עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: KyoAni Strikes Back!
אנימה ישראל - ANiMe-iL > אוטאקו, אנימה ומנגה > חדשות אנימה ומנגה
Ame

היום התרחש אירוע הCTFK הראשון של סטודיו קיואני
זה אירוע מיוחד וראשוני שלהם לכבוד פרויקט ה-LN הפנימי שלהם, למי שלא מכיר קיואני לוקחים מספר סיפורים שהם אוהבים ומזכים אותם בפרסים ולאחר מכן מוציאים להם גירסא מודפסת עם סגנון עיצוב משלם ובאיזשהו שלב גם אנימה
כרגע יש 6 לייט נובלים כאשר 4 מתוכם כבר קיבלו אנימה, שהם Chu2 Tamako Market Free! Kyoukai no Kanata

באירוע הכריזו על מספר דברים
  • טאקמוטו (הבמאי של היוקה והארוהי סוזומיה) הכריז שיחזור בשנה הבאה עם אנימה חדשה
  • העונה השניה של צ'וני תיקרא Chuunibyou Demo Koi ga Shitai! Koi
  • לייט נובל חדש בפרויקט יצא, ושמו הוא Myriad Colors Phantom World
  • טאמאקו מארקט וHIGH SPEED (נובל המסכם את הילדות של הדמויות מפריי) יקבלו כרך נוסף
  • טאמאקו מארקט הוכרז שיקבל עונה שניה + סרט
  • המדבב של מאקוטו מפריי הופיע באירוע ואמר "ניפגש שנה הבאה"

השורה הראשונה שכתבתי כנראה הכי מעניינת אותי, צ'וני יהיה בחורף ויש לי תחושה שטאמאקו באביב וזה די ברור שפריי 2 יוכרז ויהיה בקיץ מה שמשאיר את הסתיו הבא לטאקמוטו שהפרויקטים שלו הם הכי הכי טובים בקיוטו אנימשין. עונה שניה להיוקה לא הגיונית, לאחר סיום האנימה לא יצאו עוד ספרים ונשאר ספר אחד ככה שרק סרט היא אופציה אבל הבנתי שהוא יעשה אנימה שתשודר בטלווזיה, היוקה זה גם נובל, ממש ספר אז לוקחים שנים בין כרך לכרך. אופציה נוספת זה עונה שלישית להארוהי או אחד מהלייט נובלים שלא קיבלו עדיין אנימה.

מקור:

שרשור ב/a/ המוביל לטוויטרים של אנשים דוברי אנגלית שהשתתפו באירוע ודיווחו על המתרחש.
Crucio!
ישש עוד אנימה של טאקמוטו

אני לא מבינה אבל למה עושים עונה שנייה וסרט לטמאקו מרקט למרות שהיו לזה מכירות בריצפה... אני אישית אהבתי את זה ואצפה, אבל אני די בטוחה שאני אחת מהיחידים בפורום שמוכנים לראות עוד מטמאקו מרקט laugh.gif

יש עוד 2 LNים באתר של קיואני שהבאת שעוד אין להם עיבוד אנימה, והאמת שהכריכות שלהם נראות יותר מגניב מהכריכות של אלה שכן יש להם אנימה. אז אם יעשו מהם סדרות, יש לי ציפיות מהן~
Ame
קורא את הטווטים האחרונים על האירוע ומסתבר שיש טעות בשם של צ'וני 2
במקום Chuunibyou Demo Koi ga Shitai! Koi כמו שכתבתי למעלה זה - Chuunibyou Demo Koi ga Shitai! Ren
Ame
http://www.animenewsnetwork.com/news/2013-...an-anime-listed

אז עונה שלישית להארוהי?! זה מה שהבמאי עושה?!
YESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

