עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: חוויות מהארוקון 2014
אנימה ישראל - ANiMe-iL > אוטאקו, אנימה ומנגה > אירועים, מפגשים וכנסים
עמודים: 1, 2
nigi
you know the drill.

אני אנצל את הנושא הזה כדי להגיד -
זה היה הכנס הכי מוזר שהייתי בו אי פעם, בעיקר כי ביליתי את רוב היום מחוץ לכנס.
אמא"י - אני באמת לא הצלחתי להבין מה בדיוק קרה, אבל זה לא ממש עסק שיש מאות אנשים ברחבה שמחוץ לכנס שלא יכולים להיכנס ושאנשים שיוצאים מהכנס מוכרים את הכרטיסים שלהם לשימוש חוזר בסכומים מגוחכים.
אני יודע שהאנשים בתור התנהגו כמו חיות, הייתי שם, אבל להפסיק למכור זה לא בדיוק פיתרון.
אם כמות האנשים הייתה עצומה מדי הגיע הזמן לשקול להחליף מבנה.

אה וגם מזל טוב לאורגד על מקום ראשון בתחרות קוספליי.
שבוז
ציטוט(Rock Fucking Lee @ 16.03.2014, 17:23) *
הייתי בכנס.
לא נתנו ל2200 איש להיכנס.
התור לכרטיסים היה כ"כ גדול שאף אחד לא ידע מה קורה בקופה. בסוף עקפתי וראיתי שאין דוכן. אין קופה. זה תור שבו כולם מסתכלים על הקיר ומחכים לכלום.
העניין הוא, שהם הפסיקו למכור כרטיסים, ולא אמרו לנו אם הם ימשיכו למכור בהמשך, או שלא.

אז חיכיתי מ10:30 עד 15:30. נשבר לי,
שאלתי את השומר, והאחראים, והם הסבירו לי שהיכל התרבות מיועד ל1200 איש. הם מכרו 1300, ואז הגיע המשטרה (שהעירייה הזמינה) ואמרו להם להפסיק להכניס אנשים. (העניין הוא שכולם ראו את המשטרה, אבל לא ידעו למה הם שם).
קיצר הלכתי הביתה כי לא מוכרים יותר כרטיסים, ואי אפשר להכניס עוד איזה אלפיים איש.

אז בסוף, הלכתי לאנשים שבראש התור, והסברתי להם מה קורה. איזה כמה חבר'ה החליטו שנסביר את זה לכולם. אחד מהם הרים אותי על הכתפיים שלו, והאחרים צעקו: "תהיו בשקט!"
קיצר הייתה דממה, ואיזה אלפיים איש הסתכלו רק עלי, אז הסברתי להם שלא מוכרים יותר כרטיסים, ולא ימכרו יותר כרטיסים, גם לא בהמשך. ואין דרך להיכנס.

קיצר, רעש, מהומה, בלאגן, הלכתי הביתה.

רק אשים את זה כאן
Yammi Reckorrd-San
אוקי, רק 1200 איש יכולים להכנס. מתקבל. השאלה זה.... למה אמאי לא בדקו והודיעו את זה מראש?
כי הם לא אמרו שום דבר כזה מראש.
אלא פשוט 2000 איש נשארו בחוץ, אחרי שבאו מכל הארץ.

אני חושב שאין ברירה כבר אלא פשוט לעשות הזמנת כרטיסים מראש האינטרנט כמו שיש למופעים וכ'ו, וכל הבלאגן הזה פשוט יסודר. מאוד פשוט
Nona Chan
יש לי כל כך הרבה להגיד בנושא הזה. כל כך הרבה.
אני אתחיל ואומר שאני מדברת בשם עצמי. לא קשורה לאמא"י בשום אופן שהוא ולא מסנגרת אף אחד, רק מביעה את דעתי בנושא.

מאוד כאב לי לראות את ההתנהלות דווקא מהצד ה"מתלונן" כביכול.

תראו (הסיפור שלי הרבה יותר מפונק כי אני תושבת המרכז), גם אני יצאתי מהבית ביום החמסיני המקסים הזה, גיליתי שהעיר שלי חסומה כי עדלאידע (מה יותר מקסים ולא מסריח מלחצות את העיר שעה וחצי ברגל כי שום אוטובוס לא מוכן לקחת אותך והרחובות סגורים, בחמסין הדבילי הזה, תוך שאתה דורס אנשים ונדחק בהמון מטורף), עברתי גיהנום בלבטל משמרות ולדאוג לחופש הזה (רמז: ברוב העבודות פורים זה החופש הכי מבוקש שיש, בהתחייבות), בדקתי שנשארו כרטיסים כמו ילדה טובה, וואלה, בסוף נשארתי בחוץ. ועמוד הפייסבוק גדוש בסיפורים כאלה (זה לא באמת מעניין), ובאמת שאני מבינה את העצבים כי גם אני התעצבנתי וזה באמת נשמע נורא מתסכל, אבל ראבאק, כנסו קצת לפרופורציות!

אתם צריכים להבין דבר אחד - מאחורי הכנס הזה, היו המון אנשים שעבדו ועמלו. אף אחד לא משלם להם על זה. אף אחד לא הכריח אותם. לא יוצא להם מזה כלום. אפילו "תודה" או "כל הכבוד"
הם לא מקבלים מהקהילה, כי הקהילה שלנו יודעת רק להתלונן. אני חושבת שאיך שהגעתי והבנתי מה הולך, אחרי כמה דקות של טלפונים וסמסים לחברים שלא יגיעו כי חבל, פשוט הרגשתי באסה ענקית על כל המתנדבים וכל מי שאני מכירה שתרם כל כך לכנס הזה. כל מי שאשכרה עמל כל כך הרבה על הכנס הזה, ובסוף מקבל את הצעקות האלה, ממה שהבנתי אפילו לא באשמתם (איך שהוא נוצר מצב מסריח שכל אדם עם שרוך מקבל צעקות ותלונות וכאב ראש, היה מגעיל לראות את זה מהצד. תפסיקו את העליהום המטופש הזה).
לא יודעת בדיוק מה קרה, אבל תהיו בטוחים שלאמא"י אין שום אינטרס לא להכניס 3/4 קהילה לכנס. ובטח ובטח שאף אחד לא עושה לכם את זה בכוונה.
ודבר אחרון - בתור קהילה, נסו לעשות את המקסימום גם מהצד שלכם. כן, גם אני הגעתי לכנס, רוב מי שרציתי לראות בפנים ואין לי איך לראות אותו, אין כרטיסים, לכאורה "סתם באתי". אבל אז יצא שפשוט דיברתי עם הרבה אנשים שכיף לדבר איתם, על הדרך פגשתי מלא חברי ילדות וחברים מבית הספר שקפצו לכנס גם, והיה לי כנס ממש ממש כיפי. במקום לשבת ולהתלונן ולצעוק, השקעתי כמה דקות בלמצוא מה לעשות ולנצל את הכנס על הצד הכי טוב. גם לכם היה יכול להיות כיף, אם הייתם באים בראש יותר פתוח (אני כבר פה? אז בואו ננצל את המצב עד למקסימום. לא ישר להתלונן).

