עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: נושא השאלות והתשובות של פורום מנגה!
אנימה ישראל - ANiMe-iL > אנימנגה פופולרית > וואן פיס - One Piece > מנגה של וואן פיס / One Piece Manga
עמודים: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Roronoa
~אשכול השאלות והתשובות של פורום מנגה~

נושא זה הוא בדיוק כמו הנושא בפורום אנימה, פה ירוכזו כל השאלות של המשתמשים לגבי הסדרה, במקום שיצטרכו לפתוח כל פעם נושא חדש על שאלה אחת ספציפית.
כל נושאי שאלות שיפתחו ינעלו ונכוון את אותו המשתמש לשאול את השאלה בנושא זה(וכמובן גם המשתמשים מוזמנים לעשות זאת)

בנוסף, נושא זה משלב גם את נושא חיפוש פרקי המנגה. לכן, כאשר משתמש רוצה למצוא פרק מסוים במנגה, הוא מוזמן לבקש בנושא הזה ואנחנו ננסה לעזור לו למצוא את הפרק (:
Anticlimax
נייס!
רק היום ביקשתי שתפתחו וזה כבר יצא.
מקווה שזה יעזור במניעת ריבים\התווכחויות והפורום יוכל לזרום בחופשיות..
רק מקווה שמשתמשים חדשים ישימו לב לנושא הזה לפני שהם מספימים נושאים חדשים..
dordavid222
1.כל כמה זמן Manga של One Piece מעלה פרק?
2.באיזה יום?
3.ובאיזה שעה?
Battler
מחר בבוקר יש ספוילרים ובין הבוקר לצהריים הצ'אפטר יוצא.
בגדול הייתי מפרסם אותם, אבל אני לא אגיע הביתה עד איזה 7 ככה...

עריכה: אתה יכול למצוא אותם כאן:
http://www.narutoforums.com/showthread.php?t=643720

או פשוט לרשום one piece 700 spoilers בגוגל XD

עריכה 2:
יוצא צ'אפטר 1 לשבוע
dordavid222
ציטוט(Battler @ 26.02.2013, 20:54) *
מחר בבוקר יש ספוילרים ובין הבוקר לצהריים הצ'אפטר יוצא.
בגדול הייתי מפרסם אותם, אבל אני לא אגיע הביתה עד איזה 7 ככה...

עריכה: אתה יכול למצוא אותם כאן:
http://www.narutoforums.com/showthread.php?t=643720

או פשוט לרשום one piece 700 spoilers בגוגל XD

עריכה 2:
יוצא צ'אפטר 1 לשבוע

היי, עכשיו זה בוקר של מחר ועד עכשיו אין שום פרק 700!!! אמרת שיהיה בבוקר ספוילר??? מה זה לעזאזל ספוילר של Manga???
Battler
ספוילרים זה שאתה מקבל מידע על הצ'אפטר לפני שקבוצות התרגום מוציאות אותו.
יש כאן את נושא הספוילרים שפתחו ששם הם מפורסמים: http://www.anime-il.com/index.php?showtopic=301731
אתה יכול להגיב עליהם בדיון ספוילרים: http://www.anime-il.com/index.php?showtopic=301732

איזה מזל שהיו לי שעתיים חופשיות D:
dordavid222
ציטוט(Battler @ 27.02.2013, 09:54) *
ספוילרים זה שאתה מקבל מידע על הצ'אפטר לפני שקבוצות התרגום מוציאות אותו.
יש כאן את נושא הספוילרים שפתחו ששם הם מפורסמים: http://www.anime-il.com/index.php?showtopic=301731
אתה יכול להגיב עליהם בדיון ספוילרים: http://www.anime-il.com/index.php?showtopic=301732

איזה מזל שהיו לי שעתיים חופשיות D:

DAM זה לא עוזר לי זה בסינית או יפנית או טילנדית או משזה לא יהיה.....
מתי זה אמור לצאת באיזה יום ביחד עם התרגום לאנגלית????
Beckman
אם רק תסכל על האשכול מעל זה אתה תראה שיצא כבר הפרק.

ומה בדיוק הבעיה אם הקישורים שהוא הביא לך? זה באנגלית ולא בשום שפה אחרת.

הפרקים יוצאים לרוב יום רביעי ולפעמים ביום שלישי 
dordavid222
ציטוט(סמיילי @ 27.02.2013, 18:12) *

הבעיה עם זה שזה בלי התמונות....

והתמונות הם בסינית...!!

