עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: The Walking Dead Video Game
אנימה ישראל - ANiMe-iL > שונות > משחקים
טוסט שרוף

המתים המהלכים (The Walking Dead) הוא משחק שמבוסס על סדרת הטלוויזיה של AMC המקורית. המשחק פותח ל-Xbox, PS ולמחשב. המשחק מתעסק בעיקר בז'אנר האימה ומשחקי תפקידים בו המטרה לשרוד על ידי בחירה נכונה במעשים כלפי הסביבה. למעשי השחקן יש השלכות רבות ואפילו מצויין ברקע מה ההשלכות למה שעשיתם. לדוגמא- אם לא נתתם לילדה קטנה לבוא אתכם למשימת הצלה, היא תזכור את זה. ~פרצוף מרושע~
בכל כמה זמן, משחררים פרק למשחק. עד כה יצאו חמישה פרקים, והפרקים 6-10 יוצאו בקרוב. העונה הראשונה יצאה ב-24 לאפריל 2012 ומאז היא יוצאת.

ספוילר:

שם: לי אברט
לי היא הדמות הראשית איתה מתחיל המשחק. במקור, לי הוא פושע (רואים זאת כבר בתחילת המשחק כשמובל בניידת משטרה) שרצח מישהו. כשמכונית המשטרה מתרסקת והשוטר שהובילו הופך למהלך, לי בורח לבית נטוש. מאז, הוא מאמץ את קלמנטין ודואג לשלומה.

שם: קלמנטין
קלמנטין היא ילדה קטנה שנלקחת תחת חסותו של לי. הבייביסיטר שלה הופכת למהלך והיא הייתה מתחבאת בבית העץ שלה עד שמצאו אותה. היא כל הזמן רוצה להישאר עם לי כי היא מפחדת להיות לבד. הוריה נסעו לחופשה והתגלו כמהלכים. בנוסף, יש בה משהו חמוד שמעורר רחמים.

שם: קרלי
קרלי נחשבת לתומכת בלי, אחת מחבריו. היא יודעת את עברו ושהוא רוצח והבטיחה לשמור זאת בסוד. היא נורית על ידי לילי באמצע ויכוח.

שם: לילי
לילי היא ביתו של לארי, אחת מהשורדות בקבוצה ונחשבת למנהיגה אותה. יש לה יריבות קשה עם קרלי. היא אמיצה מאוד ויש לה בעיה עם.. כולם, חוץ מאביה. היא יורה בטעות באחד מחברי הצוות בפרק 3. היא לא ממש אוהבת את דאוג.

שם: לארי
לארי הוא אביה של לילי וטוען כי יש לה יותר ביצים מאשר לכל אחד אחר בקבוצה. הוא לא אוהב אף אחד אחר בקבוצה ויש לו יריבות עם כולם כמו הבת שלו.

שם: דאוג
דאוג הוא אחד מקבוצת השורדים והאהוב של קרלי. הוא אחד מהחברים של לי. בנוסף, גם אם בוחרים להצילו בפרק 3, לילי יורה בו בטעות. עם זאת, גם שאין לו קשר לקלמנטין, הוא דואג לה מאוד.

שם: קני צ'אק
קני הוא בעלה של קטצ'ה, אביו של דאק וחבר טוב של לי. הוא סומך על לי מאוד ומנסה להישאר בקרבתו במשך המשחק. כשאשתו מתאבדת ובנו ננשך, קני משתגע. הוא מקריב את עצמו למהלכים כדי לנסות להציל את בן.

שם: קטצ'ה צ'אק
קטצ'ה היא אימו של דאק ואישתו של קני. אין הרבה מה לפרט עליה, חוץ מזה שהיא מתאבדת כשרוצים להרוג את דאק אחרי שננשך.

