עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: אנימה-קון חנוכה 2013
אנימה ישראל - ANiMe-iL > אוטאקו, אנימה ומנגה > אירועים, מפגשים וכנסים
עמודים: 1, 2
ScorpioNN
https://www.facebook.com/events/24414781573...ry_type=regular

אז... מי בא?
זו אותה קבוצה שעשתה את נאטסו לפי מה שהבנתי, והוא היה סבבה. אני זורם.
Junko
היה ממש נחמד בנאטסו-קון X3. אני אולי יגיע~
StickStock
נאטסו קון לא היה להיט..
אם אני אסיים את החליפה אני אבוא, מקסימום נקווה שפורים לפני פבואר D:
Crucio!
נראה לי הפעם אני כן אבוא, בניגוד לנאטסו-קון שנפל על החזרה שלי מאירלנד
תלוי מי יבוא ואם יהיו לי תגבורים באותו היום
Diskin
כנראה מגיע, לא הייתי בכנס הרבה זמן ואני צריך לנצל את החופשים שלי מתישהו.
Mr. AniMe
נראה כבר..
הכנס הקודם אכזב.
Nona Chan
הרבה זמן לא הייתי בכנס. האמת שזורם לי להגיע XD
Bakeneko
אני חושב שהחופש שלי יוצא שבוע לפני. laugh.gif
כפרע
אני אולי אבוא, תכלס זה יוצא אחרי הטיול שלי אבל מי יודע כמה כסף יישאר לי אחר כך laugh.gif
אזרום עם מה שהגורל יחליט עבורי או משהו כזה.
Efrati XD
אולי אגיע D:
Nona Chan
שמעתי איפהשהוא שבכנס קיץ שהיה שלהם כל הדוכנים וכאלה היו בחוץ.
קראתי קצת בעמוד של האיוונט בפייסבוק, והבנתי שהם אשכרה מתכננים לעשות את הכנס הזה באותו סגנון.... X_X

חישובי מזג האוויר פשוטים: דצמבר -> חורף -> שיא הקור. בואו נקווה שהם לקחו את זה בחשבון XD
FaMilky
אף פעם לא הייתי בכנס אנימה (אלא אם מחשיבים אייקון), אז אני מתכננת לבוא בתור התנסות (:
kadoshka
אחד מן המארגנים שם.
הכנס לדעתי יהיה מצויין, יש דגש גדול מאוד על התוכן ופחות על הדוכנים happy.gif
פיצה
ישמצב אני באה??? אולי!
shir chan
יש סיכוי אני באה אבל יודעים תאריך מדוייק? on3.gif
ezio auditore
יש סיכוי שאני בא, אבל איפה התוכניה של הכנס??
turi12345
מתי הכנס מתקיים? (אין לי פייסבוק.)
Nona Chan
5/12 נדמה לי
turi12345
ציטוט(Nona Chan @ 14.10.2013, 16:35) *
5/12 נדמה לי

תודה.
יש כבר אתר או תוכניה שאפשר להתדעקן במה הולך לייות בכנס?
ScorpioNN
עוד לא, שתעלה אני אעדכן בנושא
Nona Chan
תכננתי לבוא בגלל הקאסט, אבל תשמעו, מזה הורידו לי מהכנס הזה XD
אמרו לי שהוא הולך להיות מסחרי וגרוע. בהתלבטות אמיתית X:
ScorpioNN
ציטוט(Nona Chan @ 16.10.2013, 22:48) *

איך אני אוהב שאנשים אקראיים בקהילה אוהבים להכפיש אנשים שלא באים להם בטוב... smile.gif
ואחרי זה מתפלאים למה תחום האנימה בארץ לא מתפתח.
עם קהילה כזאת חרא? שבמקום להגיד תודה שעושים כנס התנדבותי בשבילם, רק מחפשים מה לא טוב בהם ואיפה הם לא בסדר.

Peace
TsUNaMy WaVe
אני אבוא. שוב הכנס יוצא בדיוק על היציאה שלי הביתה, הגורל פשוט אומר לי ללכת לכנס!
חוץ מזה שהכנס הקודם היה ממש נחמד (:
Nona Chan
ציטוט(ScorpioNN @ 16.10.2013, 23:02) *

איך אני אוהב שאנשים אקראיים בקהילה אוהבים להכפיש אנשים שלא באים להם בטוב... smile.gif
עם קהילה כזאת חרא? שבמקום להגיד תודה שעושים כנס התנדבותי בשבילם, רק מחפשים מה לא טוב בהם ואיפה הם לא בסדר.

