עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: סיכום כנס פורים 2013!
אנימה ישראל - ANiMe-iL > אוטאקו, אנימה ומנגה > אירועים, מפגשים וכנסים
עמודים: 1, 2
Junko
ואוו, קודם קמתי באיזה 6:45 בבוקר ואמרתי לידיד שלי להיות מתחת לבית שלי ב- 7:45 (בסוף אף אחד מההורים שלי לא היה ער עד איזה 8 >: ), אני והוא הגענו לכנס בסביבות 9:00, פגשנו שם המון אנשים בקוספליי (וחבורה ענקית של אנשים בקוספליי של פיקאצ'ו) ברגע שנכנסנו הוא נטש אותי למשחקייה ( 3/> ) היסתובבתי וקניתי דברים עד איזה 11:00 ופגשתי את סבי ואת קילר, ואחרי כמה תקלות (>: ) התחיל הטריוויה של מאי ונטלי D:
הצלחתי אשכרה לנחש משהו. ואיןןן מספיקקק וואן פיססססס, אחר כך הייתה ההרצאה של סבי שהייתי צריכה לעזוב באמצע כי פשוט לא ראיתי כלום, וגם עוד שנייה התחלתי לאכול את מי שישב מלפני, אבל ממה שאני כן שמעתי היה ממש מעניין!. הלכתי לאכול פיצה עם ידיד שלי, ואני לא ממליצה עליה בכלל, היה לה טעם של קציצת סרטן. עשו צילום ענקי של כול מי שהתחפש לפיקאצ'ו, אז הייתי חייבת להצטרף! אז הפעם אני נטשתי את ידיד שלי אבל פגשתי ידיד אחר וחברה שלו D:, אה ופגשתי את ג'יימס!@. אחר כך היה את הסרט, שבגלל שהיה חשוך כול כך הורדתי חלק מתחפושת הפיקאצ'ו (היה לי חולצה ומיכנס מתחת סוטים.), אבל עדייך היה חם ברמות >: פגשתי חבורה של אנשים ממש מגניבים ודיברנו עד איזה ארבע וחצי ואז עזבתי חזרה הביתה. ועוד הפעם פיספסתי את אירוע הקוספליי >:
תמונות אחר כך 3>
Yammi Reckorrd-San
היה ממש כיף. הלכתי הבייתה ב2 ככה (4 שעות הספיק לי)
פגשתי את סבי, עדן, בנו, נסטיה (ועוד כמה שפגשתי כבר בפעם הקודמת). היה אחד שהסתובב כזה עם פאה הרוסה וכזה "רוצים שפם? גיל ההתבגרות מאחר? קבלו שפם ותחזרו גברים הבייתה". חופר ככה במשך איזה רבע שעה ונשפכתי מצחוק.
ואז הטרוויה הייתה ממש קורעת עם שאלות כמו "למה (דמות ששכחתי את שמה) מתלבש בבגדי נשים" ואז אני ועוד כמה צעקנו "כי הוא הומו!". זה היה ככ מצחיק XDDDDD
ויששששששששש אני היחיד שזיהה את אונו דאיסוקה בטרווויה.
בכל מקרה, אחכ הלכנו להרצאה של סבי. הייתה הרצאה מעולה. ואז אכלנו עוגה עם סבי שהייתה עוגה מעולה.
היה הרבה מה לקנות בכנס, אבל לא באמת מצאתי הכי הרבה דברים מעניינים, כי בעיקר מה שהיה זה שאריות של CNV וקומיקאזה. OH WELL. עדיין הצלחתי לקנות לעצמי 7 ווליומים (וואן פיס 26-29, סאמוראי דיפר קיו 16, באקומאן 17 וMKR 2 (אריזה גדולה של 3 ווליומים יחד).
גם קניתי פוסטר של שוגו קארה.

היו קוספליים טובים השנה. למרות שחלק הטרידו אותי. בצד הפחות טוב היה זורו ואייס חצי ערומים שעשו לי MY EYESSSSSSS (ועוד יותר גרוע, ויקינגי חצי עירום עם שיערות בחזה) וקוספליי אסונה שמנה.
מנגד לזה, היו כמה קוספליים ממש טובים. N ודורדייה מפוקימון, טוטורי של אליה, דלנור מאומינקו, מידנה ולינק והמאג'ורה מאסק מזלדה ודאנטה המקורי
Junko
ציטוט(Yammi Reckorrd-San @ 24.02.2013, 18:16) *
אייס חצי ערומים שעשו לי MY EYESSSSSSS

זה היה אחד הדברים הטובים בכנס. rage.png
Yammi Reckorrd-San
ציטוט(CupCakeLove @ 24.02.2013, 16:24) *
ציטוט(Yammi Reckorrd-San @ 24.02.2013, 18:16) *
אייס חצי ערומים שעשו לי MY EYESSSSSSS

זה היה אחד הדברים הטובים בכנס. rage.png

אם את בחורה סטרייטית, אז בטח.
אבל אני נורא מצטער שאני נמשך לנשים ולא לגברים
monster
טוב זאת פעם ראשונה שלי שאני בא לכנס כזה והיה לי ממש כיף. חבל רק שהיתי איזה 3 שעות שם. היתי צריך ללכת מוקדם בגלל איזזה משהו. מקווה שבכנס הבא ישאר יותר זמן.
היה כיף לבלות בחברת חברי הקבוצה FAST SUB ולפגוש את חלקם (הקרנו DXD היתם צריכים לראות!).
כל בן אדם כשהיתי בדוכן של הקבוצה דיבר כמעט על היסכול DXD.

בשאר הזמן טילתי לי בהיכל התרבות בין הקומות ומצאתי לי דוכן מנגות, החלטתי לקנות לי את וליום 45של וואן פיס לאוסף שלי. חבל שלא מכרו שם וליומים מעל וליום 45 כי לא מצאתי.

ראיתי מלא קוספלי יפים, כל הכבוד לאנשים שהכינו אותם. אהבתי בעיקר את הקוספלי של טובי (בלבוש שלו כשהוא במלחמה).-זה היה מגניב.
הדבר שהתאכזבתי ממנו שלא זכיתי להיות בהרצאה של סבי- רציתי להיות בא, אך זה כנס ראשון שלי ולא ידעתי איפה הרצאה שלו מתקיימת(ואיפה שאר הרצאות בכלל מתקימות, חיפשתי לא מצאתי.

בקיצור אחלה כנס ראשון שלי- מקווה כשאבוא להבאים אביא קצת יותר כסף בשביל לקנות לי מנגות.