שם: דאק צ'אק
דאק הוא הכינוי שקני נתן לו, כששמו האמיתי הוא קני ג'וניור. הוא מרגיש מאוד בטוח עם אבא שלו בחווה שלהם והוא מאוד אוהב את הוריו. הוא מת בהדרגה מנשיכה של מהלך.

שם: גלן
גלן הוא אחד מהשורדים בקבוצה שבעבר היה שליח פיצה. הוא מרגיש בטוח בקרבת הגברים של הקבוצה שהם לי וקני. הוא נהרג על ידי מספר רב של מהלכים במשימת חילוץ של אישה.

באמת יש קשר בין הדמויות שמופיעות במשחק לבין הדמויות בסיפור- אבל מה הוא?
1. בסדרה, הדמות הראשית ריק מתפקד כמנהיג הקבוצה של השורדים כשהוא מגיע. כלומר- הוא לוקח על עצמו את האחריות. ככה גם לי שאמור לשקף את ריק מגיע ומתפקד כמנהיג (לא כמו ריק) אחרי שלארי מת.
2. יש דמויות שאמורות לדמה דמויות אחרות בסדרה, למשל: גלן מתואר ומצויר בדיוק כמו גלן מהסדרה, קני מעיין משקף את דאריל דיקסון, קלמנטין מייצגת בצורה כלשהי את סופיה ויש גם דמות ששמה הוא לא אחר מאשר הרשל, אלכוהוליסט עלוב כמו שיצא מהרשל בסדרה וכאחד שיודע לשרוד.
3. מן הסתם הסדרה וגם המשחק מתעסקים בקבוצת שורדים שמנסה לשרוד באפוקליפסת זומבים קיטשית, פוגשת אנשים, הורגת אנשים, מצילה אנשים ורבים כל צעד וחצי על נושא שטותי שאין להם בכלל מושג על מה הם מדברים. וכן, גם כאן, האמיץ הוא בעצם אמיצה, בעל הידע מת, הילדים נשארים לבד כל הזמן ואוכלים לאנשים את המעיים.

מה שונה בין המשחק לסדרה?
1. בסדרה, מתעסקים באהבה ומתח בעוד שבמשחק מתעסקים בלשרוד ובלשמור על קלמנטין.
2. יש הרבה דמויות חדשות שלא מייצגות אנשים בסדרה, למשל קטצ'ה.

הכל התחיל כשהשוטר המקומי הסיע את לי לתחנה המרכזית של המשטרה, אבל לפתע פגע השוטר בדמות המהלכת על הכביש, והמכונית נפלה אל החורשה למטה. לי איבד את הכרתו, וכשהתעורר, יצא מהאוטו. על הדשא ראה את גופתו של השוטר, והיה בטוח שהשוטר מת. השוטר לא זז, ואז הרים את ראשו. פניו היו חבולות ועיניו בהירות כשל מת. הוא השמיע קולות חנוקים ומחרידים ולי נבהל, נדחק אל דלת האוטו. השוטר התחיל להתקרב אל לי, לי ראה את האקדח של השוטר באוטו ושלף אותו בעודו קשור עם האזיקים. הוא ירה בשוטר בראש והרג אותו סופית. כעבור כמה שניות, עוד מהלכים כמוהו החלו לצאת מאחורי העצים, ולי שכבר פתח את האזיקים, נמלט אל מעבר לגדר שהובילה לבית קטן.
לי התחיל ללכת בחצר הבית הנטוש, נכנס לבית כשלפתע הוא שמע קול מתכתי. "א-אתה לא.. כמוהם, מת, נכון?.." הוא הסתכל סביב וראה ווקי טוקי, אחד מהם לפחות. הוא הרים אותו. "שלום?" "אתה צריך להיות בשקט.." הקול המתכתי שוב אמר, במעיין צורה של ילדה קטנה. "אני לא מפלצת, את יכולה לצאת." לי חיכה לתשובה.. "זה טוב." הוא הסתכל דרך חלון ההזזה, וראה קצת מפניה של הילדה בבית עץ ישן, כשלפתע שמע את צרחתה. על לי קפצה מהלכת שהייתה אמורה להיות הבייביסיטר שלה, איתה התעמת עד שהרג אותה, כשהילדה ירדה מבית העץ וראתה את הכל ואף נתנה לו פטיש כדי לעזור לו. "את.. היית במצב הזה לבד עד עכשיו?" לי שאל אותה. "כן, אני רוצה שההורים שלי כבר יחזרו הביתה.." "אני אדאג לך עד שהם יחזרו." "בסדר..." היה שקט. "אני קלמנטין. מי אתה?" "לי. אל תדאגי. את בסדר עכשיו."

