עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: זיפר יפן
אנימה ישראל - ANiMe-iL > אוטאקו, אנימה ומנגה > אירועים, מפגשים וכנסים
פיצה
היי,
ב26.6.13 הולך להיות סוגשל יריד יפן בדיזינגוף סנטר. היריד יתקיים בין השעות 15:00-22:00 באותו היום. יהיו שם דוכנים ואטרקציות (:
לאירוע הרשמי בפייסבוק: https://www.facebook.com/events/33523138660...=ts&fref=ts
אפשר לארגן מיני מפגש פורום.

מי מגיע?
אני
קורו
נייטלי
oriya236
RM6
.killua
JuSt eLLa
Demon jester
Black Man
אני כנראה ילך לזה...
פיצה
יהיו שם גם דוכנים של אוטקו שופ וכאלה, יהיה מגניבי.
Crucio!
אני ככל הנראה אגיע, גם כך אין בית ספר וגם אין כנס
Demon jester
רוצה ללכת לזה...לא ילך לזה מכמה סיבות, העיקרית מבניהם היא שאין לזה שום קשר לאנימה ותרבות יפן 99% מהיריד יהיו
"PUNK" (כן ציניות לגביי הפאנק) אימו אלטרנטיב וכל השיט עם ציור של ילדת מנגה אימו.
J O K E R
נראה לי שאני יכול, אבל... לאיזה גילאים זה??
פיצה
ציטוט(Crucio! @ 05.06.2013, 17:06) *
אני ככל הנראה אגיע, גם כך אין בית ספר וגם אין כנס

D: בואי להתנחל!

ציטוט(Demon jester @ 06.06.2013, 15:20) *
רוצה ללכת לזה...לא ילך לזה מכמה סיבות, העיקרית מבניהם היא שאין לזה שום קשר לאנימה ותרבות יפן 99% מהיריד יהיו
"PUNK" (כן ציניות לגביי הפאנק) אימו אלטרנטיב וכל השיט עם ציור של ילדת מנגה אימו.

לי יש שם דוכן נראה XD ואין לי ילדים אימואים בציורים. יהיה גם דוגן של אנימה צ'ודוקו, וזה בקרבת CNה ככה שתמיד יש לאן לברוח.

ציטוט(RM6 @ 06.06.2013, 21:33) *
נראה לי שאני יכול, אבל... לאיזה גילאים זה??

כולם..?
oriya236
יואווווו אני מתה ללכת naruto_victoire.gif
J O K E R
אז אותי אפשר לרשום אלא אם כן זה יוצא במסיבת סיום..
.killua
יש מצב שאני יגיעה לאחר הבגרות בפיזיקה
JuSt eLLa
תודה רבה ^~^
Demon jester
טוב שוכנעתי רק בגלל שהבטחתם שיהיה דוכן :X....
ד"א משהו שאני מת לעשות ואולי אני יתחיל מעכשיו ~ להדפיס שלט של ANIME IL ושאנשים יצתלמו מתחתיו ואז נעלה לאתר ובאמת נכיר את הפנים
של הפורום XP
פיצה
נראה לי שאתה יכול לעשות את זה^ למרות שנראה לי שיהיה הרבה יותר יעיל לעשות את זה בכנסים וכאלה XD אבל גם ביריד זה יכול להיות מגניב.
oriya236
היה שם אחד המטורפים ו... זכיתי להגרלה של בובה של guilty crown בזיפר היה מושלםםםםםם!!! naruto_langue.gif
Black Man
הלכתי מאוחר אז כבר לא היה שם יותר מדיי דברים :S
אבל קניתי פיצה בסוף XD
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.