עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: חדש בהכל!
אנימה ישראל - ANiMe-iL > אוטאקו, אנימה ומנגה > אירועים, מפגשים וכנסים
ShoniOni
התחלתי קצת עם אנימה בשנה האחרונה ועכשיו כבר התמכרתי לOP.
אנשים מספרים לי שכיף בכנסים והכל אבל אני לא יודע אם כדאי לי לבוא כי אין לי קוספליי מאורגן עד הסוף
(של אייס דרך אגב) ואני חושב שלא אבין על מה חצי מכם מדברים שם כי אני מכיר רק את הסדרות הבססיות.
אז כדאי לי להגיע בכל מקרה?
MisKi
ציטוט(ShoniOni @ 07.02.2014, 17:23) *
התחלתי קצת עם אנימה בשנה האחרונה ועכשיו כבר התמכרתי לOP.
אנשים מספרים לי שכיף בכנסים והכל אבל אני לא יודע אם כדאי לי לבוא כי אין לי קוספליי מאורגן עד הסוף
(של אייס דרך אגב) ואני חושב שלא אבין על מה חצי מכם מדברים שם כי אני מכיר רק את הסדרות הבססיות.
אז כדאי לי להגיע בכל מקרה?

קודם כל, ברוך הבא smile.gif
חדשים כאן יותר ממבורכים, נעים להכיר , אני משגב smile.gif
גם מהקהילה, ואני בטוח שאני לא היחיד שיקבל אותך כאן בידידותיות XD
אם יש משהו שאתה לא מבין אתה יכול תמיד לפנות אליי או למישהו פה, אתה בטוח תקבל מענה smile.gif
אתה עוד תמצא לך את העיסוקים באנימה ומנגה... וגם אנימות ומנגות שיעניינו אותך ^^
אם אתה צריך המלצות או משהו יש בפורום אנימה אשכול המלצות אני חושב D:
פיצה
אין בעיה להגיע לכנסים גם אם אתה לא מכיר הרבה אנימות. אני אישית לא מבינה על מה רוב האנשים בכנסים מדברים בבערך 4 שנים האחרונות שאני הולכת בהן לכנסים.
אני ממש לא מכירה הרבה...
בכל מקרה אני ממליצה לך בחום להגיע לכנס עם עוד חבר אחד לפחות שמסכים לבוא איתך, ככה יהיה לך יותר בטחון וגם תרגיש יותר בנוח להתחיל שיחה עם אנשים אחרים, וזה פחות מביך.
בכנסים הראשונים שלי לא ממש מצאתי רגליים וידיים כי גם לא הכרתי אף אחד ולא היה לי אומץ לבוא ולהתחיל שיחה עם אנשים שאני לא מכירה, גם לא הכרתי אנימות אז לא היה לי נושא שיחה עם אנשים אחרים.
אם אתה אוהב OP יהיה לך מלא על מה לדבר, רוב החבר'ה בקהילה התחילו מסדרות כאלה והרבה צופים בהן גם היום, תמצא המון מוצרים של וואן פיס גם בדוכנים.

אם אתה מחפש יותר להכיר אנשים אחרים בקהילה אני ממליצה לך להגיע למפגשים. ככה תכיר אנשים מהקהילה באופן אישי וכשתגיע לכנסים אחר כך תוכל לקבוע איתם ולאט לאט תכיר יותר ויותר אנשים.

תהנה!!!
(אגב, לא חובה לבוא עם קוספליי, אני אישית מכירה אנשים שגם באים עם המדים מהצבא כי לא היה להם אפילו כוח להחליף בגדים בבית, אתה יכול להגיע לבוש איך שבא לך).
nigi
אתה תמצא מספיק אנשים בקוספליי של לופי שיהיה לכם איתם נושא שיחה משותף, בכנס ממוצא אני סופר בין 10 ל 5 אנשים בחולצה אדומה וכובע קש... D:
Nona Chan
גם בלי קוספליי יהיה לך מה לעשות בכנס (בשלוש שנים האחרונות, מאז הצבא, לא מצאתי את עצמי צופה באנימה בכלל, נטו באה בגלל האנשים שאני מכירה).
בקיצור, תאסוף חבר נחמד וזורם כמו שמיתר (פיצה) אמרה, יהיה לך יותר נחמד ופחות מביך XD
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.