Peace

ברצינות? מי לא בא לי בטוב? '-'
אני לא מכירה אותם XD

פשוט עם פחות מוטיבציה לבוא לכנס כשכל האנשים שאני מסתובבת איתם בדר"כ אומרים שהוא יהיה על הפנים.
divel-rin
מישהוא/מישהיא יכול/ה להזמין אותי לאירוע?
שם המשתמש שלי בפייסבוק הוא:eldar manishevitch
תודה
ScorpioNN
ציטוט(Nona Chan @ 17.10.2013, 01:08) *
ציטוט(ScorpioNN @ 16.10.2013, 23:02) *

Peace

ברצינות? מי לא בא לי בטוב? '-'
אני לא מכירה אותם XD

פשוט עם פחות מוטיבציה לבוא לכנס כשכל האנשים שאני מסתובבת איתם בדר"כ אומרים שהוא יהיה על הפנים.

הובהרה הנקודה עם נועה.

בקצרה למי שלא יודע, אחד ממארגני הכנס (הבעלים של אוטאקו שופ) יצא ביציאות מגעילות בכנס הקודם, רצה להביא חשפניות ולשלם להן שיבואו לעשות "הנאה" לבאי הכנס.
בזכות שאר המארגנים הדבר נמנע.
בכל מקרה, כמו שאמרתי לנועה, להחרים את כלל הכנס בגלל מארגן אחד שהוא אידיוט זאת טעות.
במקרה שהוא ינסה לעשות עוד צעד כזה מגעיל, הקהילה כבר תתן לו את העונש שמגיע לו smile.gif
Nona Chan
תכלס אתה צודק בזה שזה קצת פחות פייר להחליט החלטות לגבי הכנס רק על סמך "שמעתי מחברים", בלי תכלס להיות שם.
אני חושבת שאני אגיע (קאסט אוונגליון עם אופיר! בנוהל הרגיל לחנוכה XD), מקסימום אם יהיה פחות כיף - תמיד יהיו אחלה אנשים.

אגב! ראיתי בפייסבוק שהולך להיות עוד אירוע באותו המקום ב1.12. מישהו שמע על זה משהו? אותם מארגנים? מה הרעיון? XD
EvilIshida
ב-1.12 זה נשף שכמה אנשים בקהילה מארגנים באופן עצמאי.
לכנס הזה יתכן שאגיע, זה בדיוק יוצא אחרי הפסיכומטרי smile.gif
Tzach 空
המממ היה סביר בקיץ אם כי צפוף בטירוף ועם תחושת דיזינגוף סנטר שאסור לשבת על הרצפה..
אני מקווה שהפעם הם יסגרו גם את האולם ספורט בגלל הסיכוי לגשמים בתקופה...
Yurikou
מה ההבדל בין "נשף" לכנס אם האיפשר לשאול
Groot
ציטוט(Yurikou @ 23.11.2013, 12:39) *
מה ההבדל בין "נשף" לכנס אם האיפשר לשאול

נשף זה מוזיקה וריקודים וכנס זה קניית מוצרים, הרצאות ופעילויות
פיצה
אולי אני אגיע בערב אם יהיה לי כוח להיסחב עם התיק.
Cencoroli
אני באה :3
Groot
המארגנים אשכרה תוקפים כל מי שמעז להעביר ביקורת על התכנים או על הארגון. פשוט פתטי
.killua
לא בא צבא
nigi
ציטוט(Ozymandias @ 02.12.2013, 09:55) *
המארגנים אשכרה תוקפים כל מי שמעז להעביר ביקורת על התכנים או על הארגון. פשוט פתטי

איפה? כי בפייסבוק של הכנס לא ראיתי שום דבר כזה |:
כפרע
אני כנראה מגיעה פיפול, נתראה שם O\
F-S flash
תבקרו בדוכן שלנו D:
(FAST-SUB)
Groot
ציטוט(nigi @ 03.12.2013, 12:39) *
ציטוט(Ozymandias @ 02.12.2013, 09:55) *

איפה? כי בפייסבוק של הכנס לא ראיתי שום דבר כזה |:

יצאו עלי בהודעה פרטית
shir chan
לא באה - חולה on10.gif
Groot
התלבטתי המון אם לנסוע או לא, גם כי נתקפתי בשפעת, אבל בעיקר בגלל חוסר התכנים שקשורים לאנימה.
ואפשר להגיד על כך תודה לאל, שמעתי שהיה מבול שהרס את כל הדוכנים, ומלא אנשים ברחו באמצע.

