עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: נושא סיכומפגש סוכוצ!
אנימה ישראל - ANiMe-iL > אוטאקו, אנימה ומנגה > אירועים, מפגשים וכנסים
עמודים: 1, 2
Nona Chan
אז מה אם אנחנו עכשיו במפגש, ועייפים פצצות, נושא סיכום מפגש XD
באישור יעקב ממפגשים, כי אני לא מאיימת *בכלל* ):
yoyoel
הו,.זה מפגש פשוט אדיר!
מי שלא בא -פעם הבאה אל תבריזו ממפגשים נבלות!
אה, ונונה פשוט מדהימה וכו` וכן`

RED HOT CHILI PEPPERS RULLS11111!!!!
Kizaru
לא יודע מה איתכם, אני הייתי עם חן ועוד 2 חברים רוב היום
עתלף
סיכום מפגשששששש D:

היה לי מיפגש מיוחד רע וטוב יותר טוב מרע בסופו של דבר, קמתי בבוקר קצת בהיסטריה והגתי ממש מוקדם קשה לא היה אף אחד במשולש אז הלחתי לאזריאלי ויעקוב *צוות מפגשים* אסף אותי בדרך לשם חזרה למשולש XD
במשולש הלטרנו מצה את המתמון והחבנו פתקים עם חידות פשותות.

קשה האנשים סוף סוף הגיאו הם לא היוא רבים בימיוחד היוא בארך 13 אנשים.
פגשתי את בן מלך הכיסאות! והוא הראה לי את משמאות הכיסא היקום!
פיצה אופיר נונה דניאל יעקוב צח ואורגד(ולא לא היה הפאם קרב גיבורים) עם רועי וקרין ולבונוס נוסף גם ניגי היו במיפגש + ורועי היה במפגש D:
ואוד אנשים שאני לא זוכר את שמם בשם העל ציימר שלי.
מרבית הקבוצה המגניבה! like.png
ספוילר:

וכמובן המשגיח של פורום מחשבים ורוש צוות מפגשים שהוא גם אנימנגה במשווה.
ספוילר:


וקשה היתישבנו בדשה קרה דבר מופלה ראינו את המיו האגדי של צח ברמה 100 !!! שזה אחד מפילאה העולם! *O*
ספוילר:

אוד לא ביררתי עם יעקוב ירש את המיו האגדי הזה.
לאלה שרוצים ליראות יותר טוב

לא נישארתי במשולש אד הסוף נתשתי אותו יחד עם נונה ואוד בנאדם סופר מוקר ששחחתי את שמו יוחדב אברנו הרפתקעות רבות במטרה לעודד את נונה שלו בתרם ניפגשנו שוב עם הקבוצה באזריאלי.
קניתי לי בגת גדול שזה אוכל לשבועה שלם ואכלתי כימעת את כולו חוץ מנתח קטן שחילקתי לבן לבייה השני במסה מערכת העצבים ואחורה בזמן.
קשה ניפגשנו דניאל אכל את האמבורגר הקטן ביותר בהיסטורייה.
ספוילר:


וזו תמונה מהממת של יעקוב שיצא מושלמת. D:
ספוילר:

וגם תמונה גותית קנה שלך.
ספוילר:

ואוד תמונה מצויינת של בנאדם נורמלי.
ספוילר:

בקמיקזה קניתי את המנגה הרישונה שלי D: נארוטו ספר 53 XDDDDDDDDD (אני ממש הולך לפי הסדר) בזמן שאני חגגתי ניגי ואוד מלה אנשים הקיאו קשה ראו את זה XDDDDDDDD קבר נישבר להם מהסדרה הזות.

בסוף היום ב 4 ו6 דקות נתשתי את הקבוצה וצעדתי שעה שלמה על אבר התחנת האוטובוס באמת! זה מדוד בשעון, אך ליפני שהלחתי לתחנה כודם עברתי במשולש כדי לעסוף פתק מהמשחק מצה את המתמון בתור הוככה שהמשחק מעולם לא שוחק D:
מרחוק ראיתי את האוטובוס בא ורצתי עלה כמו שלא רצתי בחיים והגתי אלב אל ה3 מעיות השנייה וזה היה האוטובוס החי מהר שהיה לי בחיים. smile.gif
Mr. AniMe
היה כיף חחחח,
אני אעדכן מחר או משו
רק עכשיו חזרתי בכל זאת
Nona Chan
יו, נבט, אני רוצה את התמונות *-*
למי שלא יודע/זוכר/ארטיק- הייתי זאת עם המכנס התכלת הקצר והחולצה עם הפרחים (בתמונה שנבט צילמה של כולם, אני בדיוק בין אופיר לשי ולא רואים אותי XD איזה כיף).

וואי, איך אני אסכם את היום הזה XDDD בעיקר בעייפות.
באתי מהתנחלות אצל אופיר אז הייתי עייפה טילים. בהתחלה כמעט לא באו אנשים, וישבנו בגן והיה יבש ומגה מעפן. אז יחד עם צוות הוואי ובידור מאולתר שהורכב ממני, נבט ושי, הלכנו לעזריאלי לשרוף זמן (אוכל ♥), פגשנו ידיד טוב שלי (נווה 3>) וסתם הסתובבנו בכמה אטרקציות מעניינות (שופרסל דיל? דוכנים של קיטי?). היה דווקא מאוד מצחיק וכיף, ושתדעו שאתם אחלה צוות הוואי כי עם כל העייפות באמת שנהנתי smile.gif
יותר מאוחר השאר הצטרפו לעזריאלי והיה אוכלי ביותר, וגם די מצחיק. הסתובבנו קצת, נדרסנו על ידי המוני אנשים, הלכנו לדיזנגוף (שתדעו שעדין יש לי דודא לקרמבו ועדיין לא מצאתי אחד!), הסתובבנו, קומיקאזה (עד שהמוכר פינה אותנו משם, בדיוק כשתהיתי איך חבורה שלמה באמצע החנות זה מראה לגיטימי באמצע הסנטר), אני ושי פרשנו לפגוש את אחותי הקטנה וחברה שלה ולמצוא אוכל קרמבו (כי ממש לא הצלחתי להשלים עם אי היכולת שלי להשיג אחד באמצע תל אביב), הסתובבנו עוד קצת ואז הייתי צריכה ללכת הייתי כל כך תשושה שהיה עדיף לטובת היקום שאני אלך הביתה ואשן.
רציתי להגיד לכם שלום אבל אני ושי לא הצלחנו להבין איפה לעזאזל אתם XD אז שתדעו שאני אוהבת אתכם מאוד ♥

