עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: Assassin's Creed Unity
אנימה ישראל - ANiMe-iL > שונות > משחקים
Slate
יוביוספט שחררו סרטון קצרצר
http://assassinscreed.ubi.com/en-gb/home/
לפי מה שהבנתי המשחק יצא בחגים 2014, שאין לי ממש מושג מתי זה.
והוא יהיה רק למחשב ולקונסולות החדשות, מה שממש מעצבן אותי.
אני חייב לקנות PS4 כדי לשחק במשחק, מעפן.
תתאבד
האמת זה טוב בשביל משתמשי המחשב שעושים את המשחק רק לדור החדש, ככה הפורטים יהיו יהיו יותר נורמלים.
מצד שני הם שמים זין ענק על משתמשי הקונסולות הישנות...
SpiDiR
ציטוט(Chrollo Lucilfer @ 21.03.2014, 19:29) *
האמת זה טוב בשביל משתמשי המחשב שעושים את המשחק רק לדור החדש, ככה הפורטים יהיו יהיו יותר נורמלים.

דווקא בגלל שהם לא שמים זין, הם כנראה ישחררו 2 משחקים במקום אחד (משחק לקונסולות החדשות ומשחק לישנות)
Slate
ציטוט(SpiDiR @ 21.03.2014, 18:42) *
ציטוט(Chrollo Lucilfer @ 21.03.2014, 19:29) *

דווקא בגלל שהם לא שמים זין, הם כנראה ישחררו 2 משחקים במקום אחד (משחק לקונסולות החדשות ומשחק לישנות)

נכון, אבל מה הקטע בזה? אלה יהיו שני משחקים שונים, בתור אחד שמשחק בכל המשחקים של הסדרה, למה שאני ארצה לפספס משחק שלם? ולא, המשחק לקונסולות הישנות יהיה משחק צדדי וקצר, המשחק הראשי והגדול יהיה זה שיוצא רק לחדשות, הם כן שמים זין על שחקני הקונסולות הישנות.
TomerTop
Ubisoft רק מצדיקים שנית שאין להם גבול בכל הנוגע לסחיטת מותגים.
אפילו לרמה של להפוך את Assassin's Creed לדו-שנתי, הכוונה שנה אחת Watch_Dogs ושנה אחת Assassin's Creed, הם לא מסוגלים להתחייב.
ואני שונא להיות hater של משחק שבסופו של דבר לדעתי די טוב, אבל לשחק באותה חוויה שוב עם setting מעט שונה ועוד שתיים-שלוש מערכות mini-games ניסיוניות ain't gonna cut it כדי שאקנה עוד משחק בסדרה.

די.
Yammi Reckorrd-San
הקטע היותר מעצבן זה שאני תוהה מה הם יעשו בדיוק.
אוקי, צרפת? נשמע אחלה. אבל מבחינת גיימפליי זה להחזיר את הגלגל אחורה ולעשות AC2 עוד פעם ובדיוק אותו הדבר

אני ממש מקווה בשבילם שהם מתכננים להוציא איזשהי מכניקה באמת חדשנית שתתפוס חלק משמעותית כאן, אבל בעצם הסטינג אני ממש לא רואה איך זה הולך להיות מAC2 שוב
Slate
ציטוט(Yammi Reckorrd-San @ 21.03.2014, 20:34) *
אוקי, צרפת? נשמע אחלה. אבל מבחינת גיימפליי זה להחזיר את הגלגל אחורה ולעשות AC2 עוד פעם ובדיוק אותו הדבר

אני ממש מקווה בשבילם שהם מתכננים להוציא איזשהי מכניקה באמת חדשנית שתתפוס חלק משמעותית כאן, אבל בעצם הסטינג אני ממש לא רואה איך זה הולך להיות מAC2 שוב

