עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: שורת syl אפקט קריוקי
אנימה ישראל - ANiMe-iL > עבודה עברית - Fan Made > פאנסאב / כתוביות בעברית > פאנסאב - תמיכה ועזרה
ZoHaRiMleEuRiM1
ניסיתי להכין אפקט קריוקי בעצמי עד עכשיו לקחתי מוכנים אז החלטתי שאני רוצה להשקיע 100% מעצמי בקריוקי ובפרק
אז החלטתי להכין אחד הכנתי שורת template line והכנתי בערך קריוקי אבל שנסיתי להכין שורת syl זה הראה לי עוד שורת קריוקי אחד על השני שהסתיר את המקורי
https://mega.co.nz/#!msAwCLRJ!L_4XE..._eVrjG08aQ3IvkU
הנה הורדה של הקריוקי שהכנתי,
ותמונה:

תודה לעזורים
TsUNaMy WaVe
אני די בטוחה שזו הבעיה:
ציטוט
\t(syl.height)

syl.hight בתוך סוגריים של t... זה לא באמת אומר משהו ורק יוצר בעיה בסקריפט.
בנוסף, אתה צריך להגדיר לsyl מיקום. ולא מיקום מספרי כמו שיש לך בסקריפט, כי זה לא עובד על שורות שהם syl.
מה שאני אוהבת להשתמש בו זה: pos($x,$y) שזה פשוט המקום בו ההברות אמורות להיות לו הם היו חלק ממשפט.
כמו כן, כדאי לך לקחת בחשבון שבשורות בהם יש שתי שורות (השורה נחלקת באמצע) צריך לעשות סקריפט כפול כי template syl לא תומך בזה.
TsUNaMy WaVe
בטעות דאבל S:
ZoHaRiMleEuRiM1
ציטוט(TsUNaMy WaVe @ 23.08.2013, 18:12) *
בטעות דאבל S:

תודה על התגובה אבל את יכול להראות לי איך זה אמור להיראות כי לא רשמתי את זה וזה לא עוזר, ולא בדיוק הבנתי איפה לשרושם את זה.
זה הקוד של הsyl:
{\t($start,$mid,syl.height),\fs37\t($mid,$mid,syl.height),\fs50\t($mid,$end,syl.height),\fs37}
ואם את יכולה בבקשה לרשום לי איך זה צריך להיות ואם כך רושמים?
TsUNaMy WaVe
ציטוט(ZoHaRiMleEuRiM1 @ 23.08.2013, 18:21) *
בטעות דאבל S:

תודה על התגובה אבל את יכול להראות לי איך זה אמור להיראות כי לא רשמתי את זה וזה לא עוזר, ולא בדיוק הבנתי איפה לשרושם את זה.
זה הקוד של הsyl:
{\t($start,$mid,syl.height),\fs37\t($mid,$mid,syl.height),\fs50\t($mid,$end,syl.height),\fs37}
ואם את יכולה בבקשה לרשום לי איך זה צריך להיות ואם כך רושמים?

כשתיקנתי את הסקריפט שלך, זה מה שעשיתי:
{\pos($x,$y)\t($start,$mid,\fs37\t($mid,$mid,\fs50\t($mid,$end,\fs37)}
אני לא יודעת אם זה מה שרצית לעשות, אבל זה בהחלט נראה כמו סוג של אפקט XD
TsUNaMy WaVe
עוד פעם דאבל X_X
מחשב מטומטם
ZoHaRiMleEuRiM1
ציטוט(TsUNaMy WaVe @ 23.08.2013, 18:41) *
עוד פעם דאבל X_X
מחשב מטומטם

תודה רבה זה עובד לי עכשיו on1.gif
nicoco
אני די בטוחה שזו הבעיה:
ציטוט
\t(syl.height)

אם הוא היה עותף את הsyl.height בסימני קריאה, כלומר:
!syl.height!
זה בהחלט היה אומר משהו (זה אחד מהסקריפטים לעצלנים של קראסקל). ממש לא מה שהוא רצה שזה יגיד, אבל סתם שתדעי, יש לזה משמעות.
TsUNaMy WaVe
ציטוט(nicoco @ 23.08.2013, 21:50) *
אני די בטוחה שזו הבעיה:
ציטוט
\t(syl.height)

אם הוא היה עותף את הsyl.height בסימני קריאה, כלומר:
!syl.height!
זה בהחלט היה אומר משהו (זה אחד מהסקריפטים לעצלנים של קראסקל). ממש לא מה שהוא רצה שזה יגיד, אבל סתם שתדעי, יש לזה משמעות.

בתוך t?
זה אחד מהדברים שאני אף פעם לא אבין את ההיגיון מאחוריהם חח. למה לעזאזל שהגובה של ההברה יהיה קשור למידת זמן? חח
nicoco
אף פעם לא אמרתי שהוא השתמש בזה *נכון*. ותדעי לך, שגובה ההברה יכול להיות קשור נהדר למידת זמן, ואפשר לעשות עם זה דברים די יצירתיים smile.gif
נסי לחשוב מחוץ לקופסא :}
TsUNaMy WaVe
ציטוט(nicoco @ 23.08.2013, 22:40) *
אף פעם לא אמרתי שהוא השתמש בזה *נכון*. ותדעי לך, שגובה ההברה יכול להיות קשור נהדר למידת זמן, ואפשר לעשות עם זה דברים די יצירתיים smile.gif
נסי לחשוב מחוץ לקופסא :}

אם אתה מתכוון שיש איזה מהלך נסתר מאחורי הקלעים שהופך את הגובה למילי שניות ואז זה הופך לפונקציה של זמן... באמת שזה סתם מיותר חח
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.