~אני לא מאמינה שאני כתבתי את זה~

ספוילר:

זה אחד המשחקים הכי עצובים/ מרגשים/ טובים/ מגניבים/ מצחיקים/ עצובים ששיחקתי.
טוב, לא ממש שיחקתי, יותר צפיתי בחבר טוב משחק. די מפחיד אותי לשחק בזה כי מה שאני משחקת אני מתה, אז.. XD אני ממש אוהבת את לי, הוא סוג של BAD ASS כזה שלא דופק חשבון לאף אחד! D: יש קטעים שהוא מטומטם לגמרי, טוב נו.. כולם מטומטמים לגמרי. קטצ'ה מזכירה לי סטלן אומלל שהפסיד את כל הכסף שלו בפוקר לפני עשור, אז נתקע לו הפרצוף העצוב. וקלמנטין כזאת חמודה! כ: היו צריכים לעשות לה קול קצת פחות נשי ויותר ילדותי, כי היא בת שמונה. -.-
יש כמה שממש לא רציתי שימותו, אני לא אגיד מי כדי לא לעשות ספוילר (רואים? אני נחמדה) אז אני אוותר. רק שבסוף המשחק יצא לכם משהו כמו "NOOOOOOOOOO" ותרצו להמשיך לשחק בפרק 6. 3: כשידיד שלי שיחק היו רק 5 פרקים אז החמישה האלה עשו לו הלם והוא כמעט בכה.. מה זה אומר עליו?
Anyway, המשחק הזה יותר מאשר אפוקליפסת זומבים- יש בו עלילה ורגש, הרבה רגש. וזה טוב כי זה לא משחק קיטשי כמו שמצפים שמשחקי זומבים יהיו. הקולות של הזומבים ממש.. מזומבבים (?) ומשכנעים, גם העיצוב שלהם ושל הדמויות. אני ממש מרוצה D: היה כיף לראות את ידיד שלי משחק ובוכה בו זמנית, הוא טיפוס מצחיק. X3 מגניב שלא ממש משנה מה אעשה, יהיו דמויות שימותו גם ככה. אה, רגע, זה לא כזה מצחיק. >.>
יש קטעים מבהילים, מצחיקים, מרגשים, מגניבים ויש שם Bad Mild.. מה עוד צריך? D:

*הודעה לתומר, הודעה לתומר: אכלת אותה, אני בשוונג של משחקי אימה.*
Yammi Reckorrd-San
ראיתי את הביקורת של ג'ו שהוא אמר שזה ג'אנק טהור, ואני גם ככה לא אוהב את הז'אנר אז אני מאמין לו

אחלה סיקור
TomerTop
ציטוט(Yammi Reckorrd-San @ 14.06.2013, 15:07) *
ראיתי את הביקורת של ג'ו שהוא אמר שזה ג'אנק טהור, ואני גם ככה לא אוהב את הז'אנר אז אני מאמין לו