אז אני יחכה עד שיוציאו את כל הפרק ביחד עם התמונות שהם באנגלית גבר. השאלה שלי מתי זה יהיה מוכן?
Junko
ציטוט(dordavid222 @ 27.02.2013, 19:21) *
ציטוט(סמיילי @ 27.02.2013, 18:12) *

והתמונות הם בסינית...!!

אז אני יחכה עד שיוציאו את כל הפרק ביחד עם התמונות שהם באנגלית גבר. השאלה שלי מתי זה יהיה מוכן?

אם תסתכל בנעוץ אז היית רואה שזה כבר יצא ._.
Beckman
אבל אני אומר לך שיצא כבר(לפני איז 8 שעות!),יש לזה נושא.רשום עליו פרק 700 תכנס לשם ותלחץ על הלינק. וזה באנגלית!
Battler

והתמונות הם בסינית...!!

יפנית*

וככה זה עם ספוילרים. זה הדלפות, לא הצ'אפטר המלא. הם יוצאים בחתיכות ולפעמים גם מעלים כמה תמונות או תרגום של הצ'אפטר, עד שאחת הקבוצות מוציאה אותו.
dordavid222
ציטוט(Battler @ 27.02.2013, 20:05) *

והתמונות הם בסינית...!!

יפנית*

וככה זה עם ספוילרים. זה הדלפות, לא הצ'אפטר המלא. הם יוצאים בחתיכות ולפעמים גם מעלים כמה תמונות או תרגום של הצ'אפטר, עד שאחת הקבוצות מוציאה אותו.

CupCakeLove: מצטערת שאני עורכת לך את ההודעה ומוחקת לך כול מה שכתבת, אבל פה לא דנים על הפרק. על הפרק דנים בנושא הרשמי של הפרק. אף אחד לא רוצה להיכנס לפה ולראות ספויילרים.
dordavid222
1.איך BlackBird הצליח להשתלט על הכוח של WightBird במלחמה?? מה זה היה הארון מתים הזה????
2. מה קורה למשהו שאוכל את פרי הסטן לדוגמא: ( Rubber ) ולאחר מכן מוצא עוד פרי סטן ואוכל גם אותו, למה הוא נהפך? לשילוש של שתי הפירות?
Trafalgar
1.כרגע לא ידוע לנו בדיוק איך הוא עשה את זה ההשערות הן או שהוא עשה את זה עם הפרי או משהו מיוחד בגוף שלו
2.עד כמה שידוע לכולם כרגע המשתמש ימות (המקרה של BB מיוחד כי שוב יכול להיות שזה בגלל הפרי)
Battler
זה לא היה ארון מתים לול. זה היה סתם בד שחור גדול כזה.
moriarty
איפה אפשר לקנות. את הארק של פאנק האזרד?
אני אף לא קקניתי ממש כרך לא מבין.איך זה הולך
משהו בסביבות חיפה בבקשה
תודה
Trafalgar
כרך = ווליום
הווליום האחרון שיצא לאנגלית הוא מספר 66 והוא כולל בו רק איזה 2 צ'אפטרים של פאנק הזארד אז עד אז שיצאו שאר הווליום שכוללים את התוכן של פאנק הזארד יקח מספר חודשים אם לא שנה (מבאס) אבל אתה יכול לקרוא באנטרנט לבינתיים
ובישראל אתה תמצא באיזור חיפה רק דוכנים יש בתל אביב את קומיקאזה שעכשיו סוגרים וכנראה יעברו לאינטרנט ואת קומיקס וירקות (אני לא ממליץ לך לקנות מהם כי הם דיי יקרים)
אם אתה רוצה לקנות ווליומים בכללי ואתה רוצה אתר אמין וזול אני אשלח לך בפרטי
THEBS
ציטוט(Trafalgar Luffy @ 06.03.2013, 00:45) *
כרך = ווליום
הווליום האחרון שיצא לאנגלית הוא מספר 66 והוא כולל בו רק איזה 2 צ'אפטרים של פאנק הזארד אז עד אז שיצאו שאר הווליום שכוללים את התוכן של פאנק הזארד יקח מספר חודשים אם לא שנה (מבאס) אבל אתה יכול לקרוא באנטרנט לבינתיים
ובישראל אתה תמצא באיזור חיפה רק דוכנים יש בתל אביב את קומיקאזה שעכשיו סוגרים וכנראה יעברו לאינטרנט ואת קומיקס וירקות (אני לא ממליץ לך לקנות מהם כי הם דיי יקרים)
אם אתה רוצה לקנות ווליומים בכללי ואתה רוצה אתר אמין וזול אני אשלח לך בפרטי

תשלח גם לי smile.gif
dordavid222
מתי יוצא פרק 702?
באיזה שעה היום?
Battler
ציטוט(dordavid222 @ 10.03.2013, 11:10) *
מתי יוצא פרק 702?
באיזה שעה היום?

