עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: Watermark @ VirtualDub
אנימה ישראל - ANiMe-iL > עבודה עברית - Fan Made > פאנסאב / כתוביות בעברית > פאנסאב - תמיכה ועזרה
ShadowRealm
איך ניתן בVirtualDub להדביק קרדיט או סימן כלשהו (Watermark) רק לזמן מוקצב שאני בוחר אותו?
לדוגמה, נגיד שתרגמתי פרק ואני רוצה שב-10 השניות הראשונות של הפרק יהיו כתוביות של "מתרגם: ShadowRealm",
אז איך ניתן לעשות זאת בVirtualDub? ואפשרי לעשות שהכתוביות האלו יבואו ויעלמו בהדרגה?
TsUNaMy WaVe
למה לעשות את זה בוירטואל דאב במקום באגיסאב? חח
SirSwagALot
אני מניח שכאשר אתה אומר "להדביק" אתה מדבר על לעשות ככה שהכתוביות תהיינה חלק מהווידאו, כלומר, שאי אפשר פשוט לכבות את הכתוביות ואז זה לא יופיע.

דבר ראשון צריך לעשות קובץ ASS בעזרת AEGISUB, אח"כ יש לטעון את הווידאו ואת האודיו בקובץ AVS, ןלפתוח את הקובץ הזה בעזרת VIRTUALDUB.

בAEGISUB יש לעשות FAD TAG, חפש FADE+AEGISUB בגוגל
הקובץ AVS יראה משהו כמווו
DirectShowSource("video.extension")
TextSub("subtitle file which contains the fade in.ass")

מיאו.

you're welcome.
ShadowRealm
ציטוט(SirSwagALot @ 28.01.2014, 10:29) *
אני מניח שכאשר אתה אומר "להדביק" אתה מדבר על לעשות ככה שהכתוביות תהיינה חלק מהווידאו, כלומר, שאי אפשר פשוט לכבות את הכתוביות ואז זה לא יופיע.

דבר ראשון צריך לעשות קובץ ASS בעזרת AEGISUB, אח"כ יש לטעון את הווידאו ואת האודיו בקובץ AVS, ןלפתוח את הקובץ הזה בעזרת VIRTUALDUB.

בAEGISUB יש לעשות FAD TAG, חפש FADE+AEGISUB בגוגל
הקובץ AVS יראה משהו כמווו
DirectShowSource("video.extension")
TextSub("subtitle file which contains the fade in.ass")

מיאו.

you're welcome.

Oh, I see.
Thank you, אדוןסווואגהרבה.

עריכה:
כשאני שומר את הקובץ הסופי הוא נשמר לי על משקל ענק, של כמה ג'יגהבייטים טובים, בעוד שאורך הקובץ הוא רק 20 דקות בערך,
ואיכות לא כל כך טובה. אז איך עושים שזה לא ישמור על גודל כל כך ענק?
SirSwagALot
ובכן, מה לעזעזל אתה מקודד את זה כ? XVID? H264? LAGARITH LOSLESS? איזה פורמט אתה בוחר את זה לקודד כ? איזה איכות או ביטרייט? מה? מהההה? מיאוו?!?!?1 מיאוו!!!

גם כן, אם זה אמור לצאת כתוצאה סופית, אז למה לא לחסוך לעצמך כעב ראש ופשוט להוריד MEGUI, ולטעון את אותו קובץ הAVS בו? ואז לבחור איזה פרופייל חמוד של H264?
ShadowRealm
ציטוט(SirSwagALot @ 29.01.2014, 23:42) *
ובכן, מה לעזעזל אתה מקודד את זה כ? XVID? H264? LAGARITH LOSLESS? איזה פורמט אתה בוחר את זה לקודד כ? איזה איכות או ביטרייט? מה? מהההה? מיאוו?!?!?1 מיאוו!!!

גם כן, אם זה אמור לצאת כתוצאה סופית, אז למה לא לחסוך לעצמך כעב ראש ופשוט להוריד MEGUI, ולטעון את אותו קובץ הAVS בו? ואז לבחור איזה פרופייל חמוד של H264?

אין לי מושג בתור מה קודדתי את זה sad.gif

ואני אנסה לקודד את זה עם MEGUI, SO TANK U.
SirSwagALot
תשמע, זה די עומלל לעשות דברים ללא הבנה, אתה לא יודע איפה היא מעדיפה את זה, היא לא יודעת להגיד לך כי לא רוצה לפגוע באגו שלך, זה לא טוב - צריך COMMUNICATION, מבין?
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.