היה איס חצי עירום? לא שמתי לב אליו, שמתי לב לויקינג חצי ערום .
Black Man
אם אני לא טועה היה רק 4 אנשים שהתחפשו לאייס ובלי חולצה והורב שהתחפשו היו ממש טובים והיו כמה בולטים כמו הזוג שהתחפש לדמויות ממשחקי הכס, היה אחד שהתחפש לאייס ואחד לופי ועוד אחד לזורו והם הלכו ביחד, היה מישהו שהתחפש לטובי עם החליפה השניה שלו וזה היה מאוד יפה עד שהוא הוריד את המשכה XD, והיו זוג בנות שהתחפשו לשוביטס (Chobits) וזה היה מדהים, והשמנה שהתחפשה לאסונה קרע אותי XD, ובטח היו עוד כמה שאני לא זוכר...
קמתי ב- 9(כרגיל) וחזרתי עכשיו והיה ממש כיף ובננוסף קניתי את ה5 מנגות הראשונות שלי smile.gif
keo
היה מעולה! פגשתי שם חברי ילדות שבחיים לא הייתי מאמין שיהיו במקום כזה..
הייתי בערצאות שונות בפעם הראשונה והיה מרתק, לצערי כמעט ולא ראיתי אנשים מהפורום, כי כולם היו עסוקים בלערצות באותו רגע.
AK_IL
זו פעם ראשונה שלי שם!
היה כיף smile.gif
לא נכנסתי להרצאות כי בהתחלה לא ממש הבנתי מה יש ומתי ועד שהבנתי כבר הלכנו..
נתקעתי מחוץ לסרט בזמן שחברים שלי היו בפנים אז סתם הסתובבתי.
לא קניתי דברים כי אני קצר בכסף בזמן האחרון..
הייתי עם כובע גרב אפור.
עכשיו קראתי את תקנון ההטרדות ואני די בטוח שעברתי על כמה סעיפים XD
עתלף
נהרסו חיי לא ניתנה לי המתנה ליראות את האירוע הקוספליי!!!

קשה היגתי ראיתי כול תחפוסות הבליץ' האפשרייות וחשבתי בתאות שאולי החזירו את המחזמר של בליץ' והלחתי לאחריים ושאלתים אותם עם יהיה מחזמר על בליץ' והם עשו לי טרול ואמרו לי שקן עוד החזבה.
ואז ניכנסתי להרצעה מדהימה עם מלה סלברטייות שהצליחו בחיהם ופיתחו קרירה בתחום האומנות ואיזו דרך הם עברו אבור הסגת הפיסגה הזו.
ההרצע נגמרה מאוחר מידי ואנשים קבר החלו להיכנס לאולם.
אני זינקתי כמו גיבור שרץ על דלתות ענק ואז ברגה האחרון הוא מצליח לאבור בניהם רק שלי גם 10 רגעים אחרונים לא יעזרו לי הדלתות נסגרו והשומרים לי לא נתנו להיכנס.
ישבתי בחוץ אחרי כמה היתרוצצויות הכנס הזה בישבילי נגמר אני לא אכנס גם באזרת נס.
אין פו שום סמילי שיתאר את התחושה של להפסיד את מהות הכנס עצמו את ליבת הכנס.
ואין על מי ליכאוס ואין אשמים ואין לי מה לומר הפורים הזה היה מר.

וקשה חזרתי הביתה היתברר לי שכמה תמונות נמחקו יחסית הרבה ובינהם התמונות של נונה ואופיר עם התמונה החי שווה של פיצה ושל ההי שאני לא יודע את שמה T_____________________T

סיכום: תרמתי כסף לצדקת פורנו, נחספתי להמון ארום בכנס, התאחזבתי מי מחזמר דימיוני פגשתי 2 חברות שלי מהלימודים והיבדתי אותם ולא ראיתי אותם שוב, שימשתי כהמלכך השומר של תאיר (אחלה מיקצועה), ונגתי במשהוא אסור, ראיתי 2 בנות שנידחות בכוח על מי חוץ לאולם והבנתי שזה סגור סופית, גיליתי שלא לבו עם קוספליי נורמלי זה נחשב כמו להיות ארום בפומבי ומי שהקוספליי שלו ארום הוא נחשב לבוש, חיי נהרסו איבדתי את התמונות השוות ביותר.

סרטים
כול הסרטים באיכות מעוד לא מחובדת ברזולוצייה.

שששששששששששששששששש
אישה עם גרזן

תמונות ששרדו (בקצב הזה אני יפסיק לצלם)

אורגד ואיה
ספוילר:

עני זבוב
ספוילר:

המשכפיים הסופר אולטרה המגניבות של איה
ספוילר:

מג'ימבו ואוזרו הדל שער
ספוילר:

אינוישה מגן על הפיקצ'ואית. (האינוישה הזה נירה טוב מהמצוייר )
ספוילר:

וגם התמונה החי מפחידה שיש

רנינגן או מה שזה לא יהיה
ספוילר:

תחפוסות קטלנית (אני סם שזה זוחה מקום רישון וותיקים יחידים)
ספוילר:

והכוכבת העגדית שיצרה את סושה שהי בין האנשים הנדירים שהצליחו לפתח קרירה גדולה מהאומנות.
ספוילר:

הולו איצ'יגו מוצלח מעוד
ספוילר:

הולו איצ'יגו עושה פירסומת לגוגל שלי
ספוילר:

קאסט טוהו ראיתו אותם אחרקך גם כמוני בחוץ בתח להם האחזבה היתה הרבה יותר קשה
ספוילר:

עוד סופר תחפוסת הפאם של השופתת
ספוילר:

תחפוסת סוס סוף הדרך
ספוילר:

אוד קוספלי מהמם!! אולי בחולזות היה שווה היום הזה
ספוילר:

סמילי המושלם שתיאר מצבי האמתי קשנינעלתי בחוץ
ספוילר:

ובסוף אססין תחפוסת טוטחית עם אחלה סקינים נשלפים וכול מי ששועל "אפשר תמונה" הוא נותן לו הידבלייד מי כול הלב ללב.
ספוילר:

אז קנירה שלמרות כול הטרור של היום הכנס הזה שווה משהוא.