לגבי אמא"י - משהו כן מאוד הציק בכל הסיפור, שהייתי רוצה להסב אותו לתשומת ליבם של אמא"י - שום הודעה רשמית. שום דובר רשמי. אפילו לא מישהו שיצא החוצה מדי פעם ומסביר מה קרה לאנשים המתוסכלים (היה המון תסכול, כי לאף אחד לא היה ברור מה הולך סביבו).
או הסבר מה הולך. או מה יהיה (לחכות? לא לחכות? ללכת הביתה? מה לעשות?). עד כמעט שבע הייתי במתחם הכנס, וכל רגע אדם אחר שאל אותנו "מה? יהיו כרטיסים? יכניסו בסוף? מה קורה?" ולאף אחד אין מושג. לי עצמי לא היה ברור מה לעשות עם עצמי, או מה הולך לקרות.
אף אחד גם לא הסביר מה קרה בכלל. ואז התחילו מלא שמועות מפגרות (שסתם גרמו לאנשים עוד יותר להתעצבן), כל אדם בא ומדבר "בשם אמא"י" (כי אין שום הסבר רשמי ואין שום תיאום בין הגורמים) - והתחילו כל מיני הפלצות בקשר למה שקרה בכנס, החל מ"אמא"י לא רוצים שנכנס" וכלה ב"אנשים הלכו מכות אז הביאו משטרה".
יותר מזה, אם היתה הודעה בפייסבוק, או הודעה מסודרת רשמית - אנשים לא היו ממשיכים להגיע. בסביבות השעה 3-4, אנשים שלא ידעו, המשיכו להגיע. אני הגעתי באיזור 1-2 עם חברים, ולא היה לנו מושג שאין כרטיסים, כי לא יצאה שום הודעה רשמית. אם היתה הודעה מסודרת על מה שהולך בכנס, בטוח שלא הייתי באה. זה סתם חבל, זה יכל לחסוך לכל כך הרבה אנשים כל כך הרבה (אתם יודעים שכבר אי אפשר להכניס, יכלתם לחסוך את ההגעה בכל זאת מעוד כמה עשרות אנשים).

זאת לא "ביקורת". סה"כ עצה.
ובנימה זו, פורים שמח לכולם smile.gif
Doctor Shinobi
מנהל הכנס דיבר על זה באירוע מתנדבים. מה שבעיקר קרה זה שהגיעו כמות גדולה בהרבה של אנשים בזמן קצר יותר, וזה גרם להנהלה של האולם להכנס לפאניקה ולהכריח את אמא"י לסגור את הקופות. בסופו של דבר היה פחות אנשים בפנים ממה שהיה פעם קודמת. להיו וויכוחים בין מנהלי אמא"י והאולם, וממה שהבנתי כבר כמעט סגרו את הכנס בכוח. בגלל זה לא הודיעו כלום, כי אף אחד מאנשי הסגל לא באמת ידע מה הולך לקרות.
היה אפשר להמנע מזה מראש אם היה אולם גדול יותר. זה כבר הוצע כמה פעמים בעבר, אבל תמיד ענו בתשובה שאולם גדול יותר יקר בכמות מאסיבית בהרבה שתגרום לאמא"י להפסיד פר כנס. אני נוטה קצת לחשוב שזה בולשיט, ותכלס עם הכמות אנשים הזאת תמיד אפשר להעלות מחיר קצת. אבל אני לא באמת עשיתי את הניהול של זה מול הגופים אז לא יודע.

אני לא סגל, אני לא וועד, אני לא יודע מה אמא"י יעשו מפה. אבל אני לא חושב שהם ישארו איתם. אני מאמין שהם יבטלו את החוזה שיש להם איתם לקיץ ויחפשו אולם אחר.
zєαℓσυѕ
ציטוט(tomboya @ 17.03.2014, 00:45) *
הייתי בכנס.
התור לכרטיסים היה כ"כ גדול שאף אחד לא ידע מה קורה בקופה. בסוף עקפתי וראיתי שאין דוכן. אין קופה. זה תור שבו כולם מסתכלים על הקיר ומחכים לכלום.
העניין הוא, שהם הפסיקו למכור כרטיסים, ולא אמרו לנו אם הם ימשיכו למכור בהמשך, או שלא.

שאלתי את השומר, והאחראים, והם הסבירו לי שהיכל התרבות מיועד ל1200 איש. הם מכרו 1300, ואז הגיע המשטרה (שהעירייה הזמינה) ואמרו להם להפסיק להכניס אנשים. (העניין הוא שכולם ראו את המשטרה, אבל לא ידעו למה הם שם).
קיצר הלכתי הביתה כי לא מוכרים יותר כרטיסים, ואי אפשר להכניס עוד איזה אלפיים איש.

אז בסוף, הלכתי לאנשים שבראש התור, והסברתי להם מה קורה. איזה כמה חבר'ה החליטו שנסביר את זה לכולם. אחד מהם הרים אותי על הכתפיים שלו, והאחרים צעקו: "תהיו בשקט!"
קיצר הייתה דממה, ואיזה אלפיים איש הסתכלו רק עלי, אז הסברתי להם שלא מוכרים יותר כרטיסים, ולא ימכרו יותר כרטיסים, גם לא בהמשך. ואין דרך להיכנס.

רק אשים את זה כאן

זה באמת מה שהרג אותי, הגעתי עם חברים ב10:20 בערך והעניין הוא שאף אחד לא ידע מה הולך "נגמרו הכרטיסים\הקופות יפתחו ב2 שוב\אנשים מתפרעים זה למה סגרו את הקופות"
וזה יצר מצב של בלבול טוטאלי ואנשים פשוט חיכו בחוץ[היו מלא אנשים שהגיעו ממש מרחוק הורים עם ילדים וכד'],
לא אמרו פשוט כלום נתנו לכל האנשים בחוץ להתייבש כשברור שהם לא יכנסו, מצידי לבוא ולהגיד "אתם לא הולכים להכנס,יאאלה הביתה" היה הרבה
יותר טוב מאשר לתת לכולם סתם לשבת בחוץ אחד על השני,מזלי שאני וחבר שלי ברחנו עוד ב12

אני בטוח שנשארו עוד אנשים שם אחרי, אבל עד כמה קשה זה לקחת כמה דק' מהזמן ולידע את כל אלה שבחוץ
על מה שקורה?, סבבה הייתה פאשלה אין כניסה לרוב האנשים שבאו[ככה זה נראה לא בטוח כמה אנשים היו באמת בפנים]
אז יאאלה לא נשים עליהם ונתן להם להתייבש בחוץ...
Doctor Shinobi
יו ניגי פתאום ראיתי שמיזלת לי תודה XD
Nona Chan
ציטוט(Yammi Reckorrd-San @ 17.03.2014, 02:11) *
אוקי, רק 1200 איש יכולים להכנס. מתקבל. השאלה זה.... למה אמאי לא בדקו והודיעו את זה מראש?

אני חושב שאין ברירה כבר אלא פשוט לעשות הזמנת כרטיסים מראש האינטרנט כמו שיש למופעים וכ'ו, וכל הבלאגן הזה פשוט יסודר. מאוד פשוט

זה לא קשור. ממה שהבנתי היתה בעיה בכמות האנשים שנכנסו לאולם (לאולם יש מגבלה של 1200 איש או משהו בסגנון מבחינה בטחונית גרידא).
גם אם כולם היו רוכשים כרטיס באינטרנט, לא בטוח שהיו מכניסים את כולם והמצב היה אותו הדבר בסופו של יום (פלוס עוד המון מתוסכלים שרוצים את הכסף בחזרה, שזה עוד יותר כאוס).
שוב, אני לא תשובה רשמית אז יכול להיות שאני טועה, אבל זה לפחות מה ששמעתי.

