עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: עתיד מפגשי הפורום?
אנימה ישראל - ANiMe-iL > אוטאקו, אנימה ומנגה > אירועים, מפגשים וכנסים
Nona Chan
אז כידוע (או שלא ידוע) לכם, בחנוכה האחרון - לא התקיים מפגש פורום.
יש לזה כמה סיבות: מפגשי הפורום האחרונים היו דלילים למדי יחסית למימדים של שנים קודמות (בלי הרבה הענות) ומרבית צוות מפגשים לא יכל להגיע למפגשים.

על כן, הוקפאו זמנית מפגשי הפורום.
הנושא הזה נועד כדי לדעת האם עדיין צריך להקפיא את מפגשי הפורום, או שדווקא כן יש הענות, ואז כדאי להמשיך לקיים אותם? זה בעצם סקר הענות.

אני אשמח אם תקדישו כמה דקות מזמנכם לענות על השאלות smile.gif

- האם באתם בעבר למפגשי פורום?
- האם אתם מתכוונים להמשיך להגיע למפגשי פורום? מה הסיבה?
- האם תגיעו למפגש פורום שיתקיים בחופש (חופשת חנוכה, חופש פורים, חופש פסח / סוכות וכן הלאה). במידה ולא - מדוע?
- הצעה לשיפור במפגשים האחרונים? תאריכים מסויימים שאתם מעדיפים שלא יתקיים בהם מפגש (מסיבות לימודיות או צה"ליות, או שלל סיבה קהילתית כלשהי, לא מסיבות אישיות-פרטיות).
- כידוע (או שלא ידוע לכם) - הגן המשולש נהרס. האם יש הצעה למקום אחר?
- האם אתם מרוצים מהמקום של המפגש בשתי הפעמים האחרונות? (גני התערוכה).

אני אשמח לתגובות של כולכם, כדי שנדע איך להמשיך ולפעול smile.gif
StickStock
רק לציין שרצינו ואפילו תכננו לבוא, אבל אנשים לא באו או העדיפו את הכנסים במקום המפגשים..
Groot
- האם באתם בעבר למפגשי פורום? הגעתי לאחד, ונורא נהנתי.
- הצעה לשיפור במפגשים האחרונים? תאריכים מסויימים שאתם מעדיפים שלא יתקיים בהם מפגש (מסיבות לימודיות או צה"ליות, או שלל סיבה קהילתית כלשהי, לא מסיבות אישיות-פרטיות). לדעתי דווקא אירועים של הקהילה זה הטיימינג המושלם לקיום מפגשי פורום.
- כידוע (או שלא ידוע לכם) - הגן המשולש נהרס. האם יש הצעה למקום אחר? פארק הירקון
Marin Karin
- האם באתם בעבר למפגשי פורום? כן
- האם אתם מתכוונים להמשיך להגיע למפגשי פורום? מה הסיבה? אשתדל, בעיקר כי בעוד חודש אני מתגייסת.
- האם תגיעו למפגש פורום שיתקיים בחופש (חופשת חנוכה, חופש פורים, חופש פסח / סוכות וכן הלאה). במידה ולא - מדוע? שוב, אם אוכל, כי אני מתגייסת בעוד חודש.
- הצעה לשיפור במפגשים האחרונים? תאריכים מסויימים שאתם מעדיפים שלא יתקיים בהם מפגש (מסיבות לימודיות או צה"ליות, או שלל סיבה קהילתית כלשהי, לא מסיבות אישיות-פרטיות). - לא ממש, I GUESS. רק שיהיו מפגשים laugh.gif''
Nona Chan
אנשים, אם לא תמשיכו להגיב - לא יהיו מפגשים!
עם כמות התגובות כאן, 5, אין סיבה לקיים מפגש! תגובות בבקשה!
Yozeffu
- האם באתם בעבר למפגשי פורום? כן...המפגש האחרון שהייתי בו היה ב2009.
- האם אתם מתכוונים להמשיך להגיע למפגשי פורום? מה הסיבה? אם יהיו החברה הטובים שהיו באים פעם...למה לא.
- האם תגיעו למפגש פורום שיתקיים בחופש (חופשת חנוכה, חופש פורים, חופש פסח / סוכות וכן הלאה). במידה ולא - מדוע? שוב פעם תלוי באנשים, במצב הכספי, במזג אוויר.
- הצעה לשיפור במפגשים האחרונים? תאריכים מסויימים שאתם מעדיפים שלא יתקיים בהם מפגש (מסיבות לימודיות או צה"ליות, או שלל סיבה קהילתית כלשהי, לא מסיבות אישיות-פרטיות) תאריכים יש כאלו שלא נוח להם בקביעת תאריך מראש.
- כידוע (או שלא ידוע לכם) - הגן המשולש נהרס. האם יש הצעה למקום אחר? הממ לא יודע...בשבילי כל ת"א זה מקום מתוסבך אחד גדול ולכן אני נעזר באנשים.
- האם אתם מרוצים מהמקום של המפגש בשתי הפעמים האחרונות? (גני התערוכה) לא יודע לא הייתי...הייתי שם בכנס משתחררים לפני שנה...היה דיי ענקי ~__~
Junko
הגעתי לשניים - שלושה. לא ממש בטוחה ם:
אם אוכל, כן.
- האם תגיעו למפגש פורום שיתקיים בחופש (חופשת חנוכה, חופש פורים, חופש פסח / סוכות וכן הלאה). במידה ולא - מדוע?
מה ההבדל בין השאלה הזאת לשאלה הקודמת ):
- הצעה לשיפור במפגשים האחרונים? תאריכים מסויימים שאתם מעדיפים שלא יתקיים בהם מפגש (מסיבות לימודיות או צה"ליות, או שלל סיבה קהילתית כלשהי, לא מסיבות אישיות-פרטיות).
אה... נופ. לא הלכתי לשנייה האחרונים XD" אולי רק לנסות לעשות מפגשי פורום בכנסים, ככה שזה יוצר 1+1 D;.
לא ממש >:.
לא הלכתי.
.killua