סיכום 2: יש לי 4 בתי שכי

משפת השנה "תן לי גרזן חם לי"
Marin Karin
הולי שיט
גלאדוס
עם
פאקינג
פורטל
גאן
ואוזניות
של
APERTURE
הולי
שיט
הולי
פאקינג
שיט
הלכתי למות.
ביי.
:מתה:
Kazukun
היה מדהים!
בלי להרחיב יותר מידי.. באמת הרבה זמן לא נהנתי ככה בכנס 3;;

זה אני (הבחור ליד מיסטי) :

אנשים נחמדים שראיתי/דיברתי/הצטלמתי איתם, שלחו לי הודעה :>
גם כדי שתוכלו לראות את התמונות

yutu
הייתי שם ויצאתי עם שלל נחמד ממישהי נחמדה שאולי אתם מכירים:

http://i.imgur.com/gUBIOFX.jpg
Lambdadelta
מי שעשה את הסאקורה-פיש גאון
nigi
אני שונא אותך, אני זה שפותח סיכומי כנסים כבר מאז 2011 ם:
אני אכתוב אחרי זה איך היה, אני עייף, ואני מרחם על מי ששם עוד מאתמול.
Black Man
אנשים היו שם מאתמול O.O
מ-2011 עברו רק שנתיים אבל אל תיהיה עצוב תמיד יש את שנה הבאה smile.gif
IceTime
פיי איזה באסה שלא הלכתי !
יש את זה רק בפורים ? או בחופשים גם ?
Black Man
ציטוט(PikolO @ 24.02.2013, 22:11) *
פיי איזה באסה שלא הלכתי !
יש את זה רק בפורים ? או בחופשים גם ?

יש משהו דומה ב- 24.2 עד ה-25.3 זה איזה תערוכה בבית האוכל והתרבות היפני באוד השרון.
IceTime
אה נחמד !
מאיפה אני יכול להתעדכן בכל זה ?
F-S flash
לפחות ספיידרמן בא לדוכן שלי http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-p...687641463_n.jpg
Tomerd
ראיתם שני אנשים בקוספליי של פין מאדוונטור טיים?
אחד מהם היה מאולתר כזה.. (זה אני).
Black Man
ציטוט(PikolO @ 24.02.2013, 22:14) *
אה נחמד !

אני לא יודע ...
קיבלתי דף לזה בכנס.
turi12345
ציטוט(Black Man @ 24.02.2013, 22:25) *
ציטוט(PikolO @ 24.02.2013, 22:14) *
אה נחמד !

אני לא יודע ...
קיבלתי דף לזה בכנס.

http://www.anime-il.com/index.php?showtopic=172636

nigi
טוב סיכום באורך מלא עכשיו:

קמתי באיזה100- בבוקר, וגם זה היה די מאוחר, התגלחתי בצורה כושלת ממש שדרשה תיקון ברכבת וטסתי לרכבת... כן.
נתקעתי בלוד איזה שעה, ואז סופסוף הגעתי לכנס, הכמות אנשים שהגיעה הפעם היא ענקית... התור היה משהו כמו עשרים דקות, ולא היה מקום בתחרות קוספליי לכולם O:
הגעתי והלכתי ישר לטריוויה, היו בספסלים מאחורה שני מפגרםי שהחליטו שזה הזמן להישפך וזה היה קורע מצחוק, ואז פגשתי שם את מאי ואת צ'ס ואת דניאל ועוד איזה מיליון אנשים והלכנו להרצאה של סבי.

סב, ההרצאה שלך הייתה ממש מגניבה.
קצת חבל שהיית תקוע בדף ובמצגת כל הזמן, וזה הרגיש שסתם דיקלמת, כי אתה יודע שיש לך המון מה להגיד בנושא וההרצאה הייתה יותר חיה וזורמת אם היית מדבר חופשי יותר.

ואז אכלנו עוגה עם סבי וזה, ואז אני ומאי וצ'ס הלכנו לקנות הרבה יותר מדי פיצה ביוקר.
ואז אני וצ'ס נתקענו עם חצי מגש פיצה והתחלנו פשוט לחלק לאנשים...

מכאן אני כבר לא ממש זוכר איפה הייתי \:
בכל אופן בסוף היום דניאל בלבל ביני לבין יוסי. ובכן.
דניאל תן לעצמך כאפה, אתה בעצמך יוסי

היה נחמד לפגוש את כולם, צ'ס אתה בחור מגניב <:
Foolish
פעם ראשונה שלי, הגעתי מבאר שבע ודי מאוחר כי כל הלילה עבדתי על התחפושת
הייתי זזורו (כן כן, גם אני) אבל החרבות שלי היו מעץ ועבדתי עליהם ממש קשה עם חברים ובסוף יצא פצצה, בול החרבות של זורו D:
מאל אנשים הצטלמו איתי, והלכתי והצטלמתי עם כל תחפושת שהרשימה אותי, שחקתי קצת גו, הסתובבתי בין דוכנים ובכללי היה סבבה, אבל היה לי קטן וצפוף, לא נכנסתי לאירוע קוספליי וחוץ מהקוספליים המגניבים שיכולתי לראות גם מבחוץ, לא יודע אם זה היה שווה לבוא מבאר שבע, עדיין היה נחמד לנסות ולהכיר אנשים, לא מצטער על זה D:
Souseiseki
ציטוט(nigi @ 24.02.2013, 22:48) *

קמתי באיזה100- בבוקר, וגם זה היה די מאוחר, התגלחתי בצורה כושלת ממש שדרשה תיקון ברכבת וטסתי לרכבת... כן.
נתקעתי בלוד איזה שעה, ואז סופסוף הגעתי לכנס, הכמות אנשים שהגיעה הפעם היא ענקית... התור היה משהו כמו עשרים דקות, ולא היה מקום בתחרות קוספליי לכולם O:
הגעתי והלכתי ישר לטריוויה, היו בספסלים מאחורה שני מפגרםי שהחליטו שזה הזמן להישפך וזה היה קורע מצחוק, ואז פגשתי שם את מאי ואת צ'ס ואת דניאל ועוד איזה מיליון אנשים והלכנו להרצאה של סבי.

קצת חבל שהיית תקוע בדף ובמצגת כל הזמן, וזה הרגיש שסתם דיקלמת, כי אתה יודע שיש לך המון מה להגיד בנושא וההרצאה הייתה יותר חיה וזורמת אם היית מדבר חופשי יותר.

ואז אכלנו עוגה עם סבי וזה, ואז אני ומאי וצ'ס הלכנו לקנות הרבה יותר מדי פיצה ביוקר.

