Doing a quick search on google (your job) it's prolly a problem with mpegsource2, and getting a newer version would PROLLY solve it. Dunno if that's it really, but it's worth a shot.
edit:
http://mod16.org/ffms2/ffms2-r670-threadfix.7z
try this one's dll file, replace it in yoru plugins folder or wherever you load it from.
██████████
https://www.google.com/search?name=f&hl...ui&safe=off

אני לא מכיר את התוכנה אבל נראה שלשנות את הthreads ל 1 פותר את זה.
SirSwagALot
If threads are the problem, then that new .dll has it fixed. Lowering threads would prolly slow down the proccess. Best use the newest dll.

If that's the problem at all.
FaMilky
ציטוט(SirSwagALot @ 22.08.2014, 16:23) *
Post your .avs script.
Edit:

Doing a quick search on google (your job) it's prolly a problem with mpegsource2, and getting a newer version would PROLLY solve it. Dunno if that's it really, but it's worth a shot.
edit:
http://mod16.org/ffms2/ffms2-r670-threadfix.7z
try this one's dll file, replace it in yoru plugins folder or wherever you load it from.

החלפתי את הפלאגין שלי בפלאגין שהורדתי, וזה עדיין עושה לי בדיוק את אותה הבעיה \:
TsUNaMy WaVe
אפשר לראות את הסקריפט?
ayay
עריכה: למחוק את התגובה
SirSwagALot
try the filter from here:

https://github.com/FFMS/ffms2/releases

If it doesn't work, try this one:

https://code.google.com/p/ffmpegsource/down...mp;can=2&q=

if it fails try this:

add
seekmode=0

To your ffvideo line.

and post your damn script smile.gif.
FaMilky
קוד
LOADPLUGIN("E:\Efrat\VSFilter.dll")
LOADPLUGIN("E:\Efrat\ffms2.dll")
ffvideosource("E:\Efrat\SONG\Mekaku city actors OP 1.avi")
Textsub("E:\Efrat\SONG\OP EP 01.ass")

אמ, טכנית זה הקוד^
אבל זו לא בעיה איתו ספציפית.

ואני אנסה מה שכתבתם ואערוך ^^
TsUNaMy WaVe
ציטוט(FaMilky @ 01.09.2014, 17:51) *
קוד

אמ, טכנית זה הקוד^

למה לא להשתמש בAviSource כדי לפתוח את הוידאו?
FaMilky
ציטוט(TsUNaMy WaVe @ 02.09.2014, 12:58) *
ציטוט(FaMilky @ 01.09.2014, 17:51) *
קוד

אמ, טכנית זה הקוד^

למה לא להשתמש בAviSource כדי לפתוח את הוידאו?

אני מרגישה ממש נובית, אבל מה הכוונה?
SirSwagALot
Substitute ffvideosource for avisource is what tsunami means.
FaMilky
זה עזר! לא ידעתי בכלל שצריך לשנות לפעמים.

זה בגלל שזה קובץ AVI, נכון?
כשאני מכינה קוד לקובץ MKV להחזיר לffvideosource?
TsUNaMy WaVe
ציטוט(FaMilky @ 03.09.2014, 22:49) *

כן, כי avisource, כשמו כן הוא, פותח רק avi.
בכללי צריך לדעת איך לשחק עם זה. אני גם מאוד אוהבת להשתמש בff, אבל נגיד לmp4 אני לרוב משתמשת בdirectshowsource עם פילטר מתאים לוידוא הפריימרייט. בסופו של דבר זה ניסוי וטעיה, אבל לגבי דבר אחד תמיד תוכלי להיות בטוחה - avisource תמיד יפתח קובץ avi בצורה הטובה ביותר. (הכוונה לוידאו! בקבצי avi עם קצב אודיו משתנה אז האודיו לא יפתח טוב ויהיה עדיף לקודד אותו בנפרד עם virtual dub)
FaMilky
ציטוט(TsUNaMy WaVe @ 04.09.2014, 02:24) *

בכללי צריך לדעת איך לשחק עם זה. אני גם מאוד אוהבת להשתמש בff, אבל נגיד לmp4 אני לרוב משתמשת בdirectshowsource עם פילטר מתאים לוידוא הפריימרייט. בסופו של דבר זה ניסוי וטעיה, אבל לגבי דבר אחד תמיד תוכלי להיות בטוחה - avisource תמיד יפתח קובץ avi בצורה הטובה ביותר. (הכוונה לוידאו! בקבצי avi עם קצב אודיו משתנה אז האודיו לא יפתח טוב ויהיה עדיף לקודד אותו בנפרד עם virtual dub)

וואו, מי שלימד אותי קידוד לא אמר לי אפילו מילה על זה. תודה רבה! עזרתם לי המון on11.gif on11.gif
TsUNaMy WaVe
ציטוט(FaMilky @ 04.09.2014, 13:36) *
ציטוט(TsUNaMy WaVe @ 04.09.2014, 02:24) *

וואו, מי שלימד אותי קידוד לא אמר לי אפילו מילה על זה. תודה רבה! עזרתם לי המון on11.gif on11.gif

לול, אז מה הוא כן לימד אותך? חח
ובבקשה, את מוזמנת לשאול הכל~
SirSwagALot
*פותח את הזיפר*
*משטין על ה...ה... המממ, איך אני מתרגם TO RAIN ON YOUR PARADE? אמממ, משתין על החגיגה שלכן?*

בכל אופן, זה נחמד שנמצא הפתרון, אך ה*בעיה* לא טופלה - מה קורה כאשר הקובץ דורש פתיחה על ידי FF? שוב אותו הסיפור, אז יאללה, FAMILKY - נסי את הפתרונות האחרים, ותראי האם את יכולה לפתור את זה. או אל. אבל אני ממליץ לטפל בזה. או לנסות smile.gif
TsUNaMy WaVe
ציטוט(SirSwagALot @ 05.09.2014, 00:38) *
*פותח את הזיפר*
*משטין על ה...ה... המממ, איך אני מתרגם TO RAIN ON YOUR PARADE? אמממ, משתין על החגיגה שלכן?*

בכל אופן, זה נחמד שנמצא הפתרון, אך ה*בעיה* לא טופלה - מה קורה כאשר הקובץ דורש פתיחה על ידי FF? שוב אותו הסיפור, אז יאללה, FAMILKY - נסי את הפתרונות האחרים, ותראי האם את יכולה לפתור את זה. או אל. אבל אני ממליץ לטפל בזה. או לנסות smile.gif

זה לא אותו סיפור. פשוט ff פותח רק קבצים מסוימים, זה תמיד ככה, זה גם רשום בלוג של הפלאגין. אם זה עושה לה בעיות גם בסוגי קבצים אליהם הפלאגין מיועד זה כבר משהו אחר.
SirSwagALot
ציטוט(TsUNaMy WaVe @ 05.09.2014, 10:54) *
ציטוט(SirSwagALot @ 05.09.2014, 00:38) *
*פותח את הזיפר*

זה לא אותו סיפור. פשוט ff פותח רק קבצים מסוימים, זה תמיד ככה, זה גם רשום בלוג של הפלאגין. אם זה עושה לה בעיות גם בסוגי קבצים אליהם הפלאגין מיועד זה כבר משהו אחר.

המממ, סבבה smile.gif, אני לא זוכר שזה אי פעם עשה לי בעיות אם קבצי AVI, אבל, מי יודע. גם כן, בגיל הזה הזיכרון מתחיל ללכת, פחחחחח smile.gif smile.gif smile.gif.
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.