עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: האם ניתן לפצל כתוביות מהארדסאב?
אנימה ישראל - ANiMe-iL > עבודה עברית - Fan Made > פאנסאב / כתוביות בעברית > פאנסאב - תמיכה ועזרה
ShadowRealm
יש הבדל בין כתוביות מובנות לכתוביות הארדסאב?
והאם ניתן לפצל כתוביות הארדסאב? תודה מראש.
NightCrawler1
ציטוט(ShadowRealm @ 13.09.2013, 11:12) *

כתוביות מובנות אלה כתוביות הארדסאב (hurdsub) -> אי אפשר לפצל
לעומת כתוביות מרחפות שאלה כתוביות סופטסאב (softsub) -> אפשר לפצל

אי אפשר לפצל את הכתוביות המובנות.. (למרות ששמעתי פעם שמישהו עשה את זה בעזרת כמה תוכנות.. אבל בכללי אי אפשר ממה שאני יודע)
ShadowRealm
ציטוט(NightCrawler1 @ 13.09.2013, 10:41) *
ציטוט(ShadowRealm @ 13.09.2013, 11:12) *

כתוביות מובנות אלה כתוביות הארדסאב (hurdsub) -> אי אפשר לפצל
לעומת כתוביות מרחפות שאלה כתוביות סופטסאב (softsub) -> אפשר לפצל

אי אפשר לפצל את הכתוביות המובנות.. (למרות ששמעתי פעם שמישהו עשה את זה בעזרת כמה תוכנות.. אבל בכללי אי אפשר ממה שאני יודע)

אוקיי.. תודה על התשובה.
אבל מישהו יודע בכל זאת אם יש דרך? גם היא מסובכת.. זה די חשוב ודחוף. תודה.
nicoco
OCR
כתוביות מובנות הפכו כבר לחלק מהוידאו, ולכן יותר קשה לחלץ (אומרים לחלץ) אותן. אבל זה לא בלתי אפשרי, קרא קצת על OCR וחפש מדריכים לחילוץ כתוביות (בטח יש משהו בדום9)
ShadowRealm
ציטוט(nicoco @ 13.09.2013, 11:10) *
OCR
כתוביות מובנות הפכו כבר לחלק מהוידאו, ולכן יותר קשה לחלץ (אומרים לחלץ) אותן. אבל זה לא בלתי אפשרי, קרא קצת על OCR וחפש מדריכים לחילוץ כתוביות (בטח יש משהו בדום9)

תודה רבה,
אבל עכשיו שמתי לב שלא ניסחתי נכון את השאלה שלי.. אני רוצה לדעת אם יש אפשרות לפצל ואז למחוק את הכתוביות מההארדסאב שבפרק.
זה אפשרי?
nicoco
בפירוש לא. קסם כזה אפילו אדובי לא מסוגלים לבצע (והם המציאו כמה קסמים רציניים כמו ה-Content Aware). הדרך היחידה זה שאתה תצייר מחדש את הוידאו במקומות שהכתוביות היו בהן, ואני לא חושב שיש לך את הציוד, הכוח, והרצון לעשות את זה. בכסף הזה עדיף לך כבר לקנות דיוידי של האנימה ולחלץ בעצמך...
ShadowRealm
ציטוט(nicoco @ 13.09.2013, 12:45) *
בפירוש לא. קסם כזה אפילו אדובי לא מסוגלים לבצע (והם המציאו כמה קסמים רציניים כמו ה-Content Aware). הדרך היחידה זה שאתה תצייר מחדש את הוידאו במקומות שהכתוביות היו בהן, ואני לא חושב שיש לך את הציוד, הכוח, והרצון לעשות את זה. בכסף הזה עדיף לך כבר לקנות דיוידי של האנימה ולחלץ בעצמך...

חח צודק, בכל מקרה אפשר לנעול, גם הבנתי שזה לא הגיוני וגם גם ככה כבר מצאתי RAW של מה שהייתי צריך בלי הכתוביות
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.