TsUNaMy WaVe
היה FAIL לגמרי.
ממש לא כמו הכנס הקודם.
Cencoroli
היה נחמד בגלל האנשים :3
Nona Chan
אין מילים בפי לתאר כמה שהיה גרוע. באמת. פשוט כשל ענק של אירוע.
היה נוראי אפילו. הכנס הכי גרוע, ובכלל, אירוע הקהילה הכי גרוע שהייתי בו אי פעם.
ותשמעו, אני נוטה להיות הכי אובייקטיבית בעולם, כי אני לא מעורבת יותר מדי באף ארגון.

אני אעתיק מה שרשמתי לגיא בפייסבוק, כי באמת שאין לי כוח להרחיב על זה שוב:

אני אתחיל בזה שלא הייתי בכולו אלא בחלקו מסיבות אישיות: עזבו הוטארו (לא הייתי בכנס הקודם שלהם, הייתי חיילת, לא באמת נכנסתי לכל מה שאמרו עליהם יותר מדי, אז אני חושבת שאני מבין היחידים שלא באו אליהם באנטי), האנשים... כאילו כל אדם בקהילה הזאת מעל גיל 16 פשוט הדיר את רגליו מהכנס מלבד כמות אפסית של אנשים שהגיעה בשלב הרבה יותר מאוחר. מבחינת קהילה הכנס כשל, פטאלית. מצאתי את עצמי, פעם ראשונה בכנסים אי פעם, פשוט לא מוצאת מה לעשות. אין אנשים, אין אטרקציות כלשהן (הרצאות מעניינות או לא יודעת מה), גשם היסטרי בחוץ. רוצים שאני אמחיש את התחושה? כנסו למתנ"ס הראשון שאתם רואים בשכונה שלכם. מלא ילדים קטנים בכל מקום, ואין כלום לעשות? זו בול התחושה.

מבחינת תוכן - התוכן היה פשוט גרוע. נוראי. אפילו הוואנאבי אירוע קוספליי ("אנימה סטאר"?) לא היה נראה אטרקציה, פשוט כי לא היו קוספלייאים. בכלל. כל הכנס. איזה אירוע קוספליי אפשר לעשות בכנס שאין בו קוספלייז (שוב, פעם ראשונה שאירוע קוספלי בכנס פשוט לא מעניין).
הארגון היה טפשי (בכל הפאקינג מתחם לא היה מה לאכול חוץ מקאפקייקס ונקניקיות, קניון איילון זאת הליכה יחסית מאודדדדדדד ארוכה ברגל משם, תוסיפו מבול מטורף שלא אפשר ממש לזוז מהמתחם), התוכניה לא עניינה בשיט (לא מצאתי אפילו דבר אחד ששווה ללכת אליו וממש מבדיל את הכנס ברמה תוכנית מכל אירוע אחר, או בכלל, מאפשר לקרוא לזה "כנס". רצינית. התוכן היה דל ועלוב).
והדוכנים היו בחוץ כשהייתי, לא יודעת אם מצאו פיתרון לגשם, אבל במבול ההיסטרי שהיה, אני כל כך מקווה בשבילם שהכניסו אותם פנימה ולא היה צפוף מדי. אני באמת מקווה בשבילהם, כי כשעוד הייתי שם, היה די צפוף והדוכנים עוד היו בחוץ. לא יודעת לאן העבירו אותם, אני מקווה שזה עבר בשלום.
מעבר לזה.. יש את הקטע של המיקום. אני לא מדברת על העיר (היה כנס בחיפה והוא עדיין לא הרגיש "חור" כמו המיקום של הכנס הזה). זה אמנם היה ברמת גן, אבל באמצע רחוב די ארוך ולמעשה באמצע שום מקום, בלי לשאול הרבה אנשים ולהסתבך הרבה בדרך אין סיכוי שהייתי מוצאת את המקום. העיר קצת פחות קריטית, קריטי כן שהמיקום של הכנס יהיה קרוב לתחבורה ציבורית כלשהי, במיוחד אם לוקחים בחשבון את תחזיות מזג האוויר שניבאו גשם מטורף (כמו שבאמת היה). לא סתם בית ספר באמצע פאקינג שום מקום, ולכו תסתובבו שעה בגשם בשביל למצוא דרך לחזור, לאכול משהו או סתם להעביר את הזמן.

