עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: סיקור למשחקים dynasty warriors 7 וdynasty warriors 7 xtreme legends
אנימה ישראל - ANiMe-iL > שונות > משחקים
turi12345
תודה לnigi שנתן אישור

Dynasty Warriors7קונסולה PS3 או XBX 360
בסיקור התייחס לכל אחד המצבים במשחק באופן בתגית אחרת.
עלילה
המשחק מספר את הסיפור ההיסטורי של שלושת הממלכות בסין מנקודת המבט של 3 אימפריות שונות בנקודת זמן אחת הwu הwei והsu ובמלחמות שלהן כל אחת והמטרות שלה לרוב לשלוט בחול המדינה בפעם הראשונה ניתן לשחק אם אימפריה מאוחרת יותר הjin אשר כבשה את השטחים של כל השלוש והפכה את המדינה לאחת ובכך גרמה לקיצה של המלחמה הפנימית של שלושת המדינות השונות.
דמויות
Dynasty Warriors 7 הוא משחק אם כמות נכבדת של דמויות ומציגה מגוון גדול של נשקים זו אחת מנקודות החוזק הכי גדולות של המשחק מנגד היא גם אחת הנקודות אשר פוגעות בו שכן יש הרבה מעוד דמויות שאתה לא מכיר או יודע בחלל מה מניעה אותה או מי היא בחלל?

נשקים
כמות הנשקנים במשחק הוא גדול מעוד אפשר למצאו דיי הרבה נשקים שונים מעוד מימה שאתה מצא למצאו בשדה קרב כמו למשל מניפת נוצה או מניפה מתקפלת עקרונית לכל דמות יש את הנשק המיוחד רק לה ויש נשק נוסף שהוא זהה לכול הדמויות יש כמה דמויות שהנשק שלהן זהה לעוד דמויות אחרות.
מצב סיפור
זו אחת מנקודות החוזק של המשחק אתה יכול לבחור מהזו אימפריה אתה תתחיל לשחק ובאתם לזה אתה משחק לפי האירועים המשמעותיים ביותר לאותה אימפריה לפני כל קרב מופיעה הסבר על המסך אשר בו הקריין מסביר בקול על הקרב ועל אירועים שקדמו לו מערכת הרמות מחולקת ל2 חלקים כאשר אתה יכול להתחיל אם דמות א' בחלק הראשון ובחלק השני אתה תשחק אם דמות ב' אין לך בחירה אם הזו דמות אתה תשחק שלוש מארבעת האימפריות מתחילות מאותה נקודה במשחק
Yellow Turbans Rebellion
(כאשר היחידה שלא מתחילה משם היא אימפריית הjin שהייתה מאוחרת יותר מהשלוש האחרות וסגרה את העידן שלהן.) אין סיום וודאי למצב הזה שכן זה תלוי מה היא האימפריה שאתה בחרתה אבל תמיד אתה צריך לעצור את המרד ולהרוג את המנהיג של המרד בקרב מייד לאחר מכן אתה תמצא את עצמך בשלושה נתיבים שונים כל אחד זהה לאימפריה שנוגעת לו לפעמיים במצב הסיפור יופיעו קטעה קולנוע אשר מספרים על אירוע הנוכחי למשל פגישה של כמה דמויות בשדה הקרב או מוות של דמות מסוימת וההשפעה שלה על שאר הדמויות לא ניתן למנוע מוות של דמות או לשנות את תוצאת הקרב לא משנה מה אתה עושה אם הדמות הזו אמורה למוות לפי הקמפיין שאתה בחרתה היא תמות לא כל דמות תמות בחול אחד מהקמפיינים וגם אם כן מי שהרג אותה או האירועים שגרמו לה למוות יכולים להשתנות ויכול להיווצר מצב שבו אחת הדמויות שמתה בקמפיין אחד תחיה בקמפיין אחר או שההפסד שלה השתנה בצורה נכרת. בניגוד למשחקים קודמים בסדרה כאן אין הגבלת זמן אתה יכול לקחת את הזמן.

מצב כיבוש

בניגוד למצב הסיפור שלא היה ניתן לבחור אם הזו דמות אתה רוצה לשחק כאן תוכל לבחור אם הזו דמות אתה תרצה לשחק ללא קשר לאימפריה שלה במצב הכיבוש המטרה שלך היא לכבוש את כל המפה ולהסיג את הדמויות אשר לא הופיעו במצב הסיפור מצב הכיבוש מבאי קצת רקע על הדמויות השונות ועל האירועים שקארו באירועים שונים ברצף הזמן אבל עיקר המטרה שלו היא לתת לנו להסיג את הדמויות שלא קיבלנו במצב הסיפור ולתת לנו קצת מידע על הדמויות השונות רחוק מרמה מספקת.


