עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: עזרה בקידוד
אנימה ישראל - ANiMe-iL > עבודה עברית - Fan Made > פאנסאב / כתוביות בעברית > פאנסאב - תמיכה ועזרה
leeloo
אז הלכתי לקודד פרק, ואז קלטתי שהראוו שלי הוא VFR

זה אומר שהפריימרייט משתנה, נכון?
אז עכשיו כל התזמון של הכל ממש FUCKED UP ולא מתואם ברמה אחרת.
זה באמת בגלל זה?

ויש דרך פשוטה לתקן את זה או שאני צריכה למצוא ראוו אחר שהוא לא ככה?

תודה מראש
TsUNaMy WaVe
לקודד סופט זה הפתרון הפשוט היחיד
SirSwagALot
Wellll, another thing to do, is - try and see if it is VFR through and through... many of the animes which loook VFR, are VFR at the op/ed and sometimes in middle... See, sometimes an anime is 24fps, but it has parts which have computer graphics which is 30fps. SO, they make it VFR... kinda... which gives you shit, buttt, you could check if it's vfr everywhere or not, but mmm...

What is yoru raw? is it mkv? avi? mmmm, how do you know it is vfr? what did you try? what did you get? women... they think they are SOOO gooood at commmunicationg... can't even give basic information. Hmmmppfff wink.gif.
leeloo
ציטוט(SirSwagALot @ 06.01.2014, 23:31) *
Wellll, another thing to do, is - try and see if it is VFR through and through... many of the animes which loook VFR, are VFR at the op/ed and sometimes in middle... See, sometimes an anime is 24fps, but it has parts which have computer graphics which is 30fps. SO, they make it VFR... kinda... which gives you shit, buttt, you could check if it's vfr everywhere or not, but mmm...

What is yoru raw? is it mkv? avi? mmmm, how do you know it is vfr? what did you try? what did you get? women... they think they are SOOO gooood at commmunicationg... can't even give basic information. Hmmmppfff wink.gif.

הוידאו MKV, בשם כתוב שהוא VFR, ניסיתי לקודד וכבר בpreview ראיתי שכל הכתוביות התחילו לי 50+ פריימים אחרי שהן היו אמורות להתחיל.
אני לא רוצה לקודד בסופט, אז אני מניחה שפשוט אחפש ראוו אחר.

ואני אשמח אם תפסיק להגיב לי ככה, פשוט אל תעזור לי וזהו, כי אני מרגישה שאתה /ממש/ מזלזל בי.
בצחוק או לא, זה מעצבן ממש.
SirSwagALot
lol, kk wink.gif.
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.