זה היה כנס בזיוני ממה שהספקתי לראות. לא באה יותר לכנסים שלהם XD

[רוצה לראות מישהו שיעז לצאת עליי על זה שאני חווה את דעתי, נראה אותו smile.gif ]

דניאל.... הכי מצחיק שגרמת לי ללכת ולסבול ובסוף לא הלכת T_T....
F-S flash
היה כנס מצוין ממש שמחתי לראות את כל האולם המרכזי מפוצץ כשהקרינו את הסרט של פיירי טייל שהקבוצה שלי תרגמה (:
TsUNaMy WaVe
ציטוט(Nona Chan @ 06.12.2013, 12:42) *
אין מילים בפי לתאר כמה שהיה גרוע. באמת. פשוט כשל ענק של אירוע.
היה נוראי אפילו. הכנס הכי גרוע, ובכלל, אירוע הקהילה הכי גרוע שהייתי בו אי פעם.
ותשמעו, אני נוטה להיות הכי אובייקטיבית בעולם, כי אני לא מעורבת יותר מדי באף ארגון.

אני אעתיק מה שרשמתי לגיא בפייסבוק, כי באמת שאין לי כוח להרחיב על זה שוב:

אני אתחיל בזה שלא הייתי בכולו אלא בחלקו מסיבות אישיות: עזבו הוטארו (לא הייתי בכנס הקודם שלהם, הייתי חיילת, לא באמת נכנסתי לכל מה שאמרו עליהם יותר מדי, אז אני חושבת שאני מבין היחידים שלא באו אליהם באנטי), האנשים... כאילו כל אדם בקהילה הזאת מעל גיל 16 פשוט הדיר את רגליו מהכנס מלבד כמות אפסית של אנשים שהגיעה בשלב הרבה יותר מאוחר. מבחינת קהילה הכנס כשל, פטאלית. מצאתי את עצמי, פעם ראשונה בכנסים אי פעם, פשוט לא מוצאת מה לעשות. אין אנשים, אין אטרקציות כלשהן (הרצאות מעניינות או לא יודעת מה), גשם היסטרי בחוץ. רוצים שאני אמחיש את התחושה? כנסו למתנ"ס הראשון שאתם רואים בשכונה שלכם. מלא ילדים קטנים בכל מקום, ואין כלום לעשות? זו בול התחושה.

מבחינת תוכן - התוכן היה פשוט גרוע. נוראי. אפילו הוואנאבי אירוע קוספליי ("אנימה סטאר"?) לא היה נראה אטרקציה, פשוט כי לא היו קוספלייאים. בכלל. כל הכנס. איזה אירוע קוספליי אפשר לעשות בכנס שאין בו קוספלייז (שוב, פעם ראשונה שאירוע קוספלי בכנס פשוט לא מעניין).
הארגון היה טפשי (בכל הפאקינג מתחם לא היה מה לאכול חוץ מקאפקייקס ונקניקיות, קניון איילון זאת הליכה יחסית מאודדדדדדד ארוכה ברגל משם, תוסיפו מבול מטורף שלא אפשר ממש לזוז מהמתחם), התוכניה לא עניינה בשיט (לא מצאתי אפילו דבר אחד ששווה ללכת אליו וממש מבדיל את הכנס ברמה תוכנית מכל אירוע אחר, או בכלל, מאפשר לקרוא לזה "כנס". רצינית. התוכן היה דל ועלוב).
והדוכנים היו בחוץ כשהייתי, לא יודעת אם מצאו פיתרון לגשם, אבל במבול ההיסטרי שהיה, אני כל כך מקווה בשבילם שהכניסו אותם פנימה ולא היה צפוף מדי. אני באמת מקווה בשבילהם, כי כשעוד הייתי שם, היה די צפוף והדוכנים עוד היו בחוץ. לא יודעת לאן העבירו אותם, אני מקווה שזה עבר בשלום.
מעבר לזה.. יש את הקטע של המיקום. אני לא מדברת על העיר (היה כנס בחיפה והוא עדיין לא הרגיש "חור" כמו המיקום של הכנס הזה). זה אמנם היה ברמת גן, אבל באמצע רחוב די ארוך ולמעשה באמצע שום מקום, בלי לשאול הרבה אנשים ולהסתבך הרבה בדרך אין סיכוי שהייתי מוצאת את המקום. העיר קצת פחות קריטית, קריטי כן שהמיקום של הכנס יהיה קרוב לתחבורה ציבורית כלשהי, במיוחד אם לוקחים בחשבון את תחזיות מזג האוויר שניבאו גשם מטורף (כמו שבאמת היה). לא סתם בית ספר באמצע פאקינג שום מקום, ולכו תסתובבו שעה בגשם בשביל למצוא דרך לחזור, לאכול משהו או סתם להעביר את הזמן.