לכל המפגשים בשנתיים האחרונות
כן חברים
זה קשה כי אני בצבא אבל אני מסיים קורס 24.2 אז בסדיר אני ינסה להגיע
כן אם יש אנשים חדשים לדבר אייתם ולשתף אותם יותר אולי פעילות כמו פעם אם אין אז לא צריך לעשות כלום
כן יש גן לעד האיקון(מפעל הפיס) דומה לגן המשולש ואותו מרחק קרוב יותר לסנטר להיפגש בפסל של הטייס כמו פעם
לא כי אף אחד לא בה לגני התערוכה ובסוף נאלצנו לחזור לסנטר מוקדם כי לא היה מה לעשות אז זה סתם בזבוז של כסף

למה אתם לא מצרפים לצוות מפגשיים?
Marin Karin
ציטוט(Yozeffu @ 12.12.2013, 12:08) *
- האם אתם מתכוונים להמשיך להגיע למפגשי פורום? מה הסיבה? אם יהיו החברה הטובים שהיו באים פעם...למה לא.

אני שונאת תשובה כזאת. ברצינות.
כן, יהיה נחמד לפגוש אנשים שאתה מכיר והכל, אבל כל הקטע במפגשים, לדעתי לפחות, זה להכיר אנשים חדשים. זה מה שבשבילי הפך את המפגשים שהגעתי אליהם לכיף. צריך לתת לזה הזדמנות, אחרת סתם תגיע למפגש ותהיה ''אוף, איפה כל מי שאני מכיר?!?!'' זה לא כיף ככה.
Yozeffu
ציטוט(Marin Karin @ 13.12.2013, 12:02) *

כן, יהיה נחמד לפגוש אנשים שאתה מכיר והכל, אבל כל הקטע במפגשים, לדעתי לפחות, זה להכיר אנשים חדשים. זה מה שבשבילי הפך את המפגשים שהגעתי אליהם לכיף. צריך לתת לזה הזדמנות, אחרת סתם תגיע למפגש ותהיה ''אוף, איפה כל מי שאני מכיר?!?!'' זה לא כיף ככה.

אני בן 22 קארין, לא בא לי לפגוש ילדים קטנים שיזיינו לי תשכל על אנימות שראיתי בתקופת התרפ"ת.
ולכן אני מעדיף תאנשים הבוגרים...מעיין, נונה, דניאל וכו...
nigi
ציטוט(.killua @ 13.12.2013, 11:43) *

אנחנו כן! נפתח נושא גיוס לא מזמן ואף אחד לא הציע את עצמו.
דווקא אתה אחד מאלה שחשבתי שיתאימו לתפקיד ויציעו את עצמם - תדבר איתי בפרטי על זה אם אתה מעוניין.