אתם אחלה והיה לי מאוד כיף smile.gif
UchihaItachi Hokage
היה מפגש סבבה(סורי שלא שתפתיפעולה אם שאר האנשים)אבל במיוחד היה כיף אם חן סטאס=קיזארו+חבר מהצבא!!!
StickStock
מפגש טוב אך קצת מאכזב..
היה ממש כיף, במיוחד הפוקמונים החדשים שיש לי biggrin.gif
חוץ ממיו >:
-לגבי הפעילות של מפגשים.. עקב איחור לא קטן של 90% מהאנשים הוחלט שלא לבצע אותה (לא מאשים, לפחות עכשיו יש פעילות מוכנה לפעם הבאה D: )-
משחקי המחתרת היו משעשעים במיוחד! תפסנו ג'יגליפאף וגילינו שבן הוא המרגל הניצחי! ושאני דופק את הרסיסטנס biggrin.gif
אחרי אכילה, משחקי מחתרת, שיחות נפש, החלפות פוקרבונים ושלל דברים מגוונים ורנדומליים.
היה יום מהנה במיוחד smile.gif

נ.ב
תמונה מגניבה, אין מאושן כזה.
killer777
אני
תמיד
הפאקינג
מרגל.
bitches.

בקיצור, הגעתי מליז עם האיחור האופנתי שלנו אחרי יומיים מלאי עייפות, מחלה וחוסר שינה.
היו פחות אנשים מבד"כ אבל ישבנו ה-ר-ב-ה יותר צפוף. לא שימושי כשכמעט כולם על הסדין ואתה לא.
לאחר שעזרתי ליעקב בטקס החלפת הפוקימונים החשוב ביותר, שיחקנו the resistance. חבל שלא היינו ליד מחשב, רועי או אורגד היו מתכנתים כמה אלגוריתמים שהיו מוודאים מי מרגל ומי לא, אבל זה משני.
אחרי הכשל של צוות מפגשים לארגן פעילות(אהמ רק יעקב היה שם אהמ), הלכנו לעזריאלי ובמפתיע היה כבר בסביבות 1.

פיצה. רק רצינו פיצההההההההההההההההההההההה. שני מגשים, 140 שקל לשלושה אנשים, אבל לאאאאאאא. אין לחנות עודף. כל הכבוד~_~
וויתרנו, אכלנו MCדונלדס, והלכנו לאכול בקומה המסורתית שלנו שהייתה הפעם מלאה בנמלים, ילדים קטנים ומגעילים וקייטנה של הארי פוטר שהייתה על הגג. genius.
פעם ראשונה ששומר העיף אותנו כי ישבנו על הרצפה.
כשלת רובין.

הלכנו לסנטר, וויתרנו(הפעם) על ללכת לCNV למזלי והלכנו ישר לקומיקאזה. אחרי שאני ויעקב לא הצלחנו למצוא שוב את עוללי הדרקונים שלנו, יעקב התחרמן הרבה יותר מדי מאצ'י של בנות 13, ואחרי זמן רב של ניסיון לארגן קרב בין הפוקימונים של צח לפוקימונים של יעקב, מה שהסתיים כמובן בנצחון אינטלקטואלי לי, העיפו אותנו שוב כי ישבנו על הרצפה והלכנו משם.
אתה ילד כאפות רובין.
אחרי ארוחה דשנה ומזינה של כמה מאתנו בMCדונלדס שוב, ויעקב העבריין שהרס\הציל את היום של אדם מסכן שהלך 3 קומות מתחתינו, חיפוש כושל לאוזניות בשביל צח, מסע כומתה לא נחוץ בגלל חוש כיוון כושל של דניאל, קניית פרוזן יוגורט במחיר מופקע ויעקב מדבר עם זונות, חזרנו פנימו והתחלנו את רצף המשחקים המרשימים של the resistance שוב. תזכרו, אני ת-מ-י-ד spy. תמיד. ויעקב, גאון שלנו, פסיכולוגיה משלושלשת לא באמת עובדת. אין טעם להרוס סיבוב לכיף(גם אתה ניגיXP).

אז, תחת הרוס אחד אחרי, ליז שחזרה אלינו אלינו בדיוק כשסיימנו וחוסר רצון לחכות לג'יגליפאף לצאת מהשירותים, סיימנו את המשחק והתפזרנו.
הלכנו בחזרה, חלק עוד הלכו שוב לעזריאלי, חלק הלכו לאוטובוס, ואני הגעתי למסע המופלא שלי שנקרא - 50 אוטובוסים מלאים. חיכיתי בסביבות השעה + לאוטובוס שאני סופסוף אוכל לעלות עליו(איזה תור מטורף היה><") ובמקרה, פעם ראשונה שלי אני חושב, לא ישבתי ליד מישהו מגעיל. כמובן שפספסתי את האוטובוס ממבשרת הביתה, אז תפסתי טרמפים והפלא ופלא אני פה.

חפרתי.
Tzach 空
ציטוט(עתלף @ 04.10.2012, 19:21) *
וקשה היתישבנו בדשה קרה דבר מופלה ראינו את המיו האגדי של צח ברמה 100 !!! שזה אחד מפילאה העולם! *O*
ספוילר:

אוד לא ביררתי עם יעקוב ירש את המיו האגדי הזה.
לאלה שרוצים ליראות יותר טוב


הוא חזר למקומו הטבעי בבלו... לא יכלתי להשאיר אותו בידיים לא מיומנות...

