עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: מפגש פורום בהארוקון בדוכן של יותם
אנימה ישראל - ANiMe-iL > אוטאקו, אנימה ומנגה > אירועים, מפגשים וכנסים
yutu

היוששש
בנושא של ההארוקון עלה רעיון לעשות מפגשון ליד הדוכן שלי
אז בואו נקבע שעה עניינים..

להלן התוכניה:
http://www.harucon.org.il/#!program/c1vo5

אני כרגע רוצה להיות רק בהרצאה של הציורים ב1.. למרות שאם צריך אני יכול לוותר על זה
Mr. AniMe
אני בעד ב 4 אבל מוכן להתפשר על אחד
Ultim8 Sl8
איצ'יגו - השני מימין - זה צח, נכון?
גוקו - הרביעי מימין - זה לירן, כי הודי חח
מעריץ ראנדומאלי של פוקימון - החמישי מימין - זה עידן.

וואלה עשית קאסט של הנו"ד. רק מי זה לופי ונארוטו עדיין לא זיהיתי.
yutu
אני וגון
Ultim8 Sl8
ידעתי שזה קאסט של הנו"ד!

עריכה:
ציטוט(yutu @ 10.03.2014, 21:08) *
אני וגון

גון שמן עם משקפיים?

כי ללא ספק ברור שאתה הלופי.
yutu
לא.. זה אני שמן עם משקפיים.. שמע הזנחתי את עצמי קצת השנה
Gondhi
זה צריך להיות הלוגו של דיבורים
Yozeffu
חחחח אדיר יותמוש!
הייתי בא אבל בעייה /:
אני עובד ונפגש עם חברים מהבסיס בערב
Ultim8 Sl8
ציטוט(yutu @ 10.03.2014, 21:36) *
לא.. זה אני שמן עם משקפיים.. שמע הזנחתי את עצמי קצת השנה

אבל לפי התמונות אתה לא שמן. וגם בלי משקפיים.

ציטוט(CrownClown @ 10.03.2014, 21:50) *
זה צריך להיות הלוגו של דיבורים

זה, ובתור לוגו קבוע בדיבורים, עד שאגיד אחרת
וגם בתור לוגו זמני עם היפר קישור בפורום אומנות. לפחות עד אחרי הכנס.
yutu
תמונות לא מעודכנות
ויפה אהבתי את החתימה תותח
Nona Chan
מהניסיון שלי עם מפגשי כנסים - אם אתה רוצה להגיע להחלטה על שעה, תקבע אחת (רצוי לא חופפת לאירוע קוספליי, לא חופפת לשום דבר קריטי שיש בו המון אנשים ולא בשעת בוקר מוקדמת מדי / שעת ערב מאוחרת מדי), אחרת בחיים לא תצליח להגיע עם כולם הסכמה לשעה (זה מוכח, תשאלו כל מי שהיה פעם במפגש בכנס.

ובנימה זאת... עדיין לא החלטתי אם יש לי מה לעשות בכנס הזה XD או אם הוא שווה בשביל להפסיד יום עבודה (פורים זה היום הכי רווחי שיש בערך).
super critical
כמו שאמרתי אני זורם באיזה שעה שבא לכם.
רק שיש מצב שבאישור יציאה רק עד הצהריים.
Doctor Shinobi
ציטוט(Nona Chan @ 11.03.2014, 01:15) *
מהניסיון שלי עם מפגשי כנסים - אם אתה רוצה להגיע להחלטה על שעה, תקבע אחת (רצוי לא חופפת לאירוע קוספליי, לא חופפת לשום דבר קריטי שיש בו המון אנשים ולא בשעת בוקר מוקדמת מדי / שעת ערב מאוחרת מדי), אחרת בחיים לא תצליח להגיע עם כולם הסכמה לשעה (זה מוכח, תשאלו כל מי שהיה פעם במפגש בכנס.

ובנימה זאת... עדיין לא החלטתי אם יש לי מה לעשות בכנס הזה XD או אם הוא שווה בשביל להפסיד יום עבודה (פורים זה היום הכי רווחי שיש בערך).

יהיה לך את כל החיים לעבוד נועה. כנסים כאלה יש רק פעם בחצי שנה, ולא תמיד תיהיה לך את האופציה ללכת אליהם. אני בן 21 ואני עדיין מרגיש שיש לי מה לעשות בכנסים. אני רוצה לבוא לליל הקמה ולהתנדב גם בבוקר, אני הולך להסתובב עם קוספליי ולהתחרות בתחרות קוספליי. אני רוצה ללכת להרצאות ולמחזמר של NTT. אני רוצה לפגוש מלא אנשים שאני מכיר ולהכיר אנשים חדשים.