כמו שתומר אומר, הם סוחטים את המותג, אפילו משחק אחד פעם בשנה זה הרבה מדי.
Yammi Reckorrd-San
אגב סלייט, אמרת שהם לא שמים זין על שחקני הקונסולות הישנות. אני לא חושב שזה באמת נכון להגיד את זה.
דור הקונסולות הבא לא הולך להתקדם אם עדיין יהיו משחקים שיצאו גם לו וגם לדור הקודם
Slate
ציטוט(Yammi Reckorrd-San @ 22.03.2014, 00:44) *
אגב סלייט, אמרת שהם לא שמים זין על שחקני הקונסולות הישנות. אני לא חושב שזה באמת נכון להגיד את זה.
דור הקונסולות הבא לא הולך להתקדם אם עדיין יהיו משחקים שיצאו גם לו וגם לדור הקודם

ובכל זאת, הקונסולות החדשות רק יצאו, וכבר הם "מכריחים" אנשים לקנות אותם.
מה אם אין לי 3000 שקל לקנות קונסולה חדשה? זה אומר שאני, בתור מעריץ של AC, נדפק לגמרי, כי אני לא אוכל לשחק במשחק.
Yammi Reckorrd-San
ציטוט(Slate @ 21.03.2014, 23:49) *

מה אם אין לי 3000 שקל לקנות קונסולה חדשה? זה אומר שאני, בתור מעריץ של AC, נדפק לגמרי, כי אני לא אוכל לשחק במשחק.

אה אז גם סוני מכריחים אותך לקנות פס4 אם היית מעריץ אינפמוס?
אני מבין מה אתה אומר, אבל זו טענה מטופשת. אני דווקא רואה זה כטוב שהם מפתחים את הקונסולות החדשות. וזה לא שלא הולכים לצאת עוד משחקים לדור הנוכחי. אז כן, לא תשחק בAC הזה, אבל יש לך הרבה משחקים אחרים לדור הזה. זה לא שAC זה הדבר היחיד בעולם. בבוא הזמן שיהיה לך פס4 תשחק בAC הזה. מאוד פשוט.
nigi
ציטוט(Yammi Reckorrd-San @ 21.03.2014, 21:34) *

>אנשים מקווים שבמשחק חדש תהיה מכניקה חדשה
יאפ ac רשמית הפך לcod
Yammi Reckorrd-San
ציטוט(nigi @ 22.03.2014, 12:39) *
ציטוט(Yammi Reckorrd-San @ 21.03.2014, 21:34) *

>אנשים מקווים שבמשחק חדש תהיה מכניקה חדשה
יאפ ac רשמית הפך לcod

בתכלס אם אתה מוחק את העולם ההיסטורי... אז יאפ, AC די מחוק כאן.
Doctor Shinobi
אני לא חושב שמכניקה חדשה תעזור כל כך. אססינס קריד היה יכול להיות מעולה גם אם הוא פשוט היה נגמר ב3 וזהו
Slate
ציטוט(Yammi Reckorrd-San @ 22.03.2014, 10:39) *
ציטוט(Slate @ 21.03.2014, 23:49) *

אה אז גם סוני מכריחים אותך לקנות פס4 אם היית מעריץ אינפמוס?

בדיוק.
Yammi Reckorrd-San
ציטוט(Doctor Shinobi @ 22.03.2014, 13:16) *
אני לא חושב שמכניקה חדשה תעזור כל כך. אססינס קריד היה יכול להיות מעולה גם אם הוא פשוט היה נגמר ב3 וזהו

בסדר
אבל עובדתית הסדרה לא הולכת להיגמר

אז כן, שיעשו מכניקה חדשה וזה
TomerTop
הPlaystation 3 והXbox360 תוקעים את התקדמות התעשייה.
תחשוב מה היה קורה אם כל משחק היה יוצא גם לWii. כאילו, הWii לא מסוגל להריץ open world בצורה טובה אפילו (בהצלחה למי שרוצה לשחק שם בWebs of Shadow, you'll need it).
או שכל משחק לPlaystation 3 היה חייב לצאת גם לPSP. כן, אפשר להגיד "בסדר, אז ישימו את המשחק על הקונסולות הישנות עם טקסטורות יותר גרועות וגמרנו", אבל זה לא המצב.