אז סיכום!
היה ממש אחלה...
הגעתי מוקדם ופרשתי ליעקוב ועטלף את השמיכה שהבאתי מהבית- כי לשבת על הדשא זה כ"כ מיינסטרים...
לאחר מכן התחלנו במלאכת העברת הפוקימונים שנמשכה אפילו אל תוך הסנטר... לאחר קרב פוקימונים עקוב מדם שהגולם של יעקב עשה לי טרמפל (אה nigi אה?? למדתי tongue.gif) וחיסל אותי לגמריי...
שעתיים לפני זה בחזרה לגן, כולם הגיעו באיחור אופנתי ובירכתי את בן בהגיעו למרכז הפוקימונים 3: (PRESS A!!)
אנטון עשה את המצווה השנתית שלו ולימד אותי, בסבלנות רבה, את רזי המג'יק שסופסוף תפסתי את הבסיס שלהם אבל יש לי עוד הרבה ללמוד ><
אחרי משחק קצר של רסיסטנס שעשה לי לא טוב וכולם קראו לי שקוף(לא שקוף כמו MR.JIGGLYPUFF), יצאנו במסע לעזריאלי ושם לאכזבתו של בן רועי ושלי גילנו שבעגבנייה אין להם כסף קטן, ונאלצנו להסתפק בMCדונלדס... משם המשכנו לדיזינגוף ונאלצנו לעשות בלימות חירום רבות כי אופיר שכח לקחת את הכפכפים שלו למוסך לפני והם התפרקו ללא הרף '-'
בסנטר סופסוף עליתי על ההיליס שלי =] למרות שהאימון בהם כשל כי לא התחשק לי למשוך תשומת לב מיותרת של גורמים עויינים ><...
עלינו וירדנו, ירדנו ועלינו, התאכזבתי שאין אוזניות עם מיקרופון שלא עשויות מזהב בבאג, אבל התנחמתי ביחד עם בן בפרוזן בחוץ (תותים 4EVER!) ולבסוף נעשתה חרישה על רסיסטנס בקומת השירותים שבה קרה נס לראשונה ולא גירשו אותנו משם... וגם הייתה הודעת ERROR באחת המראות שזה היה די משעשע....
מכיוון שכבר ציינתי שהמשחק לא עושה לי טוב ללב, נסיתי את מזלי באתר נוזלוק באימולטור של הפלאפון- לא הלך טוב.. >< ואימונים קטנטנים בהיליס '-'
בחזור איבדנו בדרך את יעקוב לאיזה סוחר סמים (לפי ג'יגליפאף...) ולאחר שקרתה תאונה נוספת בכפכף של אופיר הוא נאלץ לעבור גרירה ע"י בן...

בסיכומו של עניין היה ממש כיף, וגם שמחתי לגלות שיש עוד מעריצי TOBUSCUS בארץ חוץ ממני XD ושוב תודה מיוחדת לאנטון על סשין הלימוד =]

Bless your face... If you sneezed while reading this post, bless you...
PEACE OUT! BOOP!
nigi
מפגש סוכוצ.
זה היה המפגש הראשון שלי, והיה מגניב D:
אחרי נסיעה די מעצבנת ברכבת הגעתי, וגיליתי שלמצוא את פסל הטייס זה לא כלכך פשוט, למזלי פיצה באה מהגן עד עזריאלי כדי להציל אותי (3>)
בפסל פגשתי המון אנשים מגניבים, זכור לי משם רק בדיחות גרועות של רועי ומיןאוראלי של מתמטיקאים.
יצאנו לגן, ופגשתי עוד אנשים מגניבים. ואז התחלנו סשן המצאת פוקמונים, הכי חביב עלי זה הערס עם המטקה XDD
צח היה נחמד ללמד אותך מג'יק, בפעם הבאה אני מצפה לראות אותך עם דק משלך כן?
אחרי הגן יצאנו לעזריאלי... עדיין אין לי מושג איך השתכנעתי לקנות את ההמבורגר ב10 שקל ממקדונלדס, אבל היה משעשע לדבר עם רועי (רועי המשגיח תת פורום ובין היתר פקח)
בסנטר התנחלנו בקומיקאזה עד כמה שנתנו לנו ואז יצאנו לקנות גלידה באיזה חור ליד הסנטר, ואז שיחקנו איזה חמש פעמים ברזיסטנס בקומה האחרונה שם.
היה ממש מצחיק לדפוק משחקים בכוונה/בטעות, וג'יגליפאף אתה ממש גרוע בזה. אתה שחקן גרוע ואתה צריך להרגיש ככה.
בדרך חזרה פגשתי שוב את איה, מיתר ואורגד והייתה מכונת כרטיסים דפוקה אז הייתי צריך לחכות בתור פעמיים. לפחות היה מצחיק
רועי הבעלים של המשחק - יהיה מגניב אם תשלח לי את האתר עם המבנה של המשחק (כמה אנשים משחקים בכל משימה, בכל הכמויות של המשתתפים) ואני אבנה לי גרסה שלו.

