עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: סיכומפגש פסח
אנימה ישראל - ANiMe-iL > אוטאקו, אנימה ומנגה > אירועים, מפגשים וכנסים
nigi
עריכה: JuSt eLLa
יאיי תמונות

עתלף - חלק א' , חלק ב'

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

סתם בשביל להיות זה שפותח, אני אכתוב את הסיכום שלי אחר כך ם:
כפרע
הייתי פותחת קודם,‏ אבל דקותיי בפורום ובבית בכללי היו ספורות...
בגלל שאני בטלפון בכלל וזה עינוי להקליד ‏‏(ועוד עם רווחים!‏‏) אז...‏ הו וול,‏ גמאני אגיב ברצינות אחרכך.
אבל היה כיף.
kingblade
אני לא אגיב ברצינות אחר כך.

נהנתי עם כולם, היה ממש נחמד לראות אתכם אחרי הרבה זמן (אפילו שנטשתי בשביל אודישנים של מחזמר, חזרתי) ואני מחכה לבא (:
Junko
היה ממש כיף. הגעתי באיזה 11:00 ופגשתי את כולם, וכולם אכלו מהעוגה שלי. רק חבל שהרבה נטשו עם הזמן..
לעזאזל עם כולכם. אני אנקום את ניקמתי במפגש הבא (על זה שלא יכולתי לבוא) ._..
Black Man
אוף נו תספרו חוויות, מה עשיתם והכל כולל הכל.
nigi
ציטוט(KuroSama @ 27.03.2013, 22:15) *

קיי.

נסעתי ברכבת, הגעתי לפסל רבע שעה מוקדם.
הייתי שם עם רז, רועי, נבט ואחרי זה הצטרפו עוד הרבה לאט לאט.
היה נורא מצחיק, בעיקר בהתחלה עם רועי XD ("רועי עם החברה" כמו שאתם קראתם לו במפגש, לא השני)

הלכנו לגן, ישבנו על הדשא ו... עשינו שם מלא דברים.
הצקנו למפגש של איזה פורום פנסאב (בהומור ובטעם טוב כמובן), דיברנו על HBO והקשר שלהם לבולבולים, ו... שיחקנו רזיסטנס.

עם היעדרו של חברינו, שחקן הרזיסנטנס הפרו, המוח שמאחורי כל מהלך - ג'יגליפאף, נאלצתי לקחת על עצמי את התפקיד של להפוך את המשחק למשעשע/מפגר.
היה כיף להטריל, היה עוד יותר כיף להטריל ולנצח, לא היה כיף שלא נתתם לי להיות בסיבוב הראשון אף פעם.

ואז אכלנו ומשם היה משעמם תחת ופרשתי מוקדם.
Shia
Meh.
אם הבסיס שלי לא היה בת"א לא הייתי טורחת לעבור בדרך במפגש. laugh.gif
dash
היה סבבה, הייתי צריך לא לישון בין חמש לשש בבוקר בשביל באמת ליהיות חצי בתוך החלום.
Crucio!
לי אישית היה יותר כיף כשהתפצלנו, בעיקר כשאני, קארין, סבי ואליה הלכנו לדיזנגוף (ופגשנו את רועי בדרך גם)~
כפרע
לקחתי אוטובוס, אז הייתי צריכה ללכת בעצמי לגן ומצאתי את עצמי לבד כי כולם איחרו. ואז ראיתי את דאש והתבודדנו ביחד.
עד שכולם הגיעו. mad.gif
ואז כמובן לחפש מקום שהאוהלים -לא- תפסו... לקח זמן. אבל מצאנו בסוף. והיה דווקא די אחלה, ישבנו בשמש והיה ממש נעים.
אחר כך כבר לא היה נעים.
אבל לא נורא.
קיצר מתתי מההליכות (וגם מתתי מרעב באיזשהו שלב, אבל אז אכלתי מלא במקדונלד'ס אז זה תוקן) וגם הקטע של למות מהליכות תוקן מתישהו אחרכך ^^
ו... כן, האמת שבדרך כלל הייתי הולכת הרבה יותר מאוחר. אבל היו מלא אנשים חסרים >:
והתחיל להיות משעמם. וגם הייתי צריכה ללכת לסבתא שלי, אז בסוף לקחתי אוטובוס בסביבות 6 ככה. בלעכס.
OVERALL, היה יום נחמד.
Marin Karin
ציטוט(Crucio! @ 28.03.2013, 11:12) *
לי אישית היה יותר כיף כשהתפצלנו, בעיקר כשאני, קארין, סבי ואליה הלכנו לדיזנגוף (ופגשנו את רועי בדרך גם)~

