עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: נאטסו קון 2013
אנימה ישראל - ANiMe-iL > אוטאקו, אנימה ומנגה > אירועים, מפגשים וכנסים
עמודים: 1, 2
ScorpioNN
https://www.facebook.com/events/128050210739216/

מי מתכנן ללכת?
האמת נשמע מגניב, אני זורם בהחלט.
Crucio!
לי זה נשמע כושל רצח, אבל אם יבואו מספיק אנשים שאני מכירה, אז גם אני אבוא
Lambdadelta
MEH גם ככה די נמאס לי מכנסים רגילים אז אני בספק שאבוא
Dannyboy
אני ממש מקווה שהם לא יכשלו , זה ממש יתרום אם יהיו 2 קבוצות שמארגנות כנסים

לצערי אין לי מושג אם אני אגיע או לא, אני אולי אהיה במילאוים, וזה תלוי באנשים שיהיו שם, למרות שאין לי מושג מה אני אעשה שם, תמיד בכנסים הייתי בתפקיד כלשהו...
כפרע
אני רק נזכרת בכנס חנוכה של הוטארו XD"
אני אלך, אין מה להפסיד אני מניחה. נראה מה תהיה התוכניה שהם יוציאו ואם יהיה משהו מעניין, אני לא שוב הולכת לכנס שכל מה שיש לראות בו זה דוכנים |:
Bakeneko
יוצא שבוע אחרי הרגילה. laugh.gif

מקווה שהכנס ילך להם. אולי סוף סוף תהיה עוד קבוצה נורמלית לכנסים ואירועים.
פיצה
הם בשותפות עם אוטקו שופ אז אני מתארת לעצמי שיש פה פשוט ניסיון להפתר מסחורה עודפת.
אני כנראה לא אוכל להגיע אבל אולי אני אפתח דרך מישהו דוכן ויהיו את הפוסטרים שלי... נראה XD
Dannyboy
ציטוט(Bakeneko @ 11.07.2013, 08:54) *
יוצא שבוע אחרי הרגילה. laugh.gif

מקווה שהכנס ילך להם. אולי סוף סוף תהיה עוד קבוצה נורמלית לכנסים ואירועים.

קבוצה נורמאלית?
כי יש לך מושג מי הם כל האנשים שארגנו את כנסי אמא"י?
Mr. AniMe
אני אחכה שהאתר יעלה ואז אני אחליט אם אני בא או לא ..
Ame
אממ לא יודע אם לבוא, בעיקר התאריך זה מה שמפריע אבל נראה עד אז יש עוד חודש וחצי כמעט.
nigi
אני מקווה שזה לא יהיה כושל \:
נראה כבר מי בא, אני לא סומך על התוכן שלהן להעסיק אותי.
Nona Chan
האמת שאני לא באה (זה ביום היחיד בשנה שאני לא יכולה להגיע בו לכלום! יום השחרור שלי! אוך XD), אבל אני באמת מקווה שיהיה כנס טוב.
כאילו, אמא"י אחלה והכל (שום תלונות), אבל תמיד טוב שיהיו עוד קבוצות שמארגנות (אין שום דבר רע ביותר משני כנסים בשנה, אפילו עוד יותר טוב במקרים כמו השנה, שהיה רק כנס אחד).
Efrati XD
http://natsucon.otakushop.co.il/

אתר הכנס
Souseiseki
אני לא יודע... כל דבר שהם הראו באתר, או דברים שהם מתכננים.. ממש דומה למה שאמא"י תמיד היו עושים. אפילו השאלות תשובות, אותן שאלת אותן תשובות, בנוסח שונה. הדבר היחידי ששונה זה שאוטקו שופ הזה יהיה תקועה בכל פינה כספונסר עכשיו... אז אם כבר הם עושים בדיוק כמו אמא"י, אני מאמין שאני אעדיף ללכת על הדרך הבטוחה, ואחכה עד שלאמא"י יהיה עוד כנס.
הם מצפים יותר מידי מכולם, שכולם ישתתפו בהרצאות ויכינו כמה, שיהיו להם מלא דוכנים וגם קוספליירים לתחרות... לכן אני אשאיר למי שהולך, לספר איך היה D:"
חוץ מזה.. עדיין אין תוכניה. הם עושים הכל בשבלים כאלו. מפרסמים שיהיה כנס, אחרי חודש, מפרסמים אתר ואחרי חודש יפרסמו את התוכניה? כאילו ביום של הכנס יגידו מה התוכניה?

עריכה: יאפ... בדיקה קצרה באתר שלהם ובאתר של הארוקן 2013. התקנון מילה במילה, רק שינו את השם של הכנס. כבוד. מעניין מתי אנשים אחרים ישימו לב והאנשים שהחליטו לעשות את הכנס יחליטו לעשות משהו משלהם.. ולא רק על התקנון אני מדבר אלא בכלל.
תקנון הארוקן 2013
תקנון נאטסו

הא וכן. 3 הקרנות של סרטים. שאלתי את דארק... על פי מה שהבנתי, אין להם גם אישור לזה.