אחלה סיקור

לא, זה Survival instinct, הFirst-person shooter של Activision. זה משחק הAdventure של Telltale... שונה לגמרי.
בכ"מ, ח"ח על הסיקור, נעה! D: אני חושב שכדאי להוסיף על ה"400 days", ההרחבה החדשה שהוכרזה, זה יעניין הרבה מהאנשים בפורום
טוסט שרוף
הודיעו לי בשמחה רבה שקונים לי את The Walking Dead ואוסיף כנראה כשאסיים את המשחק לגמריי בעצמי D:
קראתי על ההרכבה אבל אין לי מושג מה זה ohmy.gif אני אקרא על זה יותר~
ותודה XD
אמרתי לך שאכלת אותה >.>
TomerTop
נה, זה לא ממש משחק אימה. לא היה אף פעם קטעים ש"פחדתי" בהם, מעט מלחיץ פה ושם אבל בסופו של דבר הadventure game genre לא באמת נותן מקום להרבה אימה, כי הכל scripted.
טוסט שרוף
נכון, אבל הוא נחשב קצת "אימתי". רוב המשחקים שמתעסקים באימה זה יותר מבהיל מאשר מפחיד. כנ"ל סרטים וסדרות.
כל פעם אני משמיעה צווחה נשית כזאת כשאני וידיד (שכבר הוזכר) משחקים במשחקי זומבים. ואז אני חוטפת כפה לעורף. =+=
כפרע
ח"ח על הסיקור. הוא מעוצב בצורה מאוד יפה, קפדנית, ומלאה בתוכן. like.png
ממש אהבתי.

כנראה שלא אוכל לנסות אותו אפילו מאחר ויש לי בעיות רציניות ממש עם המחשב לאחרונה, יותר מהרגיל... s:
נראה, אולי יותר מאוחר אקרא עליו עוד ביקורות ואראה אם זה מתאים לי בכלל P:
טוסט שרוף
וואו. תודה D:
אגב, את המשחק נאלצים לקנות sad.gif קונים לי אותו עוד שלושה שבועות באילת ^ ^
בחיי שאני ממליצה לך, אם את אוהבת לבכות ולרסק ראשים..
nigi
אחלה סיקור D:
כל הכבוד על ההשקעה.
נכניס את זה ישר לאינדקס like.png

בכל אופן, לדעתי זה משחק שללא ספק המציא מחדש את ז'אנר הAdventure, לא פחות מזה.
על ידי זה שהוא זרק דברים כמו הפאזלינג והחידות, והתמקד בלהכניס אותך לסוג של סיפור אינטראקטיבי.
הסיפור עצמו גם לדעתי עשוי די טוב, לא מרגיש טיפשי כמו רוב סיפורי הזומבים.
פשוט משחק מעולה.
טוסט שרוף
יאאי תודה D:
כיף לשמוע שמסכימים איתי, אפילו שלא כל משחקי הזומבים הם טיפשיים (רובם, אבל לא כולם ^ ^)
Kuzuri
שיחקתי נראה לי בדמו שלו באייפון.
זה היה ממש נחמד אבל קצר מדיי לדמו...FUUU

אחלה סיקור.
SirPsychoSexy
קניתי את זה בהאמבל באנדל יחד עם חמשת הפרקים והתחלתי לשחק לפני יומיים
אני עד עכשיו שבור על הקטע שבפרק 1 בחרתי בדאג מיידית וראיתי את קארלי נאכלת.
אהבתי אותה ;-;
טוסט שרוף
צר לי לאכזב אותך אבל.. XD
טובנו, תגלה לבד D:

ויש דמו לאייפון? לא ידעתי ohmy.gif
Gateway To Heaven
הדבר הכי סוחף שיצא לי לשחק בחיי
טוסט שרוף
אני ממש שמחה לשמוע D:
Demon jester
הסיקור מעולה אבל הבעיה במשחק (לפי מה שראיתי מהטריילרים וGAMEPLAY) שזה ניסיון לקחת משחק בסגנון RPG ולדחוף אותו
למערכת של FPS וזה...פשוט לא הלך להם :X
Gateway To Heaven
ציטוט(Demon jester @ 21.06.2013, 11:23) *
הסיקור מעולה אבל הבעיה במשחק (לפי מה שראיתי מהטריילרים וGAMEPLAY) שזה ניסיון לקחת משחק בסגנון RPG ולדחוף אותו

