עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: הארוקון 2014 - על האירוע, לינקים ומידע
אנימה ישראל - ANiMe-iL > אוטאקו, אנימה ומנגה > אירועים, מפגשים וכנסים
דובר אמאי
שלום לכולם,

אנו שמחים וגאים להכריז על קיום כנס הארוקון 2014!
הכנס יתקיים ב16.03.14 בהיכל התרבות של ראשון לציון בין השעות 10:00-21:00

על הכנס: כנס הארוקון (הארו – אביב, קון – כנס) הינו כנס העוסק בתחום האנימציה והקומיקס היפניים (אנימה ומנגה( תרבות יפן פופולרית וגיימינג (קונסולות ומשחקי לוח יפנים(.
הכנס בא כמענה לחובבי האנימה והמנגה בישראל, במטרה לספק אטרקציה ואינטרקציה לכבוד חג פורים.
בכנס הקרוב, מלבד האירועים הרגילים שלנו שכוללים הרצאות, סדנאות, פאנלים, דוכני יוצרים עצמאיים ומסחריים, תחרות קוספליי ומשחקי קופסא ודיגיטאליים. בכנס הארוקון 2014 יתקיימו מספר אירועים מיוחדים:

תחרות שירה – לראשונה בכנס של אמא"י אנו מקיימים תחרות שירה שבה מספר מתמודדים שנבחרו בקפידה, יעלו במהלך טקס הפתיחה של הכנס לשיר מול באי הכנס וצוות שופטים, אשר יבחרו את הטוב מכולם.

מחזמר מקורי, "תודה שבחרת" –מחזמר טרגי-קומי מקורי המבוסס על עולם משחקי המחשב:
היוצר, אדם השולט ב"ליגת הרשע", מכין במו ידיו יצירות מרשעות שנועדו להיות בוסים במשחקי מחשב למנהם. בלילה אפל וסוער, הוא ניסה ליצור את הבוס האיום מכולם העונה לשם בילי. אך משנכשל בזאת שלח את בילי מליגת הרשע. ללא היכרות עם העולם יצא בילי להרפתקה מטלטלת בה ילחם בקרב האין סופי שבין הטוב לרע בנבכי נשמתו.

הקרנת הסרט “Patema Inverted” – הסרט מספר על עולם תת-קרקעי, מלא במנהרות, אנשים לובשים בגדי מגן, וחיים את חייהם השקטים והשמחים. נסיכת העולם התת-קרקעי, פטאמה, אוהבת לטייל במנהרות. המקום האהוב עליה ביותר הוא "האזור המסוכן", אזור שהכניסה אליו אינה מותרת לאיש. למרות הנזיפות החוזרות והנישנות שהיא מקבלת, סקרנותה של פטאמה לא פגה, והיא שואפת לגלות את האמת מאחורי חוק האזור המסוכן. כאשר היא מתקרבת לסוד הנסתר, מתחיל סיפורנו.
הסרט הוקרן עד כה רק במספר פסטיבלים בעולם, ואף זכה בפרס הקהל ובפרס השופטים בפסטיבל סרטי אנימציה בסקוטלנד והיה מועמד למספר פרסים נוספים.

בנוסף, השנה פתחנו מכירת כרטיסים מוקדמת לכנס:
מחיר כרטיס – 45 ₪
מחיר כרטיס לחבר אמא"י – 40 ₪
ניתן לרכושם כאן

חשוב לנו להודיע כי בין השעות 12:30-14:00 קופות הכנס יהיו סגורות לקניית כרטיסים!
יהיה ניתן לקחת כרטיסים אשר נרכשו מראש, אך לא לקנות.
- אנא זכרו כי קבלת הכרטיסים מותנית בהצגת אסמכתא ושם מלא.
- למזמינים כרטיס במחיר חבר אמא"י – חובה להציג את כרטיס החבר באיסוף.
במידה ולא יוצג כרטיס חבר, על מנת לאסוף את הכרטיס לכנס, תהיה חובת השלמת הסכום.