כן, לרוב המפגשים שהיו בשנה וחצי~ האחרונה בערך
אני מניח שכן, כדי לפגוש חברים וזה
כל עוד התאריך נוח, כן.
- הצעה לשיפור במפגשים האחרונים? תאריכים מסויימים שאתם מעדיפים שלא יתקיים בהם מפגש?
צריך פעילות מסודרת של צוות מפגשים. הקטע שכולם נפגשים ואז סתם יושבים לשחק רזיסטנס נחמד, אבל אנשים חדשים מוצאים את עצמם בלי שום דבר לעשות במפגש.
כל מדשאה באיזור של הסנטר ועזריאלי. גני התערוכה הם מקום ענקי, בלי הרבה צל/מחסה מגשם, ובכללי לא נוחים לדעתי.
לא ממש.
.killua
ציטוט(nigi @ 13.12.2013, 17:55) *
ציטוט(.killua @ 13.12.2013, 11:43) *

אנחנו כן! נפתח נושא גיוס לא מזמן ואף אחד לא הציע את עצמו.
דווקא אתה אחד מאלה שחשבתי שיתאימו לתפקיד ויציעו את עצמם - תדבר איתי בפרטי על זה אם אתה מעוניין.

כן, לרוב המפגשים שהיו בשנה וחצי~ האחרונה בערך
אני מניח שכן, כדי לפגוש חברים וזה
כל עוד התאריך נוח, כן.
- הצעה לשיפור במפגשים האחרונים? תאריכים מסויימים שאתם מעדיפים שלא יתקיים בהם מפגש?
צריך פעילות מסודרת של צוות מפגשים. הקטע שכולם נפגשים ואז סתם יושבים לשחק רזיסטנס נחמד, אבל אנשים חדשים מוצאים את עצמם בלי שום דבר לעשות במפגש.
כל מדשאה באיזור של הסנטר ועזריאלי. גני התערוכה הם מקום ענקי, בלי הרבה צל/מחסה מגשם, ובכללי לא נוחים לדעתי.
לא ממש.

אני הצתי אולי זה לא נשלח
אתם לא תזהו אותי אם שיער קצר XD
Nona Chan
ציטוט(Marin Karin @ 13.12.2013, 13:02) *

זה כל הקטע.
שאם כל בנאדם יגיד "תשמעו, אני לא בא כי לא באים ה'ותיקים'" אז אף אחד לא יבוא.
מספיק שאני לא באה כי "חברים שלי לא באים", אופיר לא תבוא כי אני לא באה, ואז אולי אתה לא תבוא כי אני לא באה, וX לא יבוא כי אופיר לא באה... זאת תגובת שרשרת ענקית.
במקום זה - צריך פשוט לגרור חברים!

החופשה הבאה היא פורים. עד כמה זו חופשה שמתאימה למפגש פורום לדעתכם? או שצריך לחכות לפסח? (לא ניסינו מעולם משהו דומה).
אני ממש אשמח אם גם מי שהגיב קודם יגיב שוב.
.killua
ציטוט(Nona Chan @ 13.12.2013, 21:51) *
ציטוט(Marin Karin @ 13.12.2013, 13:02) *

זה כל הקטע.
שאם כל בנאדם יגיד "תשמעו, אני לא בא כי לא באים ה'ותיקים'" אז אף אחד לא יבוא.
מספיק שאני לא באה כי "חברים שלי לא באים", אופיר לא תבוא כי אני לא באה, ואז אולי אתה לא תבוא כי אני לא באה, וX לא יבוא כי אופיר לא באה... זאת תגובת שרשרת ענקית.
במקום זה - צריך פשוט לגרור חברים!

החופשה הבאה היא פורים. עד כמה זו חופשה שמתאימה למפגש פורום לדעתכם? או שצריך לחכות לפסח? (לא ניסינו מעולם משהו דומה).
אני ממש אשמח אם גם מי שהגיב קודם יגיב שוב.