אממ זהו, שוב, כולכם ממש מגניבים.
Misaki kun
אז. היה נחמד. נטשתי אתכם לרוב היום לטובת דתות נאו פאגניות, הומסטאקים ודמויות קומיקס הומואיות (AKA אייקון) אבל היה נחמד nonetheless.
אז, אחרי איחור שלי ושל בן, הגענו למשולש. ודיברנו עם אנשים, והם שיחקו ריזיסטנס בזמן ששמעתי שירים של זני על הטלפון של יובל (כי באיזה מפגש זה לא קורה?).
ואז נטשתי אתכם. אבל אני לא אפרט פה על אייקון, למרות שהיה לחלוטין awesome.
עד שהגעתי לסנטר, התחלתם לעזוב (אמרתי לך שזה מה שיקרה, יובל.) ואז עזבתי אתכם.
עד שהגענו לסנטר, במסע מלא בוקסים, הרמות של ילדים בכיתה ו' (אתה ילד כאפות, רובין.) ועוד, הגענו לעזריאלי, שם נשארנו רק אני, יובל ורועי, והצטרף אלינו מישהו. שהייתה לו צלקת על הצוואר ומחשב.
אחרי שהוא הלך, גילינו שרועי פספס את הרכבת שלו, אז הסתובבנו עוד שעה בעזריאלי בחיפוש אחר מיקרופון. אין שם.
אחרי שאכלנו פיצה (אני אכלתי את של יובל, כמובן) הם הלכו לרכבות שלהם, ואני הלכתי הביתה.
בכל מקרה, היה כיף היום ^^

כשלת, רובין. כשלת.
kingblade
באיזה שלב ומי קיבל את הכינוי ג'יגליפאף?
ויש מלא מעריצי TOBASCUS בארץ.

ולמפגש עצמו - היה ממש כיף, אבל אני מותש מידי מכדי לפרט XD
.killua
טוב היה מיפגש כיף הגעתי מוקדם לפסל של הטייס וחיכיתי לאנשים אז ניגי ופיצה ואז קרין ורועי הגיעו לניגי הבדיחות לא היו גרועות
אז יובל הגיעה ונונה ואופיר הגיעו ואלכנו לגן שם פגשתי עוד אנשיים ודיברנו אל סוגי פוקימון חדשים שיכולים ליות בן וליז הגיעו אחר כך
שיחכנו the resistance שידברר כה הצלחה גדולה אחר כך הלכנו לעזריאלי ומישם לסנטר שיחקנו עוד פעם the resistance ואז כולם אלכו חוז ממני ליז ויובל
פגשנו את נתי ויתללנו בו אז איחרתי את הרכבת אז יובל וליז חיקו לי אז חזרנו ברכבת של 9 בתחנת רכבת הרכבת הגיעה לתחנה ואברה אותה בלי לעצור זה היה מהצבן אבל בסוף הי חזרה
ואחשב הגתי ולניגי קשה כלכך לירשום בגוגל the resistance card game
http://en.wikipedia.org/wiki/The_Resistance_%28party_game%29
nigi
ציטוט(kingblade @ 04.10.2012, 22:47) *
באיזה שלב ומי קיבל את הכינוי ג'יגליפאף?
ויש מלא מעריצי TOBASCUS בארץ.

ולמפגש עצמו - היה ממש כיף, אבל אני מותש מידי מכדי לפרט XD


אופיר הקטן הוא ג'יגליפאף כי הוא צועק את זה אם הוא מרגל במשחק.
רועי: הויקיפדיה זה לא מספיק אבל מצאתי משהו טוב.
Tzach 空
אנטון, רשמתי לך תגובה בפרופיל אבל אתה כנראה בוחר להתעלם ><; מה השם של התוכנת מג'יק הזו שוב? משהו עם 2013
.killua
ציטוט(nigi @ 04.10.2012, 22:58) *
ציטוט(kingblade @ 04.10.2012, 22:47) *
באיזה שלב ומי קיבל את הכינוי ג'יגליפאף?
ויש מלא מעריצי TOBASCUS בארץ.

ולמפגש עצמו - היה ממש כיף, אבל אני מותש מידי מכדי לפרט XD


אופיר הקטן הוא ג'יגליפאף כי הוא צועק את זה אם הוא מרגל במשחק.
רועי: הויקיפדיה זה לא מספיק אבל מצאתי משהו טוב.

אבל רשום שם החוקים
יש גם משאו יותר טוב אבל לא היה לי כוח לחפש
לצח:Magic The Gathering - Duels of the Planeswalkers 2013
סליחה אני איף ואיתבלבלתי בשם זה קורה לי ארבה אני לא טוב בשמות
Tzach 空
ציטוט(.killua @ 04.10.2012, 23:13) *
ציטוט(nigi @ 04.10.2012, 22:58) *
ציטוט(kingblade @ 04.10.2012, 22:47) *
באיזה שלב ומי קיבל את הכינוי ג'יגליפאף?
ויש מלא מעריצי TOBASCUS בארץ.

ולמפגש עצמו - היה ממש כיף, אבל אני מותש מידי מכדי לפרט XD


אופיר הקטן הוא ג'יגליפאף כי הוא צועק את זה אם הוא מרגל במשחק.
רועי: הויקיפדיה זה לא מספיק אבל מצאתי משהו טוב.

אבל רשום שם החוקים
יש גם משאו יותר טוב אבל לא היה לי כוח לחפש
לחן:Magic The Gathering - Duels of the Planeswalkers 2013


תודה, אבל קוראים לי צח '-'
killer777
ציטוט(nigi @ 04.10.2012, 20:12) *
מפגש סוכוצ.
זה היה המפגש הראשון שלי, והיה מגניב D:
אחרי נסיעה די מעצבנת ברכבת הגעתי, וגיליתי שלמצוא את פסל הטייס זה לא כלכך פשוט, למזלי פיצה באה מהגן עד עזריאלי כדי להציל אותי (3>)
בפסל פגשתי המון אנשים מגניבים, זכור לי משם רק בדיחות גרועות של רועי ומיןאוראלי של מתמטיקאים.
יצאנו לגן, ופגשתי עוד אנשים מגניבים. ואז התחלנו סשן המצאת פוקמונים, הכי חביב עלי זה הערס עם המטקה XDD
צח היה נחמד ללמד אותך מג'יק, בפעם הבאה אני מצפה לראות אותך עם דק משלך כן?
אחרי הגן יצאנו לעזריאלי... עדיין אין לי מושג איך השתכנעתי לקנות את ההמבורגר ב10 שקל ממקדונלדס, אבל היה משעשע לדבר עם רועי (רועי המשגיח תת פורום ובין היתר פקח)
בסנטר התנחלנו בקומיקאזה עד כמה שנתנו לנו ואז יצאנו לקנות גלידה באיזה חור ליד הסנטר, ואז שיחקנו איזה חמש פעמים ברזיסטנס בקומה האחרונה שם.
היה ממש מצחיק לדפוק משחקים בכוונה/בטעות, וג'יגליפאף אתה ממש גרוע בזה. אתה שחקן גרוע ואתה צריך להרגיש ככה.
בדרך חזרה פגשתי שוב את איה, מיתר ואורגד והייתה מכונת כרטיסים דפוקה אז הייתי צריך לחכות בתור פעמיים. לפחות היה מצחיק
רועי הבעלים של המשחק - יהיה מגניב אם תשלח לי את האתר עם המבנה של המשחק (כמה אנשים משחקים בכל משימה, בכל הכמויות של המשתתפים) ואני אבנה לי גרסה שלו.

