עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: בעיה| לא מצליחה להבין איך משתמשים בביטורנט. כל הזמן הודעות קופצות.
אנימה ישראל - ANiMe-iL > עבודה עברית - Fan Made > פאנסאב / כתוביות בעברית > פאנסאב - תמיכה ועזרה
Mysti Gypsy
טוב, אני לא יודעת מה אני עושה לא נכון, או מה עשיתי לא נכון... אני ממש מסתבכת. כבר הרבה זמן שאני רוצה להתחיל לראות פרקים ואני כל הזמן נתקלת באיזושהי בעיה.
אולי לא הורדתי נכון את התוכנה. אין לי מושג. במדריך לא היה פירוט כזה רחב על איך להוריד את התוכנה. היו דברים שהייתי צריכה לבחור ולא ממש הבנתי אם זה בסדר.
התוכנה נראית אצלי ככה:
http://up364.siz.co.il/up3/zmmmyt1j4inv.png

כשאני מורידה את הפרק נפתח לי דבר כזה:
http://up364.siz.co.il/up2/2nqyn0ydwyhj.png
ואני לא יודעת מה לעשות כשזה נפתח. אני פשוט לוחצת על "אשר".

אחר כך, כשהפרק כבר מותקן (לפחות ככה זה נראה לי כי יש קו ירוק) אני לוחצת על "הפעל", ואז נפתח לי דבר כזה:
http://up364.siz.co.il/up3/2rnmwwyzmlyj.png
אין לי מושג מה אני צריכה לעשות כשזה קורה. אני מתארת לעצמי שאני שומרת את הפרק על סיומת קובץ לא טובה ואני לא יודעת איך שומרים על סיומת קובץ טובה ואיזו.
גם אם אני מתעלמת מההודעה הזאת אני לא מצליחה להפעיל את הפרק.

אשמח להסבר smile.gif
nicoco
אין לך קודקים מתאימים - תורידי ותתקיני ואת מסודרת.
Mysti Gypsy
תודה, התקנתי (: . שאלה- כל פרק/קובץ שאני מורידה נקרא טורנט?
הפרקים שהורדתי עדיין לא ניתנים לצפייה גם אחרי ההתקנה של התוכנה שאמרת לי. זה בגלל שהם הותקנו כשלא היו לי קודקדים מתאימים או שיש בעיה?
בינתיים אני מורידה את הסדרה "עיניים" כי היא הראשונה שראיתי באתר, גם בשביל הניסיון. כל פרק יורד מאוד לאט. זה אמור להיות ככה? זה פשוט נורא איטי...
nicoco
מה זה ביטורנט
מדריך לביטורנט
קודק
את פותחת את קבצי הוידאו שהורדת ב-MPC? מה האפשרויות שסימנת כשהתקנת את חבילת הקודקים שקישרתי אליה בהודעה הקודמת?
The gunslinger
ציטוט(Mysti Gypsy @ 06.02.2013, 18:28) *
תודה, התקנתי (: . שאלה- כל פרק/קובץ שאני מורידה נקרא טורנט?
הפרקים שהורדתי עדיין לא ניתנים לצפייה גם אחרי ההתקנה של התוכנה שאמרת לי. זה בגלל שהם הותקנו כשלא היו לי קודקדים מתאימים או שיש בעיה?
בינתיים אני מורידה את הסדרה "עיניים" כי היא הראשונה שראיתי באתר, גם בשביל הניסיון. כל פרק יורד מאוד לאט. זה אמור להיות ככה? זה פשוט נורא איטי...

לגבי השאלה הראשונה - כל קובץ שאת מוסיפה לתוכנה (ומורידה מן הסתם) נקרא טורנט. זה יכול להיות פרק אחד. יש גם טורנטים שהם באץ' - כלומר כמה פרקים ביחד באותו טורנט.
לגבי קצב ההורדה - יש כמה פקטורים שעלולים להשפיע על הקצב:
1. מעט מאוד אנשים משתפים את הטורנט (כלומר את הקבצים) ולכן זה גורר מהירות איטית.
מה עושים במקרה זה: מתאפקים בסבלנות לכל פרק או מחפשים מקור הורדה שיש לו יותר "seeders".
2. ייתכן והפורט ("נתיב" לצורך העניין) שמשמש את תוכנת הטורנט חסום, זה יכול להיווצר עקב: חומת אש, אנטי וירוס, חסימה של הפורט בראוטר ועוד, שפשוט מגבילים את ההתחברות למקורות שונים וזה גורר קצב איטי.
מה עושים במקרה כזה: אני לא רוצה להיכנס יותר מידי למושגים שאולי יישמעו כמו סינית, אבל אפשר לבדוק אם יש הגבלה כלשהי בפורט ע"י ctrl+g (אפשר גם מהמסך הראשי - options-->setup guide)
3. הורדה במקביל - אם את מורידה או מעלה הרבה קבצים במקביל וגם יש לך מהירות אינטרנט מסוימת זה עלול לגרור האטה יחסית בקצב ההורדה.