333>

היה לי נחמד. הייתי עייפה מאוד כי לא ישנתי בכלל בלילה שלפני וגם הייתי עם בחילות נוראיות.
החיבוק הקבוצתי היה אחלה. במיוחד כי אני די הייתי באמצע :HA:
ונבט החליטה לעשות לי ולרועי בוק...אני עדיין מחכה לראות את התמונות לול.
אחרי זה די התפצלנו, גררנו את סבי המסכן לחנויות בגדים. הוא היה נראה כל כך שבוז XDDD
ואז הלכנו לדיזינגוף...ושם היה גם אחלה, חוץ מזה שחזרו לי הבחילות...עד שהגענו לרכבת, ושם גם היה סבבה כי הייתי עם רועי ועם סבי.
והרכבת בכלל גרמה לי לרצות להקיא.
ואז הגעתי הביתה.
והייתי עייפה מתה אז התרסקתי על המיטה בעשר בערך.
הסוף.
SuperGalacticMcAwsomeville
[size="4"][/size] בתור מפגש שלישי שלי- היה ממש מגניב. אני הכי אהבתי להציק לפורום המתחרה (ארורים יהיו הם והאוכל שלהם on6.gif ) במיוחד כשאמרנו "נזרוק עליהם כדור טניס ונעמיד פנים שזה פצצה" ואז כולם קפצו על הרצפה ואני רצתי כמו אידיוט לקפוץ עליה oh well...
גם למדתי לשחק רזיסטנס- AWESOME.
בסוף פרשנו אני, יובל RHCP, רז החדש מהצפון ו "ורועי" (רועי הבלונדיני) לכנס עולמות שם פגשנו עוד אנשים מוכרים ולא מוכרים והיה מגניב למרות שלא שיחקנו מאנצ'קין sad.gif
ואיזה משהי הציקה לרועי שיבוא לאודישנים של היפה והחנון on1.gif ולא הפסקנו לצחוק עליה אחרי זה
בסוף גם ברכבת היה נחמד פגשנו 2 בנות שראינו בדיזנגוף עם אורגאד- איה וניצן. עשו את הנסיעה הבייתה פחות משעמעת.

ועם כל זה נסכם..... איך אני מצטרף לצוות מפגשים? אני דיי חדש בכל הקטע של פורומים on3.gif
nigi
ציטוט(SuperGalacticMcAwsomeville @ 28.03.2013, 15:09) *
[size="4"][/size] בתור מפגש שלישי שלי- היה ממש מגניב. אני הכי אהבתי להציק לפורום המתחרה (ארורים יהיו הם והאוכל שלהם on6.gif ) במיוחד כשאמרנו "נזרוק עליהם כדור טניס ונעמיד פנים שזה פצצה" ואז כולם קפצו על הרצפה ואני רצתי כמו אידיוט לקפוץ עליה oh well...
גם למדתי לשחק רזיסטנס- AWESOME.
בסוף פרשנו אני, יובל RHCP, רז החדש מהצפון ו "ורועי" (רועי הבלונדיני) לכנס עולמות שם פגשנו עוד אנשים מוכרים ולא מוכרים והיה מגניב למרות שלא שיחקנו מאנצ'קין sad.gif
ואיזה משהי הציקה לרועי שיבוא לאודישנים של היפה והחנון on1.gif ולא הפסקנו לצחוק עליה אחרי זה
בסוף גם ברכבת היה נחמד פגשנו 2 בנות שראינו בדיזנגוף עם אורגאד- איה וניצן. עשו את הנסיעה הבייתה פחות משעמעת.

