עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: כאמי 2014
אנימה ישראל - ANiMe-iL > אוטאקו, אנימה ומנגה > אירועים, מפגשים וכנסים
עמודים: 1, 2, 3
פיצה
לפי הפרטים המעטים שיש לי כרגע:

מקום- מרכז הקונגרסים חיפה
תאריך - 21 באוגוסט, יום חמישי
נושא- ספורט
אתר - http://www.cami.org.il

האם יהיה לי דוכן? נראה XD

מי מגיע-
אני
ניגוש
אוזימנדיאס
יוסוף
סאפי
רועי
דניאל
סבי
מינט
רז
אצי
אנימה
nigi
כנס רבע שעה מהבית זה טוב.
suppi
אהבתי את נושא הכנס, נראה אם הוא יבוא לידי ביטוי מעבר לתפאורה.

רוב הסיכויים שלא אבוא מפאת המרחק. התוכניה תצטרך להיות ממש מעניינת כדי שאשקול לבוא.
super critical
הכנסים האלה לא כאלה טובים. נראה אולי אני אבוא תלוי מי יהיה שם
Groot
מגיע כמובן!
.killua
אני אבוא אם אני יוכל ותלוי מי מגיע אבל למה בחיפה זה ממש רחוק לפחות זה ביום חמישי
Yozeffu
יש מצב שבא D:
רבע שעה נסיעה מהבית~
פיצה
חיפה זה פחות משעה מתל אביב ואפשר ללכת למתחם הזה ברגל. אפשר לחשוב כמה רחוק זה כבר מכל שאר הכנסים שהיו עד עכשיו. גם לראשון זה לא בדיוק כיף להגיע ואין שם רכבות חזור לתל אביב בשעות נורמליות. תמיד הייתי צריכה לצאת מוקדם מידי מהכנס ופספסתי את המסיבה והקריוקי.

אנעוואי זה מתחם ממש טוב ונוח. אין בו הרבה קומות ככה שהרוב באותה קומה חוץ מהאולמות. זה סופר נוח.

זה המתחם שעד עכשיו הכי אהבתי מכל הכנסים שהייתי בהם.
nigi
ציטוט(פיצה @ 22.06.2014, 10:12) *
חיפה זה פחות משעה מתל אביב ואפשר ללכת למתחם הזה ברגל. אפשר לחשוב כמה רחוק זה כבר מכל שאר הכנסים שהיו עד עכשיו. גם לראשון זה לא בדיוק כיף להגיע ואין שם רכבות חזור לתל אביב בשעות נורמליות. תמיד הייתי צריכה לצאת מוקדם מידי מהכנס ופספסתי את המסיבה והקריוקי.

אנעוואי זה מתחם ממש טוב ונוח. אין בו הרבה קומות ככה שהרוב באותה קומה חוץ מהאולמות. זה סופר נוח.

גם אני.
וזה לא כי אני משוחד בגלל המיקום, באמת שהקונגרסים זה מקום מעולה.
פיצה
זה אולם קונגרסים. הוא פשוט מותאם לכנסים בסגנון הזה. ועוד שמעתי ששפצו אותו.
kingblade
Ill be there most probably
פיצה
כמה זמן לא התראנו!!
suppi

יש מצב שלעבור דרך תל אביב יקצר לי את הנסיעה.. (מירושלים), עדיין מדובר במשהו כמו שעתיים וחצי לכיוון וכ70 שקל לנסיעות. נראה...

שמח לשמוע שהאולם טוב, איזה כנס כבר נערך שם?
Yozeffu
ציטוט(suppi @ 23.06.2014, 07:57) *

יש מצב שלעבור דרך תל אביב יקצר לי את הנסיעה.. (מירושלים), עדיין מדובר במשהו כמו שעתיים וחצי לכיוון וכ70 שקל לנסיעות. נראה...

למה לעבור דרך תל אביב? קח קו 960 מהמרכזית בירושלים לחיפה, זה עד לתחנת מרכזית חוף הכרמל ומשם לקונגרסים זה בידיוק 5 דקות הליכה.
suppi
ציטוט(Yozeffu @ 23.06.2014, 10:27) *
ציטוט(suppi @ 23.06.2014, 07:57) *

למה לעבור דרך תל אביב? קח קו 960 מהמרכזית בירושלים לחיפה, זה עד לתחנת מרכזית חוף הכרמל ומשם לקונגרסים זה בידיוק 5 דקות הליכה.