אממ זהו, שוב, כולכם ממש מגניבים.

איזה תרגום כושלXD
Tzach 空
ציטוט(killer777 @ 04.10.2012, 23:22) *
ציטוט(nigi @ 04.10.2012, 20:12) *
מפגש סוכוצ.
זה היה המפגש הראשון שלי, והיה מגניב D:
אחרי נסיעה די מעצבנת ברכבת הגעתי, וגיליתי שלמצוא את פסל הטייס זה לא כלכך פשוט, למזלי פיצה באה מהגן עד עזריאלי כדי להציל אותי (3>)
בפסל פגשתי המון אנשים מגניבים, זכור לי משם רק בדיחות גרועות של רועי ומיןאוראלי של מתמטיקאים.
יצאנו לגן, ופגשתי עוד אנשים מגניבים. ואז התחלנו סשן המצאת פוקמונים, הכי חביב עלי זה הערס עם המטקה XDD
צח היה נחמד ללמד אותך מג'יק, בפעם הבאה אני מצפה לראות אותך עם דק משלך כן?
אחרי הגן יצאנו לעזריאלי... עדיין אין לי מושג איך השתכנעתי לקנות את ההמבורגר ב10 שקל ממקדונלדס, אבל היה משעשע לדבר עם רועי (רועי המשגיח תת פורום ובין היתר פקח)
בסנטר התנחלנו בקומיקאזה עד כמה שנתנו לנו ואז יצאנו לקנות גלידה באיזה חור ליד הסנטר, ואז שיחקנו איזה חמש פעמים ברזיסטנס בקומה האחרונה שם.
היה ממש מצחיק לדפוק משחקים בכוונה/בטעות, וג'יגליפאף אתה ממש גרוע בזה. אתה שחקן גרוע ואתה צריך להרגיש ככה.
בדרך חזרה פגשתי שוב את איה, מיתר ואורגד והייתה מכונת כרטיסים דפוקה אז הייתי צריך לחכות בתור פעמיים. לפחות היה מצחיק
רועי הבעלים של המשחק - יהיה מגניב אם תשלח לי את האתר עם המבנה של המשחק (כמה אנשים משחקים בכל משימה, בכל הכמויות של המשתתפים) ואני אבנה לי גרסה שלו.

אממ זהו, שוב, כולכם ממש מגניבים.

איזה תרגום כושלXD


נאלץ להסכים... זה כאילו אתה מנסה בכוח להשפיל אותו חח
ScorpioNN
בן מרגל ואני מלך הרסיסטנס הבלתי מעורר. ENOUGH SAID.
killer777
ציטוט(ScorpioNN @ 04.10.2012, 21:35) *
בן מרגל ואני מלך הרסיסטנס הבלתי מעורר. ENOUGH SAID.

מלך הרזיסטנס?
אני זה שניצח כל סיבוב חוץ מהפעם שניגי דפק הכלXD
nigi
ציטוט(Tzach 空 @ 04.10.2012, 23:29) *
ציטוט(killer777 @ 04.10.2012, 23:22) *
ציטוט(nigi @ 04.10.2012, 20:12) *
מפגש סוכוצ.
זה היה המפגש הראשון שלי, והיה מגניב D:
אחרי נסיעה די מעצבנת ברכבת הגעתי, וגיליתי שלמצוא את פסל הטייס זה לא כלכך פשוט, למזלי פיצה באה מהגן עד עזריאלי כדי להציל אותי (3>)
בפסל פגשתי המון אנשים מגניבים, זכור לי משם רק בדיחות גרועות של רועי ומיןאוראלי של מתמטיקאים.
יצאנו לגן, ופגשתי עוד אנשים מגניבים. ואז התחלנו סשן המצאת פוקמונים, הכי חביב עלי זה הערס עם המטקה XDD
צח היה נחמד ללמד אותך מג'יק, בפעם הבאה אני מצפה לראות אותך עם דק משלך כן?
אחרי הגן יצאנו לעזריאלי... עדיין אין לי מושג איך השתכנעתי לקנות את ההמבורגר ב10 שקל ממקדונלדס, אבל היה משעשע לדבר עם רועי (רועי המשגיח תת פורום ובין היתר פקח)
בסנטר התנחלנו בקומיקאזה עד כמה שנתנו לנו ואז יצאנו לקנות גלידה באיזה חור ליד הסנטר, ואז שיחקנו איזה חמש פעמים ברזיסטנס בקומה האחרונה שם.
היה ממש מצחיק לדפוק משחקים בכוונה/בטעות, וג'יגליפאף אתה ממש גרוע בזה. אתה שחקן גרוע ואתה צריך להרגיש ככה.
בדרך חזרה פגשתי שוב את איה, מיתר ואורגד והייתה מכונת כרטיסים דפוקה אז הייתי צריך לחכות בתור פעמיים. לפחות היה מצחיק
רועי הבעלים של המשחק - יהיה מגניב אם תשלח לי את האתר עם המבנה של המשחק (כמה אנשים משחקים בכל משימה, בכל הכמויות של המשתתפים) ואני אבנה לי גרסה שלו.

אממ זהו, שוב, כולכם ממש מגניבים.