ועם כל זה נסכם..... איך אני מצטרף לצוות מפגשים? אני דיי חדש בכל הקטע של פורומים on3.gif

החתימה שלך like.png
בעיקרון תבוא למפגשים ותהיה פעיל קצת בפורום, ואז אולי תוכל להתקבל לשם XD
super critical
זה אומר שאני יכול להיות בצוות מפגשים?
כפרע
כל עוד אתה מגיע למפגשים ונשאר פעיל בפורום... ואתה גם צריך לדבר עם הצוות כמובן. ~
super critical
אני חושב שפעיל בפורום זה בעיה.
אבל היי איזה מפגשיסט פעיל בפורום,או במפגשים. או בכלל.

אגב אני ארשום בקרוב סיכום וזה. רק עכשיו חזרתי אז אין לי כוח.
StickStock
ציטוט(Great Shark @ 28.03.2013, 21:42) *
אני חושב שפעיל בפורום זה בעיה.
אבל היי איזה מפגשיסט פעיל בפורום,או במפגשים. או בכלל.

אגב אני ארשום בקרוב סיכום וזה. רק עכשיו חזרתי אז אין לי כוח.

המפיגשיסט!
ואני פעיל, בנושא של לול ופורום גרפיקה חח
Ame
ציטוט(Crucio! @ 28.03.2013, 12:12) *

THIS

לצערי בגלל עיקובים הגעתי בסביבות 1 וחצי אז לרוב האנשים היה חיבוק או לחצית ידית וזהו :HA:
המשכו לעזריאלי, אכלנו שם, חלק הלכו לדיזינגוף ומשם לעולמות, מי שנשאר יצא לשופינג עם הבנות, במקרה זה אני >:
ואז אספנו את יקרינו רועי ומשם זה היה אין סוף טיולים, דיבורים, בעיקר על אנימה (וג'וג'ו) ואז רצו לתחנת רכבת והביתה.

סך הכל היה כיף, אני חושב שאביא פעם הבאה אולי יותר מזומנים ונעבור בCNV לראות אם יש משהו במבצע או משהו שהם לא צריכים ואני מחפש שנים כמו שיצא בכנס XD
Nona Chan
היה במתכונת מצומצמת, אבל היה ממש כיף!
תוהה איך אף אחד מכם לא הזכיר את היפני שחילק פלאיירים ואמר לנו שהוא אוהב אותנו. רוגשתי.
היה בעיקר מצחיק ואני זוכרת שעשיתי הרבה שטויות כרגיל שישבנו לאכול בעזריאלי. תרחיקו ממני מתנות של מקדונלדס! XD

ציטוט(nigi @ 28.03.2013, 00:57) *
ציטוט(KuroSama @ 27.03.2013, 22:15) *

קיי.

נסעתי ברכבת, הגעתי לפסל רבע שעה מוקדם.
הייתי שם עם רז, רועי, נבט ואחרי זה הצטרפו עוד הרבה לאט לאט.
היה נורא מצחיק, בעיקר בהתחלה עם רועי XD ("רועי עם החברה" כמו שאתם קראתם לו במפגש, לא השני)

הלכנו לגן, ישבנו על הדשא ו... עשינו שם מלא דברים.
הצקנו למפגש של איזה פורום פנסאב (בהומור ובטעם טוב כמובן), דיברנו על HBO והקשר שלהם לבולבולים, ו... שיחקנו רזיסטנס.