היום יום ראשון. הפרק תמיד יוצא ביום רביעי. (ואמרתי כבר שהוא יוצא בצהריים בערך)
Anticlimax
ציטוט(dordavid222 @ 10.03.2013, 11:10) *
מתי יוצא פרק 702?
באיזה שעה היום?

הפרקים יוצאים בימי רביעי. בד"כ בסביבות 12:00

^לא שמתי לב שיש עוד עמוד..אופס
THEBS
שאלה : בת כמה וואן פיס כבר ? המנגה .
Black Man
16 שנה, אם אני לא טועה היא יצאה מ1997...
THEBS
חחחחח כזה הזוי..הייתי בן שנה שוואן פיס יצא.. אז הקוראים הנאמנים של וואן פיס בני עשרים וארבע פלוס
Trafalgar
באוגוסט יהיה 16 שנה מצאתו של הצ'אפטר הראשון
THEBS
יודעים כמה שנים היה המסע של לופי בGRAND LINE ?
Battler
ציטוט(THEBS @ 07.04.2013, 16:46) *
יודעים כמה שנים היה המסע של לופי בGRAND LINE ?

אתה מדבר על החלק הראשון של הסדרה?
3~4 חודשים. לא יותר מזה.

בחלק השני עברו עד עכשיו איזה 3 ימים. (1-שאבונדי וכל פישמן, 2-המסיבה בפישמן ופאנק האזארד, 3-הגעה לדרסרוסה)
אם חיברתי יומיים אז תאמרו ם:
THEBS
הבנתי תודה רבה וכן דיברתי על החלק הראשון עד לTS
dordavid222
משהו יודע באיזה שעה בדיוק היום יהיה כבר את הפרק 705???? אחרי שתרגמו אותו לאנגלית?
Black Man
בכללי הוא כבר היה אמור לצאת...
יכול להיות שאין פרק היום >:
dordavid222
ציטוט(KuroSama @ 10.04.2013, 17:20) *

אז זה אומר שיהיה רק שבוע הבא? כי יש להם כמו פגרה?
Beckman
ציטוט(dordavid222 @ 10.04.2013, 22:28) *

הוא סתם אומר דברים.. יש היום פרק. רק שהוא עוד לא יצא. אבל בנתיים אתה יכול לקרוא ספויילרים,זב מופיעה למטה
dordavid222
ציטוט(Zetto @ 10.04.2013, 17:45) *

הוא סתם אומר דברים.. יש היום פרק. רק שהוא עוד לא יצא. אבל בנתיים אתה יכול לקרוא ספויילרים,זב מופיעה למטה

אין מצב......... שאני קורא ספוילר זה יהרוס לי את כל הפרק..... זה כל הקטע ההפתעה (:
Beckman
ציטוט(dordavid222 @ 10.04.2013, 22:51) *
ציטוט(Zetto @ 10.04.2013, 17:45) *

אין מצב......... שאני קורא ספוילר זה יהרוס לי את כל הפרק..... זה כל הקטע ההפתעה (:

אז חכה. אם יש סופיילרים אז זה אומר שיש פרק.
Black Man
הייי !
לא אמרתי שאין פרק, אמרתי שיכול להיות שאין פרק.
אל תכניסו לי מילים לפה...!
dordavid222
ציטוט(KuroSama @ 10.04.2013, 18:24) *
הייי !
לא אמרתי שאין פרק, אמרתי שיכול להיות שאין פרק.
אל תכניסו לי מילים לפה...!

אל תגיד אל תכניסו אני לא האשמתי אותך בכלום תגיד תכניס... אני כולה שאלתי אם זה כמו פגרה...
Anticlimax
מתי מדברים לראשונה על ברתולומיאו (לא בטוח שכתבתי נכון..) - הרוקי החדש
Trafalgar
ציטוט(antiloop @ 16.04.2013, 21:50) *
מתי מדברים לראשונה על ברתולומיאו (לא בטוח שכתבתי נכון..) - הרוקי החדש

בצ'אפטר 704 בעמוד הזה: http://www.batoto.net/read/_/163966/one-pi..._by_mangarule/6
פאנל ימני תחתון
Breaking the Circle
יש נושא שעוסק בעלילה מסויימת בחלק מסויים במנגה?