מצב גלריה
מאפשר צפייה בסרטונים תמונות ורקעים שעברתה במהלך המשחק.

מצב אנציקלופדיה
נותן מידע היסטורי על המלחמות שעברו על המדינה והשחקנים בצורה של כרטיסיות מידע באנגלית ניתן לצפות במצב זה על הכרטיסיות שמופיעות בזמן הטעינה של המשחק.


מערכת הקרבות
כמו במשחקים הקודמים מערכת הקרבות מאפשרת לך לשחק במצב של אחד נגד רבים כאשר אתה יכול להתעכב בלחימה כנגד הגנרלים או כנגד חיילים פשוטים המערכת מאפשרת לך להילחם בהם ולמרות שרוב הסיכויים שהחיילים הרגילים לא יצליחו לנצח אותך אלא אם כן אתה משחק ברמת קושי גבוה אתה כן תוכל להרגיש אתה נלחם נגד משהוא חזק או להעריך את הקרב מנגד כאשר אתה נלחם נגד גנרלים אתה תמצא את עצמך נילחם כנגד יריבים שיכולו להביס אותך אפשר לחלק את הגנרלים ל2 סוגים סוג אחד אשר דומה לחיילים הרגילים הנשק שלהם הוא אחד מתוך בערך 4 סוגים שונים של נשקים ולמרות שיש להם שמות הם דיי דומים אחד לשני וסוג שני שהוא הגנרלים אשר הם דמויות אשר כבר קיבלו עיצוב הם הגנרלים השונים אשר כאשר לפעמיים יש פגישה הדמויות ידברו אתם. נוסף על כך בחלק גדול ממצב הכיבוש ומצב הסיפור אתה תצטרך להגן על גנרל אחד ולמנועה מימנו להיתפס או לאבד אותו אחרת הפסדתה חלק הזה במשחק במידה ותוקפים את המנהיג שלך אתה תצטרך ברוב המקרים ללכת לעזור לו לפני שהוא יפסיד. ניתן לשדרג את הדמות שלך על ידי הבסת גנרל אויב תוכל לקבל 10 נקודות שמאפשרות לך לקנות עוד סקילים כמו יותר מתקפות ברצף וכוח התקפה גדול יותר לנשק שלך.
אני משער שאם יש לך טלוויזיה שתומכת בd3 אתה תוכל להפיק את מלו הביצועיים ממערכת הקרבות.


דעה אישית
אני באופן אישי מעוד נעניתי ממצב הסיפור ומהסגת הדמויות במצב הכיבוש אבל מה שכן הפריע לי הייתה העובדה שלא נתנו מספיק מידע על חלק גדול מהדמויות אשר היו דיי חשובות להמשך העלילה הכללית של המשחק הבעיה הזו נפתרה חלקית בחבילת ההרחבה שאותה הציג בהמשך הסיקור חוץ מזה יש את הבעיה שברוב המקרים שאתה צריך להגן על המנהיג שלך ברוב הזמן שהוא מותקף מה שאומר שתצטרך לחזור אחורה לפעמיים חצי מפה כדי להגן אלו.


dynasty warriors 7 xtreme legends

קונסולה PS3 או XBX 360
כמו קודם החלק את המידע לתגיות שונות כאשר השווה בין המשחק להרחבה שלו בסוף.

עלילה
המשחק הוא הרחבה למשחק dynasty warriors 7 כאשר הוא מוסיף 3 דמויות שונות לאימפריית הwei


מצב אגדה
אחד מהמצבים החדשים במשחק במצב אגדה תוכל לשחק אם דמות שאתה תבחר ותוכל לגלות קצת יותר על הדמות עצמה בניגוד למצב הסיפור ששם האימפריה היא העיקר כאן הדמות שתבחר היא העיקר תוכל לגלות מידע חדש על הדמות כמו מי היא אך היא הגיע להן שהיא הגיעה ומה המטרה שלה המצב מופיעה בצורה של עייריה כחול שתעלה רמות במצב האגדה העיירה תהפוך מעיניה לעשירה יותר ויותר במצב האגדה תוכל לעלות את הסטטיסטיקות השונות של הדמויות עד לרמה המרבית שתוכל להרוג דמויות ברמת קושי קלה או בנונית בקלות יחסית כמו גם ניתן לקנות את הנקודות שהייתה מקבל מקודם מהגנרלים שהבסתה מצב האגדה מתרחש בדומה למצב הסיפור רק שהפעם תוכל לבחור את הדמות שאתה רוצה לשחק איתה בנוסף גם הפעם יופיע הסבר על האירועים שקדמו לקרב וגם יוסיף קצת רקע על הדמות עצמה.