ציטוט(Doctor Shinobi @ 17.03.2014, 02:16) *
מנהל הכנס דיבר על זה באירוע מתנדבים. מה שבעיקר קרה זה שהגיעו כמות גדולה בהרבה של אנשים בזמן קצר יותר, וזה גרם להנהלה של האולם להכנס לפאניקה ולהכריח את אמא"י לסגור את הקופות. בסופו של דבר היה פחות אנשים בפנים ממה שהיה פעם קודמת. להיו וויכוחים בין מנהלי אמא"י והאולם, וממה שהבנתי כבר כמעט סגרו את הכנס בכוח. בגלל זה לא הודיעו כלום, כי אף אחד מאנשי הסגל לא באמת ידע מה הולך לקרות.
היה אפשר להמנע מזה מראש אם היה אולם גדול יותר. זה כבר הוצע כמה פעמים בעבר, אבל תמיד ענו בתשובה שאולם גדול יותר יקר בכמות מאסיבית בהרבה שתגרום לאמא"י להפסיד פר כנס. אני נוטה קצת לחשוב שזה בולשיט, ותכלס עם הכמות אנשים הזאת תמיד אפשר להעלות מחיר קצת. אבל אני לא באמת עשיתי את הניהול של זה מול הגופים אז לא יודע.

אני לא סגל, אני לא וועד, אני לא יודע מה אמא"י יעשו מפה. אבל אני לא חושב שהם ישארו איתם. אני מאמין שהם יבטלו את החוזה שיש להם איתם לקיץ ויחפשו אולם אחר.

מזל טוב על הזכיה בתחרות הקוספליי! (רק עכשיו שמעתי).
מתמונות שראיתי יצא לך פאקינג אדיר. ומושלם. באסה שלא ראיתי את זה :'( (ואת הקוספליי של אלה, שכל כך כל כך רציתי לראות).
Doctor Shinobi
נועהההההה איפה ראית תמונות?! מיליארד אנשים בערך צילמו אותי ואני לא מוצא תמונות שלי בשום מקום XD
Miku Hatsune
אני הגעתי בשעה 9:30 כשהקופות עוד היו פתוחות, והתפלאתי שהמקום כבר היה מפוצץ באנשים. לפי מה שהבנתי כמות של אנשים שבדרך כלל מגיעה עד 12:00-13:00 הגיעו הפעם עד 10:00 וזה יצר עומס מטורף, מה שגם לצערי אנשים הקהילה לא עזרו בכך שדחפו את שולחנות הקופאים וגרמו נזק לציוד. אני אומנם הצלחתי להכנס, אבל היה לי רע לראות את כל החברים שלי בחוץ ולא יכולים להכנס.
לפעמים היה נראה שהמקום לא עמוס בגלל שאנשים היו באולם, אבל רוב הזמן המקום בפנים היה מפוצץ וגם אירוע הקוספליי היה מפוצץ וכל המקומות מלאים.
בשנים קודמות לפי מה שהבנתי איכשהו המקום הכניס יותר והפעם עמד על זה שיכנסו פחות או בכמות המדוייקת שמותר להם כמקום ציבורי.

היו אנשים בכנס שהיה להם קשה לנשום בגלל הצפיפות בפנים ואם היו מכניסים עוד, היה יכול להסתיים באסון. היה נראה שהשנה יש יותר מגיעים משנים קודמות, יכול להיות גם בגלל פעם הגילאים שהולך וגדל, הוותיקים שנשמרים ועוד מאות חדשים.

אכן, צריך מקום חדש, גדול, מרווח יותר, כי ברור לכולם שהמצב כזה לא יכול להמשך.
לא נראה לי שצריך גם לחפש אשמים כי אין, מה שכן חברי הקהילה צריכים להיות יותר מאופקים בעיניין של תורים - נכון, אי אפשר לחנך, אבל כן אפשרי לדאוג לעצמנו ולחברים הקרובים אלינו, ואם מישהו דוחף אז להעיר. כשפתחו את השערים אנשים מאחורי ממש דחפו אותי, וגם הפילו חלק מהגדר מרוב הלחץ להכנס כבר... היום הם הפילו גדר, מחר הם יפילו חבר קהילה וידרכו עליו שזה הדבר המפחיד.
Nona Chan
ציטוט(Doctor Shinobi @ 17.03.2014, 02:24) *
נועהההההה איפה ראית תמונות?! מיליארד אנשים בערך צילמו אותי ואני לא מוצא תמונות שלי בשום מקום XD

בפייסבוק יש מלא!!
אחד הידידים שלי פפרץ אותך רצח. אני עייפה סחוטה מתה אז אני אתייג אותך מחר כשאני אראה תמונות.
ושתדע ששכנעת אותי לבוא בסוף! חתיכת נאום דפקת! XD
Doctor Shinobi
ציטוט(Nona Chan @ 17.03.2014, 01:30) *

בפייסבוק יש מלא!!
אחד הידידים שלי פפרץ אותך רצח. אני עייפה סחוטה מתה אז אני אתייג אותך מחר כשאני אראה תמונות.

ואם כל הפשלה הזאת לא היתה קורה, אני חושב שזה היה שווה את זה. זה היה מגה מבאס שמלא אנשים לא נכנסו, אבל לי הרגיש שזה היה כנס כיף במיוחד. ויאללה תתייגי XD
SirSwagALot
לול smile.gif.
Game Of Thrones
אני חושש שאין פה מספיק יחס לעובדה שבשלב מסויים קשיש עם דרגנוע התחיל לדרוס אנשים בתור.
זה פשוט הרג אותי מצחוק (אני מניח שלא את אלה שנפגעו אבל אותי כן).
Scarab
אגב רצוי לציין שנכנסתי חינם כי איזו אחת עם תחפושת של טארדיס (מלכה רצח) פשוט הביאה לי ולחבר צמיד. (כנראה שהייתי מתחתן איתה אם... לא הייתי יכול להיות אבא שלה)
Minseo
הסיבה שהמוני אנשים הגיעו כל כך מוקדם- ישר לפתיחה
זה כי אמא"י הודיעו לא לפני הרבה זמן שהם יסגור את הקופות בין 12 ל-14 (לא זוכרת את הסיבה, חפשו את הפוסט בדף האירוע בפייס)...
אז ברור שזה יצור עומס כזה ובלאגן לא נורמלי.
הרי רוב האנשים מגיעים דווקא בשעות הללו ובגלל ההודעה על סגירת הקופות כולם החליטו להגיע באותה שעה... וזה מגוחך
אמא"י לא לקחו בחשבון את השלכות על ההודעה של סגירת הקופות.

אולי לא הייתי בכנס(למזלי הברזתי ברגע האחרון) אבל באמת חבל לי שככה זה יצא... במיוחד כי לא היה כנס קיץ ואנשים חיכו לכנס הזה בכיליון עיניים, זה מרגיש כאילו אמא"י לא לקחו בחשבון את העובדות הללו... במקום ללמוד מטעויות הם חוזרים עליהן...