ובסיכום קטן על הכל. אנשים שסתם חושבים שיודעים הרבה, בעצם אין להם מושג מה הם עושים. רוצים להרגיש איך זה להיות זה שעושה את הכנסים ויש לו גישות ל"מאחורי הקלעים" וכולי.
Dannyboy
ציטוט(Souseiseki @ 21.07.2013, 10:53) *
אני לא יודע... כל דבר שהם הראו באתר, או דברים שהם מתכננים.. ממש דומה למה שאמא"י תמיד היו עושים. אפילו השאלות תשובות, אותן שאלת אותן תשובות, בנוסח שונה. הדבר היחידי ששונה זה שאוטקו שופ הזה יהיה תקועה בכל פינה כספונסר עכשיו... אז אם כבר הם עושים בדיוק כמו אמא"י, אני מאמין שאני אעדיף ללכת על הדרך הבטוחה, ואחכה עד שלאמא"י יהיה עוד כנס.
הם מצפים יותר מידי מכולם, שכולם ישתתפו בהרצאות ויכינו כמה, שיהיו להם מלא דוכנים וגם קוספליירים לתחרות... לכן אני אשאיר למי שהולך, לספר איך היה D:"
חוץ מזה.. עדיין אין תוכניה. הם עושים הכל בשבלים כאלו. מפרסמים שיהיה כנס, אחרי חודש, מפרסמים אתר ואחרי חודש יפרסמו את התוכניה? כאילו ביום של הכנס יגידו מה התוכניה?

עריכה: יאפ... בדיקה קצרה באתר שלהם ובאתר של הארוקן 2013. התקנון מילה במילה, רק שינו את השם של הכנס. כבוד. מעניין מתי אנשים אחרים ישימו לב והאנשים שהחליטו לעשות את הכנס יחליטו לעשות משהו משלהם.. ולא רק על התקנון אני מדבר אלא בכלל.
תקנון הארוקן 2013
תקנון נאטסו

הא וכן. 3 הקרנות של סרטים. שאלתי את דארק... על פי מה שהבנתי, אין להם גם אישור לזה.

ובסיכום קטן על הכל. אנשים שסתם חושבים שיודעים הרבה, בעצם אין להם מושג מה הם עושים. רוצים להרגיש איך זה להיות זה שעושה את הכנסים ויש לו גישות ל"מאחורי הקלעים" וכולי.

זה בדיוק מה שעבר לי בראש שראיתי את האתר
וכן יצא לי טיפה להתעסק במאחורי קלעים של הכנסים של אמא"י, אז דיברתי עם כמה חברה שאני מכיר לגבי דעתם.
אני לא רוצה לדבר בשמם, אבל דיי בטוח שיש פה עילה לתביעה וכן יעשו עם זה משהו. אבל זה מפחיד קצת.
כי זה יראה בריונות מצד אמא"י, הארגון הגדול והמוכר שם רגליים לקבוצה קטנה כי הם לא רוצים מתחרים. אבל בפועל זה כי הארגון הקטן נאיבי ולא יודע לעבוד.
אני ממש בעד שתקום עוד קבוצה שתארגן כנסים.
ואני חושב שהחברה של אמא"י כן הציעו עזרה כלשהי אם הם ידאגו לארגן פגישה מסודרת כנהוג בכל עסק רציני. אבל לא יצא מזה כלום.

ולגבי הסרטים, בדוק שאין להם אישור... קשה מאוד להשיג קשר עם היפנים, וזה שהם מתכוונים לעשות הקרנה פיראטית (גם אם הם קונים את הבלוריי, צריך אישור להקרנה המונית), לדעתי זה פוגע בכל התחום הזה בארץ.
כאילו, אשכרה בכנס האחרון, היה סרט קולנועי לכל דבר, כזה שביפן היית צריך לשלם כרטיס כניסה בשבילו. ושילמו עליו זכויות הקרנה וכו'.
אני ממש ישמח לגלות שאני טועה, אבל בגלל שאני מאוד לא מאמין שיש להם כאלה קשרים ביפן + כמה אלפי שקלים טובים ספייר בתקציב, קשה לי להאמין
Souseiseki
אני גם צפיתי מעט בשאר הדברים באתר. הכל אותו הדבר כמו שלאמא"י יש באתר. ואם יש משהו שונה, זה הם שינו את שם הכנס. מה עוד שבפייסבוק שלהם או של אוטקו שופ יש כמה סטטוסים שמדברים על זה שלא בטוח שיש כנס באותוה תאריך באותו מקום, אלא משהו אחר. מה שלא מוסיף לכל הקטע הזה.
מה עוד שבדוכנים לדוגמה. אמא"י הציעו את הקטע של הפיצוי במידה ומשהו יקרה, וזה בתמורה ל-5% עמלה לחפץ שימכר. הם לא מציעים שום פיצוי, ובמקום זה לוקחים 15% עמלה... שזה פשוט חמדנות XD"
Efrati XD
אם אני אלך... יהיה אחד המוזרים לעשות כנס במקום שהיה פעם התיכון שלי... ובהתחשב בגודל, לא נראה לי הם בונים על יותר מדי אנשים.
Souseiseki
אז זהו. שהם הזמינו את כל העולם ואישתו. והם צוות קטנטן שבונה על כל ההתנדבויות והקוספליירים. בלי האנשים האלו, הכנס לא יפעל. וזאת אחת הטעיויות שלהם. מה עוד, שהם לא נותנים לאנשים את האפשרות לעשות הרצאה/סדנא. הם פתחו את האתר ביחד עם ההרצאות והסדנאות.. שזה 2 הרצאות, 3 סדנאות. סדנאות שהאנשים שמעבירים אותה, לבד חדשים בתחום.. מה שאני בטוח לא ירצה ללכת למקום שבו המורה חדש כמעט כמו התלמיד.
Dannyboy
ציטוט(Souseiseki @ 21.07.2013, 19:49) *
אז זהו. שהם הזמינו את כל העולם ואישתו. והם צוות קטנטן שבונה על כל ההתנדבויות והקוספליירים. בלי האנשים האלו, הכנס לא יפעל. וזאת אחת הטעיויות שלהם. מה עוד, שהם לא נותנים לאנשים את האפשרות לעשות הרצאה/סדנא. הם פתחו את האתר ביחד עם ההרצאות והסדנאות.. שזה 2 הרצאות, 3 סדנאות. סדנאות שהאנשים שמעבירים אותה, לבד חדשים בתחום.. מה שאני בטוח לא ירצה ללכת למקום שבו המורה חדש כמעט כמו התלמיד.