והחלק הכיפי ביותר כמובן, להתקע בסוף העולם שמאלה באולם הראשי D:
Crucio!
כך כולכם זוכרים אותי, כך
T_______________T

וכדי שזה לא יהיה לגמרי ספאם -האהאהא השגתי ניוטייפ ב20 ש"ח ועכשיו כל החדר שלי בפוסטרים חדשים האהאהאההאהאהא
Doctor Shinobi
באמא שלי נבט ההודעות סיכום כנס\מפגש שלך הן תמיד הכי מעניינות XD
Kizaru
איך זה ששינובי תמיד מגיע לכנסים ואני לא הצלחתי להגיע לאחד הזה...
איזה באסה בגלל שאני בסוף הטירונות הייתה לי בעיה לצאת מכאן ליום אחד ולהגיע... פעם הבאה בעוד חצי שנה וגם בכנס שיהיה בפורים הבא אני מגיע 120% ושום צבא לא יעצור אותי!!

עכשיו ל2 השאלות העיקריות שלי:
1 - הכנסים הבאים יתקיימו שוב בהיכל התרבות של ראשון לציון? כי כשהייתי בכנס פורים של 2012 היה ממש טוב וזה היה בהיכל התרבות הזה (:

2. היו קוספליים של סוורד ארט אונליין ושל פיירי טייל?!?! פשוט אני חייב לדעת אם פיספסתי כזה דבר... ואם כן מקווה לראות תמונות של הקוספליים האלו...

תודה מראש לעונים
ותודה לאלו שהראו תמונות tongue.gif
עוד יומיים כשאחזור הביתה אני אסתכל בעמוד הפייסבוק של אמא"י ויראה כמה שיותר תמונות!!
חבל שלא יצא לי להגיע עם הצעיף של נאטסו שקניתי biggrin.gif
טוב, ניפגש בכנס הבא חברים!! לילה טוב
THEplaybookInventor
חחח היה סבבה אבל לא זיהיתי שם אף אחד... אולי את יותם ועוד כמה שאני בקשר איתם בסקייפ, כאילו לא הרבה הייתי עם איזה 10 ילדים ככה, אבל היה כיף...

אני צריך להתחיל לעקוב אחרי יותר אנשים שיהיה יותר עם מי לדבר בכנס הבא XD
THEplaybookInventor
וגם לא יצא לי לראות את ההרצאה של סבי... חבל לא ראיתי אותו בכלל כל הכנס, איך היה?

דרך אגב סורי שאני לא עורך הפורום הדפוק הזה לא נותן לי לערוך...
yutu

ניגי אתה יודע איזה מתוסכל אני מרגיש עכשיו? היינו באותו מקום באותו זמן ולא זכיתי לפגוש אותך.
Lambdadelta
ציטוט(Kizaru @ 25.02.2013, 02:21) *
איך זה ששינובי תמיד מגיע לכנסים ואני לא הצלחתי להגיע לאחד הזה...
איזה באסה בגלל שאני בסוף הטירונות הייתה לי בעיה לצאת מכאן ליום אחד ולהגיע... פעם הבאה בעוד חצי שנה וגם בכנס שיהיה בפורים הבא אני מגיע 120% ושום צבא לא יעצור אותי!!

עכשיו ל2 השאלות העיקריות שלי:
1 - הכנסים הבאים יתקיימו שוב בהיכל התרבות של ראשון לציון? כי כשהייתי בכנס פורים של 2012 היה ממש טוב וזה היה בהיכל התרבות הזה (:

2. היו קוספליים של סוורד ארט אונליין ושל פיירי טייל?!?! פשוט אני חייב לדעת אם פיספסתי כזה דבר... ואם כן מקווה לראות תמונות של הקוספליים האלו...

תודה מראש לעונים
ותודה לאלו שהראו תמונות tongue.gif
עוד יומיים כשאחזור הביתה אני אסתכל בעמוד הפייסבוק של אמא"י ויראה כמה שיותר תמונות!!
חבל שלא יצא לי להגיע עם הצעיף של נאטסו שקניתי biggrin.gif
טוב, ניפגש בכנס הבא חברים!! לילה טוב

1. אי אפשר לדעת בשלב הזה, אבל הם כבר הרבה זמן עושים כנסים שם אז סביר מאוד שכן

2. היו כמה אסונה וקיריטו, נראה לי שזהו מSAO, לגבי פיירי טייל אני לא בטוח

ציטוט(BlackSmoke @ 25.02.2013, 03:00) *
וגם לא יצא לי לראות את ההרצאה של סבי... חבל לא ראיתי אותו בכלל כל הכנס, איך היה?

דרך אגב סורי שאני לא עורך הפורום הדפוק הזה לא נותן לי לערוך...

אני מניח שניסית לעשות עריכה מהירה, משהו נדפק בזה, תערוך עם עריכה מלאה
nigi
ציטוט(yutu @ 25.02.2013, 03:19) *

ניגי אתה יודע איזה מתוסכל אני מרגיש עכשיו? היינו באותו מקום באותו זמן ולא זכיתי לפגוש אותך.

'^'
רק עכשיו ראיתי שפספסתי הודעות של כמה, כי פשוט כתבתי את ההודעה דרך הכפתור שבלמעלה של הדף הראשון.
יותם פעם הבאה שאתה בא לכנס אנחנו מחליפים פלאפונים או משהו יא שמן.
Ame
טוב רק התעוררתי אז... לסיכומנו