זה היה כנס בזיוני ממה שהספקתי לראות. לא באה יותר לכנסים שלהם XD

[רוצה לראות מישהו שיעז לצאת עליי על זה שאני חווה את דעתי, נראה אותו smile.gif ]

דניאל.... הכי מצחיק שגרמת לי ללכת ולסבול ובסוף לא הלכת T_T....

לפי מה שהבנתי את הכנס הקודם הם הרימו בשיתוף פעולה עם עוד קבוצה, והכנס הקודם באמת היה טוב יותר.
אבל בכל שאר הדברים אני מסכימה איתך מילה במילה...
באמת שב"אירוע קוספליי" ההוא הרגשתי איך רמת הIQ שלי יורדת אחרי כל שניה שישבתי וצפיתי בזה.
Yozeffu
אני יכול לתאר תסבל שנונה תיארה למעלה...כי הייתי איתה בכל רגע.
קהילת האנימה בארץ הושמדה...ילדים בני 10 בשפע...דוכנים עלובים של נארוטו ופיירי טייל בקיצור החרא שילדים אוהבים.
באמת שחשבתי וואלה נלך לכנס...נהנה קצת...אבל כל מה שקיבלתי זה זין אחד גדול.
הרצאות על יאקוזה וגו? WHO DAFUCK CARES?
זה היה פתטי ועלוב...הארגון היה עלוב...הצוות היה עלוב....בזבוז של 40 שקל שאיתם יכולתי לקנות משו טוב.

kadoshka
ציטוט(Yozeffu @ 06.12.2013, 14:58) *
קהילת האנימה בארץ הושמדה...ילדים בני 10 בשפע...דוכנים עלובים של נארוטו ופיירי טייל בקיצור החרא שילדים אוהבים.
זה היה פתטי ועלוב...הארגון היה עלוב...הצוות היה עלוב....בזבוז של 40 שקל שאיתם יכולתי לקנות משו טוב.

דיי, כמה כואב לשמוע שהקהילה מתקדמת? בחייאת חבר'ס, תנו מקום לחדשים להיכנס.
מי שרואה נארוטו ופיירי טייל היום - יפתח לאנימות אחרות מחר.
Yozeffu
ציטוט(kadoshka @ 06.12.2013, 16:55) *
ציטוט(Yozeffu @ 06.12.2013, 14:58) *

דיי, כמה כואב לשמוע שהקהילה מתקדמת? בחייאת חבר'ס, תנו מקום לחדשים להיכנס.
מי שרואה נארוטו ופיירי טייל היום - יפתח לאנימות אחרות מחר.

לא כואב.
פשוט עצוב שכל האנשים שהיו באים פעם לא טורחים בכלל לבוא. יש כנסים ויש קייטנה ומה שהיה הכנס אתמול זה היה קייטנה.
אנשים שמתחילים עם נארוטו...יסיימו גם עם זה, את למשל עדיין עם חתימה של נארוטו...אני מזהה את הניק שלך ומניח שעברת כבר את גיל 18? יאללה תפתחי לדברים אחרים...OH WAIT
Miku Hatsune
Yozeffu, זה קצת רע מה שרשמת, אני בהחלט מסכימה שלא צריך בכנסים רק דברים של נארוטו.
חברי הקהילה הבוגרים לא הגיעו משום שהם מכירים כבר מהעבר את הוטארו וידעו שאין שום סיבה הגיונית להגיע.
כבר מפרסום התוכנייה שלהם ראיתי שאין לי טעם לבוא, אם אני ארצה לקנוות דברים בדוכנים, אני אחכה עד שאחד מהם יעשה דוכן באיזור שלי (אנימה צ'ודוקו עושות דוכן במקומות שונים בארץ) ולפגוש חברים ב40 ש"ח נראה לי מוגזם, אז אפשרי לארגן מפגש חברים ולשבת על כוס קפה, או מקסימום לקבוע להפגש בכניסה למתחם הכנס ואז להמשיך למקום אחר.
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.