עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: מפגש קיץ: חלק ב', עושים כיף בסוף החופש
אנימה ישראל - ANiMe-iL > אוטאקו, אנימה ומנגה > אירועים, מפגשים וכנסים
עמודים: 1, 2
Nagareboshi
מפגש חופש חלק ב'- אוגוסט 2013

קוד: הולכים להפגין על זכויות הגן בירקון

המפגש יתקיים ביום ראשון(25.8.13) העשרים וחמישה באוגוסט
, בגני התערוכה בשעה 10:30 בבוקר

המפגש מיועד לאנשים שיודעים לשמור על עצמם בתל-אביב. אנחנו לא אנשים אחראיים ולא לוקחים אחריות על אף אחד. אנחנו לא מגבילים גיל, אבל שיהיה ברור שאנחנו לא מדברים עם הורים.

כיוון שכרגע הגן המשולש הוא לא יותר מערמת חול ואוהלי מפגינים החלטנו לשנות מיקום ולקיים את המפגש בגני התערוכה בחלק שנמצא על שדרות רוקח.
ההתאספות תהייה בתחנת רכבת האוניברסיטה(מרכז הירידים) משם אנחנו נלך ברגל לפארק

מה להביא?

# כסף לנסיעות
# אוכל לעצמכם וגם קצת לאחרים/כסף לאוכל
# כסף לרכישת מוצרים
# מים (זה קיץ, חשוב!)
# מצלמה
# סדינים שיהיה אפשר לשבת עליהם
# ניתן להביא משחקי חברה כמו טאקי, קלפים רגילים, שש-בש, ג'נגה, פלונטר, דוקים, ועו'.
#ג'אנגל ספיד חובה!! (כל הבעל ג'אנגל ספיד מתבקש להביאו, בתודה, ה' )
# את עצמכם
# את חברים שלכם והומלסים רנדומלים
# בגדים קצרים
#דורדוראנט(תמיד יכול להועיל)

התוכניה:

10:00-נפגשים בתחנת הרכבת
10:29-מתחילים ללכת לפארק
10:43-הגעה משוערת לפארק
11:05-הגעה של כולם כולל מאחרים
11:15-תחילת הפעילות\התקהלות המונית, משחקי קופסא ואכילת מאכלים
13:30-חוזרים לרכבת לכיוון עזריאלי והסנטר

-כל השעות הן בגדר הערכה בלבד ותלויות בעיקר בפעילויות. נא לבדוק את התוכנייה שוב יום לפני המפגש.

פעילות המפגש:

תכינו שלטים כי אנחנו יוצאים להפגין על זכויות הגן שלנו
תביאו משחקי חברה, אוכל, גיטרות אפילו מא ג'ונג אם בא לכם. הולכים לשחק ולעשות שטויות בפארק בלי תיכנון מפורט מידי

דרכי הגעה עיקריות לרכבת:
#ברכבת
#היכנסו לפה ובדקו איזה קו יכול לעזור לכם הכי הרבה(עצה של מישהו מהתחום: אחרי שאתם מגלים איזה קו אתם צריכים בדקו דרך האתר של החברה/מודיעין מידע את זמני הקו כי למשרד
התחבורה אין מושג לפעמים באיזה שעות הקווים יוצאים)

לכל הבאים מהדרום:אנא שימו לב שתחנות הרכבת באר שבע מרכז ודימונה יהיו סגורות לשיפוצים בתאריך המפגש ויש לתכנן את מסלול ההגעה בצורה שונה

הערה חשובה:
אנחנו מתכוונים להשתמש ברכבת בתור אמצעי חזרה לאזור עזריאלי לאחר החלק של הפארק אז כשאתם מתכננים תקציב קחו בחשבון שהנסיעה עולה 6 שקלים

תודה מראש לכל החבר'ה שעוזרים ותורמים ותומכים,
ושיהיה לכולנו מפגש נפלא!
צוות מפגשים