מצב סיפור
אם אין לך את dynasty warriors 7 לא תוכל לשחק במצב זה.
אם יש לך את המשחק תוכל לשחק במצב הסיפור אם כמה שינויים קלים אחד תוכל לשחק אם 2 שחקנים במקום אם רק שחקן אחד ושתיים הדמויות החדשות יופיעו במחשק אבל התפקיד שלהן היה כמו כל הגנרלים הרגילים.

מצב כיבוש
אם אין לך את dynasty warriors 7 לא תוכל לשחק במצב זה.
אין שינוי גדול חוץ מהעבודה שתוכל לשחק אם הזו דמות שאתה תרצה בסיפור האישי של הדמויות כל הדמויות היו זמינות מהרגע שבו תתחיל לשחק בחבילת ההרחבה כלומר לא תצטרך לכבוש את המצב האישי שלהן חידוש נוסף היא העבודה שניתן לקנות בעיירות השונות חיות לפעמיים תוכל לקנות שם חיות שונות אשר תוכל לרכב עלהן או חיות שיעזרו לך בלחימה.


נשקים
בנוסף לנשקים הקיימים המשחק מוסיף עוד מספר נשקים חדשים אשר יהפכו לנשק האישי של כמה דמויות שונות בין הנשקנים החדשים ניתן למצאו מקל ביליארד שמשתמש גם בביליארד ונשק נוסף הוא זוג סכינה סאי.


מצב אתגר
מצב שמאפשר לשחק בכמה סוגים שונים של אתגרים כאשר כל אחד מהם שונה המטרה במצב זה היא לעבור את הדמות שמדורגת הכי גבוה במצב הזה ישנם 4 מצבה אתגר שונים במשחק.

מצב גלריה
כמו במשחק הקודם גם פה יש מצב גלריה אשר לא שנה מהמצב הקודם רק שפה יש גם את הסרטים ממצב האגדה.
מצב אנציקלופדיה
נותן מידע היסטורי על המלחמות שעברו על המדינה והשחקנים בצורה של כרטיסיות מידע באנגלית ניתן לצפות במצב זה על הכרטיסיות שמופיעות בזמן הטעינה של המשחק בגרסה זו הוספו הדמויות החדשות.

מערכת הקרבות
אותה מערכת קרבות גרפית
אין שינויים משמעותיים אבל ניתן לעלות את הסטטיסטיקות של השחקנים השונים כמו גם ניתן לשחק אם 2 ג'ויסטיקים ואם 2 שחקנים שיעמדו לצדך במקום רק אחד.
גם במצב האגדה אתה תצטרך להגן על המנהיג שלך מפני האויבים.
אני חושב שכמו אם המשחק הקודם (dynasty warriors 7) שאם יש לך טלוויזיה שתומכת בd3 אתה תוכל להפיק את מלו הביצועיים ממערכת הקרבות של dynasty warriors 7 xtreme legends


דע אישית
אם אין לך את dynasty warriors 7 אל תקנה את dynasty warriors 7 xtreme legends למאט מצב האגדה שנתן רקע על הדמויות השונות לא היה הרבה מה לעשות בו לפי דעתי אבל מה שכן זו תוספת נחמדה ביותר לdynasty warriors 7
החיסרון הגדול ביותר הוא שהמשחק לא ממש את הפוטנציאל האסטרטגי שלו שכן אתה תוכל ללכת במסלול אחד ללא אפשרות לשינוי או לקביעת מועד ההתקפות השונות.
Zypher
לפי דעתי סאגת משחקי סאמוראי ווריורס הרבה יותר טובה.
מה שכן קיימת גם סאגת משחקי ווריורס אורצ'י שמשלב את שתי המשחקים ולמי שאוהב מלא דמויות במשחק אחד זה המשחק בשבילו.
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.