קמתי בבוקר בסביבות 6:50 כדי להספיק ולהתארגן לאוטובוס, האוטובוס לא בא, לא ברבע ל-8 ולא ב-8 ורבע כשהוא היה אמור כבר לקחת אותי, בסוף הוא הגיע ב-20 ל-9 אבל עדיין הייתי נורא עצבני, עצרתי במחלף עין הקורא ומשם הלכתי איזה 20 דקות ברגל עד שהגעתי למתחם הכנס, הגעתי לשם ב10:00 XDD
לקחתי את הכרטיס "אורח" שלי, כניסה חינם, כיף לדניאל ונכנסתי~ התאומים היו הראשונים שפגשתי בכניסה שמכיוון שלא הספיקו לתפור קוספליי חדש לכנס אז השתמשו באחד שכבר היה להם, עדיין לא מנע מהם להיות מגניבים D:
דארק הגיע כמה דקות אחרי ויצאנו למסע קניות שבמהלכו CNV הכריזו על כרכים ישנים ב-20 ושלוש כרכים ב-50, קניתי 9 כרכים ב-150, כיף 3>
משם המשכו ופגשנו את מאי ^^, נטלי ^^, ועדן שהחליט להגיע בסופו של דבר 3> ירדנו למטה ושם פגשתי את אלעד יחד עם בן, והלכתי עם אלעד לבקר את מיתר ולקנות ממנה פוסטר D:
ואז הלכנו לטריווה ששם ראיתי מישהי עם תחפושת של פיקאצ'ו... "זאת ניקו...? או שזאת לא ניקו...?" חיכתי כמה שניות ואז היא עמדה לידי ושאלתי אם זאת היא וBAM BAM BAM I WAS RIGHT
AND THEN BENU CAME~ וחיבוק קבוצתי!!!
נכנסו לטריווה בסופו של דבר לאחר כל התקלות, היה מעולה, הבחור שחיפש שערות כמה דקות קודם באופן רנדומלי גם היה ממש משעשע בתשובות שהביא בטריווה, שמחתי לצעוק את התשובות של המגזינים כמו ג'אמפ ומארגארט 3> ועל השאלה של שויאשה.... משום לקח לי כמה שניות וכמעט אמרתי ויז מדיה XDD
קצת לקראת סוף הטריווה הייתי צריך לצאת להתארגן להרצאה שלי, והתחלנו אותה ב-11... נונה הייתה המקרינה שלי X3
ההרצאה זרמה סבבה, רק שהייתי ממש לחוץ דיברתי מהר מדי, ולמרות שהיו לי דפים וזה נראה שאמרתי מה שכתוב שם... אני בעצם אליתרתי ואמרתי את זה בתור סיכום למה שהיה כתוב בדפים, אבל אני מקווה שבכל זאת ה-37 דקות ששרפתי לכם היו מעניינות <O>
בסיום ההרצאה פגשתי את ניגי ואליה D:
ומשם אל העוגה שלי~~~~ לקח לי קצת זמן לקחת אותה משמירת חפצים אבל היא הושגה והלכנו לאכול באזור הקפיטריה, מקווה שהיה טעים לכם, ונסטיה הצטרפה באמצע ^O^
אחרי זה נטלי אמרה שיש כרכים של I"S (שמאוד נדיר למצוא אותם וקניתי אחד כבר מCNV אבל זה היה היחיד שהיה להם) במחיר ממש זול בדוכן ליד הכניסה, רצתי לשם ובהחלט היה זול, קניתי 4 כרכים ב-60 שקל, כל כרך עלה מחיר שונה, אחד 10, שתיים 15, אחד 20 XDD
ואז נטלי הביא ניוטייפ, דיפדפנו קצת והלכתי לעוד סיבוב קניות לבן דוד שלי שקנה הושין אנגי בהמלצתי ושאמן קינג מCNV גם במסגרת המבצע של 3 ב-50
משם ישבתי בקומה מינוס 1 עם בנות דודות שלי וחברה שלהם כי עברו שם קוספליירים כל שניה, היו כמה מגניבים, היו כמה גרועים, אבל לא מצאתי ג'וג'ו או משהו באמת שמעניין אותי עד ש....
ספוילר:
מומיג'י הגיע X333333333333
THO זה הרגיש ריק בלי ציציקו אבל עדיין קוספליי אדיר X3

לקראת 3 הלכתי לאכול סושי בסושה, אני חייב לציין שהציורים שהיו שם נראו ממש כמו הסגנון ציור של איה, המשגיחה של פורום לייב אקשן, אני אשאל אותה בהזדמנות כי העובדים במקום לא ידעו מי צייר...
אחרי האוכל עליתי לאירוע קוספליי, לא היה מקום אז עמדתי בקומה הכי עליונה שבקושי ראו שם משהו, עד שזה התחיל כבר יצאתי והלכתי להרצאה של בנו שהייתה מעולה, ועוד במהלכה בקריוקי ליד מישהו שר את הפתיח של ג'וג'ו ובנו כזה עצר באמצע "ג'וג'ו" לחש XDDDD
לפני ההרצאה גם ראיתי את שי, שוב מזל טוב על השחרור D:
ואחרי ההרצאה כבר התפזרנו, אני דניאל, מאי ושי שרצינו לראות את הסרט ישבנו סתם שעה להעביר את הזמן ואז עפנו לסרט, ראינו את זה מהיציע למעלה, התחתון לא העליון, אני אישית נהנתי מכל רגע בסרט, לא מתחרט שהלכתי וראיתי אותו בכנס במקום לחכות ימים שלמים עד שיצא תרגום ברשת, שכמובן אין עדיין... כנראה שאסקר על הסרט בימים הקרובים גם, תודה לארז ולכל מי שהיה אחראי לתירגום הסרט D:
אחרי הכל זה הוסודה (סרטי דיג'ימון, מלחמות הקיץ, הילדה שרצה בזמן וכ'ו... 3>)
משם כבר הלכתי למרכזית הישנה עליתי לקו לבית וב-23:30 הייתי כבר בבית אחרי יום מעייף הלכתי לישון בשניה שנכנסתי עם הבגדים עם התיק, באמצע הלילה קמתי כדי להוריד הכל וחזרתי לישון...

סך הכל היה כנס מעולה, בתור כנס שני שיש לי כוח ללכת אליו לפחות, זה היה ממש מעולה, מקווה לפעם הבאה לשפר את שיטת ההצראה שלי, או לעשות משהו אחר ומעניין יותר לקיץ אבל נראה כבר אם בכלל אני יבוא לקיץ~
את השלל שקניתי אפרסם באוסף שלי בקרוב.
היה נורא כיף לראות את כולם ולפגוש אנשים שעדיין לא ראיתי,
Demon jester
כנס נחמד לא יותר...חייבים להחליף מקום...באו המון אנשים ולא היה מקום להיכנס להרצאות או לאירועים אם הגעת 2 דקות אחריי שהתחילו! ממש התאכזבתי מזה, אנשים טובים (כרגיל) וצוות מעולה הדוכנים היו סבבה דווקא קניתי DEATH NOTE וממש אני שונא את בורגראנץ' שגרמו לי לבזבז שעה מהחיים שלי בתור ואפילו לא לקחו ממני הזמנה אז פשוט הלכנו לאכול פיצה. מקווה שבקיץ יהיה לי זמן לעשות תקוספליי שרציתי ובגלל מבחן בתנ"ך לא יכולתי...(תנחשו של מי היה השם הראשונה שרשמתי במחברת >_>)
פיצה
הנסיעות היו כיפיות ומצחיקות בטירוף XD
המכירות הלכו ממש ממש סבבה.
פגשתי מלא אנשים מגניבים בטירוף ואפילו הספקתי לפחות להחליף מילה עם כול אחד מהם!
הכרתי אנשים חדשים!
הפאנל היה מוצלח בטירוף יאייייי
גיליתי שכיף להתנחל בדוכן שלי, ככה שאפילו אנשים שלא הכרתי לפני באו והתחילו לדבר איתי ואז התיישבו בדוכן שלי, הייתה מישהי אחת שדיברתי איתה איזה חצי שעה SRSLY.