עם היעדרו של חברינו, שחקן הרזיסנטנס הפרו, המוח שמאחורי כל מהלך - ג'יגליפאף, נאלצתי לקחת על עצמי את התפקיד של להפוך את המשחק למשעשע/מפגר.
היה כיף להטריל, היה עוד יותר כיף להטריל ולנצח, לא היה כיף שלא נתתם לי להיות בסיבוב הראשון אף פעם.

ואז אכלנו ומשם היה משעמם תחת ופרשתי מוקדם.

איזה פורום פנסאב? ההם שהיו נראים פחות מוזרים מאיתנו במשולש? XD

ציטוט(Shia @ 28.03.2013, 02:50) *
Meh.
אם הבסיס שלי לא היה בת"א לא הייתי טורחת לעבור בדרך במפגש. laugh.gif

שקט, את נהנית איתנו! מאוד!
Marin Karin
הוא היה קוריאני! לא יפני! חצופה :סנוב:
עתלף
היה מפגש מצוין! וצוות מפגשים הוא איש 1 וונגוך

הכול התחיל בפסל הטיס שהוא לא באמת פסל אלה איש ששפחו עלב בטון.
רועי הגיעה ולא הפסיקו להגיד לו " למה אתה לא בצבא?" אד שאורגד הגיעה ואמר "וודאפק! מזו התיסרוקת הזו!?"
ספוילר:

ורועי אמר לו שהוא מאחר לחזרות של המחזמר פורנו לילדים.
ספוילר:

ומאז לא נראו יותר דברים וורודים באופק אורגד נמלת כדי לבנות דוחן לימונדה שיממן לו את המופה ויגדיל את המודעות בעולם לגבי הלימונים.

הלחנו למשולש שהפך לשדרת האוהלים בעמק המומינים שם בסי רישאותו נימך לו אוהל מתריד על העץ שלנו!
ספוילר:

ספוילר:
גם היו לו מלה חפצים לטוב טוב הזה.

אבל במקום לנסות להציל את העץ שלנו מההיתנחלות של טוב טוב הגמד הפקרנו אותו כמו חברים טובים.
והלחנו ונדדנו 40 שניות עד שמצאנו מקום ראוי ליד הברזים, כולם נהנו על תקחישו את זה יש לי הוכחות!
ספוילר:

ושיחקנו באחלה משחקים.
ספוילר:
על תידעגו ניגי לא מרגל הוא רק טרול

ושם ניבנה בית התאקו הראשון ויהי זיחרו.
ספוילר:

אבל ברגה שהיה לי בית אנשים לא הפסיקו לנסות להשמיד אותו בכול הכוח שהיה להם! אלימות!!! צער בעלי בתים.
ספוילר:

לא משנה כמה נלחמתי הבית מת שוב ושוב.

אז פשוט בניתי אותו שוב ושוב.
ספוילר:

בסוף בא רועי הענק והאניק לבית המסורתי גג קסמים אדום וכבוד רב! לנינג'ות האבודות.
ספוילר:

והנינג'ות האבודות חתמו איתו על הסכם שלום כבוד שבו הם מחויבים לתת לרועי כבוד! ומאז רועי ניהיה רוש מישפחת הנינג'וצו.
ספוילר:

בדשה צח נירצח והפך לקראיטוס.

עבל זה לא מנה מימנו ליפול מההתקפה נוספת של חסרי הבית בסוף לא היתה לי בררה נהייתי הומלס כולל הנינג'ות האבודות.
ספוילר:

כיפק הי!
ספוילר:

בדרקנו לסנטר תרמנו 40 עגורות לאנשי ההיתק המסקנים כדי שיוכלו לשלם על חשבון המיים שלהם בברחה הפרטית שלום.
ספוילר:

בסנטר היה את פסל החרות של הפריקים!!!.
ספוילר:

ולבסוף סגירתו הסופית של כנות המאנגות היחידה בקניון. on10.gif
ספוילר:

ולבסוף התמונה המסכמת של כול המפגש.
ספוילר:

