עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: אפקט כניסה ויציאה בקריוקי
אנימה ישראל - ANiMe-iL > עבודה עברית - Fan Made > פאנסאב / כתוביות בעברית > פאנסאב - תמיכה ועזרה
leeloo
היי, אני צריכה עזרה.
אני רוצה לעשות אפקט כניסה ויציאה בקריוקי - אפילו באמת הפשוט ביותר כמו פייד.
עשיתי את האפקט הרגיל שלי שאני רוצה.
אם אני מוסיפה את זה באותה שורה, מן הסתם זה עושה לי את הכניסה על כל הברה בנפרד.
ואם אני מנסה לעשות שכבה חדשה עם אפקט הכניסה שיעבוד על כל השורה - זה מתנגש לי עם האפקט הרגיל בתור שתי שכבות ואני לא יודעת איך לסדר את זה.

מספיק לי הדבר הפשוט ביותר, מישהו יודע איך לעזור לי?
תודה מראש.
F-S flash
זה תלוי מה האפקט שלך באמצע... זה למשל כדי שהשורה תבוא עם אפקט פייד
CODE
!retime("start2syl",-500+line.i*0,100)!{\an5\pos($center,$middle)\blur0\fad(500,10)}

ואות נעלמת אחרי כל הברה.
leeloo
ציטוט(F-S flash @ 08.03.2013, 16:03) *
זה תלוי מה האפקט שלך באמצע... זה למשל כדי שהשורה תבוא עם אפקט פייד
CODE
!retime("start2syl",-500+line.i*0,100)!{\an5\pos($center,$middle)\blur0\fad(500,10)}

ואות נעלמת אחרי כל הברה.

הממ זה האפקט שלי
קוד
{\pos($x,$y)\blur3\t($start,$mid,1\c&HFFFFFF&\3c&H000000&\fscx110\fscy110)\t($middle,$end,1\fscx100\fscy100)}

סופר פשוט כי אני לא יודעת לעשות הרבה מעבר לזה.
אז איפה אני אמורה להכניס את האפקט של הכניסה כדי שזה יעבוד?
nicoco
תוסיפי לקוד
קוד
\fad(250,250)

את כמובן יכולה להחליף את הערכים של ה-fad בכמה מילישניות שאת רוצה שהאפקט יפעל (הראשון זה מתחילת הכתובית והשני זה מסוף הכתובית)
*אלא* אם את רוצה לעשות ממש אפקט שכל הברה תיכנס בנפרד ואז זה תלוי בסוג התבנית שאת משתמשת (מה שאדון פלאש עשה לא בהכרח יעבוד אם את לא משתמשת בתבנית נכונה, חוץ מזה שהחלק הזה מיותר לחלוטין "line.i*0", כי הוא מכפיל אותו באפס).
בכל מקרה אני מניח שאת לא רוצה להסתבך אז מה שכתבתי יהיה סביר פלוס לעניין.
leeloo
ציטוט(nicoco @ 10.03.2013, 18:26) *
תוסיפי לקוד
קוד
\fad(250,250)

את כמובן יכולה להחליף את הערכים של ה-fad בכמה מילישניות שאת רוצה שהאפקט יפעל (הראשון זה מתחילת הכתובית והשני זה מסוף הכתובית)
*אלא* אם את רוצה לעשות ממש אפקט שכל הברה תיכנס בנפרד ואז זה תלוי בסוג התבנית שאת משתמשת (מה שאדון פלאש עשה לא בהכרח יעבוד אם את לא משתמשת בתבנית נכונה, חוץ מזה שהחלק הזה מיותר לחלוטין "line.i*0", כי הוא מכפיל אותו באפס).
בכל מקרה אני מניח שאת לא רוצה להסתבך אז מה שכתבתי יהיה סביר פלוס לעניין.

אוקיי משום מה זה לא עבד או שחשבתי שזה לא עבד קודם ועכשיו זה טוב, תודה D:
זה באמת מספיק לי בינתיים ^^

אבל עכשיו יש לי בעיה אחרת
עשיתי שינוי גודל על כל הברה, אבל עכשיו משום מה בתחילת השורה זה מגדיל כמו שצריך, אבל ככל שזה עובר על השורה כבר לא רואים את זה,
עד שזה בכלל לא גדל.
...
יודע למה זה קורה?
nicoco
בגלל שאת לא מדביקה כאן את האפקט כשאת שואלת smile.gif
leeloo
ציטוט(nicoco @ 10.03.2013, 23:00) *
בגלל שאת לא מדביקה כאן את האפקט כשאת שואלת smile.gif

קוד
{\pos($x,$y)\blur3\t($start,$mid,1\c&HFFFFFF&\3c&H000000&\fscx130\fscy130)\t($middle,$end,1\fscx100\fscy100)\fad(300,300)}

זה אותו אפקט בעצם ^^"
nicoco
זה בגלל שאין לך פסיק בין ה-1 לאפקטים, האפקט צריך להראות כך:
קוד
{\pos($x,$y)\blur3\t($start,$mid,1,\c&HFFFFFF&\3c&H000000&\fscx130\fscy130)\t($middle,$end,1,\fscx100\fscy100)\fad(300,300)}

leeloo
ציטוט(nicoco @ 11.03.2013, 00:44) *
זה בגלל שאין לך פסיק בין ה-1 לאפקטים, האפקט צריך להראות כך:
קוד
{\pos($x,$y)\blur3\t($start,$mid,1,\c&HFFFFFF&\3c&H000000&\fscx130\fscy130)\t($middle,$end,1,\fscx100\fscy100)\fad(300,300)}

אהההה
הבנתי, תודה!
זה באמת עובד עכשיו XP
(בפעם הבאה אני לא אשכח את הפסיק לול)
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.