פה דווקא אני לא מסכים, הסדנאות כן נשמעות כבעלות פוטנציאל. כן, הם לא אנשים מומחים, אבל גם לא נובים לגמרי, וזה מושלם למישהו שאין לו בכלל מושג בתחום.

מה שכן, הנא איפה שהולכת להיות ממש בעיה :
"באשכול פיס ר"ג אודיטוריום מפואר ומאובזר המכיל עד 230 איש, לובי מפואר המשמש גם כגלריה,
חדרים לכנסים וקורסים מצויידים באמצעים טכניים ברמה גבוהה ביותר. חניה חופשית בשפע."

אני כמובן לא אשווה לכנסים של אמא"י, אבל כן כדאי לציין שבראשון באולם היו 1000 מקומות ישיבה שהיו מלאים ב100% וחסמו מאנשים כניסה לאולם.

הבעיה שבד"כ האירועים באולם הראשי הם אירועי דגל, שרוב האנשים מנסים לראות...

קיצר, וואו, לא יודע, הכנס הזה ממש מעורר בי רגשות אשם, כי מצד אחד אני ממש ישמח אם הם יצליחו ותהיה קבוצה שתארגן כנס קיץ
מצד שני, אני ממש רוצה לראות אותם נשרפים ...
כפרע
הו וואו עכשיו אני משווה ושמה לב לדמיון XD
אבל הם באמת ניסו להשקיע ולהרים כנס... הם במילא לא מנוסים. עד כמה שהעתקה נראית לא בסדר וזה...
אני הכי בעד שיהיה עוד ארגון כזה. לא רק שאמא"י הם הארגון היחידי בתחום, גם אין יותר בכלל כנסים בחנוכה כמו שפעם היו, וכבר עברו עליהם כמה תקופות קשות מבחינת כוח אדם (אני זוכרת לפני כמה שנים שהיה איזה סיפור, שלא הייתה היענות מצד הקהילה לעזור והם היו בבעיות עם זה), וגם הכנס בקיץ השנה שלא יכול היה לקום בגלל פרישות של חברי ארגון קודמים, ושלא היה מישהו אחר להעלות... (או לפחות זה מה שהבנתי מהסיטואציה)
אני מתה על אמא"י ועל מה שהם עושים ואני הולכת להתחיל להתנדב שם בסגל והכל, אבל אני חושבת שתביעה לא רק שלא תוציא אותם טוב - אלא תטביע את הארגון החדש, משהו שיהיה לא כל כך טוב לקהילה. יהיה עדיף לנסות לדבר איתם או משהו, לסדר את העניינים אנערף.
הקטע של ההקרנה... אם הם עושים את זה פיראטי, זה יוציא אותם ממש פאדחנים. מה שגם אני לא בטוחה עד כמה יהיה אוויר לנשימה במקום שהם השיגו...
IDK, כל הקטע הזה קצת הזוי, אבל אני ככל הנראה אגיע בכל זאת. עד שסוף סוף יש קבוצה חדשה... נראלי שעדיף לתמוך בהם מאשר לנסות לשרוף אותם XD"
nigi
ציטוט(Dannyboy @ 21.07.2013, 17:11) *
ציטוט(Souseiseki @ 21.07.2013, 10:53) *

תקנון הארוקן 2013
תקנון נאטסו

זה בדיוק מה שעבר לי בראש שראיתי את האתר
וכן יצא לי טיפה להתעסק במאחורי קלעים של הכנסים של אמא"י, אז דיברתי עם כמה חברה שאני מכיר לגבי דעתם.
אני לא רוצה לדבר בשמם, אבל דיי בטוח שיש פה עילה לתביעה וכן יעשו עם זה משהו. אבל זה מפחיד קצת.
כי זה יראה בריונות מצד אמא"י, הארגון הגדול והמוכר שם רגליים לקבוצה קטנה כי הם לא רוצים מתחרים. אבל בפועל זה כי הארגון הקטן נאיבי ולא יודע לעבוד.
אני ממש בעד שתקום עוד קבוצה שתארגן כנסים.
ואני חושב שהחברה של אמא"י כן הציעו עזרה כלשהי אם הם ידאגו לארגן פגישה מסודרת כנהוג בכל עסק רציני. אבל לא יצא מזה כלום.