נונה בטלפון, צח מדבר עם סוחר מקלות, יעקוב "וונגוך" מפגש את כול האנשים יחד שהיפגשו והיתנגשו ויופגשו והתגוששו, אנימנגות בצד סמול קהל לא להשתולל תישארו מאופקים, רועי וקארין חוגגים נישואים 40 שנה, סקורפיון חשב שהוא יכול פשוט כמו רועי למצו לו בת זוג ולהתחתן אבל מה לעשות שחייב הם תלנובלה והיתגלה שיש לו ילד 30 + שנולד לו בלומודה קשהיה בן 8 בבת הספר הוגואורץ ופגש ספרדייה מסופת כמו אגמן ומשם הסיפור ממשיך ולחן אחשב הוא צריך להיתמודד עם העובדה שהוא אבא.
Marin Karin
וואי, נבט, נשבעת שחיכיתי רק לתגובה שלך XDDDDDDDDDDDDDDDD אני מתה על התגובות שלך עם התמונות!
והיי, מה קרה לבוק שלי ושל רועי!? חיכיתי לו! >:
Doctor Shinobi
אני מת על התמונה של רועי ענק XDDD
עתלף
ציטוט(Marin Karin @ 31.03.2013, 19:38) *
וואי, נבט, נשבעת שחיכיתי רק לתגובה שלך XDDDDDDDDDDDDDDDD אני מתה על התגובות שלך עם התמונות!

הבוק נישלך לרועי

ציטוט(Doctor Shinobi @ 31.03.2013, 20:01) *
אני מת על התמונה של רועי ענק XDDD

רועי תמיד ענק!
nigi
נבט XDDDD
ו... האמת שלרוב באמת הייתי מרגל, פשוט מרגל טרול.
וכשלא הייתי מרגל הייתי סתם טרול.
Tzach 空
לא הפכתי לשום קראטוס.. נהיה לי חתך מעל הגבה גאדאמיט ><
Marin Karin
טוב, נבט, שמעי, התמונות ששלחת לרועי אדירות. ממש ממש אהבתי אותן!
ולכן, החלטתי לשתף את הבוק שלי ושל רועי גם פה, לול.
כמובן, קרדיט לצלמת המוכשרת בטירוף - נבט שלנו! 3>
ספוילר:

nigi
ציטוט(Tzach 空 @ 31.03.2013, 23:13) *

הכל עניין של איך אתה מסתכל על זה
Tzach 空
ציטוט(nigi @ 01.04.2013, 00:23) *
ציטוט(Tzach 空 @ 31.03.2013, 23:13) *

הכל עניין של איך אתה מסתכל על זה

זה לא נראה מגניב.. ניחה היה לי משהו מגניב כמו של סקאר כזה.. כולה חתך פצפון שיתרפא עם הזמן...
עתלף
ציטוט(Marin Karin @ 01.04.2013, 00:22) *
טוב, נבט, שמעי, התמונות ששלחת לרועי אדירות. ממש ממש אהבתי אותן!
ולכן, החלטתי לשתף את הבוק שלי ושל רועי גם פה, לול.
כמובן, קרדיט לצלמת המוכשרת בטירוף - נבט שלנו! 3>
ספוילר:

תודה שאתה חושבת ככה אני קולי סמוקה on35.gif on35.gif on35.gif

תגובה לצח: היה לך פאקין חתך לכול אורך הפנים שלך!!!! זה לא קטן.
כפרע
ציטוט(Marin Karin @ 31.03.2013, 19:38) *

כנ"ל XDDDDDDDDDDDDDD אין על הסיכומים של נבט D:
Tzach 空
ציטוט(עתלף @ 01.04.2013, 02:19) *
תגובה לצח: היה לך פאקין חתך לכול אורך הפנים שלך!!!! זה לא קטן.

אז כנראה שזה התכווץ עד דיזינגוף שקרכלשהו '-'
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.