תחשבו על זה,
אני קומה לי לעשות סיבוב רענון מלשבת בדוכן ופתאום בום!!
צ'ס וניגי מופיעים משום מקום עם מגש פיצה וקולה XDDDDDDDDDDDDDDDDD
OH YEAH
(למרות שאחרי זה אני וחברה שלי גם ככה קנינ מגש פיצה ובקבוק קולה, הרשמנו כוסית לרזי שהייתה לו מומולדת!!!!!!)

אחחח וואי.
היה בהחלט הכנס הכיפי והמצחיק ביותר שהיייתי בו אי פעם.

וסבי אם היית מגיע לפאנל שלנו היית כבר יודע שאיה כן ציירה את הציורים של סושה לול.
Ame
ידעתי! וסורי שלא יכולתי לבוא לפאנל, זה די ברח לי מהראש והייתי די רעב >:
Unlucky Surgebinder
וככה כולם שכחו שגם אותי פגשו :באד:
Kizaru
וואי איזה באסה שפיספסתי קוספליים של אסונה וקיריטו!! מחכה כבר לראות אותם בתמונות כשאחזור הביתה עוד יומיים-3...
וגם חבל פיספסתי הזדמנות לראות אותך עדן tongue.gif
מחכה לפעם הבאה שאני ממש אתאמץ לא לפספס הפעם!
nigi
ציטוט(פיצה @ 25.02.2013, 11:15) *
הנסיעות היו כיפיות ומצחיקות בטירוף XD
המכירות הלכו ממש ממש סבבה.
פגשתי מלא אנשים מגניבים בטירוף ואפילו הספקתי לפחות להחליף מילה עם כול אחד מהם!
הכרתי אנשים חדשים!
הפאנל היה מוצלח בטירוף יאייייי
גיליתי שכיף להתנחל בדוכן שלי, ככה שאפילו אנשים שלא הכרתי לפני באו והתחילו לדבר איתי ואז התיישבו בדוכן שלי, הייתה מישהי אחת שדיברתי איתה איזה חצי שעה SRSLY.

תחשבו על זה,
אני קומה לי לעשות סיבוב רענון מלשבת בדוכן ופתאום בום!!
צ'ס וניגי מופיעים משום מקום עם מגש פיצה וקולה XDDDDDDDDDDDDDDDDD
OH YEAH
(למרות שאחרי זה אני וחברה שלי גם ככה קנינ מגש פיצה ובקבוק קולה, הרשמנו כוסית לרזי שהייתה לו מומולדת!!!!!!)

אחחח וואי.
היה בהחלט הכנס הכיפי והמצחיק ביותר שהיייתי בו אי פעם.

וסבי אם היית מגיע לפאנל שלנו היית כבר יודע שאיה כן ציירה את הציורים של סושה לול.

לקח לנו לפחות 10 דקות להבין למה מאי צחקה כשאמרנו "בואו נלך לאכול את הפיצה בדוכן של מיתר"... XD
פיצה
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Chibi-DeMon
ישבתי עם חבר שלי בקומת הכניסה והסתכלנו לקומות למעלה כדי לקבל קצת Panty shots.
כמות הטייץ הייתה מזעזעת. שורטס מתחת לחצאית, אפילו. זה ממש לא כמו באנימות היפניות שלי.

אה, ופגשתי אנשים שבאמת חשבו שדיג'ימון זה יותר טוב מפוקימון. לא חשבתי שאנשים כאלה קיימים, מה לעזאזל.
כפרע
האמת שהיה כנס ממש מגניב. בבוקר חיכיתי בתחנה (שהייתי צריכה לנחש איפה היא, כי חפרו את כל הכביש בכיכר שליד הבית שלי, ולכן זה היה צריך להיות במקום אחר. כן, שוב פעם. (זה לא נגמר ברצינות) ולקחתי קו עם חברה, ומשם החלפנו לקו 19, ובעזרת קסמי ה-GPS הקסומים שלי, הגענו לכנס. בדיוק ב-10 אנחנו כבר שם, ראיתי את נטלי ואת עדן ולקחתי את התג הזה של המתנדבים ונכנסתי. הטריוויה התחילה באיחור של רבע שעה (תקלות טכניות זה מבאס, אבל ממש) אבל דווקא היה ממש ממש אחלה. תודה לכל האנשים שהגיעו (:
משם הלכנו להרצאה של סבי וגם להרצאה של בנו, ובין לבין הסתובבנו קצת ואכלנו מהעוגה של סבי.
הלכתי יותר מאוחר עם ניגי וצ'סי לקנות פיצה (וזה היה בסדר כי לא קנינו בפיצה הרדיואקטיבית שמול הכנס) ובערב גם קניתי בייגלה חם.
בין האנשים שנתקלתי בהם היה אורגד (שהיה פשוט ענק XD), ולאליה היה קוספליי ממש יפה של דמות מRonora Atelier שאני לא זוכרת את השם שלה, והתאומים שעשו קוספליי לפרסונה D: ועוד המון אנשים שאין לי כוח להתחיל לכתוב את השמות שלהם כי זה ייקח נצח.
נטשתי בסביבות 8 ורבע ואז הביתה. יצאתי עם פוסטר דו-צדדי של AO NO EXORCIST, עוד נראה באיזה צד אתלה אותו. וזהו האמת XD
אבל היה ממש כיף לפגוש את כולם 3>
Rnamon
אני לא הולך להגיד איך היה הכנס שלי...זה יהיה ארוך מידי (כי הגעתי מאז ההקמה לילה לפני)
והוא היה מאוד אינטנסיבי...אבל אני מאוד מקווה שאנשים נהנו מהסטנדאפ שעשיתי באירוע פתיחה ומההנחיה של האירוע קוספלי...
אה כן...זה היה הקוספלי שלי...