כמו שכבר אמרו, שימצאו מקום גדול יותר, הם לוקחים על כרטיס 45 שקל X כל האנשים שהגיעו לכנס הזה= מספיק כסף בשביל מקום חדש...
הבאסה שאנשים כל כך תלויים במרכז- המקום הכי יקר בארץ, כשיש מקומות אחרים שאולי טיפה צפונית או דרומית מהמרכז אבל עם מקומות יותר גדולים ויותר זולים.
SirSwagALot
ציטוט(Scarab @ 17.03.2014, 02:16) *
אגב רצוי לציין שנכנסתי חינם כי איזו אחת עם תחפושת של טארדיס (מלכה רצח) פשוט הביאה לי ולחבר צמיד. (כנראה שהייתי מתחתן איתה אם... לא הייתי יכול להיות אבא שלה)

"מצטער! אני אוהב אותך, אבל... אבל את היית יכולה להיות הבת שלי!"
"אמממ, אני 3-4 שנים צעירה ממך, אתה בן 21..."

גברים, תמיד יש "סיבה" למה הם לא יכולים לקחת את הצעד הבא smile.gif smile.gif smile.gif (אלא אם כן הצעד הבא זה משהו שדורש לובריקציה).
Apollo Justice
חברי אמא"י היו יכולים לבחור במקום קצת יותר גדול.

הפאשלה הכי גדולה שלהם זה ששום גורם רשמי לא הודיע כלום לאלה שחיכו בחוץ.

שילמתי 16 שקל והייתי 3 שעות בדרכים כדי להגיע, לחכות בחוץ 6 שעות, כדי להבין שאף אחד לא נכנס, ואז עוד פעם שילמתי והייתי 3 שעות בדרכים.
הטעם המר הזה בפה שביזבזתי כל-כך הרבה זמן ולא זכיתי לראות מה שכל-כך ציפיתי לראות היום, זה פשוט ביאס.
Apollo Justice
ציטוט(tomboya @ 17.03.2014, 00:45) *
הייתי בכנס.

רק אשים את זה כאן

תודה.
אני כתבתי להם בעמוד הפייסבוק,
ושלחתי להם מכתב אישי, ואני אנסה ליצור איתם קשר עוד פעם

עריכה:
איכס עשיתי דאבל בלי ששמתי לב.
פליס תקנו לי את זה >___<
Yammi Reckorrd-San
ציטוט(Nona Chan @ 16.03.2014, 23:20) *

זה לא קשור. ממה שהבנתי היתה בעיה בכמות האנשים שנכנסו לאולם (לאולם יש מגבלה של 1200 איש או משהו בסגנון מבחינה בטחונית גרידא).
גם אם כולם היו רוכשים כרטיס באינטרנט, לא בטוח שהיו מכניסים את כולם והמצב היה אותו הדבר בסופו של יום (פלוס עוד המון מתוסכלים שרוצים את הכסף בחזרה, שזה עוד יותר כאוס).

נועה, מה הפאקינג קשר למה שאמרתי. שאת קונה באינטרנט יש מגבלה לכרטיסים שאפשר לקנות. יש 1200 כרטיסים? אחלה, אז המערכת בנויה על זה מראש של כמה כרטיסים נשארו. נגמרו 1200 כרטיסים? נהדר, השאר פשוט לא יכולים להזמין כרטיס ולא "אוקי תזמינו מהאינטרנט וזה לא משנה כי זה אותו הדבר בתכלס"
Doctor Shinobi
הקטע זה שמבחינת אמא"י עד היום אין מגבלת מקום. בכנסים קודמים היו יותר מ1200 איש. השומרים שאמרו שיש עד 1200 מקומות הם בכלל מטעם ההנהלה של האולם ולא אמא"י, אז לאמא"י לא באמת היה דרך לראות שדווקא בכנס הזה פתאום יחליטו בשבילם שלא מכניסים יותר אנשים. אני לא חושב שדברים התנהלו נכון, אבל לפחות שיהיה ברור שזה לא באמת כל כך היה צפוי שזה יקרה.
JinxLane
אז הגענו ב10
לא נתנו לכנס sad.gif ואז חיכינו כי אמרו שהקופות יפתחו וכל מי שהיה ועמד שם כבר יודע שהן לא ממש נפתחו אי פעם ..
בסופו של דבר את הכנס העברתי בחוץ עם עוד ה1000+איש צבא מורדור שהיה בחוץ והיה מאכזב בכללי מבחינה אידיאולוגית, מהבחינה האישית לא השקעתי בקוספליי, לא באתי ממקום רחוק בארץ ודי לא תכננתי שום דבר מראש כלכך בכנס אז גם לא הכי התאכזבתי בעולם ודי היה סבבה בשבילי בחוץ כי היה עוד איכשהו די מהנה (בכל זאת מלא אנשים שאוהבים אנימה שנמצאים על 200 מטר מרובע לא כזה קשה למצוא דברים מהנים לעשות (אהמ אהמ קרב חרבות אהמ אהמ)
אני מקווה שהכנס הבא תהיה התכוננות טובה יותר מראש כדי שאנשים שבכל זאת באו והגיעו לא יצאו עם הרגשה מחורבנת של באסה..

אז תכלאס זה יותר כזה חוויות מהבחוץ של הארוקון מאשר חוויות מהארוקון :S
.killua
מזל טוב אורגד רציתי לארות אותך ואת רועי אבל לא הסכימו לנו ליכנס גם לא בשלוש וחצי אז אלחנו
טוב נקווה שבמיפגש היה יותר טוב
Nona Chan
תקשיבו, נכון היה בכנס מישהו שמחופש למיסטר בין? בקיצור זה ידיד שלי. והוא מבקש תמונות שלו ממי שצילם שיהיה לו. אז תשלחו לי אם יש לכם XD

ציטוט(Doctor Shinobi @ 17.03.2014, 02:33) *
ציטוט(Nona Chan @ 17.03.2014, 01:30) *

בפייסבוק יש מלא!!

ואם כל הפשלה הזאת לא היתה קורה, אני חושב שזה היה שווה את זה. זה היה מגה מבאס שמלא אנשים לא נכנסו, אבל לי הרגיש שזה היה כנס כיף במיוחד. ויאללה תתייגי XD

האמת? נכון שזה קצת מעפן (מבינה לחלוטין את כל מי שהתעצבן בפרופורציה), אבל עם זה, אנשים מתעלמים טוטאלית מכל הכיף ומחפשים רק איך דפקו אותם.
עדיין היה לי כיף יותר מהרבה דברים בזמן האחרון, ואשכרה צדקת לגמרי בתגובה שלך (ופאק איט הכסף, כל כך הרבה זמן לא ראיתי את חברים שלי בגלל העבודה, אז כל כך לא היה לי אכפת מהיום חופש. היה שווה כל דקה).
עם הרבה הרבה פחות אנשים ממה שאני רגילה בכנס (בשלב מסויים היה לי משעמם, כי הרבה אנשים שאני מכירה היו בפנים, הרבה התייאשו והלכו, להמון צלצלתי ואמרתי "אל תבואו" כי פשוט היה לי חבל על החופש שהם חותמים מהעבודה ומהבסיס), אבל באמת באמת שהיה לי כיף.
תכלס בחיים לא באתי לכנס סתם כדי "להיות בתוך מתחם" (המקום בעיני זאת רק תפאורה, אני כבר לא מתעניינת בתחום כמו פעם אניוויי), אלא יותר כדי להיות עם חברים שלי. וחברים שלי היו שם. אז.... לא באמת כזה אכפת לי (ברמה שאני אזכור את זה כ"כנס הכי גרוע אי פעם" כמו שכולם בוכים בפייסבוק), בסופו של יום. פשוט "הזזנו דירה" את מה שאנחנו עושים בכל כנס בדר"כ.
וואלה דוכנים? לא מצטערת על זה, אפשר למצוא כל מה שאתם תמצאו שם בשליש מחיר באיביי, בדוק. אולי קצת על ההרצאות, ואני מניחה שהן בכל מקרה יתקיימו שוב (במקרה הרע, מבקשים העתק של מה שהיה מהמרצה).