כנסו לאתר הכנס כדי לקרוא עוד עלינו, הכנס, וכמו כן, דרכי הגעה
עיינו בתוכניה כדי ללמוד על מגוון ההרצאות ופעילויות בכנס
אל תשכחו לתת "לייק" לעמוד של הארוקון בפייסבוק כדי לקבל את כל העדכונים והודעות ברגע שהן מתפרסמות
ולהיכנס ל"איוונט" של הארוקון 2014, שם תוכלו לקרוא ולהתכתב עם באי הכנס

מקווים לראות את כולכם שם!
בברכה,
וועד אמא"י וצוות הארוקון 2014.
dELADw
לגבי חזור... איזה קו מגיע לתחנה מרכזית חדשה מאזור הכנס?
yutu
תחנה מרכזית חדשה בראשון יעני? אם כן אז קו 14.. שגם מגיע בערך לכל מקום אחר מערבה בראשון..
EvilIshida
יש גם את 367 שהוא עובר במשביר לצרכן, ממוקם דקה הליכה מהכנס.
Yammi Reckorrd-San
הכנס היה נוראי ככנס.
אבל היי, לפחות הארוקון 2014 תמיד ייזכר כמסיבת הסקס הכי טובה שהוקמה אי פעם בישראל
RyuKaji
היה נוראי ומאכזב.
הפוגו בתורים ( תור אחד גדול ואכזרי) היה טוב לא היה מבייש הופעת מטאל מקצועית.

מקווה ששנה הבאה יהיה מוצלח יותר.
Yammi Reckorrd-San

לולולולולו
שיחקתם אותה אמאי
zєαℓσυѕ
^
תמונה אחת שווה אלף מילים,
גם אני הגעתי ב10:20 והדבר הכי נורא מבחינתי זה שאף אחד לא ידע באמת מה הולך, ב12 אני וחברים שלי
עשינו סיבוב להגיד ביי לחברים ועפנו משם,

לפחות הצלחתי להציל חברים שתכננו להגיע מאוחר יותר.
VeryAncient
זו היתה כמות בלתי נתפסת של אנשים.
אבל אני לא יודע אם באמת אפשר להאשים את אמא"י כאן לחלוטין.
אני הגעתי כבר ב9 וחצי וקניתי כרטיסים. אבל מה שהלך בכניסה היה לא נורמאלי (כנס שישי\שביעי שלי בכנסי פורים (כולל אנימה-קונס), צברתי ניסיון...)
הכמות שהיתה הרגישה לי הרבה יותר ממה שהיה שנה שעברה. ושנה שעברה מה שהלך באזור הדוכנים היה בלתי נסבל.

אנשים מתלוננים בדף הפייסבוק "אבל עשו 2000 אטנדינג ועוד 500 מייבי!". באמת אנשים, לפי פייסבוק אפשר לשפוט משהו?
למרות שאני מתחיל לתהות איזה אולם שהם יכולים לסגור יכול לעמוד בכל כך הרבה אנשים. עד עכשיו לא זכור לי כנס באזור המרכז שהיה במקום יותר גדול מזה. אולי מה שהיה אז באוניברסיטת תל אביב ב2008? וואהל בגבעת שמואל היה הרבה יותר קטן אני מאמין.

אבל כן. העובדה שמכירת כרטיסים נגמרה באזור 11 רק מסביר כמה הולי שיט היה בהתחלה. היתה התפרעות מוחלטת.
אכן היה מאכזב ככנס, וגם פרשתי יחסית מוקדם. למרות שאני כבר לא ממש בטוח למה אני מצפה כשאני מגיע לכזה דבר.

Scarab
הכנס גרם לי להרגיש אשם עם הגיל שלי. בכל מקרה תאכלס לא היה יותר מדיי מה לעשות שם סתם דוכנים נחמדים קוספלייז דיי רגילות למרות שכמה הפתיעו אותי... לא חוזר לשנה הבאה וכנראה שבכלל. אם אני אלך למשהו זה רק בחול. נסעתי לזה נטו כי חינם לי נסיעות על אזרחי ואני בבית ולא היה לי מה לעשות אז יאללה סמאללה..
היטמן
רק אומר שלא הייתי רוצה להיות ברשימת מארגני הכנס בימים הקרובים.

מבחינתי היה כיף. באתי בתור מרצה. ההרצאה עברה מעולה. ונתראה בפעם הבאה.
turi12345
ציטוט(Scarab @ 16.03.2014, 20:19) *
הכנס גרם לי להרגיש אשם עם הגיל שלי. בכל מקרה תאכלס לא היה יותר מדיי מה לעשות שם סתם דוכנים נחמדים קוספלייז דיי רגילות למרות שכמה הפתיעו אותי... לא חוזר לשנה הבאה וכנראה שבכלל. אם אני אלך למשהו זה רק בחול. נסעתי לזה נטו כי חינם לי נסיעות על אזרחי ואני בבית ולא היה לי מה לעשות אז יאללה סמאללה..