ולגבי הסרטים, בדוק שאין להם אישור... קשה מאוד להשיג קשר עם היפנים, וזה שהם מתכוונים לעשות הקרנה פיראטית (גם אם הם קונים את הבלוריי, צריך אישור להקרנה המונית), לדעתי זה פוגע בכל התחום הזה בארץ.
כאילו, אשכרה בכנס האחרון, היה סרט קולנועי לכל דבר, כזה שביפן היית צריך לשלם כרטיס כניסה בשבילו. ושילמו עליו זכויות הקרנה וכו'.
אני ממש ישמח לגלות שאני טועה, אבל בגלל שאני מאוד לא מאמין שיש להם כאלה קשרים ביפן + כמה אלפי שקלים טובים ספייר בתקציב, קשה לי להאמין

אני מסכים לגמרי עם כל מה שנאמר.
כאילו, אני לא חבר באמא"י אפילו, שלא לדבר על יודע איך הם מתנהלים, אבל לתבוע את נאטסו קון נשמע קצת מוגזם.
אם זה גם אינטרס של אמא"י, זה באמת כלכך כואב שהם העתיקו תקנון? XD

עכשיו לגבי כל ההפרות שהם עושים עם זכויות יוצרים And such, זה כבר עניין גדול לדעתי.
לדעתי היתרון הכי גדול באמא"י זה השותפות שלהם עם הרבה גופים גדולים, והם בערך הסיכוי היחיד שלנו לקבל דברים כמו הקרנות קולנוע שדיברתם עליהם, ובתקווה עוד דברים בעתיד.
אני לא יודע עם מי יוצרים קשר כדי לקבל רשות להקרנות, לייבא מנגה ואנימה בכללי, וכאלה דברים, אבל אני בטוח שאירועים המוניים שמגיעה אליהם כל הקהילה בערך... זה לא משהו שיעודד שיתופי פעולה כאלה.
זה פוגע הרבה ביכולת של התחום להתפתח כאן בארץ, וזה ממש לא בסדר לדעתי.
having said that, אני חושב שצריך להחרים את ההקרנות האלו, פשוט לא להיכנס.
Crucio!
ההקרנות הפיראטיות שלהם יכולות להוות בעיה לאמא"י, לא? לא ייסמכו על ישראלים יותר אחרי שהקרינו 3 סרטים פיראטית, במיוחד שגם כך ממש קשה להשיג את היפנים
Dannyboy
nigi
לגבי האתר אני לא חושב שזה באמת יהפוך לביג דיל, אבל הם כן היו צריכים לבקש אישור.
כי אם אתה מחליט לא להעזר בארגון הקיים אז על תעתיק ממנו תכנים שלקח זמן ומחשבה לכתוב

לגבי הסרטים, אני לא יודע, לא יכול לומר 100% בוודאות כי אני לא רוצה לפרסם את זה בדף שלהם ואני אחכה עד שיהיה משהו מסודר לשאול בו שאלות

וכבר אתמול היה להם סקנדל גדול שהצליח להרגיז חלק גדול מקהילת הקוספליי, בלי ידיעת מנהל הכנס, אחד החברה של אוטאקו שופ שכנראה מממנים את הכנס, פירסם הודעה שבה הוא מחפש בחורות יפות (בנות 18+ מטעמי התפקיד) ללבוש קוספליי ולהתהלך איתו בכנס ולהצטלם עם אנשים.
והוא גם לא התנסח כ"כ יפה בגללי, מה שיצר שיט סטורם רציני באמצע הלילה.
נכון לעכשיו אני יודע שמחקו חלק גדול מהעדויות לכך... אבל הם הצליחו להרגיז את הקוספלייריות XD
nigi
ציטוט(Dannyboy @ 23.07.2013, 20:38) *
nigi
כי אם אתה מחליט לא להעזר בארגון הקיים אז על תעתיק ממנו תכנים שלקח זמן ומחשבה לכתוב

לגבי הסרטים, אני לא יודע, לא יכול לומר 100% בוודאות כי אני לא רוצה לפרסם את זה בדף שלהם ואני אחכה עד שיהיה משהו מסודר לשאול בו שאלות

וכבר אתמול היה להם סקנדל גדול שהצליח להרגיז חלק גדול מקהילת הקוספליי, בלי ידיעת מנהל הכנס, אחד החברה של אוטאקו שופ שכנראה מממנים את הכנס, פירסם הודעה שבה הוא מחפש בחורות יפות (בנות 18+ מטעמי התפקיד) ללבוש קוספליי ולהתהלך איתו בכנס ולהצטלם עם אנשים.
נכון לעכשיו אני יודע שמחקו חלק גדול מהעדויות לכך... אבל הם הצליחו להרגיז את הקוספלייריות XD

היי, זה לא שהם בחרו לא להעזר באמא"י.
הרבה אנשים היו מוכנים להרים כנס בשיתוף עם אמאי, להיות המנהלים וכאלה, אמאי פשוט לא סומכים עליהם.
בצדק דרך אגב, אבל בכל זאת.