הכוונה נגיד כל הסיפור בין לופי לקובי.. להביא רק את הקטעים שלהם לפי הסדר מהמפגש הראשון שלהם ועד האחרון שהיה, וככה יהיה אפשר להיזכר וליראות את הקשר שלהם.

או נגיד כל הסיפור בין דרגון ללופי, מלוג-טאון ("המפגש הראשון") דרך ווטר 7 שגראפ מספר ללופי אודות אביו, דרך איימפל דאון שבו ינוקוב מספר ללופי לאיפה הוא שייך ולופי מגלה לינוקוב שהבוס שלו הוא אביו ועוד..

פשוט הייתי בהתקף פלאשבקים וראיתי כל כך הרבה קטעים מהסידרה ביוטיוב ולצערי היא ארוכה מידי כדי שיהיה לי ראבק להתחיל מהתחלה והיו קטעים שהבנתי פיתאום יותר בפעם השנייה וקטעים ששכחתי מרוב עלילה חחח, אז תעיתי אם יש דבר כזה או שאפשרי לעשות?
Wiedzmin
ציטוט(Breaking the Circle @ 18.04.2013, 14:24) *
יש נושא שעוסק בעלילה מסויימת בחלק מסויים במנגה?

הכוונה נגיד כל הסיפור בין לופי לקובי.. להביא רק את הקטעים שלהם לפי הסדר מהמפגש הראשון שלהם ועד האחרון שהיה, וככה יהיה אפשר להיזכר וליראות את הקשר שלהם.

או נגיד כל הסיפור בין דרגון ללופי, מלוג-טאון ("המפגש הראשון") דרך ווטר 7 שגראפ מספר ללופי אודות אביו, דרך איימפל דאון שבו ינוקוב מספר ללופי לאיפה הוא שייך ולופי מגלה לינוקוב שהבוס שלו הוא אביו ועוד..

פשוט הייתי בהתקף פלאשבקים וראיתי כל כך הרבה קטעים מהסידרה ביוטיוב ולצערי היא ארוכה מידי כדי שיהיה לי ראבק להתחיל מהתחלה והיו קטעים שהבנתי פיתאום יותר בפעם השנייה וקטעים ששכחתי מרוב עלילה חחח, אז תעיתי אם יש דבר כזה או שאפשרי לעשות?

המממ, לא, אין נושא כזה. אבל זה גם לא בעיה להתמצא במאנגה.

יש לך את הוויקיה של וואן פיס, שבכל ערך יש לך הפניות לכל מיני דברים. כמו, נניח, בערך של לופי יהיה רשום למשל "פרק 507 - לופי פוגש את דראגון לראשונה". דברים כאלו.
Beckman
מה זה גולדן ווינק?
turi12345
לא הבנתי משהוא בקשר ליכולות של לאו הוא יכול לקחת לבבות ויכול להחליף את הגוף של מי שהוא רוצה אז מה קורה במצב כמו סמוקר וטאשיגי שהלב של סמוקר נילקח והוא היה בגוף של טאשיגי הוא יכול להתרחק מהלב שלו? כי הוא לא בגוף שלו או שלא?
Battler
ציטוט(turi12345 @ 25.04.2013, 21:28) *
לא הבנתי משהוא בקשר ליכולות של לאו הוא יכול לקחת לבבות ויכול להחליף את הגוף של מי שהוא רוצה אז מה קורה במצב כמו סמוקר וטאשיגי שהלב של סמוקר נילקח והוא היה בגוף של טאשיגי הוא יכול להתרחק מהלב שלו? כי הוא לא בגוף שלו או שלא?

לא הבנתי את השאלה... \:
turi12345
ציטוט(Battler @ 25.04.2013, 21:48) *

לא הבנתי את השאלה... \:

הניסוח לא מובן אני הנשה להסביר.
נכון לאו לקח את הלב של סמוקר מהגוף שלו ואז הוא החליף טאשיגי ואת סמוקר אז למה סמוקר לא היה יכול לעזוב את האי הלב נילקח מהגוף שלו לא של טאשיגי.
Black Man

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
הוא לא באמת מחליף את הלב שלהם הוא מחליף את האישיות XDDDD
ולך תלמד עיברית, אני בטוח שזה יעזור לך.
Battler
אם אתה נמצא בפורום מספיק זמן אפשר להביו את מה שהוא אומר. (נראה לי שהוא אמר פעם שיש לו דיסלקציה או משהו ובגלל זה קשה לו לכתוב עברית נכונה)
הבעיה היא שהוא לא שם סימני פיסוק בהודעות שלו, לא משנה כמה הן ארוכות.