הדור החדש מאפשר לך לפתוח את המשחקים לחוויה הרבה יותר גדולה, משחקים יותר יפים, עולמות יותר גדולים ומשתנים, ומלאים בשחקנים אחרים (כמו Tom Clancy's Division).
משחקים צריכים להבנות מהשורש שלהם לקחת את מלוא הפוטנציאל של קונסולות הדור הבא ולנצל אותם, והם לא יכולים אם אנשים ממשיכים להשתמש בחומרה של לפני שבע שנים.
בספק אם Assassin's Creed Unity הוא זה שישבור את גבולות הPlaystation 4, במיוחד שלא כשהקונסולה רק נמצאת בתחילת דרכה, אבל לשם הוא צריך לשאוף.
הצעד של להוציא את המשחקים רק לדור הבא הוא צעד לגיטימי שיותר חברות צריכות לקחת.

שחקני הדור הבא רוצים לשחק בדור הבא, לא בגרסה יותר יפה של הדור הקודם. בדיוק כמו שאתה צריך לשאוף לשחק בגרסה הכי טובה של משחק מסויים, ולא לשחק בגרסה שפועלת פחות טוב.
nigi
אני מסכים עם תומר.
דור של קונסולות מחזיק בדרך כלל עשור כמעט, זה לא כאילו ששחקני קונסולות נמצאים במצב שהם חייבים לקנות מכשיר חדש כל יום כדי לשחק במשחקים חדשים.
אני לא חושב שזה מוגזם לבקש משחקנים לקנות מכשיר פעם בעשור כדי לשחק במשחקים חדשים, ואפילו במצב הזה יש "תקופת ביניים" של לפחות כמה חודשים שבה יוצאים משחקים לשני הדורות - אבל מספיק.
תתאבד
אני גם מסכים עם תומר. רק מה שאני חושב שלא ייקח כ"כ הרבה זמן בשביל שנעבור ל ps5.
הגראפיקה בימים אלה מתקדמת בקצב מטורף, כזה שמחשבי על מתקשים להריץ אז מן הסתם ה ps4
Laxus
בסופו של דבר חייבים להתקדם
אי אפשר כל הזמן להוציא משחקים לפלייסטיישן 3 כי זה פשוט כמו שאמרו פה לפניי, תוקעים את ההתקדמות, אנשים לא ישדרגו לקונסולות חדשות יותר.
ואני מדבר כבנאדם שאין לו כסף ולא הולך לקנות את הפלייסטיישן החדש בחצי שנה הקרובה, אבל אין מה לעשות, מי שרוצה להמשיך לשחק משחקים חדשים כל הזמן, כן צריך לעשות את השידרוג הזה, מקסימום, תמיד יהיו מספיק משחקים כביכול ישנים וטובים.
אם הגראפיקה של המשחק היא כמו שמוצג בסירטון, אז וואו.
Slate
אני לא הולך לפספס משחקים של AC, אני רוצה להתקדם בעלילה בזמן אמת ולא להתעקב, נראה מה היה גם ככה זה אמור לצאת עוד איזה תשעה חודשים, אני מאמין שיהיה לי כסף פנוי לקנות PS4 עד אז
super critical
הוא עולה 1900 שקל כולל משלוח לארץ. מי שעובד לא אמורה להיות לן בעיה. אני אישית קנחתי מחשב ב5000 לא מזמן.
Slate
ציטוט(Great Shark @ 22.03.2014, 19:28) *
הוא עולה 1900 שקל כולל משלוח לארץ. מי שעובד לא אמורה להיות לן בעיה. אני אישית קנחתי מחשב ב5000 לא מזמן.

מאיפה בדיוק? מאיזה אתר? ומה שאתה מדבר עליו זה בטח PS4 אמריקאי, מה שגם אם תופסים אותך במכס אתה תשלם מלא כסף שכבר יעשה את זה לא שווה.
וגם יש את כל מגבלויות ה-DVD וכל שאר הדברים בגלל האיזור.
TomerTop
ציטוט(nigi @ 22.03.2014, 17:23) *
אני מסכים עם תומר.
דור של קונסולות מחזיק בדרך כלל עשור כמעט, זה לא כאילו ששחקני קונסולות נמצאים במצב שהם חייבים לקנות מכשיר חדש כל יום כדי לשחק במשחקים חדשים.
אני לא חושב שזה מוגזם לבקש משחקנים לקנות מכשיר פעם בעשור כדי לשחק במשחקים חדשים, ואפילו במצב הזה יש "תקופת ביניים" של לפחות כמה חודשים שבה יוצאים משחקים לשני הדורות - אבל מספיק.