בפורים יכול להיות מפגש בכנס כי אין ממש הרבה חופש וגם כנס וגם מפגש זה לא נוח לרוב
פיצה
אני מתכננת אולי לארגן מפגש בפסח, אבל זה לא יהיה מפגש רשמי של הפורום אלא מפגש אישי שאני אארגן ומי שירצה לבוא מוזמן. אני חושבת שזאת היוזמה שכנראה תהיה האופטימלית בשביל עתיד מפגשי הפורום.
בתור חברת צוות מפגשים לשעבר הגעתי למפגש וכמובן שנהנתי מהם מאוד. אני מקווה שיהיו מפגשים פורומיים נוספים בעתיד!

מקום המפגש שאני ממליצה עליו הוא גן הכלבים שליד הסנטר.
מי שמכיר את המקום יודע שהוא מצוין למפגשים. זה מקום ציבורי גדול מאוד שיש בו גם ספסלים וגם דשא ואפילו ברכת דגים. אפשר לרוץ שם ולעשות שטויות ורעש. המקום די נועד בשביל דברים כאלה ויש שם הרבה אנשים אחרים שבאים פשוט כדיי לשבת סתם.
זה ליד הסנטר,
זה ליד קינג ג'ורג',
זה מרחק אוטובוס מאורלוזורוב ומהמרכזית, מרחק הליכה מעזריאלי ומאורלוזורוב.
יש באיזור אוכל,
יש באיזור קומיקס,
יש באיזור את נחלת בנימין,
יש באזור כלבים שאפשר ללטף.
.killua
ציטוט(פיצה @ 14.12.2013, 00:15) *
אני מתכננת אולי לארגן מפגש בפסח, אבל זה לא יהיה מפגש רשמי של הפורום אלא מפגש אישי שאני אארגן ומי שירצה לבוא מוזמן. אני חושבת שזאת היוזמה שכנראה תהיה האופטימלית בשביל עתיד מפגשי הפורום.
בתור חברת צוות מפגשים לשעבר הגעתי למפגש וכמובן שנהנתי מהם מאוד. אני מקווה שיהיו מפגשים פורומיים נוספים בעתיד!

מקום המפגש שאני ממליצה עליו הוא גן הכלבים שליד הסנטר.
מי שמכיר את המקום יודע שהוא מצוין למפגשים. זה מקום ציבורי גדול מאוד שיש בו גם ספסלים וגם דשא ואפילו ברכת דגים. אפשר לרוץ שם ולעשות שטויות ורעש. המקום די נועד בשביל דברים כאלה ויש שם הרבה אנשים אחרים שבאים פשוט כדיי לשבת סתם.
זה ליד הסנטר,
זה ליד קינג ג'ורג',
זה מרחק אוטובוס מאורלוזורוב ומהמרכזית, מרחק הליכה מעזריאלי ומאורלוזורוב.
יש באיזור אוכל,
יש באיזור קומיקס,
יש באיזור את נחלת בנימין,
יש באזור כלבים שאפשר ללטף.

אני בעד אם אין מפגש זה היה ראיון שלי גם לארגן מפגש אישי ונשמע מקום טוב
מלא זמן לא ראיתי אותך מאז התערוכה הגרוע בסנטר שאנשים מתעניינים רק בשוקולד on1.gif
אני מקוו שאני יוכל לבו בפסח
yoyoel
- האם באתם בעבר למפגשי פורום? כן, דיי הרבה

- האם אתם מתכוונים להמשיך להגיע למפגשי פורום? מה הסיבה? כן, אנשים חדשים לפגוש ולדבר עם אנשים ישנים

- האם תגיעו למפגש פורום שיתקיים בחופש (חופשת חנוכה, חופש פורים, חופש פסח / סוכות וכן הלאה). במידה ולא - מדוע? אגיע

הייתי רוצה שצוות מפגשים יגיע ויכין פעילות כלשהי, ומקום ברור יותר להיפגש בו

- כידוע (או שלא ידוע לכם) - הגן המשולש נהרס. האם יש הצעה למקום אחר? הדשא בין עזריאלי לאייקון היה סבבה, הוא בין עזריאלי לסנטר, אפשר יהיה להיפגש בפסל הטייס שוב

- האם אתם מרוצים מהמקום של המפגש בשתי הפעמים האחרונות? (גני התערוכה). לא במיוחד כי הוא דיי רחוק מעזריאלי ומהסנטר, ואנחנו לרוב הולכים לשם

