עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: רעיון למפגש---<
אנימה ישראל - ANiMe-iL > אוטאקו, אנימה ומנגה > אירועים, מפגשים וכנסים
Kirra
סתם רעיון אז אל תהרגו אותי !!
אוקיי אני לא אמא''י ואני לא כאמי .. אני סתם אחד שיש לו רעיון שתגידו לי מה אתם חושבים עליו..
http://www.youtube.com/watch?v=nKlvEgRZkrk
חשבתי שחוץ ממפגשים פעם ב.... בבוקר צהריים, אפשר לנסות לצאת בערב לאיפושהו ... אני בן 19 וחשבתי זה יכול להיות נחמד אם בערך בגילאים האלה נצא ביחד (לכולנו יש משהו במשותף) ברור שאין בעיה שיבואו גם יותר קטנים כמו במפגשים הרגילים .. פשוט חשבתי לעשות את זה יותר כיציאה שכאילו מי שרוצה ישתה יהיה זרימה ונדבר ונעשה פעילויות שקשורות לאנימה..
אפשר להשכיר לופט ולעשות קריוקי אנימה (סתם אני מעלה רעיונות) או סתם להיפגש איפושהו ... מה שאתם רוצים אבל יש בכלל מישהו בעניין כאן או שהמחשבות שלי באוויר??

תגידו מה אתם חושבים on3.gif
subaru
ציטוט(Kirra @ 08.03.2013, 03:44) *
סתם רעיון אז אל תהרגו אותי !!
אוקיי אני לא אמא''י ואני לא כאמי .. אני סתם אחד שיש לו רעיון שתגידו לי מה אתם חושבים עליו..
http://www.youtube.com/watch?v=nKlvEgRZkrk
חשבתי שחוץ ממפגשים פעם ב.... בבוקר צהריים, אפשר לנסות לצאת בערב לאיפושהו ... אני בן 19 וחשבתי זה יכול להיות נחמד אם בערך בגילאים האלה נצא ביחד (לכולנו יש משהו במשותף) ברור שאין בעיה שיבואו גם יותר קטנים כמו במפגשים הרגילים .. פשוט חשבתי לעשות את זה יותר כיציאה שכאילו מי שרוצה ישתה יהיה זרימה ונדבר ונעשה פעילויות שקשורות לאנימה..
אפשר להשכיר לופט ולעשות קריוקי אנימה (סתם אני מעלה רעיונות) או סתם להיפגש איפושהו ... מה שאתם רוצים אבל יש בכלל מישהו בעניין כאן או שהמחשבות שלי באוויר??

תגידו מה אתם חושבים on3.gif

רעיון מעולה בעיני אבל בוא תנסה לארגן- שבת שבוע הבא? בערב? הולך? איפה?
F-S flash
אני בן 20 ואני זורם אם זה לא יוצא ביום שישי בערב
subaru
ציטוט(F-S flash @ 28.03.2013, 01:31) *
אני בן 20 ואני זורם אם זה לא יוצא ביום שישי בערב

מה אתם אומרים שנארגן מדורה בלג בעןמר? זה עוד חודש..... זורמים ? או שננסה יציאה במוצש ואם יזרמו ננסה מדורה???יכול להיות מגניב
~AnimeGirl
נשמע אחלה רעיון, אהבתי גם את הרעיון של המדורה
subaru
ציטוט(~AnimeGirl @ 30.03.2013, 15:44) *
נשמע אחלה רעיון, אהבתי גם את הרעיון של המדורה

מי פותח אירוע למדורה?
StickStock
עם כל הכבוד לרעיון, זה לא המקום לדון בו.
אם יש לכם הצאות אני אשמח לשמוע בהודעה פרטית smile.gif

ננעל~
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.