D-T-K
הסטנד-אפ שלך היה אדיר בנאדם^!! חבל שהייתי צריך לעזוב באמצע אירוע הקוספליי )=
Nona Chan
היה אחלה כנס! (אני זאת שהסתובבה עם הפאה הבלונדינית הארוכה שקלועה לצמה, והשמלה המאוד... קצרה(?) [באשמת אופיר!!!!] שעשתה לי טרור בכנס XD).
הבוקר שלי התחיל כשאני ואופיר התעוררנו, שזה ב8 ("מה? לוקח חצי שעה להגיע... זה ממש ליידי... נישן כמו שצריך!"). בפועל התעוררנו בשמונה, קמנו בתשע ויצאנו מהבית קרוב ל-10. בהמשך קרה מצב שחצי מהכבישים כבר חסומים, איבדנו את הדרך ליד צומת חולון וערבים ניסו להתחיל איתנו, ואיכשהו, אחרי שאיבדנו את עצמנו שוב פעם באמצע ראשון וחילצו אותנו מאט וריקי - הגענו לכנס!
אין לי מושג איך זה קרה, אבל הגענו באיזור 11 XD

זה רק אני או שהיה כנס.... דחוס! ממש ממש דחוס! ממה שהבנתי מדניאל הגיעו כמעט שלוש אלף אנשים. זה מטורף, מטורף, מטורף - הקהילה שלנו כל כך גדלה וזה מרשים, אבל היה צריך להיות מגה סופר דופר שאפתן בשביל להסתובב בין הדוכנים כשיש כל כך הרבה אנשים. הבנתי שבקוספליי פשוט לא היה מקום להכנס, ההרצאות היו ממש גדושות ובכלל, כיף להרגיש איך מכנס לכנס הקהילה שלנו גדלה (בכנס הקודם היו באיזור ה2000 איש ממה שאני זוכרת).
יש מצב שזה רק אני, אבל הרגיש שהיו הרבה פחות קוספלייז בהשוואה לפורים בשנים קודמות (התחרות היתה ממש נמרחת כזו, וממה שאני זוכרת, בבודדים היו איזה חמש אנשים). מה שכן, היו קאסטים וקוספלייז פשוט מדהימים (!!). קאסט אינויאשה היה ממש אדיר (אלה, היית פשוט מושלמת! הקוספליי של סשומארו היה אדיר!).

ובקיצור, פגשתי המון אנשים ותיקים וכיפיים, ובעיקר אנשים שלא ראיתי הרבה זמן שהיה לי באמת כיף לראות (עדן! ויהב! וריקי! ועוד מלא מגניבים אחרים).
הייתי המקרינה בהרצאה של סבי, ובהרצאה של הבנטו, אז הייתי בשתיהן. שתיהן היו ממש מצויינות.
זיהיתי את איתי מצוות נארוטו של פעם פעם! (הותיקים שביננו בטוח מכירים אותו יותר).
איכשהו יצא שיצאתי מהכנס באיזור 8 בערב כי חיכיתי לטרמפ, והייתי כל כך סחוטה, שבאמת אין לי מושג איך אנשים מההקמה שרדו את הכנס (דניאל אהמ אהמ XD).

ציטוט(Funny Valentine @ 25.02.2013, 11:27) *
טוב רק התעוררתי אז... לסיכומנו

קמתי בבוקר בסביבות 6:50 כדי להספיק ולהתארגן לאוטובוס, האוטובוס לא בא, לא ברבע ל-8 ולא ב-8 ורבע כשהוא היה אמור כבר לקחת אותי, בסוף הוא הגיע ב-20 ל-9 אבל עדיין הייתי נורא עצבני, עצרתי במחלף עין הקורא ומשם הלכתי איזה 20 דקות ברגל עד שהגעתי למתחם הכנס, הגעתי לשם ב10:00 XDD
לקחתי את הכרטיס "אורח" שלי, כניסה חינם, כיף לדניאל ונכנסתי~ התאומים היו הראשונים שפגשתי בכניסה שמכיוון שלא הספיקו לתפור קוספליי חדש לכנס אז השתמשו באחד שכבר היה להם, עדיין לא מנע מהם להיות מגניבים D:
דארק הגיע כמה דקות אחרי ויצאנו למסע קניות שבמהלכו CNV הכריזו על כרכים ישנים ב-20 ושלוש כרכים ב-50, קניתי 9 כרכים ב-150, כיף 3>
משם המשכו ופגשנו את מאי ^^, נטלי ^^, ועדן שהחליט להגיע בסופו של דבר 3> ירדנו למטה ושם פגשתי את אלעד יחד עם בן, והלכתי עם אלעד לבקר את מיתר ולקנות ממנה פוסטר D:
ואז הלכנו לטריווה ששם ראיתי מישהי עם תחפושת של פיקאצ'ו... "זאת ניקו...? או שזאת לא ניקו...?" חיכתי כמה שניות ואז היא עמדה לידי ושאלתי אם זאת היא וBAM BAM BAM I WAS RIGHT
AND THEN BENU CAME~ וחיבוק קבוצתי!!!
נכנסו לטריווה בסופו של דבר לאחר כל התקלות, היה מעולה, הבחור שחיפש שערות כמה דקות קודם באופן רנדומלי גם היה ממש משעשע בתשובות שהביא בטריווה, שמחתי לצעוק את התשובות של המגזינים כמו ג'אמפ ומארגארט 3> ועל השאלה של שויאשה.... משום לקח לי כמה שניות וכמעט אמרתי ויז מדיה XDD
קצת לקראת סוף הטריווה הייתי צריך לצאת להתארגן להרצאה שלי, והתחלנו אותה ב-11... נונה הייתה המקרינה שלי X3
ההרצאה זרמה סבבה, רק שהייתי ממש לחוץ דיברתי מהר מדי, ולמרות שהיו לי דפים וזה נראה שאמרתי מה שכתוב שם... אני בעצם אליתרתי ואמרתי את זה בתור סיכום למה שהיה כתוב בדפים, אבל אני מקווה שבכל זאת ה-37 דקות ששרפתי לכם היו מעניינות <O>
בסיום ההרצאה פגשתי את ניגי ואליה D:
ומשם אל העוגה שלי~~~~ לקח לי קצת זמן לקחת אותה משמירת חפצים אבל היא הושגה והלכנו לאכול באזור הקפיטריה, מקווה שהיה טעים לכם, ונסטיה הצטרפה באמצע ^O^
אחרי זה נטלי אמרה שיש כרכים של I"S (שמאוד נדיר למצוא אותם וקניתי אחד כבר מCNV אבל זה היה היחיד שהיה להם) במחיר ממש זול בדוכן ליד הכניסה, רצתי לשם ובהחלט היה זול, קניתי 4 כרכים ב-60 שקל, כל כרך עלה מחיר שונה, אחד 10, שתיים 15, אחד 20 XDD
ואז נטלי הביא ניוטייפ, דיפדפנו קצת והלכתי לעוד סיבוב קניות לבן דוד שלי שקנה הושין אנגי בהמלצתי ושאמן קינג מCNV גם במסגרת המבצע של 3 ב-50
משם ישבתי בקומה מינוס 1 עם בנות דודות שלי וחברה שלהם כי עברו שם קוספליירים כל שניה, היו כמה מגניבים, היו כמה גרועים, אבל לא מצאתי ג'וג'ו או משהו באמת שמעניין אותי עד ש....
ספוילר:
מומיג'י הגיע X333333333333
THO זה הרגיש ריק בלי ציציקו אבל עדיין קוספליי אדיר X3