[מצד שני, אני בלי קוספליי, וחברים שלי אשכרה הסכימו להשאר עד לפחות חמש ולא ברחו ישר כמו רוב מי שחיכה שם בעשר ומשהו (הם אפילו לא אוטאקואים, אלא סתם באו כי חפרתי להם). בסיטואציה אחרת אולי היה לי הרבה פחות כיף]

ציטוט(Game Of Thrones @ 17.03.2014, 03:34) *
אני חושש שאין פה מספיק יחס לעובדה שבשלב מסויים קשיש עם דרגנוע התחיל לדרוס אנשים בתור.
זה פשוט הרג אותי מצחוק (אני מניח שלא את אלה שנפגעו אבל אותי כן).

מה? מתי? WTF?

ציטוט(Yammi Reckorrd-San @ 17.03.2014, 13:18) *
ציטוט(Nona Chan @ 16.03.2014, 23:20) *

נועה, מה הפאקינג קשר למה שאמרתי. שאת קונה באינטרנט יש מגבלה לכרטיסים שאפשר לקנות. יש 1200 כרטיסים? אחלה, אז המערכת בנויה על זה מראש של כמה כרטיסים נשארו. נגמרו 1200 כרטיסים? נהדר, השאר פשוט לא יכולים להזמין כרטיס ולא "אוקי תזמינו מהאינטרנט וזה לא משנה כי זה אותו הדבר בתכלס"

למה ככה?
אז זהו, שלא היה שום מגבלת מקסימום מתגובות שאני רואה באיוונט (אחרת רק מהאיוונט של הפיסיבוק היו מבינים שיותר מ1200 מגיעים. זה גם ככה כל כנס, לא שהפתיעו מישהו עם הנתון הסטטיסטי הזה). בגלל זה לא היה מנוס מהטעות הזו לפחות מזווית הראייה שלי. זה מעצבן, אבל זה עדיין ניחא.
(לפני שאתה יוצא עלי, תבדוק מה אני אומרת)
SirSwagALot
I think the real question is... Does it fucking matter? So what you goan' do about it yo? NOT come to the biggest anime cons Israel has to offer? Lolz. cry all you want, you guys don't have anything besides those amai amateurs who can't organize worth shit. If there was another group making big cons, you could protest by not arriving to amai's cons, and arriving to the otehr cons... But as it is? Bitching about it is more or less the only thing you will do.

I think it was 100% their fault, I think they fucked up the planning. I think they lost money on it as well as reputation. I also think none of it really matters... *shrugs*.
F-S flash
חח קבלו בדיחה: אני בא לכניסה של הכנס ב 6 וחצי בערב כדי לפחות לנסות לקנות איזה משהו ביום המוזר הזה ומה אומרים לי? "אתה צריך לשלם דמי כניסה" אז אני בא ואומר להם "התייבשתי כל היום בחוץ ועדיין אני פאקינג צריך לשלם?" מה ענו לי? "כן, אם אתה רוצה בשבע וחצי אתה יכול להיכנס בחינם" חחחחחח מה עניתי להם? "בשביל מה? בשביל לקפל שולחנות?"
היטמן
נוסטלגיה בעולם הפוקימון - לכל מי ששכח, החמיץ או נשאר בחוץ!
http://pocketmonsters.co.il/?p=30939
Nona Chan
קראתי קצת, ואני חייבת לחפור על זה שממש נהנתי. כשעברתי על התוכניה לא חשבתי שזה משהו שאלך אליו (לא כל כך מתעניינת בפוקימון מעבר ל"הי, זה הילדות שלי, כמה מגניב"), אבל הכתיבה שלך עושה את זה ממש מעניין.
ממש אהבתי את הסגנון של ההרצאה (ז"א, היה מגניב שהשוות את זה לנוסטלגיה, ואשכרה ביססת את זה על דברים, ממש ירדת לפירוט של פרקים וסצינות ודי סקרת את זה באופן מקיף), אם כמה שאפשר לשפוט הרצאה שקראתי אותה ולא הייתי בה (כי לא היה אפשר XD) . אגב, לשם שינוי (מהרצאות בכלל), זה גם נורא קולח בקריאה (לרוב _לקרוא_ הרצאות זה חופר).

להרצאות הבאות שלך אני בטוח באה!
dELADw
בכנס של אתמול ראיתי אנשים עם חרב כמו שהייתה לי עד עכשיו...(נשברה).
אם מישהו מכיר אדם עם חרב קטנה שעל הקצה(היכן שמחזיקים בה),יש
עליה שרוך, שמוכן למכור, או יודע היכן אפשר לקנות חרב כזו.
(אעלה תמונה בקרוב.)

שבבקשה ייצור איתי קשר בה"פ או בסקייפ: Dwarnation.

תודה לכל העוזרים.
היטמן
ציטוט
קראתי קצת, ואני חייבת לחפור על זה שממש נהנתי. כשעברתי על התוכניה לא חשבתי שזה משהו שאלך אליו (לא כל כך מתעניינת בפוקימון מעבר ל"הי, זה הילדות שלי, כמה מגניב"), אבל הכתיבה שלך עושה את זה ממש מעניין.
ממש אהבתי את הסגנון של ההרצאה (ז"א, היה מגניב שהשוות את זה לנוסטלגיה, ואשכרה ביססת את זה על דברים, ממש ירדת לפירוט של פרקים וסצינות ודי סקרת את זה באופן מקיף), אם כמה שאפשר לשפוט הרצאה שקראתי אותה ולא הייתי בה (כי לא היה אפשר XD) . אגב, לשם שינוי (מהרצאות בכלל), זה גם נורא קולח בקריאה (לרוב _לקרוא_ הרצאות זה חופר).

תודה רבה לך! זה ממש כיף לקרוא את החוות דעת שלך!
monster
זה היה הכנס השני שאני בא אליו וחשבתי שהוא יהיה טוב כמו בשנה שעברה.
היתה לי תחושה שמשהו רע עומד לרות שהאוטובוס לכנס מאחר בחצי שעה וכל שאר האוטובוסים באים בזוגות. כשהאוטובוס הגיעה הוא היה מפוצץ אנשים(חצי לכנס) ונהג היה משוגע שהסכים לעלות עוד נוסעים אפילו שלא היה מקום.
.אני עמדתי בתור שם וזה היה פשוט גיהנום, דחפו כל שניה והיה שם רגע חשבתי שאני אפגע מהצפיפות הנוראית. עמדתי שם שעות ורק ב1 החלטתי ללכת עקב כאב ראש, חבל שלא נשארתי כי בטח היתי מצליח להיכנס בהמשך כמו השאר.
צד חיובי: פגשתי מלא אנשים FAST SUB - לגמרי במקרה.
צד שלילי: פספסתי תהרצאה של היטמן ולהיפגש איתו פנים אל פנים.