ממה שאני רואה מהאתר של אגד קו 960 מגיע למרכזית המפרץ ולא למרכזית חוף הכרמל. מה שכן יש אלו קוים 947 ו 940 שלוקח להם להגיע ליעד שעתיים וחצי בממוצע. בתאוריה נסיעה לתל אביב ואז לחיפה תיקח שעתיים. בתאוריה. אם נוסיף אוברהד ונסיעות בתוך ירושלים זה יוצא זמן לא מבוטל...

אבל תודה
פיצה
עדיף לך לקחת 960 כי הוא ישיר ללב המפרץ ומשם רכבת או משהו שמגיע לחוף הכרמל. למרות שגם דרך תל אביב זה סבבה.
Doctor Shinobi
אני לא יבוא, אני עובר לארצות הברית יומיים לפני הכנס. ממש חבל, כי גם אני הייתי באולם הזה פעם והוא אולם שבו היה הכנס הכי טוב שאי פעם הייתי בו.
ScorpioNN
ברור שאבוא, זה מתחם ממש אדיר, היה ממש כיף שם פעם אחרונה. רק מקווה שהפעם יבואו הרבה אנשים ולא כמו פעם קודמת בגלל שזה חיפה.
Yozeffu
ציטוט(פיצה @ 23.06.2014, 11:00) *
עדיף לך לקחת 960 כי הוא ישיר ללב המפרץ ומשם רכבת או משהו שמגיע לחוף הכרמל. למרות שגם דרך תל אביב זה סבבה.

הוא יכול לקחת את המטרונית, קו 2-3 שמגיעים למרכזית חוף הכרמל.

ציטוט(ScorpioNN @ 23.06.2014, 14:31) *
ברור שאבוא, זה מתחם ממש אדיר, היה ממש כיף שם פעם אחרונה. רק מקווה שהפעם יבואו הרבה אנשים ולא כמו פעם קודמת בגלל שזה חיפה.

דבר איתי נלך ביחד D:
פיצה
כשתהיה תכניה אני לוקחת על עצמי לארגן מפגש פורום לא רשמי במהלך הכנס. ככה שמי שאומר שהוא מגיע אני ארשום אותו בהודעה הראשית.
Crucio!
אני בטוח מגיעה למרות שיוצא שאצטרך לשלם איזה 70שח על נסיעות
כמובן שאני מבואסת שהכנס הוא כבר לא במרחק שלי דקה וחצי הליכה מהבית שלי, אבל כל עוד המקום טוב ולא צריך להסתבך עם התחבורה יותר מדי אז אין לי בעיה
עכשיו רק שהכנס לא יהיה חצי ריק כי זו חיפה ויש הרבה אנשים מעוצבנים מההארוקון
Nona Chan
אני ממש מתה לומר שאני לא אגיע, כי חיפה וזה (לשלוח אותי בכנס לחיפה.. זה לשלוח את האדם הכי לא מתמצא ברכבות בעולם), אבל רוב הסיכויים שיצא איכשהו שמלא אנשים שאני מכירה יבואו ואני אגרר לחיפה XD
Yozeffu
ציטוט(Nona Chan @ 23.06.2014, 23:25) *
אני ממש מתה לומר שאני לא אגיע, כי חיפה וזה (לשלוח אותי בכנס לחיפה.. זה לשלוח את האדם הכי לא מתמצא ברכבות בעולם), אבל רוב הסיכויים שיצא איכשהו שמלא אנשים שאני מכירה יבואו ואני אגרר לחיפה XD

יאללה בואי! רק שהפעם לא נרוץ בשיא הגשם ונתחבא בארומה.
ואם את מסתבכת דברי איתי, אני מכיר את חיפה והסביבה כמו הכף יד שלי.
.killua
ציטוט(פיצה @ 23.06.2014, 18:22) *
כשתהיה תכניה אני לוקחת על עצמי לארגן מפגש פורום לא רשמי במהלך הכנס. ככה שמי שאומר שהוא מגיע אני ארשום אותו בהודעה הראשית.