[b]רשימת מגיעים:

.killua
Crucio!
nigi
yoyoel
Hinaichigo
Nagareboshi
.killua
אני מגיע
Crucio!
אני כבר אחזור מאירלנד עד אז, אז ככל הנראה אגיע
nigi
סביר להניח שאני בא ם:
למה שלא נלך לעזריאלי? זה חצי שעה לכל היותר
Crucio!
ציטוט(nigi @ 02.08.2013, 18:42) *
סביר להניח שאני בא ם:

זה מה שאמרתי לגבי הליכה מרידינג לבית האופרה לפני שנתיים
נחש את מי כמעט רצחו כשהמסע רק נמשך ונמשך? laugh.gif
yoyoel
הפעם אני מגיע
בלי שום עבודה בהפתעה או משהו כזה..
ואני מביא את חולצת הרד הוט שלי!
nigi
ציטוט(Crucio! @ 02.08.2013, 19:06) *
ציטוט(nigi @ 02.08.2013, 18:42) *
סביר להניח שאני בא ם:

זה מה שאמרתי לגבי הליכה מרידינג לבית האופרה לפני שנתיים
נחש את מי כמעט רצחו כשהמסע רק נמשך ונמשך? laugh.gif

אין לי שמץ איפה זה בית האופרה, אבל... לול XD
טוב אז לא ניקח סיכון.
Junko
רגע מה
לא כתבתי את התגובה הזאת
מה
איפה זה
מה ):
כנראה שאני יגיע ברגע שאני יגלה איפה זה + איך להגיע לשם
והפעם אני יביא עוגה טובה ):
nigi
ציטוט(Hinaichigo @ 02.08.2013, 22:35) *
רגע מה
לא כתבתי את התגובה הזאת
מה
איפה זה
מה ):

גני התערוכה aka פארק הירקון
את יורדת בתל אביב אוניברסיטה, משם הולכים כולם ביחד (זה משהו כמו... פי1.5 יותר מהדרך למשולש? אולי אפילו פי2)
StickStock
ציטוט(nigi @ 03.08.2013, 00:29) *
ציטוט(Hinaichigo @ 02.08.2013, 22:35) *
רגע מה
לא כתבתי את התגובה הזאת
מה
איפה זה
מה ):

גני התערוכה aka פארק הירקון
את יורדת בתל אביב אוניברסיטה, משם הולכים כולם ביחד (זה משהו כמו... פי1.5 יותר מהדרך למשולש? אולי אפילו פי2)

יאלה מסע, אנחנו לא כוסיות!! (סליחה לכל קהל הבנות היפות בפורום)

לא בא, תמודדו!
Nona Chan
מתי פספסתי ומפגשים עברו לגני התערוכה? O_O;
מה קרה לגן המשולש?
Nagareboshi
ציטוט(Nona Chan @ 03.08.2013, 21:12) *
מה קרה לגן המשולש?

המפגשים עברו לגני התערוכה מהמפגש הזה והלאה(ככל הנראה)
וכשהגענו לגן במפגש של יולי היה בהתחלה שלו מין שלט כזה של פרוייקט שאומר שהוא יהפוך למעבר תת קרקעי or some other shit of this sort
והיה שם מלא חול ושום מקום לשבת בו אז נאלצנו לוותר בכלל על החלק של הגן.
StickStock
אל תשכח את ההומלסים!
Tzach 空
וול יש סיכוי נחמד שאגיע כי מי יודע מה העתיד יביא '-'
בכל מקרה, מקומות חדשים תמיד מלחיצים אותי ~.~

עריכה: אגב כמה שאלות:
1. כמה זמן הליכה
2. עד מתי תחכו שם בתחנת רכבת
3. ידוע על אזור מוצל שם? לא בא לי לצאת WELL DONE ><
nigi
ציטוט(Tzach 空 @ 03.08.2013, 20:53) *

1. כמה זמן הליכה

-יש צל, במקרה הכי גרוע אם עץ לא יספיק אפשר לשבת מתחת לגשר.
-אני יודע שזה ממש כמה דקות באוטובוס, לא המון הליכה סביר להניח.