אני בספק שההקרנות הן באישור.
וכן נטלי, זה מה שאני אומר, זה יצור בעיות בלהשיג אישורים להקרנות בעתיד.
Dannyboy
ציטוט(nigi @ 23.07.2013, 21:54) *
nigi

הרבה אנשים היו מוכנים להרים כנס בשיתוף עם אמאי, להיות המנהלים וכאלה, אמאי פשוט לא סומכים עליהם.

,תראה, אמא"י הולכים בצורה בירוקרטית עם הכל, הם כן ארגון רשום וחוקי ובלה בלה בלה
חברים אמרו לי שכן הוצעה עזרה אבל בתנאי שתהיה פגישה רשמית ומסודרת, ולא חזרו אליהם
מצד שני שמעתי שהחברה של נאטסו קון כן פנו לכמה חברי סגל עבר בשביל לנסות להשיג ניירת מהכנסים הקודמים

הם בחרו להרים כנס בחודשיים בעצמם, שלא יגנבו חומר של ארגון אחר כי אין להם זמן לחשוב על זה בעצמם
לפחות שיבקשו אישור, אני בטוח שהיו באים לקראתם, אבל ככה זה שילדים נאיבים מאיישים בו תפקידים בכירים

Souseiseki
ציטוט(Dannyboy @ 23.07.2013, 21:38) *
nigi

בנוסך לזה שהם עצמם לא בטוחים אם יש או אין כנס. כי כל פעם בדפים שונים רושמים שיש כבר משהו ביום הזה, והם אומרים "לא, יש לנו כנס באותו היום biggrin.gif"
מה עוד שהם עושים מייד קפה... רעיון נחמד.. אבל למה.
Dannyboy
דווקא המייד קפה נשמע לי רעיון ממש נחמד, זה משהו שלא יכלו לעשות בראשון כי יש את המזנון שקר שלהם והוא הזכיין הבלעדי של האוכל במקום.
אבל אין לי מושג איך המייד קפה הזה הולך לצאת, אמרתי לחבר, שלצערי אפשר להכניס בחורה חמודה לתלבושת מייד צרפתית ואולי זוג אוזניי חתול, אבל אי אפשר יהיה לגרום לה לומר "מה תרצה להזמין אדו-ניה" או "מיד תקבל את ההזמ-ניה" בטון חמוד וחתולי
Cencoroli
מקום רחוק ולא פרקטי להגיע... sh14.gif הייתם צריכים מקום שקל להגיע עם רכבות וזה ממש קרוב.. כמו שאמרו נשמע כושל... מעדיפה כבר מפגש חברים.. מקסימום תמיד יפצו אותנו בפורים sh11.gif
isrpleague
מגיע!
כנס אנימה ראשון שלי.
לאלו שכן מתכננים להגיע ומחזיקים קונסולת 3DS.. תביאו אותה בסליפ מוד בבקשה... נראה אם נצליח לאסוף כמה סטריט פאסים בכנס הזה smile.gif
כפרע
הרעיון של המייד קפה נורא חמוד, אני אשמע חוות דעת של אנשים שהלכו אליו ואולי אלך לשם בעצמי (כל עוד האוכל שם סביר וזה באמת חמוד כמו שהם אמרו, אז למה לא?~)

ומה שסיפרת על ההוא שחיפש בנות 18+... אוי. אוי. זה כל כךךךךך לא נכון. לא לא נכון בקטע של "זה שקרי", לא נכון בקטע של... פשוט WRONG.
זה רק בנאדם אחד THO, מן הסתם שזה ממש לא האופי של הארגון ם:
Dannyboy
ציטוט(Nyan Cat :3 @ 24.07.2013, 02:10) *
מקום רחוק ולא פרקטי להגיע... sh14.gif הייתם צריכים מקום שקל להגיע עם רכבות וזה ממש קרוב.. כמו שאמרו נשמע כושל... מעדיפה כבר מפגש חברים.. מקסימום תמיד יפצו אותנו בפורים sh11.gif

זה דיי קרוב לרכבת מרכז... לדעתי 20 דקות הליכה גג משם (בורסה)

בכל מקרה, אני לא יודע, מה נסגר אתם, שאלתי בדף לגבי הסרטים, הם מחקו את הפוסט, וחזרו אלי בה"פ
הם אומרים שהם ביררו וההקרנה שלהם היא בגדר הקרנה פרטית
אין לי מושג איך , דיי ברור שזו הקרנה ציבורית... נראה לי סתם כיסוי תחת
nigi
אני היחיד שחושב שמייד קפה זה די מגעיל? כלומר, אני אף פעם לא מרגיש בנוח כשמלצרים/מלצריות בני כמעט גילי משרתים אותי גם ככה. (כן הם מקבלים כסף וזה, זה לא מונע ממני ללכת למקומות, אבל קצת מרגיש מוזר).
אז... להלביש בנות כמייד ולגרום להן לדבר אליך כאילו אתה... אדון שלהן?
כל העסק נשמע פשוט דוחה \:
Souseiseki
ציטוט(Dannyboy @ 24.07.2013, 15:38) *
ציטוט(Nyan Cat :3 @ 24.07.2013, 02:10) *

זה דיי קרוב לרכבת מרכז... לדעתי 20 דקות הליכה גג משם (בורסה)