מה שאהבתי "בכנס" זה הכניסה הטובה של אנשים שעשו קאסט "דרגון בול" (לא יודע מי אתם אבל כניסה טובה דפקתם).
Water♥Girl

זה היה הכנס הראשון שלי, והיה לי המוווון מזל, והצלחתי להיכנס בזמן פעמיים. היה לי ממש כיף, נפגשתי עם מלא אנשים. ההרצאות שאני הייתי בהם לא היו משהו, אבל עדיין ממש נהניתי.
גן היה ממש צפוף, והיו תורים מאוד ארוכים ולא היה מאורגן, אבל אני חושבת שזה לא היה לגמרי אשמת המארגנים. הם כן היו צריכים מישהו שיודיע הודעות מדי פעם בנוגע למצב.
ויש למישהו את התמונות של הזוכים בתחורת הקוספליי? אני הלכתי לפני הזמן, ולא הספקתי לראות מי זכה.. לפחות אפילו את השמות ולמה הוא התחפש.
nigi
ציטוט(Scarab @ 17.03.2014, 03:16) *

לול סביר להניח שזו הייתה חברה שלי, אין לי מושג איך אבל היא השיגה כמעט עשרה ופשוט פיזרה אותם.

בכל מקרה אני חייב להגיד שאני מבין את אמא"י - הם קיבלו הרבה בעיות מהנהלת המקום, וגם האנשים לא עזרו להם יותר מדי.
התור לקופות התנהג בצורה ממש חייתית. אשכרה אנשים צועקים על חבורה של מתנדבים שלא יודעים מה לעשות.
אבל אמא"י כצד המארגן וכגוף שרוצה להצטייר כרציני צריכים היו לפחות לצאת בהצהרה רשמית כמו שנונה אמרה... ובכל אופן אני מקווה שהם יפיקו לקחים ושזה לא יחזור על עצמו.
אני לא יודע אם הפיתרון הוא מבנה אחר או פורמט שונה לגמרי של פריסת הכנס, אבל משהו יצטרך להשתנות.

Yammi Reckorrd-San
לול, גם ככה אין מצב שבעלי המקום ירשו לאמאי לנהל כנס עם מה שהלך שם ~עוד פעם~
VeryAncient
ציטוט(Yammi Reckorrd-San @ 17.03.2014, 22:50) *
לול, גם ככה אין מצב שבעלי המקום ירשו לאמאי לנהל כנס עם מה שהלך שם ~עוד פעם~

אכן. אני ממש בספק אם שנה הבאה זה גם שם.
למרות שאם אני לא טועה זה איזה כנס רביעי בהיכל התרבות בראשון, ורק הפעם היה את הבלאגן הזה (למרות ששנה שעברה זה כבר התחיל להצטייר ככה מי שזוכר).

סך הכל נהנתי. הרבה יותר ממה שהיה לי שנה שעברה.
אני מקווה פשוט שיחליפו מקום למשהו מסודר יותר שנה הבאה.
ואני מודה בדבר אחד: אחרי הקוספליי על רד, הבנתי עד כמה אני מעריץ מושבע של המשחק הזה >_<"
טוב נו, כל כנס לומדים דבר חדש על עצמך.

קוספליי לשנה הבאה?
Bucky Barnes
מנקודת המבט של חבר בהפקה של המחזמר - הכנס הכי גרוע שהייתי בו.
אני ספציפית נכנסתי להפקה רק חודשיים וחצי לפני העלייה, וגם זה רק בתור פרופ מייקר, אבל רוב הצוות עבד עליו שנה. פאקינג שנה. הם השקיעו את הנשמה שלהם, נתנו את הכי טוב שלהם, הופיעו, הריצו ראנים, שינו, ליהקו מחדש, עשו המון דברים שלא ידעתי שאמורים בכלל להיעשות בהפקות כאלו - ואז קרה הכשל הארגוני הנורא הזה.
והאולם היה ממש ריק (יחסית). למה? כי כשל ארגוני נורא. בהצגה הראשונה הוא היה מלא עד החצי, בהצגה השנייה אפילו לא זה. ואליה הגיעו משפחות וחברים. הדבר הנפלא הזה, שהועלה בלי שום טעות (לפחות בפעם הראשונה), לא זכה כמעט לשום חשיפה. אני מאוד מקווה שהוא יזכה לה בעתיד. בעולמות בטוח לא נעלה, כי תומר שלו צפה ולא אהב, אבל יש דיבורים על להעלות אירוע משלנו כמו שהיה עם "אוטאקו בנזאי". נראה מה ילך עם זה.
על ההצגה השנייה החליטה להשתלט המשטרה, ולהעביר דרך מערכת ההגברה פקודות שהם אמורים להעביר במכשירי קשר - מה שהרס שיר ופסקה. זה היה אחד הדברים הכי מבאסים שקרו לי. והייתה גם אכזבת קוספליי לא קשורה, אבל נהה. זה זניח.
Scarab
ציטוט(nigi @ 17.03.2014, 22:17) *
ציטוט(Scarab @ 17.03.2014, 03:16) *

לול סביר להניח שזו הייתה חברה שלי, אין לי מושג איך אבל היא השיגה כמעט עשרה ופשוט פיזרה אותם.

בכל מקרה אני חייב להגיד שאני מבין את אמא"י - הם קיבלו הרבה בעיות מהנהלת המקום, וגם האנשים לא עזרו להם יותר מדי.
התור לקופות התנהג בצורה ממש חייתית. אשכרה אנשים צועקים על חבורה של מתנדבים שלא יודעים מה לעשות.
אבל אמא"י כצד המארגן וכגוף שרוצה להצטייר כרציני צריכים היו לפחות לצאת בהצהרה רשמית כמו שנונה אמרה... ובכל אופן אני מקווה שהם יפיקו לקחים ושזה לא יחזור על עצמו.
אני לא יודע אם הפיתרון הוא מבנה אחר או פורמט שונה לגמרי של פריסת הכנס, אבל משהו יצטרך להשתנות.

אז תמסור לה דש מהבחור המסתורי עם הכובע והחולצת פינק פלויד. ותגיד לה שהעלינו במזבח קורבנות לטארדיס וסגדנו לה קצת.
Foolish
כנס ראשון שלי, הלכתי בעיקר כי אף פעם לא הייתי וסוף סוף מצאתי אנשים ללכת איתכם.
התכנון היה להיות עם הצוות של האתר שלי אך רובם לא יכלו להגיע, אבל ממש נהניתי, בשלוש שעות הראשונות
היתי תקוע בחוץ ולא נתנוו לי להכנס אך בסוף הצלחתי להכנס והיה ממש נחמד, התלהבו מהתחפושת שלי והיו
הרבה אנשים להעביר איתם את הזמן, מלא קוספליים מעולים וחזרתי הביתה ממש מאוחר, מקווה ששנה הבאה
לא תיהיה בעיה של כמות כרטיסים וכדומה... זה ממש הרס, ואולי הצבא יאפשר לי לבוא D:
Nona Chan
השאלה הכי מעניינת היא מה הולכים לעשות בכנסים הבאים (ובכאמ"י הקרוב). אין שום אולם במרכז שיכול להכיל 4 אלף אנשים והוא במבנה ארגוני של כנס. כמו כן הקהילה די בעייתית לכנס של כמה ימים... @:

ציטוט(היטמן @ 17.03.2014, 20:32) *
ציטוט

תודה רבה לך! זה ממש כיף לקרוא את החוות דעת שלך!

בכיף smile.gif תודה לך ששיתפת!

