עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: גיל הגעה לכנס
אנימה ישראל - ANiMe-iL > אוטאקו, אנימה ומנגה > אירועים, מפגשים וכנסים
kfirzi
אחותי בת 10 והיא ממש רוצה לבוא לכנסים (ולהארוקון בפרט), רציתי לדעת עד כמה זה נראה רלוונטי בעיניכם בגיל כזה לבוא לכנס...
אני לא מתכוון בקטע של אם יהיה מעניין לה או לא, היא בטוח תתעניין, אלא אם הגיל שלה יכול להיות בעייתי מבחינת המתרחש בכנס, התכנים ודברים כאלה, אם יש דברים שיהיו בעיתיים לילדה בגיל שלה, ואם מגיעים בכלל ילדים בגילאים כאלה לשם. תודה מראש 3:
Doctor Shinobi
לא אמור להיות משהו בעייתי שם. אולי יהיו גברים בלי חולצות או בנות בלבוש מינימלי, אבל אין בכנסים אלימות או עירום אמיתי. לא בטוח אם יש הרבה ילדים בני 10, אבל יש ילדים בכנסים.
Nona Chan
מרבית הכנסים מורכבים מילדים / בני נוער בני 14-18.
אם מישהי בת 10, לא חושבת שתהיה עם זה בעיה מסויימת (סה"כ זה לא באמת כזה נמוך מהגיל של הרוב, ובטוח יהיה לה מה לעשות שם).
פיצה
האמת היא שאני די חוששת לשלומה. ממש קשה להגיע היום לכנסים בלי לשמוע על יאוי והנטאי ודברים בסגנון הזה. יש ילדים בני 14 שמתחילים עם הבדברים האלה אבל יש גם ילדים בני 10 שלא ממש צריכים לשמוע על הדברים האלה... וקצת קשה להמנע מזה, כלומר... זה פשוט נמצא וקיים ואם היא תדבר עם בנות אחרות אז... כן.
לא באה להפחיד וחס וחלילה לא להשמיץ את הקהילה שהם כולם חבורה של סוטים או משהו כזה. אבל אני חושבת שכל מי שהיה במספיק כנסים יכול להעיד על כמות החולצות של I love yaoi וI love yuri וכל ה"אומייגאד קראת את הDJ של טייגר ובאני!?!? SO HOT!!"
...
מקווה שעזרתי ולא הפחדתי יותר מידי XD
nigi
יהיו שם אנשים שהם בקטע של דברים סוטים מאוד מיוחדים והם יפגשו אנשים כמוהן וידברו על זה.
אבל היא לא תיחשף לפורנו וסביר להניח שלשמוע "וואו סצינת היאוי הזו הייתה כלכך הארדקור" יהיה שווה ערך מבחינתה ל"האינפלציה שבמשק געשה אתמול"...
יהיו תחפושות קצת חושפניות בין היתר, כמו בכל אירוע פורים, אבל לא שום דבר מיוחד.

תכנים שדורשים הגבלת גיל בכנס נמצאים תחת הגבלת גיל, אמא"י הם גוף אחראי והם לא יתנו לילדה בת 10 לשבת במקום שלא ראוי שהיא תשב בו. (במסגרת התוכן שהם מפעילים)
הייתי מציע שיהיה איתה מישהו בכנס, רוב הזמן לפחות, אבל בסך הכל אמור להיות בסדר.
Nona Chan

אם זה כנס ראשון תמיד כדאי לבוא עם מבוגר מלווה (אח גדול, הורה, עוד חברים). זה גם יותר נחמד, אם לא מכירים אנשים על ההתחלה, יש עם מי להסתובב בכנס.

בגדול כנס לא אמור להיות מקום שמפחדים להסתובב בו XD
Doctor Shinobi
ציטוט(Nona Chan @ 15.03.2014, 03:30) *

THIS

זה סך הכל סוג של פסטיבל ולא איזה דרום תל אביב.
Yammi Reckorrd-San
ציטוט(Doctor Shinobi @ 15.03.2014, 11:34) *
ציטוט(Nona Chan @ 15.03.2014, 03:30) *

THIS

זה סך הכל סוג של פסטיבל ולא איזה דרום תל אביב.

זה עד שאסאסין מוכשר במיוחד זורק עלייך שוריקן מנייר ממקום לא ידוע ואין לך איך לאתר אותו כי הוא אסאסין ממש מוכשר. אה וזה שבכנס הראשון שלי איזה פסיכופט רץ אליי וצועק "תראה מנגה!" ודוחף לי מנגה לפנים.

לא אמור להיות בעיה כן, אבל יש הרבה פריקים שם.
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.