בכל מקרה, אני לא יודע, מה נסגר אתם, שאלתי בדף לגבי הסרטים, הם מחקו את הפוסט, וחזרו אלי בה"פ
הם אומרים שהם ביררו וההקרנה שלהם היא בגדר הקרנה פרטית
אין לי מושג איך , דיי ברור שזו הקרנה ציבורית... נראה לי סתם כיסוי תחת

הם מנסים להתחמק. אבל מה, אתמול דיברתי עם מאי שוב על הנושא הזה.. כי לא היה הרבה מה לעשות בלילה. אבל היי, הם שינו את המלל עכשיו. הפעם למילים שלהם. הם לקחו את התוכן כן, אבל הם שינו אותו למילים שלהם. מה שמקודם לא קרה.
כפרע
ציטוט(nigi @ 24.07.2013, 18:18) *
אני היחיד שחושב שמייד קפה זה די מגעיל? כלומר, אני אף פעם לא מרגיש בנוח כשמלצרים/מלצריות בני כמעט גילי משרתים אותי גם ככה. (כן הם מקבלים כסף וזה, זה לא מונע ממני ללכת למקומות, אבל קצת מרגיש מוזר).

לפי התיאור שלך זה תכלס נשמע דוחה, אבל אני לא חושבת שהם יגרמו להן לדבר ככה, ולך תדע אם באמת ילבישו אותן בצורה כזאת. אני גם לא חושבת שהן יסכימו ללבוש משהו כזה בכלל (בצדק) ואני כמעט בטוחה שלא יכריחו אותן. (בכלל לא נראלי שהם באמת ישיגו חליפות כאלה עכשיו ם.ם"...)
בכל זאת, זה לא כנס ענק עם תקציב שמן כמו הכנסים בחו"ל, ואנחנו גם לא ביפן... אפילו לא קרובים XD אז אני באמת מטילה ספק בזה שזה יהיה כמו שתיארת.
(חוץ מזה שהמסעדה היא איטלקית בכלל מסתבר, אני חושבת שהמייד קפה יסתיים בזה שהמנות פשוט יהיו מעוצבות בצורה חמודה)
nigi
ציטוט(דארלינג @ 24.07.2013, 22:19) *

לפי התיאור שלך זה תכלס נשמע דוחה, אבל אני לא חושבת שהם יגרמו להן לדבר ככה, ולך תדע אם באמת ילבישו אותן בצורה כזאת. אני גם לא חושבת שהן יסכימו ללבוש משהו כזה בכלל (בצדק) ואני כמעט בטוחה שלא יכריחו אותן. (בכלל לא נראלי שהם באמת ישיגו חליפות כאלה עכשיו ם.ם"...)
בכל זאת, זה לא כנס ענק עם תקציב שמן כמו הכנסים בחו"ל, ואנחנו גם לא ביפן... אפילו לא קרובים XD אז אני באמת מטילה ספק בזה שזה יהיה כמו שתיארת.
(חוץ מזה שהמסעדה היא איטלקית בכלל מסתבר, אני חושבת שהמייד קפה יסתיים בזה שהמנות פשוט יהיו מעוצבות בצורה חמודה)

נקווה |:
Monochrome
למישהו יש מושג אם צריך לשלם על כניסה?
Dannyboy
ציטוט(nigi @ 24.07.2013, 23:32) *

נקווה |:

דווקא לדעתי זה רעיון נחמד, ובלי התלבושות זה מאבד את כל הערך.
לא נראה לי שזה כזה נורא אם הם יהיו בתלבושת משרתת צרפתית (לא הגרסא למבוגרים), לגבי זה שהן היו באותו הגיל שלנו... ממש לא מפריע לי
99% מהמלצרים הם בגיל שלי +- 6 שנים. ולדעתי בשביל לתגמל את המלצריות, אפשר להוסיף לאותו יום נגיד 10 ש"ח למחיר כל מנה, כסף שילך ישירות למלצרית כטיפ נוסף. כאילו המייד קפה תמיד יותר יקרים, זו אטרקציה. ולדעתי זה תמריץ מעולה למלצריות לתפוס דמות מואה כלשהי...
שד"א במסעדות יוקרה עדיין יפנו אליך בצורה של "מה אדוני ירצה להזמין?" ושיט כזה.

למרות שאני לא יודע אם כל זה שווה את ההשקעה, תלוי בכמות הלקוחות שלהם הם מצפים
dELADw
ציטוט(Monochrome @ 24.07.2013, 23:45) *
למישהו יש מושג אם צריך לשלם על כניסה?

כן, מחיר הכניסה הוא 35.
nigi
ציטוט(Dannyboy @ 24.07.2013, 22:45) *
ציטוט(nigi @ 24.07.2013, 23:32) *

נקווה |:

דווקא לדעתי זה רעיון נחמד, ובלי התלבושות זה מאבד את כל הערך.
לא נראה לי שזה כזה נורא אם הם יהיו בתלבושת משרתת צרפתית (לא הגרסא למבוגרים), לגבי זה שהן היו באותו הגיל שלנו... ממש לא מפריע לי
99% מהמלצרים הם בגיל שלי +- 6 שנים. ולדעתי בשביל לתגמל את המלצריות, אפשר להוסיף לאותו יום נגיד 10 ש"ח למחיר כל מנה, כסף שילך ישירות למלצרית כטיפ נוסף. כאילו המייד קפה תמיד יותר יקרים, זו אטרקציה. ולדעתי זה תמריץ מעולה למלצריות לתפוס דמות מואה כלשהי...
שד"א במסעדות יוקרה עדיין יפנו אליך בצורה של "מה אדוני ירצה להזמין?" ושיט כזה.

