עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: סיכום כנס אייקון
אנימה ישראל - ANiMe-iL > אוטאקו, אנימה ומנגה > אירועים, מפגשים וכנסים
Nona Chan
אז גם היום יש אייקון, אבל כבר עברו יומיים של אייקון, אז זה מספיק בשביל נושא מסכם.

מי היה באייקון, מה עשיתם באייקון ואיך היה - שתפו!
DanProphet
הייתי, היה נחמד באתי להסתובב.
ezio auditore
היה אחלה כנס, היו יחסית הרבה קוספליירים של דמויות קומיקס מאשר מנגה.
ההרצאות היו טובות, לפחות במה שאני הייתי והייתה אחלה אווירה.
Dannyboy
היה משעשע, יום ראשון היה דיי משעמם, גם היום השלישי

ביום השני הייתי חלק מקאסט חביב שקיבל ממש הרבה צומי, סיימתי את היום עם הרגשה שניצחנו את אייקון

אבל לא יודע... כשאין חברה להסתובב/לשחק/סתם לשבת איתם, אייקון יכול להיות לי משעמם טילים
ההרצאות לא כ"כ קורצות לי, לפחות לא עבור המחירים שלהם. במיוחד שהפידבקים ששמעתי היו מ- "דווקא היה סבבה" ל-"איזה בזבוז כסף וזמן"
ו40 שקל בשביל "היה סבבה" לא קורץ לי. כי אין שם משהו שממש גורם לי לומר "וואו! אני מת לראות את זה"

בכל מקרה, דינאריסיות לשלטון
tomboy00
ציטוט(Dannyboy @ 26.09.2013, 23:45) *

ביום השני הייתי חלק מקאסט חביב שקיבל ממש הרבה צומי, סיימתי את היום עם הרגשה שניצחנו את אייקון

אבל לא יודע... כשאין חברה להסתובב/לשחק/סתם לשבת איתם, אייקון יכול להיות לי משעמם טילים
ההרצאות לא כ"כ קורצות לי, לפחות לא עבור המחירים שלהם. במיוחד שהפידבקים ששמעתי היו מ- "דווקא היה סבבה" ל-"איזה בזבוז כסף וזמן"
ו40 שקל בשביל "היה סבבה" לא קורץ לי. כי אין שם משהו שממש גורם לי לומר "וואו! אני מת לראות את זה"

מה היה הקאסט שלך?

וגם אני דיי נהנתי מהיום השני. שזה היחיד שבאתי אליו XD
חוץ מבאמצע ששיעמם לי משהו מפחיד ואז הופיעה איוקי
FaMilky
הייתי ביום הראשון, רציתי לבוא לעוד, אבל - טיולים עם המשפחה (-,-)

היה כל כך מגניב! זה לא היה בדיוק כנס אנימה, אל זה היה הכנס הראשון שלי וזה הותיר לי רושם נהדר,
אני כבר מתה שיגיע הארו-קון כדי שאני אוכל גם לעשות קוספליי. 3:
Ultim8 Sl8
ציטוט(Dixon Cider @ 27.09.2013, 00:07) *
ציטוט(Dannyboy @ 26.09.2013, 23:45) *

מה היה הקאסט שלך?

וגם אני דיי נהנתי מהיום השני. שזה היחיד שבאתי אליו XD
חוץ מבאמצע ששיעמם לי משהו מפחיד ואז הופיעה איוקי

זה היה קאסט של הדמות דינאריס ממשחקי הכס, ראיתי תמונות מהפייס.
Nona Chan
בהתחלה חשבתי שאני אלך לקצת-מכל-יום של האייקון, אבל גיליתי שלא הרבה הולכים (אמצע שבוע וכולם בצבא/עבודה/לימודים), מה שקצת גרם לי לאבד עניין - אני ממש לא הטיפוס שישלם מעל 50 שקל ויפסיד יום עבודה בשביל אטרקציות שמסתכמות ב"לא משהו".
בסופו של דבר משכו אותי באוזן למחזמר של אורגד (המחזמר של טי-האוס). המחזמר היה אמור להתחיל בשעה תשע, התחיל בשעה כמעט 11 (אם אני זוכרת נכון) - תור בן שעתיים של אנשים מיוזעים בריח של יום שלם באייקון (זאת היתה חווייה בפני עצמה). חיכיתי כמעט שעתיים בשביל מחזמר שלא ידעתי על מה הוא, מסתבר בסוף שזה היה מחזמר 18+ שהנושא שלו היה בית זונות של הומואים. אל תבינו אותי לא נכון- המחזמר היה מושקע וברמה מאוד גבוהה, השחקנים מדהימים, אורגד שיחק נפלא והיו שם טאלנטים שבהחלט לא היו מביישים שום הפקה מקצועית (באמת שאין שום דבר רע לומר על המחזמר הזה) - אבל הנושא..... XD..... כל המחזמר תהיתי מה לעזאזל אני עושה שם. כאילו, WTF.

הספקתי להסתובב קצת בדוכנים - ממליצה לכולם ללכת לדוכן של באטמן לוי! מאוכלס על ידי האנשים הכי מצחיקים שאני מכירה (שניים מהם למדו איתי ביסודי, שניים מהם שרתו איתי בצבא. וביחד הם פשוט קורעים מצחוק) - אחד הדוכנים המשעשעים והמצחיקים ביותר שתראו בכנס!

ציטוט(Dannyboy @ 27.09.2013, 00:45) *

כל הפייסבוק מלא תמונות של הקאסט שלכם. אחד הדברים הכי מצחיקים שראיתי בזמן האחרון, אדיר XD
zohan2
באייקון היו כמה בעלי דוכנים שציירו דיוקנים של אנשים בצורת קריקטורות .כאילו לצייר את הבנאדם כמו שיראה כמו דמות מאנימה
באחד מהם הייתה בחורה שציירה. מישהו אולי מכיר אותה?
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.