ציטוט(turi12345 @ 25.04.2013, 22:36) *
נכון לאו לקח את הלב של סמוקר מהגוף שלו ואז הוא החליף טאשיגי ואת סמוקר אז למה סמוקר לא היה יכול לעזוב את האי הלב נילקח מהגוף שלו לא של טאשיגי.

אין קשר למרחק. סמוקר יכול להמשיך כרגיל וללכת לחצי השני של העולם, כל עוד לא פוגעים בלב שלו.

עריכה:
אה אתה מדבר בתחילת הארק? שהוא אמר שהוא לא יכול לעזוב ובמקום זה ניסה לשלוח חיילים אחרים (שאז סמיילי הרס את הספינה)?
הוא אמר שהוא לא יכול לעזוב כי הוא רוצה לדעת מה קורה באי וכדי לקבל את הלב (והגוף) שלו חזרה מלוו. הוא לא יכול להמשיך כרגיל כשהוא נמצא בגוף אחר, ו-גם- שהלב שלו נמצא על האי.

וטורי, כדי שההודעות שלך יהיה יותר מובנות וכדי שיהיה יותר קל לדבר איתך, אז במקום לכתוב הודעה רצופה בלי שום סימן, שים "," כל פעם שאתה מרגיש שאתה עוצר בדיבור. ככה אנשים ידעו איך לקרוא את ההודעות שלך ואפשר להבין את מה שאתה כותב. לראות שורות על גבי שורות בלי שום סימן פיסוק הופך את זה למאוד מבלבל לקרוא, ויש המון הודעות שלך שאי אפשר להבין את מה שאתה רוצה לומר.
בכללי כל פעם שיש לך "ו", "לכן", "ש", "כל עוד", "אז", וכל מיני מילות קישור כאלה שאפשר לעצור את המשפט ולנשום לפני שקוראים אותן ואת מה שבא אחריהן
turi12345
ציטוט(Battler @ 25.04.2013, 23:44) *
אם אתה נמצא בפורום מספיק זמן אפשר להביו את מה שהוא אומר. (נראה לי שהוא אמר פעם שיש לו דיסלקציה או משהו ובגלל זה קשה לו לכתוב עברית נכונה)
הבעיה היא שהוא לא שם סימני פיסוק בהודעות שלו, לא משנה כמה הן ארוכות.

ציטוט(turi12345 @ 25.04.2013, 22:36) *

אין קשר למרחק. סמוקר יכול להמשיך כרגיל וללכת לחצי השני של העולם, כל עוד לא פוגעים בלב שלו.

עריכה:
אה אתה מדבר בתחילת הארק? שהוא אמר שהוא לא יכול לעזוב ובמקום זה ניסה לשלוח חיילים אחרים (שאז סמיילי הרס את הספינה)?
הוא אמר שהוא לא יכול לעזוב כי הוא רוצה לדעת מה קורה באי וכדי לקבל את הלב (והגוף) שלו חזרה מלוו. הוא לא יכול להמשיך כרגיל כשהוא נמצא בגוף אחר, ו-גם- שהלב שלו נמצא על האי.

וטורי, כדי שההודעות שלך יהיה יותר מובנות וכדי שיהיה יותר קל לדבר איתך, אז במקום לכתוב הודעה רצופה בלי שום סימן, שים "," כל פעם שאתה מרגיש שאתה עוצר בדיבור. ככה אנשים ידעו איך לקרוא את ההודעות שלך ואפשר להבין את מה שאתה כותב. לראות שורות על גבי שורות בלי שום סימן פיסוק הופך את זה למאוד מבלבל לקרוא, ויש המון הודעות שלך שאי אפשר להבין את מה שאתה רוצה לומר.
בכללי כל פעם שיש לך "ו", "לכן", "ש", "כל עוד", "אז", וכל מיני מילות קישור כאלה שאפשר לעצור את המשפט ולנשום לפני שקוראים אותן ואת מה שבא אחריהן

תודה.
CakePiece
אממ רציתי לשאול יצא פרק 708 השבוע?
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.