Tzach 空
ציטוט(nigi @ 03.08.2013, 22:30) *
ציטוט(Tzach 空 @ 03.08.2013, 20:53) *

1. כמה זמן הליכה

-יש צל, במקרה הכי גרוע אם עץ לא יספיק אפשר לשבת מתחת לגשר.
-אני יודע שזה ממש כמה דקות באוטובוס, לא המון הליכה סביר להניח.

נקווה לטוב ~.~
עתלף
ציטוט(Nona Chan @ 03.08.2013, 21:12) *
מה קרה לגן המשולש?

ויהי זכרו ברוך...

יש סיקואי שהגיע למרות שזה לא יהיה החי נוח לי.

אהבתי את הפאילות עם השלתים like.png
Ame
אין מצב שאני מפסיד את זה אז מגיע D:
אממ אשמח אם תוסיפו מידע שיכול לעזור החל ממוצאי שבת הקרוב תחנת באר שבע מרכז ותחנת דימונה לרכבות יהיו סגורים עד מוצאי ראש השנה ככה שאם מישהו מהדרום רוצה להגיע ברכבת זה דרך תחנת האוניברסיטה של באר שבע או אוטובוס, או ליסוע עד לתחנה של אשקלון באוטובוס ומשם ברכבת.

כפרע
אני באה. ו...HELL, תהפוך את הדאודורנט לאייטם חובה למי שמגיע X_X כל כך חם בחוץ שאני חושבת שאנחנו נחנוק את עצמנו בלי הדבר הזה. X:
נקווה שהמפגשים יעבדו טוב במיקום החדש. ממש מבאס כל הקטע הזה עם הגן המשולש \:
אה ומי שרוצה מוזמן לבוא איתי לאכול גלידה בוניליה בסנטר. יש להם את הגלידה הכי טובה בארץ. וזה בדיוק מה שצריך כשחם!

אגב, למה משתמשים ברכבת בתור אמצעי נסיעה חזרה לעזריאלי? ם:
יש קווי אוטובוסים בתדירות הרבה יותר גבוהה מאשר רכבות וזה גם יותר נוח למי שיש לו רב קו XD
לא שזה כזה משנה, כן? אבל רכבת זה אמצעי תחבורה די נדיר בישראל...
nigi
ציטוט(דארלינג @ 08.08.2013, 23:30) *
אני באה. ו...HELL, תהפוך את הדאודורנט לאייטם חובה למי שמגיע X_X כל כך חם בחוץ שאני חושבת שאנחנו נחנוק את עצמנו בלי הדבר הזה. X:
אה ומי שרוצה מוזמן לבוא איתי לאכול גלידה בוניליה בסנטר. יש להם את הגלידה הכי טובה בארץ. וזה בדיוק מה שצריך כשחם!

יש קווי אוטובוסים בתדירות הרבה יותר גבוהה מאשר רכבות וזה גם יותר נוח למי שיש לו רב קו XD

רב קו זה עדיין כרטיסיות לפי ערים
וכרטיס ממילא עובד עם או בלי רב קו
אז מה הקשר?
כפרע
ציטוט(nigi @ 09.08.2013, 12:44) *

אז מה הקשר?

