עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: הכנס הבא
אנימה ישראל - ANiMe-iL > אוטאקו, אנימה ומנגה > אירועים, מפגשים וכנסים
akamaru2
היי! אני אף פעם לא הייתי בכנס ויש לי כמה שאלות...
א. הכנסים בישראל אשכרה שווים את זה?
ב. מתי הכנס הבא ואם הוא מספיק גדול ושווה להיות הכנס הראשון שלי
ג. אני לא מכיר כל-כך הרבה אנימות (סביבות שבע) יהיה לי משעמם בכנס אנימה?
ד. יש הרבה קוספליירים? (חח סתם באלי לי לדעת)
F-S flash
א. תלוי
ב. בחופש ואני חושב שכן
ג. עד אז תכיר יותר
ד. בפורים. בחופש פחות אבל גם יש
akamaru2
איזה כנס זה בחופש?
שווה לבוא בקוספלי או שזה סתם מעצבן?
kyo8
ציטוט(akamaru2 @ 26.03.2014, 19:30) *
היי! אני אף פעם לא הייתי בכנס ויש לי כמה שאלות...
א. הכנסים בישראל אשכרה שווים את זה?
ב. מתי הכנס הבא ואם הוא מספיק גדול ושווה להיות הכנס הראשון שלי
ג. אני לא מכיר כל-כך הרבה אנימות (סביבות שבע) יהיה לי משעמם בכנס אנימה?
ד. יש הרבה קוספליירים? (חח סתם באלי לי לדעת)

א. כן
ב. בערך ביוני, פרסמו כבר תאריך אבל זה יהיה עוד יותר בולט כשזה יתקרב, זה נקרא כאמ"י ואתה יכול להסתכל באתר של אמא"י (המארגנים) יהיה כתוב לקראת הכנס פרטים.
הכנס של פורים הכי גדול אבל שמעתי שגם הכנס של הקיץ אחלה.
ג. לא, אתה תראה עוד דברים ואני מתאר לעצמי שאתה מכיר את האנימות הידועות יותר אז מהן בכלל תראה הרבה
ד. כן

הכנס הראשון שלי היה פורים הזה, הייתי בו לבד כי חברים שלי לא הצליחו להגיע באתי בקוספליי וממש נהנתי מכל מה שהיה שם!
רוב האנשים באים בקוספליי כי זה היה כיף ואם תבוא עם קוספליי אתה תהנה בהרבה יותר ותקבל תגובות מאנשים ויצלמו אותך חח
שמעתי לכנסי קיץ באים פחות אנשים אבל הם עדיין שווים, ובכנס פורים באו ממש ממש מלא אנשים אז פחות זה נראה לי אחלה
עצה שלי, תכין קוספליי בעצמך עד כמה שאפשר כי זה בהרבה יותר כיף ונותן סיפוק מאשר לקנות! למרות שגם זה אפשרי (:

קיצור, בוא לכאמ"י 2014, יהיה אחלה!
akamaru2
אני חושב לעשות קוספלי לנאטסו (זה הדבר הכי פשוט שאני מכיר) נראה אם אני אצליח...
Ame
א. לדעתי כן, אמנם הכנס האחרון קצת שינה את הרושם שהיה להרבה אנשים שבאו לראשונה, אבל קורה, בדרך כלל זה מאוד מהנה וכיף.

ב. כאמ"י אמור להיות בקיץ, הוא מתרחש באוגוסט בכל שנה, מלבד שנה שעברה שלא היה עקב חוסר בכוח אדם או משהו כזה, אם לא יבוטל גם השנה אני מאמין שהוא יהיה באוגוסט כמו בכל שנה שקדמה לה ולא ישונה בצורה דרסטית. מעבר לזה יש כנס קטן בחנוכה ואת כנס פורים הענק - הארוקון, ממליץ לעקוב ולשמוע מחברים על כנסים ואירועים קטנים כמו הקרנות סרטים, כנסי קוספליי קטנים וכ'ו. כאמ"י בדרך כלל מושך כמות יחסית קטנה מכנס ההארוקון, בעיקר כי יש לנו קהל יעד ענק של חיילים ואנשים שעובדים ובדרך כלל אלו שכן מגיעים זה תלמידים בבית ספר שמוצאים זמן ויכולים לבוא. אבל בחירה שלך, אני אומר לך על זה.

ג. טיפ אישי שתמיד עוזר, תשתדל לעקוב אחר דברים עונתיים, כלומר עכשיו אנחנו נכנסים לעונת האביב תנסה לעקוב אחר דברים שיצאו באותה עונה, בדרך כלל תמצא שם דברים לקנות, פעיליות, הרצאות וקוספליי שכנראה מתקשר לדבר שרץ באותו הרגע או שודר באותה תקופה והיה פופלרי, זה לא פרמטר שחייב אבל ככל שתכיר יותר תבין יותר ואולי תהנה יותר, אני לא אומר שאי אפשר להנות מכמות קטנה בצפייה של אנימות אבל פחות תבין "על מה כולם מדברים".

ד. די הרבה.
akamaru2
סבבה תודה אני חושב שאני אבוא בקיץ
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.