עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: אירוע אנימה ומנגה בספרייה עירונית כרמיאל - Library-con
אנימה ישראל - ANiMe-iL > אוטאקו, אנימה ומנגה > אירועים, מפגשים וכנסים
Miku Hatsune
בתאריך ה2.12.13 בזמן חופשת החנוכה יתקיים אירוע אנימה ומנגה בספרייה העירונית של כרמיאל בשיתוף הנהלת הספרייה.
מתוכננים כמובן כמה הרצאות, קצת דוכנים ואולי גם הקרנה.

לעמוד האירוע בפייסבוק:
https://www.facebook.com/events/501895986566387/

הספרייה העירונית של כרמיאל מוכנה לתת לי להשתמש בשרותיה ובה כמקום לאירוע כתודה על מדור המנגה.
התאריך אומנם יוצא באמצע שבוע כזה מכיוון שזה היום היחיד המתאים להנהלת הספרייה בזמן חופשת החנוכה. כמובן שלמחרת יש עדיין חופש. חיילים ואנשים שעובדים יכולים בינתיים לשריין להם את היום הזה מראש, ולכן הפרסום המוקדם.

מרצה אורח:
דודו שליטא - אנימטור ישראלי ותיק - http://www.dudushalita.com/
מביים ומפיק אנימציה, אוצר האנימציה בפסטיבל האנימציה של ת"א ועוד...

כל מי שרוצה לעזור, לעשות הרצאה, דוכן, פאנל, סדנה... מוכן לפנות אלי:
פייסבוק - Lu-Chan Hadad
מייל - luchi.hadad@gmail.com
Nona Chan
אני לא גרה באיזור כרמיאל ולא חושבת שאגיע, אבל סתם הצעת ייעול שיש לי בנושא:
מדוע הפרסום הכל כך מוקדם? גם אנשים עובדים לא צריכים לשריין אירוע מעל לחמישה וחצי חודשים לפני הזמן. כשמפרסמים כל כך הרבה זמן מראש - אנשים שוכחים, וזה משתכח מהתודעה. גם השיח בנושא יורד, רוב האנשים לא מתכננים דברים נקודתיים כמו אירוע זמן רב כל כך קדימה.
Miku Hatsune
זה לא 5 וחצי חודשים, זה עוד חודשיים וחצי
Nona Chan
חשבתי שרשום פברואר, מלא 2מים, מתנצלת XD
בכל מקרה, זה כמעט שלושה חודשים, זה עדיין מלא זמן - רוב האנשים מתכננים בטווח של חודש לפני, לא שלושה חודשים לפני.
Miku Hatsune
במקרה הצורך הנושא יוקפץ בזמן המתאים. כררע מבחינתי שיקראו ידעו ושזה יכנס לראש היכנשהו חחחח P=
Doctor Shinobi
משהו לא מסתדר לי בראש עם חבורת אוטאקואים שצריכים להיות במקום שהם חייבים לשמור על השקט.
Miku Hatsune
זה מה שטוב שזה בשיתוף פעולה עם הספרייה, משום שהיא תהיה מיועדת לנו ואז יהיה אפשרי לעשות כמה רעש שרק רוצים
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.