אין לי מושג על מה אתה מדבר בדיוק, כנראה שיש כמה סוגים של רב קו כי אצלי זה כרטיס שמטעינים אותו בכסף ם:
בכל מקרה השאלה שלי לא הייתה על זה XD שאלתי כי בדרך כלל אנחנו לוקחים אוטובוס... ויש מלאאא אוטובוסים בתל אביב כל כמה דקות שיכולים לקחת אותנו לאן שצריך ורכבת יש די מעט... אז השאלה אם זה מתוכנן לפי שעת נסיעה מסוימת ברכבת, כי אנחנו לא יכולים ממש להגיע ברנדומליות לתחנה כמו שהיינו עושים עם אוטובוסים בעבד.
וגם בדרך כלל אנחנו פשוט הולכים לדיזינגוף ולסנטר מתי שבא לנו ולא לפי שעות מסוימות, ואז צריך לדעת מתי אנחנו יוצאים לכיוון~
*רק שלא יבינו לא נכון, אני בעד הרכבת like.png האוטובוסים בתל אביב זה ממש לא חלום... X_X
nigi
ציטוט(דארלינג @ 09.08.2013, 15:30) *
ציטוט(nigi @ 09.08.2013, 12:44) *

אז מה הקשר?

אין לי מושג על מה אתה מדבר בדיוק, כנראה שיש כמה סוגים של רב קו כי אצלי זה כרטיס שמטעינים אותו בכסף ם:
בכל מקרה השאלה שלי לא הייתה על זה XD שאלתי כי בדרך כלל אנחנו לוקחים אוטובוס... ויש מלאאא אוטובוסים בתל אביב כל כמה דקות שיכולים לקחת אותנו לאן שצריך ורכבת יש די מעט... אז השאלה אם זה מתוכנן לפי שעת נסיעה מסוימת ברכבת, כי אנחנו לא יכולים ממש להגיע ברנדומליות לתחנה כמו שהיינו עושים עם אוטובוסים בעבד.
וגם בדרך כלל אנחנו פשוט הולכים לדיזינגוף ולסנטר מתי שבא לנו ולא לפי שעות מסוימות, ואז צריך לדעת מתי אנחנו יוצאים לכיוון~
*רק שלא יבינו לא נכון, אני בעד הרכבת like.png האוטובוסים בתל אביב זה ממש לא חלום... X_X

אצלי לפחות מטעינים את הרב קו ב"כרטיסיה"...
כפרע
מוזר '-' שמעתי על משהו שהולך לפי אזורים אבל חשבתי שזאת הייתה מתכונת ישנה... תמיד אפשר לבדוק את זה I GUESS. אני פשוט נותנת לנהג אוטובוס (לא משנה איזה) שטר כלשהו, את הכרטיס והוא מטעין לי. וזה נותן הטבות ממש טובות, במיוחד אם אתה תלמיד XD תבדוק את זה, אולי יש באמת כמה סוגים ם: אני בכל מקרה עשיתי את הרב קו שלי בסניף של אגד...
nigi
ציטוט(דארלינג @ 09.08.2013, 18:51) *
מוזר '-' שמעתי על משהו שהולך לפי אזורים אבל חשבתי שזאת הייתה מתכונת ישנה... תמיד אפשר לבדוק את זה I GUESS. אני פשוט נותנת לנהג אוטובוס (לא משנה איזה) שטר כלשהו, את הכרטיס והוא מטעין לי. וזה נותן הטבות ממש טובות, במיוחד אם אתה תלמיד XD תבדוק את זה, אולי יש באמת כמה סוגים ם: אני בכל מקרה עשיתי את הרב קו שלי בסניף של אגד...