אני חושב שעדיף לארגן מפגשים רשמים גם בכנסים
בשביל מה יש צוות מפגשים חדש אם לא בשביל זה on2.gif
Mint
הייתי רוצה לבוא אבל אין סיכוי שאני הולכת לבד.. נראה אם אני אצליח לשכנע את אחותי P:
אם אני כן אבוא, אז סביר להניח שאני אתנחל לך בדוכן :I
AVISHAI
זה קרוב אלי יחסית אז מבחינת מרחק אין בעיה.
אף פעם לא הייתי בכנס אני לא בטוח מה עושים או שיהיה לי מה לעשות...
Mint
ציטוט(AVISHAI @ 25.06.2014, 13:10) *
http://www.anime-il.com/index.php?showtopic=323449

Water♥Girl

יש כבר תוכניה?
פיצה
ציטוט(Mint @ 25.06.2014, 13:51) *

נראה לי אז שכבר עדיף להביא קישור לנושא סיכום של כנס מישהו אשכרה הצליח להכנס אליו XDD

^אין עדיין תכניה לכנס

ואבישי- בעקרון אתה מגיע למתחם של הכנס , משלם בערך 40 שקל כרטיס כניסה, מקבל תכניה של הפעילויות בכנס ואתה יכול להסתובב בחופשיות בכל המתחם, לצאת ולהכנס כמה שאתה רוצה במהלך היום.
יש הרצאות, הקרנות סרטים, סדנאות, משחקיה, דוכנים רשמיים ודוכנים של אנשים פרטיים. יש הרבה אנשים שמסתובבים או סתם יושבים באיזו פינה ומדברים.

הרבה פעמים ממליצים להגיע לכנסים הראשונים עם עוד מישהו שאתה מכיר כדיי שיהיה לך יותר נוח להסתובב וככה גם תרגיש יותר בנוח להתחיל שיחה עם אנשים אחרים ולהתחבר יותר בקלות.
אם בסוף תחליט להגיע- אתה מוזמן לדוכן שלי במקרה והוא יפתח!! תמיד אנשים עוברים בדוכן שלי וככה גם תוכל להכיר אנשים ואם מישהו יתחבר אליך תוכלו להמשיך להסתובב ביחד לשארית הכנס.
Yozeffu
ורק נקווה שהפעם לא יהיו מלא ילדים בני 12 מחופשים לנרותו קיסאמה ואיטאצ'י כמו באנימה קון שהיה בחנוכה....אני אביא את האקדח שלי לכל מקרה.
Yammi Reckorrd-San
ציטוט(Yozeffu @ 26.06.2014, 10:38) *
ורק נקווה שהפעם לא יהיו מלא ילדים בני 12 מחופשים לנרותו קיסאמה ואיטאצ'י כמו באנימה קון שהיה בחנוכה....אני אביא את האקדח שלי לכל מקרה.

זה קורה בכל כנס
כ"כ הרבה נובים שהסדרה היחידה שהם מכירים זה נארוטו.
בכללי הרבה מאוד שם בכלל לא אוהבים אנימה. הם רואים נארוטו-בליץ'- וואן פיס ו.... זהו.
פיצה
בהחלט תופעה מזעזעת.
קצת קשה להמנע מזה כשמפרסמים כנסים כאלה בפייסבוק. פעם כשהיו קהילות פורומים אז כל פורום היה מפרסם את זה ורק הקהילה הייתה יודעת על זה.
עכשיו כל אחד שיש לו פייסבוק יודע על הכנסים האלה ומגיע למרות שאין לו מה לחפש שם.
Doctor Shinobi
אני לא מבין מה הבעיה בזה שילדים בני 12 שאוהבים נארוטו באים לכנסי אנימה '.' יש להם פחות זכות לבוא כי הם פחות hardcore ולא מכירים\אוהבים אנימות אחרות? רובינו התחלנו לאהוב אנימה בזכות אנימות מיינסטרים גרועות ששידרו בערוץ הילדים.
Yozeffu
ציטוט(Doctor Shinobi @ 26.06.2014, 16:49) *
אני לא מבין מה הבעיה בזה שילדים בני 12 שאוהבים נארוטו באים לכנסי אנימה '.' יש להם פחות זכות לבוא כי הם פחות hardcore ולא מכירים\אוהבים אנימות אחרות? רובינו התחלנו לאהוב אנימה בזכות אנימות מיינסטרים גרועות ששידרו בערוץ הילדים.