אה כן לגבי הצפייה בפרקים - כן, צריך חבילת מקודדים בשביל לצפות בפרקים כמו שצריך. יש נגנים עם מקודדים פנימיים כמו kmplayer,vlc ועוד. אך הם פחות מומלצים כי הם לא מפעילים תמיד כמו שצריך את הכתוביות בשפות כמו עברית (מימין לשמאל). לכן חבילת מקודדים כמו ש-nicoco ציין, הן הפתרון האופטימלי.
חבילת המקודדים אמורה לפתור את הבעיה. ודאי שהתקנת אותה כנדרש, שלא היו הודעות שגיאה וכאלה, וגם אני מקווה שהסרת מקודדים אחרים אם היו מותקנים (אם את לא יודעת מה בדיוק התכוונתי אז תתעלמי). נסי להיכנס לתיקייה בה נמצאים הקבצים ולנסות להפעיל אותם באמצעות media player classic ולא ווינדוס מדיה פלייר (אם כי גם זה אמור לעבוד...). מדיה פלייר קלאסיק זה נגן שאמור להיות מותקן עם החבילה שהוזכרה לעיל.

בהצלחה!
Mysti Gypsy
תודה על התגובות (:
אני לא סימנתי אפשרויות באופן מיוחד כשהתקנתי את הביטרונט ואת הקודקדים. פשוט עשיתי NEXT כל פעם.
עכשיו זה נראה ככה:
http://up364.siz.co.il/up1/k4yk2tmmzdrq.png
לא משנה באיזה קובץ מהם אני בוחרת כדי לפתוח את הסרטון, אני תמיד נתקלת במסך שחור, וכשאני לוחצת על פליי שום דבר לא זז. הסרטון לא רץ. זה פשוט נשאר שחור.
זה נראה ככה:
http://up364.siz.co.il/up2/gn24myyzwdaj.png
אולי אני צריכה לעשות התקנה מחדש של שתי התוכנות? ואם כן אז איך ומה לעשות שונה בהתקנה הפעם?
לגבי תוכנות אש ואנטי וירוס וכל מני דברים כאלה שמותקנים במחשב שלי שיכולים להיות קשורים לבעיה- אין לי מושג. אני לא מומחית בדברים האלה. :\
מצטערת שאני משגעת אותכם, זה בטח קשה להסביר לבורה כמוני בדברים האלה חחחח. אבל אני כל כך מבואסת, אני גם רוצה להתחיל ליהנות מאנימה. (:
nicoco
אני לא מצליח לראות את התמונות שהדבקת פה. תוכלי להעלות אותן לאתר הזה?
The gunslinger
לי עובדת רק התמונה השנייה...בכ"מ לא רואים שם הודעת שגיאה או משהו..ניסית ללחוץ play שם והוא הציג שגיאה כלשהי?אם כן, מהי.
בלי קשר, אני ממליץ לא לנגן דרך הטורנט(כי זה עושה דרך ווינדוס מדיה פלייר וזה פחות טוב).
אלא תעשי כמו שאמרתי, לגשת ישירות לתיקייה שאליה יורדים הקבצים (אם את לא זוכרת איזו, אז לחצן ימני על השורה של אותו טורנט/קובץ בתוכנה ואז "פתח תיקייה מכילה") שם תנסי לעשות לחצן ימני על הקובץ ולעשות פתח באמצעות - media player classic(אם אין לך את האפשרות של מדיה פלייר קלאסיק בכלל, אז תצטרכי להסיר את ה-cccp ולהתקין מחדש, כי זה אמור להתקין אותו).
זה אמור לעבוד בקלאסיק. אם לא עובד אז צריכה להיות הודעת שגיאה(ייתכן שנובעת מכך שהתקנת המקודדים לא עברה חלק), אז כדאי שתצלמי מסך של השגיאה אם מופיעה כזו.
Mysti Gypsy
אני לא יודעת איך מורידים תמונות לאתר הזה.
ולא מופיע לי media player classic... איך אני מתקינה מחדש את התוכנה?
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.