למען האמת רוב הדורות היו פחות מחצי עשור, אפילו.
רק כדי שתבינו את המצב: הPlaystation 3 והXbox360 הן חומרה מ2006.
מי מאיתנו מחזיק בפלאפון מ2006? טלוויזיה מ2006? אפילו רכב מ2006 כבר נחשב ישן.
כשאנשים שואלים "למה Next Gen לא כזה מלהיב", זה בגלל שהתעשייה ממשיכה להישען על רמת החומרה הנמוכה של הקונסולות הישנות.
אני לא אומר שזה לא היה דור כיפי, או שחס וחלילה אני לא אוהב את הPlaystation 3 שלי, אבל אנשים צריכים להבין שמתישהו צריך לנטוש את החומרה הישנה, ולעבור לחדשה.
ועדיף כמה שיותר מהר
nigi
ציטוט(TomerTop @ 22.03.2014, 21:20) *
אני מסכים עם תומר.

כשאנשים שואלים "למה Next Gen לא כזה מלהיב", זה בגלל שהתעשייה ממשיכה להישען על רמת החומרה הנמוכה של הקונסולות הישנות.
אני לא אומר שזה לא היה דור כיפי, או שחס וחלילה אני לא אוהב את הPlaystation 3 שלי, אבל אנשים צריכים להבין שמתישהו צריך לנטוש את החומרה הישנה, ולעבור לחדשה.
ועדיף כמה שיותר מהר

2006 זה שמונה שנים..
F-S flash
פאק אם המשחק יהיה עם הגרפיקה כמו בטריילר אני מתעלף מהאיכות on5.gif

אין מצב שאני לא קונה PS4 עכשיו
תתאבד
ציטוט(F-S flash @ 22.03.2014, 21:01) *

אהה זה CGI
אתה לא מכיר טריילרים?

עריכה:
במבט שני יש כמה קטעים שניתן להבחין בדקויות של הטקסטורות אז יש מצב שזה מה GAME ENGINE .
F-S flash
ציטוט(Chrollo Lucilfer @ 22.03.2014, 22:08) *

אהה זה CGI
אתה לא מכיר טריילרים?

עריכה:
במבט שני יש כמה קטעים שניתן להבחין בדקויות של הטקסטורות אז יש מצב שזה מה GAME ENGINE .

כן אני יודע אבל אני באמת מקווה שבגמפליי הגרפיקה תהיה דומה כמו בטריילר כי בכל זאת אני מצפה שכשאני מחליף קונסולה אני ארגיש את ההבדלים
תתאבד
ציטוט(F-S flash @ 22.03.2014, 21:20) *

אהה זה CGI
אתה לא מכיר טריילרים?

עריכה:

כן אני יודע אבל אני באמת מקווה שבגמפליי הגרפיקה תהיה דומה כמו בטריילר כי בכל זאת אני מצפה שכשאני מחליף קונסולה אני ארגיש את ההבדלים

https://www.youtube.com/watch?v=YaVxbw1KBgI
שיפור ענק אם תשאל אותי, וזה עוד אחרי החרא העלאה של יוטיוב.
F-S flash
ציטוט(Chrollo Lucilfer @ 22.03.2014, 22:54) *
ציטוט(F-S flash @ 22.03.2014, 21:20) *

אהה זה CGI
אתה לא מכיר טריילרים?

עריכה:

https://www.youtube.com/watch?v=YaVxbw1KBgI
שיפור ענק אם תשאל אותי, וזה עוד אחרי החרא העלאה של יוטיוב.

קנית אותי
TomerTop
ציטוט(nigi @ 22.03.2014, 21:50) *
אני מסכים עם תומר.