אם אתה קורא לאינויאשה, דרגון בול, ויו יו האקושו אנימות מיינסטרים גרועות, אז הטעם שלך באמת ברצפה.
אני למשל האנימה הראשונה שלי הייתה Uninhabited Planet SURVIVE, וזה בתכלס האנימה הראשונה שראיתי ושידעתי שהיא אנימה ולא נרותו ובליץ'.
פיצה
אני גם לא ממש אוהבת אנימות ובאה נטו בשביל האנשים והכסף
אבל
אבל
אבל
XD

יש הבדל בין לא לאהוב שום אנימה חוץ מפיירי טייל או משהו וכזה ולבוא עם ראש פתוח לאנשים ולדברים חדשים
אבל יש אנשים שמגיעים לכנס ומצפים שהוא יהיה קשור רק למה שהם אוהבים, ואז הם מסתובבים וניגשים לדוכן שלי ושואלים אם יש לי פוסטרים של וואן פיס.
ואז הם ניגשים לתכניה ושואלים את המוכרים אם יה הקרנה של סרטי פיירי טייל כל הכנס
ואז הם מצטופפים כולם סביב הדוכן היחידי בכנס שמוכר פיגרים ב20 שקל של נארוטו וצועקים ודוחפים ולא נותנים לאף אחד לעבור

kingblade
I WAS ONE OF THESE PEOPLE.
ואני בעד שעוד ועוד כאלו יגיעו, כי זה עובר ורואים עוד דברים טובים ובכללי נכנסים עוד אנשים לתחום.

אין מה לפחד מילדים בני 12 עם כל ההתלהבות של "זה הכנס הראשון שלי", תמיד יש גם את מי שכבר עברו את הגיל (:
AVISHAI
ציטוט(פיצה @ 25.06.2014, 23:31) *
ציטוט(Mint @ 25.06.2014, 13:51) *

נראה לי אז שכבר עדיף להביא קישור לנושא סיכום של כנס מישהו אשכרה הצליח להכנס אליו XDD

^אין עדיין תכניה לכנס

ואבישי- בעקרון אתה מגיע למתחם של הכנס , משלם בערך 40 שקל כרטיס כניסה, מקבל תכניה של הפעילויות בכנס ואתה יכול להסתובב בחופשיות בכל המתחם, לצאת ולהכנס כמה שאתה רוצה במהלך היום.
יש הרצאות, הקרנות סרטים, סדנאות, משחקיה, דוכנים רשמיים ודוכנים של אנשים פרטיים. יש הרבה אנשים שמסתובבים או סתם יושבים באיזו פינה ומדברים.

הרבה פעמים ממליצים להגיע לכנסים הראשונים עם עוד מישהו שאתה מכיר כדיי שיהיה לך יותר נוח להסתובב וככה גם תרגיש יותר בנוח להתחיל שיחה עם אנשים אחרים ולהתחבר יותר בקלות.
אם בסוף תחליט להגיע- אתה מוזמן לדוכן שלי במקרה והוא יפתח!! תמיד אנשים עוברים בדוכן שלי וככה גם תוכל להכיר אנשים ואם מישהו יתחבר אליך תוכלו להמשיך להסתובב ביחד לשארית הכנס.

וואו תודה happy.gif אבל זה בדיוק הקטע אין לי אם מי ללכת ואני לא רוצה ליהיות לבד... טוב נראה יש זמן ובאלי ללכת.
פיצה
אם אפתח דוכן יהיה לך ממש קל למצוא אותי במתחם של הדוכנים (כי מרכז הקונגרסים הוא בעל קומה אחת) ואם תרצה ולא תתבייש ממני (כי אני ממש נושכת ) תוכל לשבת איתי בדוכן ואז כשיבואו עוד אנשים שאני מכירה אני אכיר בניכם ותוכלו ללכת ביחד ולהיות ביחד בשאר הכנס. וכשתתעייף תחזור לדוכן שלי XD

אני כבר מאורגנת לאירוח מסורתי של אנשים בדוכן.
יש לי מים,
בדרך כלל יש לי כיסאות,
יש לי מקום לשמור חפצים ותיקים,
יש לי מניפות.

אז כל מי שרוצה מוזמן לבוא XD
-Sora-
חיפה אה...
יאפ הסיכוים שאני יבוא קלושים,אולי אני יבוא לא שלמישהו יהיה אכפת laugh.gif
בכל מקרה נחמד שמצאו מקום יותר גדול וזה אבל קצת רחוק בכל זאת שלוש - ארבע שעות נסיעה.
זה לתפוס אוטובוס לבאר שבע משם רכבת לתל אביב ומשם רכבת לחיפה ואז בחזרה אני יצתרך לצאת מהכנס בשש כדי להספיק להיות בבית ב10 בערך.
כיף לכם אנשים שגרים בצפון.