למרות שלא כתוב שאין שם של כרך כזה בנובל אבל בדף של המנגה של נאגטו יוקי כתוב שזה מבוסס על הנובל, אז כנראה שכן יש ארק כזה Oם
אז עד שיהיה ברור לי לא בטוח שבכלל קיואני יעשו, יש מצב ש-ORDET יעשו, הסטודיו של ימאקן, הם גם עשו ספין אוף של לאקי סטאר בלי קיואני.
Lambdadelta
כתוב שזה ספינאוף ם:
Yozeffu
יש עוד FREE
3>
chinpokomon
זו לא עונה שלישית להארוהי, זה אדפטציה למנגה שהיא ספיף אוף של המנגה המקורית. נו ניחא, עוד הארוהי לא יזיק
Ame
אופס, אני מניח שמקורות שונים מטעים לפעמים, בחלק אני רואה שזאת אדפטציה לחלק מהנובל בחלק השני אני רואה שזה ספין אוף שמתרכז רק בה, אבל אחרי קריאה של כמה פרקים זה לא מהנובל בטוח, ככה שכן זה ספינאוף, השאלה היא האם זה עדיין של קיואני? כל הרמזים מובילים לזה, אחרי הכל הבמאי של הארוהי/היוקה הרי הודיע שהוא יוציא משהו חדש במהלך 2014 יחד עם שאר 3 הפרויקטים המתוכננים של הסטודיו השנה, אבל הארוהי הפך לפרנצ'ייס שעל סף מוות, מתי באמת שמעתם על רעש לאחרונה שהארוהי עשה? האנימה אפילו לא זמינה יותר לקניה... מצב דומה קרה עם לאקי סטאר שעזב יחד עם היוצר שלה לסטודיו אחר, Ordet והם כבר עשו ספיישלים לזה כבר ללא שום נגיעה של קיואני בפרויקט. נשאר רק להמתין ולקוות, מה שזה לא יהיה, עוד נאגטו יוקי ממש לא תזיק על המסך.
Ame
טוב אז עוד תיקון של קיואני, יחד עם סיום קיוקאי אתמול הוכרז שטאמאקו מארקט יהיה סרט בלבד שיתרכז ברומאנס
http://www.animenewsnetwork.com/news/2013-...pening-in-april

כSUKER FOR ROMANCE אני הולך לצפות בזה למרות שזרקתי את טאמקו אחרי 2 פרקים ולא סבלתי את זה XD
מה שמשאיר עכשיו עונה 'ריקה' לקיואני שאולי פרויקט אחר ימלא אותו, או שהם פשוט לא יעשו כלום באותה עונה.
Crucio!
אז לא סתם לא פתרו את הרומנטיקה בסדרה!
אחלה שזה סרט ולא סדרה, זה מרגיש הרבה יותר מתאים. ונקווה שיעשו את זה כמו שצריך ודרה ימשיך לשעשע כמו תמיד~
Ame
אז הינה הפרויקט הבא של קיואני
http://www.animenewsnetwork.com/news/2014-...kyoto-animation

האם זה ימלא את החלל באביב? עוד נראה, אני עדיין תוהה מה קורה עם נאגוטו יוקי לאיזה סטודיו זה הלך בסוף ומה הפרויקט 'הסודי' של הבמאי של הארוהי/היוקה >:
Crucio!
נשמע די נאחס, אבל אולי עוד יפתיע לטובה
גם צ'וני לא הלהיב אותי בכלל לפני שייצא (וגם בפרקים הראשונים שלו)
Bakeneko
זה נראה כמו סגנון הדברים האחרונים שלהם, אז באסה. ננסה בכל מקרה, I guess.
Ame
לעומת הפרויקטים הנוכחים שלהם שבאים מלייט נובל פנימיים של קיואני ורוב פיתוח הסיפור באנימה נעשה על ידי תסריטאים של הסטודיו ולא של היוצר המקורי (למשל הנובל של פריי מספר רק על הילדות שלהם שהוצגה רק בתור פלאשבקים באנימה), הפרויקט הזה מבוסס על נובל עצמאי שרובו כבר כתוב מה שנשאר לקיואני רק לעבד אותו, כמו פול מטאל פאניק (במקרה זה גם היוצר של הנובל הזה) והיוקה. אז לדעתי תהיה לו תחושה שונה ואולי אפילו הנאה שונה מהפרויקטים הנוכחיים.
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.