כאן זה לפי איזורים '-'
נגיד עם כרטיסיה של חיפה אני לא יכול ליסוע בקריות, בתל אביב בטח לא.
צריך לשלם 66 או 33 לכרטיסיה של 20 או של 10 ניקובים.
הקטע עם הכסף לא בהכרח טוב, כי בכרטיסיה כל ניקוב זול יותר מכרטיס רגיל.
Nagareboshi
הרכבת הודעפה על גבי אוטובוס מהסיבה הפשוטה שאנחנו נהיה לפחות בין 12~20 איש ולא תמיד יש מקום לכל כך הרבה אנשים
ואני לא מתכוון להתחיל להשאיר אנשים מאחור. העניין של הרכבת נבדק ויש אחת כל 20 דקות בערך וביחד עם העובדה שלרובנו יש סמארטפון שניתן
לבדוק דרכו מתי הרכבות באות אין צורך להגיע לשם על בליינד.
בעניין הרב קו(סתם אם משמעם לכם תקראו) הרב קו פועל לפי אזורים(או רפרומות) ולפי מחירי נסיעה כלומר אם בן אדם קונה חופשי חודשי של אזור הצפון
זה לא יעבוד לו במרכז כמו שמי שקונה כרטיסיה שמתאימה לנסיעות במחיר מסוים הוא יכול להשתמש בה רק בשביל הנסיעות הללו
כפרע
ציטוט(nigi @ 09.08.2013, 20:21) *
ציטוט(דארלינג @ 09.08.2013, 18:51) *

כאן זה לפי איזורים '-'
נגיד עם כרטיסיה של חיפה אני לא יכול ליסוע בקריות, בתל אביב בטח לא.
צריך לשלם 66 או 33 לכרטיסיה של 20 או של 10 ניקובים.
הקטע עם הכסף לא בהכרח טוב, כי בכרטיסיה כל ניקוב זול יותר מכרטיס רגיל.

אה ניקובים XD אז זה משהו אחר לגמרי נראלי
וזה כן טוב אם אתה תלמיד... וזה יוצא זול בהרבה. אם אתה תלמיד בעיקר THO
כל סכום שאתה מטעין מכפיל את עצמו. אתה שם נגיד 50 זה הופך ל-100 בשווי של זה (זה רק לתלמידים) ויש גם את הקטע הזה שבמשך 90 דקות מכל נסיעה שאתה משלם עליה ברב קו, יש לך נסיעות חופשי לחלוטין XD וזה כבר לכולם, לא רק לתלמידים. זה ממש שימושי אם אתה נוסע בתחב"צ לעיתים קרובות.

ציטוט(Nagareboshi @ 09.08.2013, 20:21) *
הרכבת הודעפה על גבי אוטובוס מהסיבה הפשוטה שאנחנו נהיה לפחות בין 12~20 איש ולא תמיד יש מקום לכל כך הרבה אנשים
ואני לא מתכוון להתחיל להשאיר אנשים מאחור. העניין של הרכבת נבדק ויש אחת כל 20 דקות בערך וביחד עם העובדה שלרובנו יש סמארטפון שניתן
לבדוק דרכו מתי הרכבות באות אין צורך להגיע לשם על בליינד.
בעניין הרב קו(סתם אם משמעם לכם תקראו) הרב קו פועל לפי אזורים(או רפרומות) ולפי מחירי נסיעה כלומר אם בן אדם קונה חופשי חודשי של אזור הצפון
זה לא יעבוד לו במרכז כמו שמי שקונה כרטיסיה שמתאימה לנסיעות במחיר מסוים הוא יכול להשתמש בה רק בשביל הנסיעות הללו

זה בדיוק למה אמרתי שאני חושבת שעדיף רכבת XD לא שאלתי למה זה הועדף, השאלה שלי הייתה אם אנחנו מתארגנים לפי איזשהו לו"ז או שאנחנו בודקים מתי שמתחשק לנו והולכים לשם~
ושוב האזורים בקשר לרב קו? אהה זה נשמע ממש מוזר... ידעתי שיש סוג כזה של רב קו אבל הייתי בטוחה שזה משהו שלא קיים יותר, אצלי זה עובד בצורה שונה לגמרי. ם:
וזה גם כתוב באתר שלהם כמו שזה עובד אצלי... IDK
Nagareboshi
^אחת מהתגובות שלך בילבלה אותי כי זה נראה כאילו טענת משהו. בכל מקרה כיוון שיש רכבות כל 20 דקות בערך
לא עומד להיות לו"ז פשוט ברגע שנראה שאנשים רעבים והם רוצים לחזור נפתח את הלוח זמנים ונראה מה הכי קרוב.

