עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: סיכום מפגש קיץ חלא א' D:
אנימה ישראל - ANiMe-iL > אוטאקו, אנימה ומנגה > אירועים, מפגשים וכנסים
Junko
אז הגעתי בערך ב-11:22, לעזריאלי במחשבה שאני יזכור איך להגיע. טעיתי אז התקשרתי לסבי (שבכלל לא הגיע ): ), התקשרתי למאי והצלחתי להגיע לגן כדי למצוא את נטלי ואליה, כדי שמשם נלך לסנטר. אחריי תכנונים רבים על איך לזרוק את העוגה על כולם, דיבור על הארם באוטובוס, שמישהו מבוגר יכעס עלינו שלא שמנו לב שאנשים מבוגרים רוצים לשבת במקום שלנו, הגענו בשלום (בערך) אחריי שכולם התחלקו לקבוצות. העוגה כמובן הייתה מדהימה, הייתה נוראית כיוון שבשיא חוכמתי שמתי אותה יותר מידי נמוך בתנור (מי ידע שזה ישפיע :/) אז היא נהייתה עוגת לחם במקום... עוגה. אבל לא נורא. לאחר דיבורים רבים, כולם נהיו רעבים החליטו למצוא מקום לאכול (כי כולם בררנים מידי בשביל מקדונלדס). אחריי שהסתובבנו בכול העיר התחלקנו לשתי קבוצות של בנים ובנות, והלכנו לאכול בספגטים שרימפס. אחריי ריב עם המלצרים שלא נתנו לנו את כול העודף, הרמנו ידיים והלכנו לחנות שהיה אסור לי להיכנס אליה. אבל הייתי חייבתת ובזבזתי 60 שקל על פיגר של זורו וסאנג'י (שמסתבר שהיה לי את סאנג'י. הייתי צריכה לקחת את האנקוק ): ). הגענו חזרה, והחלטתי שבא לי סרט. אבל כולם ייבשו אותי אז לא ראינו ):. בסוף דניאל החליט שהוא שונא אותי והתחיל מלחמת אגורות איתי, אליה לא נתנה לי לקחת לה את הארנק, מאי הייתה בצד של דניאל, ואני נפגעתי מהאגורות ):. THE END
tomboy00
^ אז פספסת את כל החלק המעניין של הבוקר! ולא פספסתי את העוגה כי הוא לא יצאה משהו. YIPPIE

אסכם את זה ב: רזיזסטנס זה כיף, להציק לדוריאל היה כיף, ונגה, ישראל ומשה הם אחלה ומגניבים.

אז... מה קרה אחרי שאני, משה, ישראל, דוריאל ובת דודה שלה, ונגה הלכנו לאכול? תעדכנו מה עשיתם
kingblade
אז... היה מפגש הא?

... צבא.
nigi
השיא של היום הגיע - ללא ספק - כשאליה התחילה לשיר ביפנית <:
כפרע
היה כיף. הייתי מלאה באנרגיות למרות שישנתי משהו כמו 4 שעות בלילה XD"
הממ אז בעיקרון הגעתי עם אצבע עטופה בפלסטר כי נכשלתי בארוחת הבוקר ונכוויתי באצבע. (אופסי?) ויצא לי התיאבון בגלל זה. אז כמעט ולא אכלתי... אז הייתי ממש רעבה כשהמפגש רק התחיל. יאי.
אז בעיקרון לא היינו במשולש כי האוהלים האהבלים תפסו את כל הצל שיש, ועל החצי השני של הגן עיירית תל אביב החליטה שהיא בונה משהו. |:
נסכם את זה בטלפונים ציבוריים, עוגה-לחם, אוכל אוכל אוכל, מלחמת 10 האגורות הראשונה בהיסטוריה, רסיסנטס ופריקים.
Nona Chan
ציטוט(kingblade @ 18.07.2013, 20:53) *
אז... היה מפגש הא?

... צבא.

+ XD

שי ישראלי: "את זוכרת שיש מפגש היום?"
אני: "... אופס...."
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.