זה לא זה ולא זה.
אתה בטוח שלא ראית את הטריילר והגיימפליי של המשחק שמבוסס על הסדרה?
itachixwa
ציטוט(Gateway To Heaven @ 22.06.2013, 16:18) *
ציטוט(Demon jester @ 21.06.2013, 11:23) *

זה לא זה ולא זה.
אתה בטוח שלא ראית את הטריילר והגיימפליי של המשחק שמבוסס על הסדרה?

כפ שמי שמעליי אמר, יש שני משחקי Walkng Dead:
Survival Instinct- חרא ניסיון של אקטיביז'ן לשות בוכטה כמו המשחק מתחת
TWD: the video game- גרפיקה של קומיקס, החלטות שוברות לב ואקשן תמידי
SirPsychoSexy
וואו EPISODE 2 היה פאקינג פסיכייייייייייי
כל הדרך ידעתי מה הולך לקרות ועדיין לא האמנתי והלב שלי פעם בצורה משוגעת והם פשוט בנו אותו בצורה מדהימה.
טוסט שרוף
אני ממש שמחה שאתם ממשיכים להגיב ולא מתאכזבים מהמשחק~

תהנה ^
תימני
צונזר
טוסט שרוף
תודה רבה לך על הידיעה. ^
SirPsychoSexy

אני לא יודע למה אני שונא אותך יותר עכשיו. כי ספיילרת לי את המשחק או כי החתימה שלך היא הדבר הכי נוראי שראיתי בחיים.
תמות יא חרא.
David Young
אחלה סיקור! זה משחק (ואפילו יותר מזה) מדהים, באמת.
טוסט שרוף
זה יופי שאתה חושב ככה! ^

SirPsychoSexy, אל תתרגש, סתם אחד.~
SirPsychoSexy
ציטוט(Lightning. @ 24.06.2013, 11:32) *
זה יופי שאתה חושב ככה! ^

SirPsychoSexy, אל תתרגש, סתם אחד.~

...שספיילר לי את כנראה החלק הכי חשוב בעלילה?
יצא החשק לשחק במשחק.
רק מעניין אותי לדעת מה יהיה באפיסוד הבא שיוצא אם מה שהוא אמר נכון.
טוסט שרוף
לצערי, הוא צודק..
מה שרצית מופיע בספוילר:

ספוילר:
מתחילים לראות את קלמנטין, הולכת במדבר עם האקדח שלה כשהיא רואה שתי דמויות מרחוק הולכות. היא מקווה שאלה בעלי הברית שלה (ששכחתי את שמם לצערי), ולא זומבים, כי אין לה הרבה כדורים באקדח.
SirPsychoSexy
it took a long fucking while
אבל סיימתי את המשחק
and boy was that sad
הייתי ככ קרוב לבכות.
כושי חולות
סתם אוברייטד
Juvia
משחק אדיר!! לי נסיך, קלמנטיין בובה וקארלי יפיופה!! לגלן נתתי ללכת לאטלנטה רק כדי שיפגוש את אהבת חייו.. אחרת הייתי משאירה אותו איתי. :<
התמכרתי קשות!!! כרגע לקראת סוף פרק 2 (שהיה חולנייי), אז נא להמנע מספוילרים.. ^^"

אגב 1: ממש לא מזמן יצא בפרק ראשון של עונה שניה (ועוד לפני יצא סוג של אד-און לעונה הראשונה - "400 Days")..
אגב 2: לאותה חברה שמוציאה את המשחק ("TellTale") יש עוד משחק אדיר שהוציאה בסגנון שמבוסס על קומיקס בשם "פייבלס" - "Wolf Among Us".. והבנתי שבקרוב יוציאו משחק גם לגיים אוף ט'רונס!!! אחלה חברה שבעולםםם!!
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.