ובקשר לרב קו יש רק סוג אחד של רב קו כי זאת רפורמה שמשרד התחבורה הוציא והוא משותף לכל החברות על כל רב קו ניתן להטעין חוזים שונים(כרטיסיות, חופשי חודשי, ערך צבור וכו')
וכל חוזה שכזה מתאים לאזור או מחיר נסיעה מסויים כלומר מי שקונה כרטיסיה עירונית(שמחיר נסיעה רגיל הוא 6.6 ש"ח) לא יכול להשתמש בה לנסיעות שהן בינאזוריות שעולות יותר
כפרע
אה ם: מוזר. טוב נו הם חייבים לסבך את זה איכשהו @_@"
ונשמע טוב like.png נקווה שגני התערוכה יתגלה כמקום טוב לקיים בו את המפגשים, עם המצב הנוכחי אין סיכוי שנוכל לחזור לגן המשולש... >:
(מי בונה באמצע גינה שממוקמת באמצע כביש לכל הרוחות?)
Unlucky Surgebinder
Maybe
just maybe

פעם קודמת חליתי יום לפני... נקווה שזה יקרה גם הפעם(אני אוהב ימי חופש מהעבודה :ג)
super critical
אני בלילה לבן בתל אביב ב21 אם אני יצליח לגרור עוד כמה ימים במרכז אני מבטיח לבוא.
אגב הייתי לא מזמן בגן המשולש נראה שיש שם דשא.
עתלף
אני לא יגיעה...
nigi
ציטוט(עתלף @ 21.08.2013, 23:58) *
אני לא יגיעה...

אבל את בכל זאת תכתבי סיכום מפגש נכון?
Tzach 空
הממ רשימת ההגעה די דלה ~.~
Ame
ולא מעודכנת, במילא גם באים כאלו שאפילו לא מגיבים כאן אז אל דאגה לכמות האנשים D:

Nona Chan
לא חושבת שאני אגיע (תמיד בצבא שנאתי ימי כיף שהיו בגני התערוכה. מקום ענק מדי, אני תמיד הולכת שם לאיבוד, והאמת ש.... חם.... XD)
בכל מקרה, אני בתל אביב באותו יום (עזריאלי - דיזנגוף), יהיה מצחיק אם אני אראה אתכם איכשהו XD
Junko
כנראה שאני לא יגיע. יצא שבזבזתי את כול הכסף שלי על הכנס... וגם שכחתי מהמפגש לגמריי, לא יודעת אם יתנו לי כסף ברגע האחרון XD
nigi
ציטוט(Hinaichigo @ 23.08.2013, 23:52) *
כנראה שאני לא יגיע. יצא שבזבזתי את כול הכסף שלי על הכנס... וגם שכחתי מהמפגש לגמריי, לא יודעת אם יתנו לי כסף ברגע האחרון XD

שיתנו לך כסף בדיוק לנסיעות + אוכל
ככל שיש לך פחות כסף מיותר ככה יכאב לנו פחות
Junko
ציטוט(nigi @ 24.08.2013, 00:57) *

wut
ואם זה יקרה, אני כנראה יגיע ישר לסנטר באחת או משהו. אלא אם כן מישהו יודע איפה הפארק הזה >:
עריכה: אוקיי מסתבר שהכנס מחר, ולא עוד כמה שעות, שברוב חוכמתי חשבתי.. ~כול כך הרבה אחריות~
nigi
ציטוט(Hinaichigo @ 24.08.2013, 00:03) *

wut
ואם זה יקרה, אני כנראה יגיע ישר לסנטר באחת או משהו. אלא אם כן מישהו יודע איפה הפארק הזה >:
עריכה: אוקיי מסתבר שהכנס מחר, ולא עוד כמה שעות, שברוב חוכמתי חשבתי.. ~כול כך הרבה אחריות~