Mr. AniMe
כמובן.
כן, כי אנמי אוהב רזיסטנס וכי אני האלוף הבלתי מעורער, וכי כיף.
פורים יש את הארוקון אז אפשר להיפגש בכנס אם רוצים, לגבי פסח, אני מניח שאגיע.
שיהיה פעילויות, להביא אנשים חדשים.
לא ממש, אולי מה שהציעו מקודם שאפשר שוב להיפגש בטייס.
לא, אין לי שמץ של מושג איפה זה.
Lambdadelta
כן
לא, כי היה משעמם
^
אין, זה הפורמט של המפגש בצורה שלו כמפגש ואי אפשר לשנות את זה
הגן המרובע
לא הייתי
MisKi
לא, לצערי ^^''

'להמשיך'? אני יותר בכיוון של להתחיל לבוא, זה נראה לי אדיר מפגש פורום ^______^
בנוסף, אני מארגן את המפגשים בעיר שלי, אז אני ממש רוצה לראות איך מתקיימים מפגשי אנימה אחרים ולקבל רעיונות :>

ברור, כלומר, אני אנסה ^_________^ אני בטוח אוכל למצוא זמן ואם יהיו לי תכניות אני אזיז אותן, אני ממש רוצה להיות נוכח במפגש נוסף, המפגש הראשון והאחרון שהייתי בו היה מפגש ישראטאקו ב2011, אבל הוא היה האחרון לפניי שהם נסגרו X: כן, זה פרסום של אתר מתחרה, אבל אין ממש ממה להתחבא, הוא גם ככה נסגר X:

אני מניח שאם התאריך לא יתאים לי אני אבקש לשנות אותו, אבל אני בספק :>

אממ... אני מהצפון אז אני לא מכיר ממש מקומות מפגש במרכז P: זה יהיה נחמד לעשות מפגש בירקון אני מניח

לא נכחתי.

לב <3
Nona Chan
אנשים, אני אוסיף כל כמה תגובות עוד שאלות כדי שתוכלו לענות עליהם ונרכיב ביחד מפגשים מגניבים, גם אם הגבתם - תמשיכו לעקוב smile.gif

רק לי גן הכלבים נשמע כמו מקום עם הרבה, הרבה, קקי של כלבים? (זה הזה בקינג ג'ורג'?)
אבל זאת אחלה הצעה. זה מקום סופר מרכזי, אני לא כל כך זוכרת, אבל אם הזכרון שלי לא מטעה אותי זה מקום קצת מג'וייף לשבת בו על הרצפה סטייל הגן המשולש...... XD לא?

מיתר, אני מעדיפה שנעשה משהו רשמי של הפורום (אין לי בעיה שזה יהיה משהו שאת תארגני אם בא לך), כדי שלא יצא מצב שזה יתפזר יותר מדי, ופתאום כולם ירצו לארגן מפגשי פורום פרטיים וזה יהיה נורא מפוזר. ןלא אחד יחיד מרוכז ו"רשמי".
אני מעדיפה שזה יהיה "רשמי" כדי שכולם יבואו, ולא יהפוך למפגש של מעגל חברים מסויים. איך זה מבחינתך?

עריכה - אהבתי את התגובה מעליי XD איזה כיף לראות שאנשים עדיין מתלהבים ממפגשים מהסגנון של פעם XD
פיצה
כן את צודקת, עדיף שיהיה משהו מסודר, אבל בשביל זה צריך שיהיה צוות מסודר ולא נראה לי שיש הענות גבוהה ;;

ובגן הכלבים אין קקי, יש לכלבים מתחמים מיוחדים, הוא לא עושים קקי בכל הדשא! ואפשר לשבת שם, ביחוד באמצע שבוע בטח אין שם כמעט אף אחד.
Nona Chan
צוות מסודר יכול להיות גם צוות מאולתר (כי הענות אין לנו כרגע).. לצורך העניין אנחנו כהנהלה נגבה כל מי שיהיה מוכן לעזור ונעזור בכל מה שאפשר מבחינת כוח אדם (אני מתכוונת לקחת חלק בארגון אם תרצו, אתם יודעים שאני באמת אשמח לעזור).

