עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: בעיה|הווידאו באגי סאב
אנימה ישראל - ANiMe-iL > עבודה עברית - Fan Made > פאנסאב / כתוביות בעברית > פאנסאב - תמיכה ועזרה
Killua Zoldyck
אוקיי אז הבעיה היא שאני נכנס לאגי סאב טוען את הכתוביות והכל טוב בינתיים עד שאני טוען את הווידאו... כשאני טוען

אותו הוא נטען רגיל אבל כשהעכבר עובר מעל הריבוע של הווידאו והכל פתאום כל המחשב נתקע ואז עושה ריסטארט...

אני לא מבין למה זה קורה... ניסיתי לבדוק ווירוסים וזה לא קשור ניסיתי גם להוריד גרסאות ישנות יותר וזה לא עובד...

הגרסא שיש לי היא ההכי חדשה שיצאה...

מקווה שתעזרו לי תודה מראש smile.gif
chinpokomon
אני יכול לחשוב על מספר גורמים שיכולים להוות את הבעיה כשבראשם סוס טרויאני\רוגלות\וירוסים. יכול להיות גם בעית דרייברים של כרטיס תצוגה או אפילו בעיה בכרטיס עצמו או שאחד המקודדים שמותקנים על המחשב יוצר איזושהי התנגשות עם הווינדוס. אם תוכל לספק עוד פרטים אני מאמין שיימצא פתרון, האם המחשב סתם מפעיל את עצמו מחדש? יש איזושהי הודעה? מסך מיוחד שמופיע וכו'.
Killua Zoldyck
ציטוט(chinpokomon @ 11.02.2013, 22:59) *
אני יכול לחשוב על מספר גורמים שיכולים להוות את הבעיה כשבראשם סוס טרויאני\רוגלות\וירוסים. יכול להיות גם בעית דרייברים של כרטיס תצוגה או אפילו בעיה בכרטיס עצמו או שאחד המקודדים שמותקנים על המחשב יוצר איזושהי התנגשות עם הווינדוס. אם תוכל לספק עוד פרטים אני מאמין שיימצא פתרון, האם המחשב סתם מפעיל את עצמו מחדש? יש איזושהי הודעה? מסך מיוחד שמופיע וכו'.

כן המחשב סתם מפעיל את עצמו מחדש... הוא כזה נתקע ואז מפעיל את עצמו מחדש

הודעה? חוץ מהודעה כלשהי שקשורה לסקייפ שאני לא מבין מה רוצים ממני כלום... הסקייפ פועל למרות ההודעה המוזרה הזאת... כנס לקישור התמונה בפנים

אני עורך עכשיו את ההודעה כי זה הראה לי את ההודעה הזאת... אומר משהו?

ומסך מיוחד?? לא הכל כרגיל...

אגב תודה מראש על התשובה הרצינית והכל =]
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.