ציטוט(Nigi Horrible @ 18.03.2014, 01:15) *
מנקודת המבט של חבר בהפקה של המחזמר - הכנס הכי גרוע שהייתי בו.
אני ספציפית נכנסתי להפקה רק חודשיים וחצי לפני העלייה, וגם זה רק בתור פרופ מייקר, אבל רוב הצוות עבד עליו שנה. פאקינג שנה. הם השקיעו את הנשמה שלהם, נתנו את הכי טוב שלהם, הופיעו, הריצו ראנים, שינו, ליהקו מחדש, עשו המון דברים שלא ידעתי שאמורים בכלל להיעשות בהפקות כאלו - ואז קרה הכשל הארגוני הנורא הזה.
והאולם היה ממש ריק (יחסית). למה? כי כשל ארגוני נורא. בהצגה הראשונה הוא היה מלא עד החצי, בהצגה השנייה אפילו לא זה. ואליה הגיעו משפחות וחברים. הדבר הנפלא הזה, שהועלה בלי שום טעות (לפחות בפעם הראשונה), לא זכה כמעט לשום חשיפה. אני מאוד מקווה שהוא יזכה לה בעתיד. בעולמות בטוח לא נעלה, כי תומר שלו צפה ולא אהב, אבל יש דיבורים על להעלות אירוע משלנו כמו שהיה עם "אוטאקו בנזאי". נראה מה ילך עם זה.
על ההצגה השנייה החליטה להשתלט המשטרה, ולהעביר דרך מערכת ההגברה פקודות שהם אמורים להעביר במכשירי קשר - מה שהרס שיר ופסקה. זה היה אחד הדברים הכי מבאסים שקרו לי. והייתה גם אכזבת קוספליי לא קשורה, אבל נהה. זה זניח.

זה נשמע מבאס באופן נוראי, אבל תמיד תוכלו להעלות אותו בכנסים הבאים, לא? יש כאמ"י באוגוסט.
אני מניחה שהרבה מהתכנים בהארוקון יחזרו בכאמ"י (כי 3/4 קהילה הפסידה אותם).
Doctor Shinobi
בכאמ"י עולה מחזמר פנדורה, ככה שהם לא יוכלו להעלות בכאמ"י. מעבר לזה זה עוד כמעט חצי שנה, וזה די קשה לשמור על כל הקאסט והצוות ביחד אחרי שכבר היתה את העליה הראשונה. כשמדובר בכנס עוד חודש אז זה סביר, אבל כשזה באוגוסט זה אומר שהם צריכים להמשיך לעשות חזרות בשביל להשאר בראש של המחזמר ולא לשכוח טקסט.
Mr. AniMe
חרא של כנס.
שנה שעברה נכנסו 500 יותר, גם כשלא היה אירועים רציניים לא היו עומס בכלל בניגוד לשנים שעברו.
שלא ימכרו לכם סיפורים, הייתי ראשון בתור מאיזה 10:40 ומכרו לי רק ב 11:00, לא מכרו כי המוכרים הם ילדות קטנות שאומרות "דיי.. הוא דחף לי" וואהה ואהה (קולות בכי של תינוק)..
בקיצור, רק ב11:00 שהצלחתי בנס לדחוף את כולם אחורה עם צעקות, קניתי כרטיס, ואז כולם שוב נצמדו והפסיקו, הם אמרו, תביאו מפסיקים למכור עד שהם לא יתנהגו כמו בני אדם ורק אחרי 3 שעות בדיעבד *הם* טוענים "שלא היה מקום" או "אפשרות" אם תשאלו אותי זה חרטא, ראיתי כמה פעמים שדהם התלבטו להמשיך ולא עשו זאת רק בגלל האנשים, בהתחלה היה 400 בתור, אז במקום להביא רבאק ולהעיף את כולם לכנס, התחילו להתבכיין הביעו אנשים לא מקצועיים שחשבו שזה תור למוזיאון וזה אנשים מתורבתים משהו. ואז הצטברו להם 1000+ אנשים והם לא מבינים איך הם לא משתלטים, גם אחרי שנכנסתי בשעה איחור, ופספתי 2 אירועים מהכנס, הכנס היה אכזבה.
מבחינת עיצוב, אם ממש לא חיפשת זאת, לא ראית שהנושא היה נוסטלגיות(או אם ביררת כמוני).
הטריוויה לא הבנתי כלום, נתנו אנימות שלא שמעתי עליהם בחיים שלי וראיתי איזה 100 אנימות +-..
משום מה לקח להם 15 דק' להפעיל את הסרט ורק ביום של הכנס הם גילו שהם לא מצליחים להפעיל, אז הם הורידו גרסא עם תרגום באנגלית שכל שלוש דקות נתקעה וחזרו לאחורה, אז מאולם מלא, ירד לרבע אולם בגלל שגם הרוב לא יודעים להתמודד עם האנגלית של זה.
אז האידיוט של הטכני, העביר באחת הפעמים בסוף וכולנו היינו ב"מה לעזאזל? הוא רע??! מה?" וכזה, ואז גם ה 50 איש שנשארו ויתרו.
גם בקוספליי ה א. טכני הבריק בכך שכמה פעמים שם את השיר הלא נכון, הוא הפסיק את השיר באמצע, הוא הדליק אורות לא נכונים.
בקיצור, גם בפנים היה אכזבה, התוכן לא היה משהו.
Doctor Shinobi
JUST SAYIN
kingblade
אני אתייחס במשפט לכל החרא שקרה:
להתנדב למען 4500 באי הכנס כשיש כשל מערכתי מבאס כל אחד מהמתנדבים והסגל.

ולכנס עצמו:
נהנתי באופן כללי. הייתי מחופש לSCOUT מTF2 (טוב נו, הייתי הRED SPY), הלכתי לראות את המחזמר פעמיים (שלדעתי הוא מהטובים ביותר שהיו לנו אם לא הטוב ביותר. והסוף ללא ספק היה הכי טוב מכולם) וכמובן, עזרתי להקים, להחזיק וקצת לפרק את הכנס.
סך הכל, היה ממש כיף מלבד תחושת הכאב שהייתה לי (ראו "חרא שקרה" בתחילת הודעה זו).
Ame
^I LOL'D

