עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: בעיה בקידוד
אנימה ישראל - ANiMe-iL > עבודה עברית - Fan Made > פאנסאב / כתוביות בעברית > פאנסאב - תמיכה ועזרה
leeloo
אז אחרי מלא בעיות ואחרי דברים שעשיתי, יש לי סמטוחה אחת שלמה במחשב, אני אנסה לפרט את הבעיה שלי כמה שיותר.
אין לי מושג איזה צילומי מסך לעשות, אז אם מישהו צריך משהו כדי לעזור לי, אעשה את זה.

בכל מקרה:
הפונקציה היחידה שעובדת לי בקידוד עכשיו היא AviSource. אם אני משתמשת ב DirectShowSource או עוד אחת שנמחקה לי ואני כבר לא זוכרת מה היא (משהו עם ffmpeg?)
זה פשוט לא מראה את הכתוביות. בכלל. זה מראה את הוידאו, לא את הכתוביות.
אז אמרתי "טוב, נמיר הכל לAVI וזהו."
אבל הבעיה היא שכשאני עושה את זה, זה דופק לי את זה ב/אגיסאב/ והקווים הוורודים שמסמנים את הפריימים, לא מדוייקים.
כלומר אם אני מדביקה את זה אליהם, זה יוצר בליד, ואני צריכה לעבור על כל הפרק כדי לתקן את זה (כשהכל באגיסאב על avisynth)
אבל איכשהו זה כן בסדר כשזה על ffmpegsource!! אבל אז שוב זה נדפק בקידוד בגלל שאני יכולה להשתמש רק ב- avisource

בעצם נוצר לי כאן מעגל שלם שכל פעם שאני משנה משהו, זה נדפק בשלב הבא.
אני בטוחה שאם מקודד מקצועי יסתכל לי במחשב על כל מה שיש לי ואיך שאני עושה דברים הוא יחטוף חררה אומשהו, כי יש לי כישרון כזה לדפוק הכל (-:

בכל מקרה, אם אין לאף אחד פתרון בשבילי, אפילו רעיון לאיך להמיר את הפרקים ל-AVI בצורה יעילה שלא דופקת אותם יעזור לי... (כי יש לי כמה פרקים של ריבורן שהם מראש היו בפורמט AVI, ואיתם אין בעיה ואני יכולה להשתמש איתם ב directshowsource ורואים את הכתוביות)
קטע מוזר שכזה.

תודה מראש ;;

לילו
SirSwagALot
Bla bla bla. I haven't read it fully, nigga ain't nobody got time for that. Also it's not that interesting, just a buch of whining...

You know what would be interesting? SCRIPTS. the actual FULL SCRIPTS that you are trying. Here is what you should post as your reply to this message:

Here's the script I am using:
...
I want X to happen but all that happens is Y

I also tried using this script:
...
This script produced result Z

That's more or less what I want to see. Without seeing your FULL SCRIPTS it's silly to try and help you... One could do it, and maybe succesfully, but it's a silly thing to attempt smile.gif.
leeloo
ציטוט(SirSwagALot @ 07.09.2013, 16:40) *
Bla bla bla. I haven't read it fully, nigga ain't nobody got time for that. Also it's not that interesting, just a buch of whining...

You know what would be interesting? SCRIPTS. the actual FULL SCRIPTS that you are trying. Here is what you should post as your reply to this message:

Here's the script I am using:
...
I want X to happen but all that happens is Y

I also tried using this script:
...
This script produced result Z

That's more or less what I want to see. Without seeing your FULL SCRIPTS it's silly to try and help you... One could do it, and maybe succesfully, but it's a silly thing to attempt smile.gif.

הסקריפט שאני משתמשת בו

קוד
AviSource("C:\Users\user\Desktop\Lior\Fansub\Paradise Subs\Projects\Pandora Hearts\RAW\[Leopard-Raws] Pandora Hearts - 13 RAW (BS-TBS 1280x720 H264 AAC).avi")
TextSub("C:\Users\user\Desktop\Lior\Fansub\Paradise Subs\Projects\Pandora Hearts\Aegisub scripts\pandora hearts episode 13.ass")
TextSub("C:\Users\user\Desktop\Lior\Fansub\Paradise Subs\Projects\Pandora Hearts\Aegisub scripts\Pandora Hearts op & ed episode 13.ass")

הבעיה שלי פה היא באגיסאב. הפריימים שם לא מתואמים, ואני צריכה לתקן את כל הבלידים לבד.

וכשאני עושה את אותו הדבר עם DirectShowSource, לא רואים את הכתוביות.

בעייתי לעשות את זה קצר ולעניין כשזה מעגל של בעיות, אבל הנה.
nicoco
ניסית לשנות את ההגדרות של האודיו והוידאו באגיסאב לAvisynth?
leeloo
ציטוט(nicoco @ 07.09.2013, 18:12) *
ניסית לשנות את ההגדרות של האודיו והוידאו באגיסאב לAvisynth?

כן. כשאני עושה את זה, זה סבבה בקידוד, אבל באגיסאב עצמו הפסים הוורודים שמסמנים את הפריימים לא מתאימים באמת לזמנים בהם הפריימים משתנים.
ואז אני בעצם צריכה לעבור על כל הפאקינג פרק ולתקן הכל, שזה מה שעשיתי עד עכשיו אבל נמאס לי :\
(אבל באגיסאב עצמו זה כן בסדר כשההגדות על הדבר השני, ואז בקידוד זה לא)
SirSwagALot
Edit:

Never mind.
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.