למרות שאני לא יודע אם כל זה שווה את ההשקעה, תלוי בכמות הלקוחות שלהם הם מצפים

אנשים שם בכנסים, רוצים את התלבושת של המייד בגלל סיבות מאוד ספציפיות.
ולתת כזו עבודה לנערות בכנס זה... \:
Souseiseki
המייד קפה ינוהל על ידי מסעדה והצוות של המסעדה. אז לט בטוח כמה "נערות" יהיו בדיוק.. אבל זה גם לא משנה. כי מייד קפה זה הקטע שלו. אני אישית גם לא משהו בעד.. וזה אפילו מציק לי :HA:
nigi
ציטוט(Souseiseki @ 25.07.2013, 16:06) *
המייד קפה ינוהל על ידי מסעדה והצוות של המסעדה. אז לט בטוח כמה "נערות" יהיו בדיוק.. אבל זה גם לא משנה. כי מייד קפה זה הקטע שלו. אני אישית גם לא משהו בעד.. וזה אפילו מציק לי :HA:

אוקיי, אחרי צבא.
women.
עדיין לא ממש בסדר לדעתי.
ScorpioNN
ניגי, יש דברים הרבה יותר גרועים בעולם המלצרות.
שמעת על Hooters? אלו טרנדים שיש בעולם ותופסים.
בוא נגיד ככה, אם יעשו דבר כזה זה לגיטימי ונחמד, בגבול הטעם הטוב. לא חסר מייד קפה שהם נורמליים לגמרי ולא כל דבר חייב להיות בוטה ומיני.
Nona Chan
לא רוצה להשמע רעה, אבל אני חושבת שהכנס הזה לא לוקח את עצמו ברצינות.
ז"א, לכנסים הבאמת בולטים בארץ הגיעו מעל 2500 איש (לא בטוחה בקשר למספרים, זה גם לא משנה). אם הכנס באמת היה מחשיב את עצמו ככנס בפוטנציאל של חצי או שליש מכמות האנשים הזו, הכנס לא היה נערך במקום כמו אשכול פיס (צפוף, דחוס, חודש אוגוסט...). במיוחד כשהקיבולת של האולם מספיקה אולי לשישית מהכמות הזו, ממה שהבנתי.

אגב, הרבה לפני שמדברים על תביעות ענק, מישהו שקל לדבר איתם? לא נראה לי שארגון בתחילת דרכו באמת מחפש ללכת ראש בראש מול ארגון גדול וותיק. שיקול מוטעה זה כן, אבל אני באמת מאמינה שאם ידברו איתם על זכויות יוצרים והגינות הם יסירו את זה או לפחות ישפצו את המידע.

[כל הפייסבוק שלי גודש באנשים שמחרימים את הכנס הזה. מישהו מוכן להסביר לי מה הלך בשבוע האחרון? XD]
turi12345
אפשר בבקשה הסבר על מה זה המייד קפה הזה?
dELADw
ציטוט(Nona Chan @ 27.07.2013, 21:11) *
אגב, הרבה לפני שמדברים על תביעות ענק, מישהו שקל לדבר איתם? לא נראה לי שארגון בתחילת דרכו באמת מחפש ללכת ראש בראש מול ארגון גדול וותיק. שיקול מוטעה זה כן, אבל אני באמת מאמינה שאם ידברו איתם על זכויות יוצרים והגינות הם יסירו את זה או לפחות ישפצו את המידע.

[כל הפייסבוק שלי גודש באנשים שמחרימים את הכנס הזה. מישהו מוכן להסביר לי מה הלך בשבוע האחרון? XD]

לפי מה שהבנתי מהדו"ח שאמא"י מפרסמים מדי פעם\חודש..., בעלי הנאטסוקון יצרו איתם קשר, וביקשו מאמא"י לעזור להם במה שיוכלו, בין אם זה כסף\עצות להתארגנות וכאלה לא זוכר בדיוק הכל...
ואמא"י ענו בחיוב ואמרו שינסו ליצור מפגש בין שני הארגונים.

למידע נוסף: http://amai.org.il/forum/viewtopic.php?f=3&t=9156
כפרע
ז"א, לכנסים הבאמת בולטים בארץ הגיעו מעל 2500 איש (לא בטוחה בקשר למספרים, זה גם לא משנה). אם הכנס באמת היה מחשיב את עצמו ככנס בפוטנציאל של חצי או שליש מכמות האנשים הזו, הכנס לא היה נערך במקום כמו אשכול פיס (צפוף, דחוס, חודש אוגוסט...). במיוחד כשהקיבולת של האולם מספיקה אולי לשישית מהכמות הזו, ממה שהבנתי.