איזה תרגום כושלXD


נאלץ להסכים... זה כאילו אתה מנסה בכוח להשפיל אותו חח


אוקיי, אופיר למקרה שאתה לא יודע זה MEME ה"אתה גרוע ואתה צריך להרגיש ככה", אני לא באמת יורד עליך D:
לגבי התרגום - ראיתי את זה פעם לא שלי.
killer777
ציטוט(nigi @ 04.10.2012, 21:40) *
ציטוט(Tzach 空 @ 04.10.2012, 23:29) *
ציטוט(killer777 @ 04.10.2012, 23:22) *
ציטוט(nigi @ 04.10.2012, 20:12) *
מפגש סוכוצ.
זה היה המפגש הראשון שלי, והיה מגניב D:
אחרי נסיעה די מעצבנת ברכבת הגעתי, וגיליתי שלמצוא את פסל הטייס זה לא כלכך פשוט, למזלי פיצה באה מהגן עד עזריאלי כדי להציל אותי (3>)
בפסל פגשתי המון אנשים מגניבים, זכור לי משם רק בדיחות גרועות של רועי ומיןאוראלי של מתמטיקאים.
יצאנו לגן, ופגשתי עוד אנשים מגניבים. ואז התחלנו סשן המצאת פוקמונים, הכי חביב עלי זה הערס עם המטקה XDD
צח היה נחמד ללמד אותך מג'יק, בפעם הבאה אני מצפה לראות אותך עם דק משלך כן?
אחרי הגן יצאנו לעזריאלי... עדיין אין לי מושג איך השתכנעתי לקנות את ההמבורגר ב10 שקל ממקדונלדס, אבל היה משעשע לדבר עם רועי (רועי המשגיח תת פורום ובין היתר פקח)
בסנטר התנחלנו בקומיקאזה עד כמה שנתנו לנו ואז יצאנו לקנות גלידה באיזה חור ליד הסנטר, ואז שיחקנו איזה חמש פעמים ברזיסטנס בקומה האחרונה שם.
היה ממש מצחיק לדפוק משחקים בכוונה/בטעות, וג'יגליפאף אתה ממש גרוע בזה. אתה שחקן גרוע ואתה צריך להרגיש ככה.
בדרך חזרה פגשתי שוב את איה, מיתר ואורגד והייתה מכונת כרטיסים דפוקה אז הייתי צריך לחכות בתור פעמיים. לפחות היה מצחיק
רועי הבעלים של המשחק - יהיה מגניב אם תשלח לי את האתר עם המבנה של המשחק (כמה אנשים משחקים בכל משימה, בכל הכמויות של המשתתפים) ואני אבנה לי גרסה שלו.

אממ זהו, שוב, כולכם ממש מגניבים.

איזה תרגום כושלXD


נאלץ להסכים... זה כאילו אתה מנסה בכוח להשפיל אותו חח


אוקיי, אופיר למקרה שאתה לא יודע זה MEME ה"אתה גרוע ואתה צריך להרגיש ככה", אני לא באמת יורד עליך D:
לגבי התרגום - ראיתי את זה פעם לא שלי.

אז לא יצרת את הכשל, אתה מעביר אותו.
meh.
StickStock
ציטוט(killer777 @ 04.10.2012, 23:37) *
ציטוט(ScorpioNN @ 04.10.2012, 21:35) *
בן מרגל ואני מלך הרסיסטנס הבלתי מעורר. ENOUGH SAID.

מלך הרזיסטנס?
אני זה שניצח כל סיבוב חוץ מהפעם שניגי דפק הכלXD

או אני D:
killer777
ציטוט(StickStock @ 04.10.2012, 22:11) *
ציטוט(killer777 @ 04.10.2012, 23:37) *
ציטוט(ScorpioNN @ 04.10.2012, 21:35) *
בן מרגל ואני מלך הרסיסטנס הבלתי מעורר. ENOUGH SAID.

מלך הרזיסטנס?
אני זה שניצח כל סיבוב חוץ מהפעם שניגי דפק הכלXD

או אני D:

אה, ואין סיכוי שאני חוזר לשחק LOL.
nigi
ציטוט(killer777 @ 05.10.2012, 00:00) *
ציטוט(nigi @ 04.10.2012, 21:40) *
ציטוט(Tzach 空 @ 04.10.2012, 23:29) *
ציטוט(killer777 @ 04.10.2012, 23:22) *
ציטוט(nigi @ 04.10.2012, 20:12) *
מפגש סוכוצ.
זה היה המפגש הראשון שלי, והיה מגניב D:
אחרי נסיעה די מעצבנת ברכבת הגעתי, וגיליתי שלמצוא את פסל הטייס זה לא כלכך פשוט, למזלי פיצה באה מהגן עד עזריאלי כדי להציל אותי (3>)
בפסל פגשתי המון אנשים מגניבים, זכור לי משם רק בדיחות גרועות של רועי ומיןאוראלי של מתמטיקאים.
יצאנו לגן, ופגשתי עוד אנשים מגניבים. ואז התחלנו סשן המצאת פוקמונים, הכי חביב עלי זה הערס עם המטקה XDD
צח היה נחמד ללמד אותך מג'יק, בפעם הבאה אני מצפה לראות אותך עם דק משלך כן?
אחרי הגן יצאנו לעזריאלי... עדיין אין לי מושג איך השתכנעתי לקנות את ההמבורגר ב10 שקל ממקדונלדס, אבל היה משעשע לדבר עם רועי (רועי המשגיח תת פורום ובין היתר פקח)
בסנטר התנחלנו בקומיקאזה עד כמה שנתנו לנו ואז יצאנו לקנות גלידה באיזה חור ליד הסנטר, ואז שיחקנו איזה חמש פעמים ברזיסטנס בקומה האחרונה שם.
היה ממש מצחיק לדפוק משחקים בכוונה/בטעות, וג'יגליפאף אתה ממש גרוע בזה. אתה שחקן גרוע ואתה צריך להרגיש ככה.
בדרך חזרה פגשתי שוב את איה, מיתר ואורגד והייתה מכונת כרטיסים דפוקה אז הייתי צריך לחכות בתור פעמיים. לפחות היה מצחיק
רועי הבעלים של המשחק - יהיה מגניב אם תשלח לי את האתר עם המבנה של המשחק (כמה אנשים משחקים בכל משימה, בכל הכמויות של המשתתפים) ואני אבנה לי גרסה שלו.