אתה לפחות נכנסתה ולא בילתה במשך 6 שעות בשמש בלי מזגן אז אל תגיד שזה היה מבוזבז או גרוע כי אנחנו המתנו לכלום.
אני וחבר שלי הגענו זה היה הכנס הרישון שלו אז זה היה סדר היום שלנו.
מתחילים נכנסים מבלים קונים נפגשים אם אנשים שאנחנו מקירים חזורים הביתה סדר נורמלי לכנס נכון אז לא אנה מה שהלך בפועל.
קמנו מקודם יותר כדי לתפוס את הרכבת המקודמת הגענו לכנס בערך בשעה 10 פחות או יותר עמדנו בתור מאלה באנשים שאנחנו לא מכירים ונדחפים.
בבערך 10 וחצי אחרה שיחה קצרה הוא הציעה שאני הלך והוא היקנה גם לי כרטיסים במשך שעה וחצי הוא עמד בתור עד שהוא חזר על עיקבותו ובה איתי הלכנו לאכול גלידרה קנינו את המסכות שהזמנו באינטרנט מFast-Sub וחזרנו לדון במה עושים אלא המתנו בשלב הזה הפסיקו למכור כרטיסים ועמדנו בשמש "מטיילים בין האטרקציות הגדולות שהיו שם" החלק אם המרכעות הוא ציניות גמורע פגשנו כמה חברים שלו שגם הם לא הצליחו לקנות שום כרטיס והלכנו לטייל ביחד איתם ולאכול צוהריים במקום כל שהוא שם הוא הזמין משהוא מחנות שמכרה בגטים אם שניצל אני חושב שקרו לה בגט הזהב או משהוא כזה ואז מכרו מחדש את הכרטיסים שלחנו את אחד האנשים שיעמוד בתור והיקנה לנו משהוא אבל הוא חזר אחרה כמה דקות אחרה שהכרטיסים נמכרו והצליח להסיג בקושי כרטיס לעצמו במשך שאר היום עמדנו בשמש הזרתי עוד כמה חברים שלנו שלא כדי להם להגיעה לכאן כי לא היה להם מה לעשות הם דרך אגב לא הקשיבו לי ובאו בחול זוות כדי לפגוש חברים אחרה כמה שעות מצאנו דוכנים אשר שלחו משהוא החוצה כדי למכור כמה דברים אני מודה לצוות וואן פיס ישראל ולשיפודן ישראל ולמי שחשב על הרעיון הזה של לשלוח חלק מהחברה הצוות החוצה. חבר שלי קנה עדשות ארנק וטבעת אחרה עוד כמה שעות חזרנו הביתה כאשר הבנו שאף אחד לא היתן לנו להיכנס בשלב הזה סגרו כבר את הבית קפה שהיה שם בסך הכל סבלתי בערך 6 שעות עד שחזרתי.
ולVeryAncient אני לא מאשים את האירגון בזה שלא היו כרטיסים או מקום אני כן מאשים אותם בזה שא' הם לא הודיעו שאין טעם להמתין שם והכל מעלה ושלא היו עוד כרטיסים. ב' בזה שהם לא עשו כלום כדי לוודר את מי שנמצא בחוץ אני אמרתי לכמה מתנדבים (יותר צעקתי על כמה.) שיוציעו לפחות דוכנים כדי שאנשים יכלו לקנות משהוא אני חשוב שאני התייבשתי שם ושמעתי על עוד כמה אם אותה הבעיה לא הייתה בזה שלא היה מקום בתוך האולם הבעיה הייתה בעיה בזה שלא היה בידור לאלא שהיו בחוץ. היו להם הרבה מעוד טעיות וצריך להודעות בכך לא בזה שהם לא הכניסו אנשים זה בצדק אם הבנה היה קורס זו הייתה טרגדיה אבל הם כן היו צריכים לחשוב על דרך לוודר את מי שנמצא בחוץ וגם לתת לאנשים שלהם יותר מידע כי לא היה להם כלום ואני דיברתי אם כמה אנשים שם כולל מנעל הכנס.
Nona Chan
ננעל כי יש נושא סיכום רשמי (ועדיף שלא יהיו 19 כאלה). smile.gif
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.