לקראת 3 הלכתי לאכול סושי בסושה, אני חייב לציין שהציורים שהיו שם נראו ממש כמו הסגנון ציור של איה, המשגיחה של פורום לייב אקשן, אני אשאל אותה בהזדמנות כי העובדים במקום לא ידעו מי צייר...
אחרי האוכל עליתי לאירוע קוספליי, לא היה מקום אז עמדתי בקומה הכי עליונה שבקושי ראו שם משהו, עד שזה התחיל כבר יצאתי והלכתי להרצאה של בנו שהייתה מעולה, ועוד במהלכה בקריוקי ליד מישהו שר את הפתיח של ג'וג'ו ובנו כזה עצר באמצע "ג'וג'ו" לחש XDDDD
לפני ההרצאה גם ראיתי את שי, שוב מזל טוב על השחרור D:
ואחרי ההרצאה כבר התפזרנו, אני דניאל, מאי ושי שרצינו לראות את הסרט ישבנו סתם שעה להעביר את הזמן ואז עפנו לסרט, ראינו את זה מהיציע למעלה, התחתון לא העליון, אני אישית נהנתי מכל רגע בסרט, לא מתחרט שהלכתי וראיתי אותו בכנס במקום לחכות ימים שלמים עד שיצא תרגום ברשת, שכמובן אין עדיין... כנראה שאסקר על הסרט בימים הקרובים גם, תודה לארז ולכל מי שהיה אחראי לתירגום הסרט D:
אחרי הכל זה הוסודה (סרטי דיג'ימון, מלחמות הקיץ, הילדה שרצה בזמן וכ'ו... 3>)
משם כבר הלכתי למרכזית הישנה עליתי לקו לבית וב-23:30 הייתי כבר בבית אחרי יום מעייף הלכתי לישון בשניה שנכנסתי עם הבגדים עם התיק, באמצע הלילה קמתי כדי להוריד הכל וחזרתי לישון...

סך הכל היה כנס מעולה, בתור כנס שני שיש לי כוח ללכת אליו לפחות, זה היה ממש מעולה, מקווה לפעם הבאה לשפר את שיטת ההצראה שלי, או לעשות משהו אחר ומעניין יותר לקיץ אבל נראה כבר אם בכלל אני יבוא לקיץ~
את השלל שקניתי אפרסם באוסף שלי בקרוב.
היה נורא כיף לראות את כולם ולפגוש אנשים שעדיין לא ראיתי,

ההרצאה שלך הייתה אדירה!!!!
אני ממש שמחה שהסתדר לי להיות המקרינה בהרצאה שלך. היא הייתה מצויינת, אנחנו יותר מגאים בך סבי, היית אדיר מכל בחינה אפשרית ♥!!
באותה נימה- צר לי על זה שלא הספקתי לראות את ההרצאות של השאר (שמעתי שזאת של בנו היתה מעולה, ושהטריוויה הייתה כיפית). בטוחה שהייתם מדהימים, כולכם, וממש שמחה שיש נוכחות ממש חזקה של הפורום שלנו בתכנים של הכנסים האחרונים. כולכם אדירים, באמת. smile.gif

אגב, איה אכן ציירה את כל הציורים בסניפים של סושה. אני אסב את תשומת ליבה להודעה שלך. בטוחה שהיא תשמח smile.gif
Kizaru
rnamon , זה קוספליי ממש טוב... באמת קטלני (:
Lambdadelta
ציטוט(דארלינג @ 25.02.2013, 19:44) *
האמת שהיה כנס ממש מגניב. בבוקר חיכיתי בתחנה (שהייתי צריכה לנחש איפה היא, כי חפרו את כל הכביש בכיכר שליד הבית שלי, ולכן זה היה צריך להיות במקום אחר. כן, שוב פעם. (זה לא נגמר ברצינות) ולקחתי קו עם חברה, ומשם החלפנו לקו 19, ובעזרת קסמי ה-GPS הקסומים שלי, הגענו לכנס. בדיוק ב-10 אנחנו כבר שם, ראיתי את נטלי ואת עדן ולקחתי את התג הזה של המתנדבים ונכנסתי. הטריוויה התחילה באיחור של רבע שעה (תקלות טכניות זה מבאס, אבל ממש) אבל דווקא היה ממש ממש אחלה. תודה לכל האנשים שהגיעו (:
משם הלכנו להרצאה של סבי וגם להרצאה של בנו, ובין לבין הסתובבנו קצת ואכלנו מהעוגה של סבי.
הלכתי יותר מאוחר עם ניגי וצ'סי לקנות פיצה (וזה היה בסדר כי לא קנינו בפיצה הרדיואקטיבית שמול הכנס) ובערב גם קניתי בייגלה חם.
בין האנשים שנתקלתי בהם היה אורגד (שהיה פשוט ענק XD), ולאליה היה קוספליי ממש יפה של דמות מRonora Atelier שאני לא זוכרת את השם שלה, והתאומים שעשו קוספליי לפרסונה D: ועוד המון אנשים שאין לי כוח להתחיל לכתוב את השמות שלהם כי זה ייקח נצח.
נטשתי בסביבות 8 ורבע ואז הביתה. יצאתי עם פוסטר דו-צדדי של AO NO EXORCIST, עוד נראה באיזה צד אתלה אותו. וזהו האמת XD
אבל היה ממש כיף לפגוש את כולם 3>

אל תשכחי שלא שמרו לך את הפוסטר השני שרצית! :באד:
אה, והקוספליי של אליה זאת TOTORI בגרסה שלה מATELIER MERURU, אבל בקטנה. והיא הייתה מנצנצת.

ציטוט(Rnamon @ 25.02.2013, 19:51) *
אני לא הולך להגיד איך היה הכנס שלי...זה יהיה ארוך מידי (כי הגעתי מאז ההקמה לילה לפני)
והוא היה מאוד אינטנסיבי...אבל אני מאוד מקווה שאנשים נהנו מהסטנדאפ שעשיתי באירוע פתיחה ומההנחיה של האירוע קוספלי...

אה זה היית אתה... יפה! O:
Ame

דיייייי אני לא מאמין שזה אתה היית XD
צריך להכיר אותך לכנס הבא! היית גדול, THO הייתי רק שעה באירוע אבל הספקת לשעשע אותי!
Slate

רגע זאת ממש התחפושת שלך? אחד לאחד? נראה ממש טוב אם כן.
--------------
זה אמור להיות הנושא הרשמי של הכנס? בקושי שמתם תמונות מה זה!
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.