אממ זהו, שוב, כולכם ממש מגניבים.

איזה תרגום כושלXD


נאלץ להסכים... זה כאילו אתה מנסה בכוח להשפיל אותו חח


אוקיי, אופיר למקרה שאתה לא יודע זה MEME ה"אתה גרוע ואתה צריך להרגיש ככה", אני לא באמת יורד עליך D:
לגבי התרגום - ראיתי את זה פעם לא שלי.

אז לא יצרת את הכשל, אתה מעביר אותו.
meh.


אתה לא נחמד.
killer777
ציטוט(nigi @ 04.10.2012, 22:21) *
ציטוט(killer777 @ 05.10.2012, 00:00) *
ציטוט(nigi @ 04.10.2012, 21:40) *
ציטוט(Tzach 空 @ 04.10.2012, 23:29) *
ציטוט(killer777 @ 04.10.2012, 23:22) *
ציטוט(nigi @ 04.10.2012, 20:12) *
מפגש סוכוצ.
זה היה המפגש הראשון שלי, והיה מגניב D:
אחרי נסיעה די מעצבנת ברכבת הגעתי, וגיליתי שלמצוא את פסל הטייס זה לא כלכך פשוט, למזלי פיצה באה מהגן עד עזריאלי כדי להציל אותי (3>)
בפסל פגשתי המון אנשים מגניבים, זכור לי משם רק בדיחות גרועות של רועי ומיןאוראלי של מתמטיקאים.
יצאנו לגן, ופגשתי עוד אנשים מגניבים. ואז התחלנו סשן המצאת פוקמונים, הכי חביב עלי זה הערס עם המטקה XDD
צח היה נחמד ללמד אותך מג'יק, בפעם הבאה אני מצפה לראות אותך עם דק משלך כן?
אחרי הגן יצאנו לעזריאלי... עדיין אין לי מושג איך השתכנעתי לקנות את ההמבורגר ב10 שקל ממקדונלדס, אבל היה משעשע לדבר עם רועי (רועי המשגיח תת פורום ובין היתר פקח)
בסנטר התנחלנו בקומיקאזה עד כמה שנתנו לנו ואז יצאנו לקנות גלידה באיזה חור ליד הסנטר, ואז שיחקנו איזה חמש פעמים ברזיסטנס בקומה האחרונה שם.
היה ממש מצחיק לדפוק משחקים בכוונה/בטעות, וג'יגליפאף אתה ממש גרוע בזה. אתה שחקן גרוע ואתה צריך להרגיש ככה.
בדרך חזרה פגשתי שוב את איה, מיתר ואורגד והייתה מכונת כרטיסים דפוקה אז הייתי צריך לחכות בתור פעמיים. לפחות היה מצחיק
רועי הבעלים של המשחק - יהיה מגניב אם תשלח לי את האתר עם המבנה של המשחק (כמה אנשים משחקים בכל משימה, בכל הכמויות של המשתתפים) ואני אבנה לי גרסה שלו.

אממ זהו, שוב, כולכם ממש מגניבים.

איזה תרגום כושלXD


נאלץ להסכים... זה כאילו אתה מנסה בכוח להשפיל אותו חח


אוקיי, אופיר למקרה שאתה לא יודע זה MEME ה"אתה גרוע ואתה צריך להרגיש ככה", אני לא באמת יורד עליך D:
לגבי התרגום - ראיתי את זה פעם לא שלי.

אז לא יצרת את הכשל, אתה מעביר אותו.
meh.


אתה לא נחמד.

אני משתדל D=
אה ונונה, יש לי בבית בכל רגע נתון למשך כל החורף לפחות שמיניית קרמבו.
tehehe.
ScorpioNN
ציטוט(killer777 @ 05.10.2012, 00:37) *
ציטוט(ScorpioNN @ 04.10.2012, 21:35) *
בן מרגל ואני מלך הרסיסטנס הבלתי מעורר. ENOUGH SAID.

מלך הרזיסטנס?
אני זה שניצח כל סיבוב חוץ מהפעם שניגי דפק הכלXD


yoyoel
well than..
מפגש סוכות התחיל עם שוק גדול כאשר הגעתי עם החולצה של רד הוט למרות שאין לי מושג למה זה הפתיע אותכם כל כך כי כן נתתי אזהרה מוקדמת, אבל אני מניח שאי אפשר להתכונן למדהימות, אפשר רק לצפות לה, ואז שאלו אותי אם זו אותה חולצה מהפעם הקודמת, ואמרתי להם שאני מביא חולצות אחרות כל פעם כי יש לי מספיק חולצות של RHCP, למען האמת אני רוצה שתנחשו כמה חולצות של רד הוט יש לי! נחשו מהר.......... ונגמר הזמן, התשובה בספויילר
ספוילר:

6 כולל הזאת שלבשתי למפגש!
אני בעיקר אוהב את השמאלית התחתונה אבל היא קצת קטנה עלי ואין לי חשק ללכת עם חולצת בטן.. אפילו אם היא של רד הוט