ועדיף כמה שיותר מהר

2006 זה שמונה שנים..

הקונסולות יצאו בדצמבר 2006, והPlaystation 4 יצא בסוף 2013 '-'
ומה שאני מנסה להגיד זה שהדור שלנו הוא הכי ארוך מבין כל הקונסולות עד כה, ובגלל זה זה מובן למה לאנשים קשה להפרד ממנו, אבל יחד עם זאת אנשים צריכים להבין את חומרת המצב, שהחומרה של הקונסולה כבר לא עדכנית בשיט.

דרך אגב, בטריילר רשום Game footage, אם אני זוכר נכון
כך שזה לא CGI...
F-S flash
ציטוט(TomerTop @ 22.03.2014, 23:46) *
ציטוט(nigi @ 22.03.2014, 21:50) *
אני מסכים עם תומר.

ועדיף כמה שיותר מהר

2006 זה שמונה שנים..

הקונסולות יצאו בדצמבר 2006, והPlaystation 4 יצא בסוף 2013 '-'
ומה שאני מנסה להגיד זה שהדור שלנו הוא הכי ארוך מבין כל הקונסולות עד כה, ובגלל זה זה מובן למה לאנשים קשה להפרד ממנו, אבל יחד עם זאת אנשים צריכים להבין את חומרת המצב, שהחומרה של הקונסולה כבר לא עדכנית בשיט.

דרך אגב, בטריילר רשום Game footage, אם אני זוכר נכון
כך שזה לא CGI...

סליחה על הבורות אבל מה זה אומר CGI?
TomerTop
Computer Generated Image
תמונה (או רצף תמונות aka סרט) שנעשתה בעזרת גרפיקה ממוחשבת, לדוגמא סרטי ה"אנימציה" המודרניים של Disney כמו Frozen.
הרבה טריילרים משתמשים בCGI כדי להעביר טריילרים או טיזרים כי... טוב, CGI פשוט נראה טוב. אבל הקטע הוא שמדובר בפשוט סרטון, cutscene כביכול, הוא לא מציג שום דבר שקשור לביצועי המשחק, איך הוא נראה או איך הוא באמת יפעל, פשוט מציג את הקונספט שלו בצורה יפה.

אז כמובן שטריילרים שמציגים CGI מתקבלים בזלזול, כי אתה לא לומד שום דבר על המשחק חוץ מדברים שלרוב אתה כבר יודע לפניכן (הידעת שAssassin's Creed עוסק ברציחות??).
לדוגמא, אין טעם להגיד "הטריילר נראה ממש טוב! המשחק הולך להרשים!" אם מדובר בפשוט CGI, כי... זה לא משקף את המשחק, זה לא נעשה במנוע של המשחק, אלא סתם המפרסים שכרו לעצמם אנימטורים כדי לעשות סרטון קצר שלו באנימציה ממוחשבת.

לצורכי השוואה:
https://www.youtube.com/watch?v=FlxTUXGqcDg
טריילר CGI לAssassin's Creed Brotherhood

https://www.youtube.com/watch?v=_vjkMdY4Kx8
טריילר גיימפליי לAssassin's Creed Brotherhood
super critical
ראיתי תמונות. לא מרשים. מקווה שלמחשב זה יהיה יותר טוב.
SpiDiR
נחשפה התמונה הזאת (כנראה בגלל ה PAX EAST ) בשבוע הבא...

אמיתי? לא אמיתי? מתוך המשחק? או בכלל Concept Art...
nigi
ציטוט(SpiDiR @ 05.04.2014, 14:21) *
נחשפה התמונה הזאת (כנראה בגלל ה PAX EAST ) בשבוע הבא...

אמיתי? לא אמיתי? מתוך המשחק? או בכלל Concept Art...

מצד אחד הזווית ראיה מרגישה כאילו זה ingame
מצד שני כל השאר נראה כמו קונספט ארט... אולי זה בגלל האיכות הגרועה, לא יודע.
TomerTop
זה concept art
מספיק להתסכל על השלולית מים כדי לראות את זה.
that's not how water works or looks in games.
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.