אף פעם לא נכנסתי אליו מעבר לכמה צעדים מהכניסה של קינג ג'ורג', אני עובדת באיזור, אז אני אקפוץ לשם אחרי העבודה להציץ smile.gif
StickStock
התכוונתן לגן מאיר?
.killua
ציטוט(StickStock @ 14.12.2013, 18:51) *
התכוונתן לגן מאיר?

גם אני חושב שזה גן מאיר
ונונה אני התנדבתי לעזור אני בצבא אז אני די מוגבל עד הסדיר 24.2 אני מסיים את הקורס והסדיר זה ככל נירה חמשושים אז גם לא הרבה זמן
את המפגש האחרון אני ארגנתי כי צוות מפגשים יבריז
פיצה
למי אכפת איך קוראים לגן הזה rage.png
יש שם דשא
יש שם כלבים
=
גן כלבים.

ושמישהו ינסה לשנות את דעתי!!
MisKi
ציטוט(פיצה @ 14.12.2013, 21:01) *
למי אכפת איך קוראים לגן הזה rage.png
יש שם דשא
יש שם כלבים
=
גן כלבים.

ושמישהו ינסה לשנות את דעתי!!

אני מרגיש רע עם עצמי כי זה הצחיק אותי XDDDDDDDDDDD
kingblade
אין לי כוח לענות על השאלות אז בגדול:
אני תמיד שמח לבוא למפגשים, לאחרונה בגלל שאנשים פשוט לא באו החלטתי שזה לא שווה את המעט ימי חופש שיש לי.
אם אנשים באים, אני אשמח לבוא (בהנחה ששוב, יש לי ימי חופש להוציא על זה, מה שאומר שאני אבוא רק לפעמים).
SirSwagALot
לולי! *חיבוקי*

הייתי רוצה להגיע למפגש, אבל אני פעם בשנה בישראך, ואתם אנשים פיכס לא עושים מפגש מתי שאני יכול להגיע sad.gif, נוווווו-עעההההההה, למה אתם פיכס אליי? sad.gif
Yozeffu
ציטוט(SirSwagALot @ 16.12.2013, 02:03) *
לולי! *חיבוקי*

הייתי רוצה להגיע למפגש, אבל אני פעם בשנה בישראך, ואתם אנשים פיכס לא עושים מפגש מתי שאני יכול להגיע sad.gif, נוווווו-עעההההההה, למה אתם פיכס אליי? sad.gif

אתה גר באיזה חור בבולגריה...תעשה עלייה כבר! ותבוא...אני אשמח לפגוש את מאסטר הלוליקון הגדול!
Nona Chan
חחחחחחחחחחח אלון ויוסף, הרגתם אותי XD

קיצר!! עשיתי ביקור בגן ה"כלבים" מאיר (אני עובדת ליד), מסתבר שזה דווקא מקום נחמד לעשות בו מפגש, גם לא יגרשו אותנו ממנו, שזה מעולה.
בקיצור - מקום מצאנו. הבעיה היא שזה צריך להיות בעונה יותר ידידותית בלי סיכוי כל שהוא לגשם, כי גשם ודשא זה מבאס ומסריח - מה שמשאיר לנו את פורים (מרץ) או את פסח.
בפורים (16.3) - יש כנס של אמא"י, לכן מפגש פורום גדול יאלץ לחכות לחול המועד.

בקיצור, המפגשים הבאים יהיו מפגש בכנס ומפגש בחול המועד פסח smile.gif

איך אתם עם זה? תגיעו לאחד מהם? תשתפו!
פיצה
אני ממממממממממשששששששששש רוצה להשתתף בכנס ופסח זה כבר תלוי בצבא לצערי ;;
Nona Chan
ואני ממש רוצה שתבואי וזה לא תלוי בצבא לשמחתי T_T
תירי בהם! תירי בהם! לא ראיתי אותך עידנים, את באהההההההההההההה sad.gif
SirSwagALot
pessah my parents go to israel so I have to stay here and work...or something...
.killua
ציטוט(פיצה @ 16.12.2013, 13:09) *
אני ממממממממממשששששששששש רוצה להשתתף בכנס ופסח זה כבר תלוי בצבא לצערי ;;

אותו דבר מקסימום גימלים on1.gif
בקווה שאני הבו לכנס ומיפגש הכל טלוי בסדיר
yoyoel
אני אגיע לכנס בשמחה!
ואני אגרור את תום איתי רק כדי לנטוש אותו שם!
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.