את יכולה להסתבב בכנס ולא לעשות כלום, ואז באמת להרגיש ששרפת יום עבודה. או שאת יכולה לנצל אותו למקסימום שהוא מציע לך וליצור עוד זכרונות שאת חיה.
תתאבד
ציטוט(Doctor Shinobi @ 11.03.2014, 11:56) *
ציטוט(Nona Chan @ 11.03.2014, 01:15) *

יהיה לך את כל החיים לעבוד נועה. כנסים כאלה יש רק פעם בחצי שנה, ולא תמיד תיהיה לך את האופציה ללכת אליהם. אני בן 21 ואני עדיין מרגיש שיש לי מה לעשות בכנסים. אני רוצה לבוא לליל הקמה ולהתנדב גם בבוקר, אני הולך להסתובב עם קוספליי ולהתחרות בתחרות קוספליי. אני רוצה ללכת להרצאות ולמחזמר של NTT. אני רוצה לפגוש מלא אנשים שאני מכיר ולהכיר אנשים חדשים.

את יכולה להסתבב בכנס ולא לעשות כלום, ואז באמת להרגיש ששרפת יום עבודה. או שאת יכולה לנצל אותו למקסימום שהוא מציע לך וליצור עוד זכרונות שאת חיה.

ריגשת
Doctor Shinobi
הדמעות בעיניים לא מפסיקות לזלוג
yutu
אללה חברים יש שעה? הכנס מחררר
.killua
ציטוט(yutu @ 15.03.2014, 13:58) *
אללה חברים יש שעה? הכנס מחררר

אני חושב שאחד זה שעה טובה אבל לפי התוכניה עדיף שתיים
כפרע
לי לא אכפתתתתת ביטצ'ס
פשוט תוואטספו לי מתי שאתם שם. יש לי עוגיות BTW
Apollo Justice
ציטוט(The Joker @ 10.03.2014, 21:49) *
איצ'יגו - השני מימין - זה צח, נכון?
גוקו - הרביעי מימין - זה לירן, כי הודי חח
מעריץ ראנדומאלי של פוקימון - החמישי מימין - זה עידן.

וואלה עשית קאסט של הנו"ד. רק מי זה לופי ונארוטו עדיין לא זיהיתי.

*אהמ אהמ*
נרותו, אני מבקש.
Yammi Reckorrd-San
כנס מחורבן לגמריי.
ואני עוד לא יודע מה הלך בפנים. למה? כי חיכיתי פאקינג מ10 בבוקר עד 12 וחצי, 12 וחצי ועוד לא נכנסתי, עד שנשבר לי הזין והלכתי הבייתה.
Mr. AniMe
חרא של הנהלה,
מטומטמים בכיינים
וגם בתוך הכנס
מי שלא היה א. טכני
הוא היה מפגר, הרס את הסרט,
עשה טמטום בקוספליי...
turi12345
ציטוט(Mr. AniMe @ 16.03.2014, 22:06) *
חרא של הנהלה,
מטומטמים בכיינים
וגם בתוך הכנס
מי שלא היה א. טכני
עשה טמטום בקוספליי...

רוב הפורום ובזה אני דיי בטוח לא היו בתוך הכנס אז אל תדבר על התכוניה ומה שהיה בתוך המבנה הממוזג בבקשה.
בקשר לעיינין ההענלה לא הייתה להם בררה המבנה עבר את כמות האנשים שהוא היה יכול לאכלס אז לא הייתה להם אפשרות להכניס עוד אנשים ואני דיי בטוח במה שאני אומר שאף אחד אף אחד לא היה רוצה שהמבנה היקרוס.
Mr. AniMe
ציטוט(turi12345 @ 16.03.2014, 22:14) *
חרא של הנהלה,
מטומטמים בכיינים
וגם בתוך הכנס
מי שלא היה א. טכני
עשה טמטום בקוספליי...

רוב הפורום ובזה אני דיי בטוח לא היו בתוך הכנס אז אל תדבר על התכוניה ומה שהיה בתוך המבנה הממוזג בבקשה.
בקשר לעיינין ההענלה לא הייתה להם בררה המבנה עבר את כמות האנשים שהוא היה יכול לאכלס אז לא הייתה להם אפשרות להכניס עוד אנשים ואני דיי בטוח במה שאני אומר שאף אחד אף אחד לא היה רוצה שהמבנה היקרוס.

למה לא לדבר על זה?!?!?
מה הקשר...
בכל מקרה,
שנה שעברה הכניסו 500 אנשים יותר!!
turi12345
ציטוט(Mr. AniMe @ 16.03.2014, 22:19) *
ציטוט(turi12345 @ 16.03.2014, 22:14) *
חרא של הנהלה,
מטומטמים בכיינים
וגם בתוך הכנס
מי שלא היה א. טכני
עשה טמטום בקוספליי...

למה לא לדבר על זה?!?!?
מה הקשר...
בכל מקרה,
שנה שעברה הכניסו 500 אנשים יותר!!

כי אתה לא התייבשתה פשוטו כמשהוא בחום איימים בחוץ אלא נכנסתה לבפנים שהמצב אומנם לא היה הרבה יותר טוב מימה ששמעתי אבל היה ממוזג ויכולתה לקנות לעצמך דברים.
Nona Chan
הנושא ננעל כי יש נושא סיכום רשמי (וכבר יש 19 כאלה). תמשיכו את הדיונים שם smile.gif
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.