אני ממש מרחם על אלה שרוצים לבוא מאילת XD
פיצה
יש רכבת מבאר שבע לחיפה שלוקחת בערך שעתיים...
אבל כל אחד והתכנונים שלו
-Sora-
ציטוט(פיצה @ 26.06.2014, 22:09) *
יש רכבת מבאר שבע לחיפה שלוקחת בערך שעתיים...
אבל כל אחד והתכנונים שלו

תודה. לא ידעתי שיש קו ישיר.
suppi
ציטוט(פיצה @ 26.06.2014, 21:51) *
אני כבר מאורגנת לאירוח מסורתי של אנשים בדוכן.

דוכן של מה אם אפשר לשאול?

ותודה על ההזמנה smile.gif
Doctor Shinobi
מה שרועי אמר. אתם שוכחים שחלק מהילדים האלה עוד יהיו אנשי "איכות". חלק יפתחו לעוד אנימות, חלק ינסו לעשות קוספליי. בסופו של דבר אנשים כאלה הם חלק ממה שבנה פורומים כמו AIL בהתחלה. זה לא הערסים שבאים לכנסים בשביל להתחיל עם בנות, זה אנשים שהם "דור העתיד" של הקהילה(ואו איזה צולע לקרוא לזה דור העתיד XD).
Groot
ציטוט(Doctor Shinobi @ 27.06.2014, 00:12) *
מה שרועי אמר. אתם שוכחים שחלק מהילדים האלה עוד יהיו אנשי "איכות". חלק יפתחו לעוד אנימות, חלק ינסו לעשות קוספליי. בסופו של דבר אנשים כאלה הם חלק ממה שבנה פורומים כמו AIL בהתחלה. זה לא הערסים שבאים לכנסים בשביל להתחיל עם בנות, זה אנשים שהם "דור העתיד" של הקהילה(ואו איזה צולע לקרוא לזה דור העתיד XD).

רואים שלא היית פה בהתחלה..
Nona Chan
ציטוט(Yozeffu @ 24.06.2014, 10:51) *

כן, לא נמות מהגשם, נמות מחום חחחחחח
יאללה אם אתה בא אני באה. יהיה מצחיק.... כמו בכנס פייל. באמת שהיה מצחיק XD

אין בעיה איתם ספציפית (זה אפילו מה שאני הכי מייחלת בעולם לקהילה, כי אנחנו, ה"זקנים" כבר פאסה והדור הבא זה נטו מה שיחזיק את הקהילה הזו בחיים), זה פשוט סתם תחושה פחות כיפית שאתה מסתובב בכנס כשאתה בן 20+ וכולם בני 10-13, זה גורם לך להרגיש סתם מוזר. הייתי בכנס (לא של אמא"י) שהיה ממש ככה. צריך תמיד שיהיה איזון בין אוכלוסיית היעד.
Hiruma
סוף סוף עושים את זה שוב רבע שעה נסיעה מהבית ^.^
גם מתחם הקונגרסים זה מקום ענק ונח, אחל'ה מקום~
Mikage
חיפה, זה קרוב לי *~*
רק לארגן חברות שיבואו איתי וזה הולך להיות הכנס הראשון שלי ^^
Doctor Shinobi
ציטוט(Nona Chan @ 27.06.2014, 21:47) *
ציטוט(Yozeffu @ 24.06.2014, 10:51) *

כן, לא נמות מהגשם, נמות מחום חחחחחח
יאללה אם אתה בא אני באה. יהיה מצחיק.... כמו בכנס פייל. באמת שהיה מצחיק XD

אין בעיה איתם ספציפית (זה אפילו מה שאני הכי מייחלת בעולם לקהילה, כי אנחנו, ה"זקנים" כבר פאסה והדור הבא זה נטו מה שיחזיק את הקהילה הזו בחיים), זה פשוט סתם תחושה פחות כיפית שאתה מסתובב בכנס כשאתה בן 20+ וכולם בני 10-13, זה גורם לך להרגיש סתם מוזר. הייתי בכנס (לא של אמא"י) שהיה ממש ככה. צריך תמיד שיהיה איזון בין אוכלוסיית היעד.

ברור שצריך איזון XD אני גם לא נהנה מכנסים שכולם שם רק ילדים קטנים. אבל הם כן צריכים להיות חלק מהכנס, לזה התכוונתי.
super critical
טוב אני מתבלט אם לבוא יהיו שם אנשים מבוגרים בכלל? נניח 18+ לא בא לי להסתובב בין מלא ילדים קטנים.
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.