אשתדל לספר בקצרה.
היום התחיל נורא, ולא אני ממש לא מדבר על מה שקרה בכנס אני אתחיל מהשורש שקו 351 הישיר מהעיר שלי לראשון לציון בוטל בתחילת החודש, לאחר מכן פיספסתי הקו המחליף שעוצר בכניסה לראשון בכמה דקות, נסעתי במהירות במונית לרכבת, וגם אותה פיספסתי בסופו של דבר איכשהו הגעתי לכנס בשעה 10:30 ואז כבר ראיתי את הבלאגן, נדחסתי, נאנסתי, מה לא עברתי וגם איבדתי את הנסיעה חינם שלי חזרה כי הרב קו נעלם מכיסי וכנראה נפל כי שחכתי להחזיר אותו לארנק. המתנתי עד 12 כי אמרו שאז יפתחו הקופות, לא קרה, המתנתי עד 1 כי אמרו שיפתחו הקופות, לא קרה, המתנתי עד 2 כי אמרו שיפתחו את הקופות, לא קרה, אז נסעתי הביתה, עברתי 2 תחנות וידידי רועי (kingblade) אמר לי שהכניסה חודשה אז ירדתי מהאוטובוס מיהרתי לחזור ואחרי כמה דקות כבר הייתי בפנים ועל השעון השעה 15:00, פיספסתי הרבה, הדוכנים היו ברובם ריקים והמנגות הזולות שהתכוונתי לקנות כבר לא היו, כל דבר יותר יקר מהשני וממש לא בסטנדרט שלי לקניה, גם לא מצאתי דברים שלא אכפת לי לשלם עליהם כמה כי עותק יד ראשונה שלהם בשום חור אבל יצא בסוף שקניתי מדוכן היד שניה של אמא"י 2 גליונות של newtype שביחד איתם מעבר לכל הדברים המגניבים בפנים יש גם פוסטר של צ'יהיפורו ופייט זירו 3> באחד הגליונות גם מצאתי אתמול כשעברתי על מה שקניתי פוסטר ממש ממש ממש ענק של סורה נו אוטושימונו, ואני שונא את הסדרה הזאת! התמקחתי טיפה עם המוכרים בCNV שבקושי נשאר להם דברים על השולחן ויצא שקניתי מהם 2 כרכים של REAL כרכים 2 ו-3 במספר, מחיר קצת יותר גבוה מהרגיל אבל שיהיה, כאב לי לחזור בידיים ריקות גם. הספקתי להרצאה של שטיינס;גייט בשעה 4, הרצאה מעולה של הבחור שאני שוכח את שמו כל הזמן, אבל באמת ענק! גרם לי ממש לרצות לשחק במשחק למרות שהוא די ספיילר הכל בהרצאה אבל לא נורא אני עדיין אשחק בו מתישהו. משם המשכנו לחפש זמן לשרוף עד הקרנה הסרט סאקאסמה נו פאטמה שהשתדלתי לפרסם בכל מקום כדי שאנשים יעריכו יותר את העבודה הקשה שנעשתה בלהביא אותה. היינו לא מעט בקאראוקה ומשם המשכנו להקרנת הסרט באודיטוריום, הסרט היה אחלה, באמת ממש אחלה, אבל כמה דברים שהפריעו לי, כתוביות באנגלית, אמנם אני אישית יכול לקרוא באנגלית ללא בעיה אבל זה מונע מאנשים יותר צעירים שכנראה את רוב האנימות הם צופים בעברית, אחרי הכל מגמת הפאנסאב בישראל ממש לא קטנה כמו פעם, אני לא כועס או משהו כי אני לא באמת יודע גם מה הסיבה לכך, אולי לא נתנו להם אישור לכך, אולי הם קיבלו את הסרט מספר ימים לפני כן ולא היה זמן להכין כתוביות, אני אשמח לשמוע למה באמת. דבר שני זה המקרן, הקטע שזה מקרן זול שלא בדיוק הקרין באיכות שציפתי לה קצת פחות הפריע לי אבל אני מקווה שזה ישתפר להבא, המקרן היה עקום, כל מי שיש לידו די שיחק עם זה בדקות הראשנות וזה נורא היה מעצבן עד שלקח זמן שסידרו את זה כמו שצריך, ושוב זה היה מישהו מהקהל ולא חבר הסגל שישב בשורה הראשונה וראה איתנו את הסרט... מעבר לזה היה מעולה לאחר הסרט כבר הייתי בדרכי לבית עם חצי חיוך.

אני לא אדבר על העניין של התורות, כי אנשים חפרו כבר ודי הובהר העניין ומקווה שנקבל תשובות ושיפורים לפעמים הבאות. אני די בטוח שלא נחזור למקום הזה, עצם העובדה שכוחות משטרה הגיעו לשם די הורס את היחסים בין אמא"י לבעלי המקום ואני ממש בספק שנהיה שם, מה ששוב מסכן את הסיכוי לכנס קיץ. דברים כמו לסגור מקום בסדר גודל כזה ליום שלם מבוצע כמה חודשים לפני, אני מאמין שטווח הזמן שנשאר להם לסגור לקיץ הוא לא יותר מחודש-חודשיים מה שאומר שדי צריך להזדרז תוך כדי צריך לסגור את כל הדברים שנשארו מהכנס הנוכחי, לראות את המצב הכללי אם בכלל אפשרי להרים עוד כנס ורק אחר כך לחפש מקום מתאים, שכמה מהם באמת מתאמים לתקציב כביכול של אמא"י? וכמות הנכנסים השנה הייתה פחות משנה שעברה מה שאומר שמקור ההכנסה די קטן וגם יפגע ביכולת של אמא"י לשכור מקום חדש. אני מקווה לטוב, אני בעצמי לא בטוח שאוכל להגיע לקיץ כי אני מסיים בקרוב את העתודה ומתגייס, אז תקופת הכנס הבא, סביבות אוגוסט עדיין אהיה בקורס והסיכוי שאצא די קלוש, אבל הכל אפשרי ואני מחזיק אצבעות שנזכה לראות כנסים מוצלחים יותר בעתיד.
Doctor Shinobi
סבי באמא שלך תלחץ אנטר מדי פעם כשאתה כותב ם-ם

אין לי ממש משהו מעניין להוסיף לכל מה שאמרו, אני רק רוצה לפרסם קצת תמונות של הקוספליי שלי D: גרמתי לכולם להשתחוות לדמות. זה קוספליי לVile מMegaman X

עהה ותמונת זכיה שבה אני נראה כמו ארגנטינאי שרמנטי
Nona Chan
יצא לך אדיר!!!!! די למה לא ראיתי את זה sad.gif sad.gif

ובאמת כל כך חבל על הצוות של המחזמר... sad.gif מקווה שתהיה להם אפשרות לעשות אירוע קטן רק למחזמר כמו שכבר נעשה בעבר. sad.gif

אגב, יש תגובה רשמית של אמא"י בעמוד הפייסבוק שלהם, כל מי שחיכה לתגובה הרשמית מוזמן לקרוא אותה.
kingblade
ציטוט(Nona Chan @ 18.03.2014, 19:16) *

ובאמת כל כך חבל על הצוות של המחזמר... sad.gif מקווה שתהיה להם אפשרות לעשות אירוע קטן רק למחזמר כמו שכבר נעשה בעבר. sad.gif

אגב, יש תגובה רשמית של אמא"י בעמוד הפייסבוק שלהם, כל מי שחיכה לתגובה הרשמית מוזמן לקרוא אותה.

להבנתי הם מופיעים גם בעולמות
turi12345
משהוא יודע כמה אנשים היו שם?
וכמה באמת נכנסו? כי לא רעיתי שפרסמו את הנתונים.
Bucky Barnes
ציטוט(kingblade @ 18.03.2014, 19:52) *
ציטוט(Nona Chan @ 18.03.2014, 19:16) *

להבנתי הם מופיעים גם בעולמות

לא. תומר שלו אמר שהוא רוצה לתת במה למחזות זמר חדשים, ואז הלך לראות אותנו כי אולי בכל זאת נמצא חן בעיניו. לא מצאנו חן בעיניו.
JinxLane
ציטוט(Doctor Shinobi @ 18.03.2014, 17:10) *
סבי באמא שלך תלחץ אנטר מדי פעם כשאתה כותב ם-ם

אין לי ממש משהו מעניין להוסיף לכל מה שאמרו, אני רק רוצה לפרסם קצת תמונות של הקוספליי שלי D: גרמתי לכולם להשתחוות לדמות. זה קוספליי לVile מMegaman X

עהה ותמונת זכיה שבה אני נראה כמו ארגנטינאי שרמנטי

לא נתנו לנו להכנס אז לא יכולנו לראות את הדבר הסופר פאקינג מגניב הזה!...
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.