אחד מהמממנים של הכנס בא ביציאה של "אני מחפש נערה בת 18+ יפה שתבוא בקוספליי מסוקס ותלך איתי במהלך הכנס", והיה סביב זה המון המון בלאגן, המון קוספלייריות התרגזו ואנשים חטפו עצבים... שזה די מוצדק, אבל זה ממש לא הרוח של כל הארגון ומלא אנשים החליטו לצאת נגד זה בגלל מה שקרה... פלוס שיש המון שבאים מהקטע של אמא"י ומה שהם כתבו וכו'... קיצר המון תסבוכות. אני לא מחרימה את הכנס ואני חושבת שה"חרם" הזה ממש אידיוטי, אני כמעט בטוחה שזאת ממש לא הרוח של האנשים האחרים שמארגנים את הכנס הזה, במיוחד שלא כולם שם גברים ויש שם כמה קוספלייריות לפי מה שהבנתי.
די עצוב שזה מה שקורה עם קבוצה חדשה שמציעה לעזור לקהילה ולארגן כנסים. עד שסוף סוף צומח ארגון כזה, הקהילה שמה לו נעל בפרצוף... ואז מגיעים למצב שאין יותר כנסים בחנוכה ואירועים מתבטלים. עם הגישה הזאת, אני לא תוהה למה זה קורה.
Souseiseki
אבל הקבוצה הזאת לבד היא ממש מתנהגת בצורה חפיפה. הנה סתכלי, הקישור שהוא נתן מעלייך, אני כבר שמעתי על זה והסבירו לי על זה שהם יצרו קשר עם אמא"י. אמא"י הסכימו לעזור ולתמוך בהם, הם גם יצרו איתם קשר, אבל הצוות של נאטסו קון סינן אותם ואפילו לא טרחו לומר להם משהו.
כפרע
ציטוט(Souseiseki @ 27.07.2013, 22:47) *
אבל הקבוצה הזאת לבד היא ממש מתנהגת בצורה חפיפה. הנה סתכלי, הקישור שהוא נתן מעלייך, אני כבר שמעתי על זה והסבירו לי על זה שהם יצרו קשר עם אמא"י. אמא"י הסכימו לעזור ולתמוך בהם, הם גם יצרו איתם קשר, אבל הצוות של נאטסו קון סינן אותם ואפילו לא טרחו לומר להם משהו.

אני מכירה את מאט ואני לא חושבת שהוא כזה שיתעלם מאמא"י, במיוחד אחרי שהוא ביקש את עזרתם וקיבל את תשומת ליבם.
אני לא חושבת שנוצר מצב של סינון. במקסימום אולי מאט עדיין לא הספיק לחזור אליהם, אבל אני מאמינה שאם מישהו יבקש עזרה, הוא ירצה לקבל אותה גם בלי קשר לצוות קאזוקו עצמו.
מאיפה הסקת שהם סיננו אותם? אני לא חושבת שזה קרה.
turi12345
ציטוט(דארלינג @ 27.07.2013, 23:20) *
ציטוט(Souseiseki @ 27.07.2013, 22:47) *

אני מכירה את מאט ואני לא חושבת שהוא כזה שיתעלם מאמא"י, במיוחד אחרי שהוא ביקש את עזרתם וקיבל את תשומת ליבם.
אני לא חושבת שנוצר מצב של סינון. במקסימום אולי מאט עדיין לא הספיק לחזור אליהם, אבל אני מאמינה שאם מישהו יבקש עזרה, הוא ירצה לקבל אותה גם בלי קשר לצוות קאזוקו עצמו.
מאיפה הסקת שהם סיננו אותם? אני לא חושבת שזה קרה.

אני חושב שבגלל מה שנאמר פה אנה.

ציטוט(Dannyboy @ 23.07.2013, 22:25) *
ציטוט(nigi @ 23.07.2013, 21:54) *
nigi

,תראה, אמא"י הולכים בצורה בירוקרטית עם הכל, הם כן ארגון רשום וחוקי ובלה בלה בלה
חברים אמרו לי שכן הוצעה עזרה אבל בתנאי שתהיה פגישה רשמית ומסודרת, ולא חזרו אליהם
מצד שני שמעתי שהחברה של נאטסו קון כן פנו לכמה חברי סגל עבר בשביל לנסות להשיג ניירת מהכנסים הקודמים

הם בחרו להרים כנס בחודשיים בעצמם, שלא יגנבו חומר של ארגון אחר כי אין להם זמן לחשוב על זה בעצמם
לפחות שיבקשו אישור, אני בטוח שהיו באים לקראתם, אבל ככה זה שילדים נאיבים מאיישים בו תפקידים בכירים

ScorpioNN

ציטוט מתלמידת בית ספר לשעבר של המקום:

ציטוט
ועכשיו לשאלת ה-"לא יכנסו האנשים" שגם עלתה כאן.
באהל שם לומדים כ-1500 תלמידים. בית הספר עדיין זכור לי כמקום מאוד מרווח, גם אם אתם לא נכנסים לבניין המרכזי/בניין י"ב. כל עוד יש לכם את האשכול עצמו ואת האולם אתם תהיו בסדר, להערכתי.
אולם הספורט מכיל -מושבים- לבערך 300 איש. בין האולם לאשכול הפיס יש שני מגרשים גדולים. אשכולי פיס מוכרים לאנשים שהולכים לעולמות/אייקון וזה לא שונה בהרבה. המרחב בחוץ בערך אותו מרחב, הכיתות והאולם בתוך האשכול אותן כיתות ואותו אולם.
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.