כי כאילו
את זורקת על אנשים כסף
...
Tzach 空
ציטוט(Nona Chan @ 24.08.2013, 00:39) *
לא חושבת שאני אגיע (תמיד בצבא שנאתי ימי כיף שהיו בגני התערוכה. מקום ענק מדי, אני תמיד הולכת שם לאיבוד, והאמת ש.... חם.... XD)
בכל מקרה, אני בתל אביב באותו יום (עזריאלי - דיזנגוף), יהיה מצחיק אם אני אראה אתכם איכשהו XD

אממ רגע, לא השתחררת כבר? '-' on3.gif
Junko
ציטוט(nigi @ 24.08.2013, 01:49) *
ציטוט(Hinaichigo @ 24.08.2013, 00:03) *

wut

כי כאילו
את זורקת על אנשים כסף
...

אלה היו אגורות >:
ומי לא אוהב שזורקים עליו אגורות?
Ame
יש קו שמגיע מתחנת רכבת מרכז לתחנת האוניברסיטה? כי רכבת מרכז זה הכי קרוב שאני יכול להגיע אליו בקו אחד לצערי ומשם לקחת רכבת לתחנה אחת ירגיש לי קצת מיותר ואפילו המתנה ארוכה אלא אם תדירות האוטובוסים יותר נוראית אז אתפשר על רכבת לתחנה אחת.
nigi
ציטוט(Zone//Alone @ 24.08.2013, 16:10) *
יש קו שמגיע מתחנת רכבת מרכז לתחנת האוניברסיטה? כי רכבת מרכז זה הכי קרוב שאני יכול להגיע אליו בקו אחד לצערי ומשם לקחת רכבת לתחנה אחת ירגיש לי קצת מיותר ואפילו המתנה ארוכה אלא אם תדירות האוטובוסים יותר נוראית אז אתפשר על רכבת לתחנה אחת.

עדיף לך לחפש קו שיגיע כבר עד הגנים לא?
כפרע
ניקו תבואיייי >:
ואני ככל הנראה אגיע (אולי קצת באיחור), ישמצב שאגרור איתי חברה אחת או שתיים.
אה, ויהיו עוגיות.
StickStock
מצטער חברים.. אבל אל דאגה, אני אכין משהו לסוכות, בכל זאת סוכות כנראה מפגש אחרון ^^
Nagareboshi
ציטוט(Zone//Alone @ 24.08.2013, 17:10) *

פשוט תחפש לפי הקישור שהבאתי בפוסט הראשון איזה קו הכי מתאים לך

ציטוט(nigi @ 24.08.2013, 17:13) *
ציטוט(Zone//Alone @ 24.08.2013, 16:10) *

עדיף לך לחפש קו שיגיע כבר עד הגנים לא?

לא ממש כדאי כיוון שזו הפעם הראשונה ואין עוד נקודת ציון ברורה שאפשר לתת לאנשים אז באמת עדיף שכל מי שיכול שיגיע לרכבת
nigi
אוי, יעקוב לא בא... נבט לא באה...
\:
Junko
אוקיי, אז אנחנו מדברים על פארק הירקון? אם כן אז אני כנראה פשוט ימצא אוטובוס שנוסע ישר לשם, ואפגוש את כולם שמה..
עריכה: כנראה אני לא יגיע הפעם לצערי. המיקום נוראי בשבילי...
nigi
ציטוט(Hinaichigo @ 24.08.2013, 21:51) *
אוקיי, אז אנחנו מדברים על פארק הירקון? אם כן אז אני כנראה פשוט ימצא אוטובוס שנוסע ישר לשם, ואפגוש את כולם שמה..
עריכה: כנראה אני לא יגיע הפעם לצערי. המיקום נוראי בשבילי...

יש רכבת לשם את יודעת
ProHunter
אם רק היה לי זמן....או שיש לי מוחעחע
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.