אחרי כמה בדיחות מתכנתים, פיזיקאים ואחד המספר הראשוני הלכנו לגן, ובשניה הראשונה ראיתי את אחד הפתקים של המשחק הלא משוחק "חפש את המטמון" כי למה לצוות מפגשים (אהםיעקבונבטאהם) לחשוב על מקומות חדשים.. בכל מקרה, הגענו והתחלנו לשחק the resistance
ליז כמובן לקחה לי את הפלאפון.. הלכנו לעזריאלי ובקומיקאזה כמובן לא היה את deathnote 8 או את FMA 4 אז לא קניתי כלום
שיחקנו עוד רסיסטנס עד שליז חזרה והלכנו לקניון, פגשנו בבחור מהפורום עם החתימה של שירותים שעולים באש!
ואז תכנות, גוף ורכבת שאליה איחרנו.. חיפוש של מיקרופון שלא מצאנו..ארוחה שליז שוב אכלה חצי ממנה ורכבת שניה! של רועי! שעברה מולו בלי לעצור!
ברגע זה פחות או יותר התפוצצתי מצחוק חזרה הביתה בלי מוזיקה כי נגמרה לי הסוללה בפלאפון (אהםליזאהם!)
BestOfTheBeast
היה פינוק like.png חוץ משבגלל שאני איחרתי ועוד אנשים איחרו ככל הנראה לא היתה פעילות מסודרת.
(אגב עברו 4 שנים מאז מפגש הפורום הקודם בו השתתפתי. פאק .____.)

נונה הייתי בטוח שאת בבסיס, לא ידעתי שהיית שם ם: (יצאת נקי בלי זובור ניצולת פז"מ שכמוך. תזכרי, בסמל - אתגר קינמון.)

בראשית היה תוהו ובוהו, בחלק שאחריו ניסיתי להקשיב וללמוד מג'יק, מה שלא עבד כ"כ בשל הפרעות רבות בקשב,
ג'ירפה אנונימוס, מיני קנפאצ'י ויגאל טקן טאג (ינוקא, אני המאסטר.) היו איתי ברוב הזמן ואחרי ניסיון שכשל להצטרף לרזיסטנס באמצע - הלכנו לאכול בעזריאלי, שם שהו פעוטות בני 2 שרצו את אנונימוס שיעשה להם הפעלות של יובל המבולבל rage.png !

פעם הבאה אני מביא RISK

(המשחק האהוב עליי. תככים,בריתות,בגידות,מזימות ואסטרטגיות, אבל רק אחד.. ישלוט בעולם כולוb_kisuke2.gif)

חן.
StickStock
ציטוט(killer777 @ 05.10.2012, 00:12) *
ציטוט(StickStock @ 04.10.2012, 22:11) *
ציטוט(killer777 @ 04.10.2012, 23:37) *
ציטוט(ScorpioNN @ 04.10.2012, 21:35) *
בן מרגל ואני מלך הרסיסטנס הבלתי מעורר. ENOUGH SAID.

מלך הרזיסטנס?
אני זה שניצח כל סיבוב חוץ מהפעם שניגי דפק הכלXD

או אני D:

אה, ואין סיכוי שאני חוזר לשחק LOL.

עוד לא ניצחתה אותי בPO אז אל תתלהב.
פיצה
רוב המפגש לא הייתי בכלל במפגש, ראיתי את האנשם והלכתי ממש מוקדם. נהנתי מאוד באותו היום ואחרי זה כשחזרתי לעזריאלי פתאום מצאתי את אורגד איה וניגי, היה מגניב לחכות איתם בתור, ואז ליוויתי את אורגד לאוטובוס ואורגד עשה לי ביד ואני עשיתי לו (זה לא מה שזה נשמע) וכשהאוטובוס שלו הגיע חזרתי בדיוק בזמן כדיי ללכת באיזי ולהגיע לרכבת שלי והכול הלך סבבה כזה D:
קניתי צעיף חדש ומאגניב של היפים.
Nona Chan
ציטוט(BestOfTheBeast @ 05.10.2012, 05:49) *
היה פינוק like.png חוץ משבגלל שאני איחרתי ועוד אנשים איחרו ככל הנראה לא היתה פעילות מסודרת.
(אגב עברו 4 שנים מאז מפגש הפורום הקודם בו השתתפתי. פאק .____.)

נונה הייתי בטוח שאת בבסיס, לא ידעתי שהיית שם ם: (יצאת נקי בלי זובור ניצולת פז"מ שכמוך. תזכרי, בסמל - אתגר קינמון.)

בראשית היה תוהו ובוהו, בחלק שאחריו ניסיתי להקשיב וללמוד מג'יק, מה שלא עבד כ"כ בשל הפרעות רבות בקשב,
ג'ירפה אנונימוס, מיני קנפאצ'י ויגאל טקן טאג (ינוקא, אני המאסטר.) היו איתי ברוב הזמן ואחרי ניסיון שכשל להצטרף לרזיסטנס באמצע - הלכנו לאכול בעזריאלי, שם שהו פעוטות בני 2 שרצו את אנונימוס שיעשה להם הפעלות של יובל המבולבל rage.png !

פעם הבאה אני מביא RISK

(המשחק האהוב עליי. תככים,בריתות,בגידות,מזימות ואסטרטגיות, אבל רק אחד.. ישלוט בעולם כולו:b34:)

חן.

מה, הייתי בכמעט כל המפגש חוץ מאיזה רבע שעה שאני ושי חיפשנו בה קרמבו (כן, אני והדודא שלי לדברים באמצע הסנטר).
תמונה! X_X בטוח שראיתי אותך, אם היית איתנו XD
וזובור קינמון? מה זה? XD
killer777
ציטוט(StickStock @ 05.10.2012, 08:45) *
ציטוט(killer777 @ 05.10.2012, 00:12) *
ציטוט(StickStock @ 04.10.2012, 22:11) *
ציטוט(killer777 @ 04.10.2012, 23:37) *
ציטוט(ScorpioNN @ 04.10.2012, 21:35) *
בן מרגל ואני מלך הרסיסטנס הבלתי מעורר. ENOUGH SAID.

מלך הרזיסטנס?
אני זה שניצח כל סיבוב חוץ מהפעם שניגי דפק הכלXD

או אני D:

אה, ואין סיכוי שאני חוזר לשחק LOL.

עוד לא ניצחתה אותי בPO אז אל תתלהב.

נכון. עוד לא. שנינו יודעים שזה מה שיקרה.

ציטוט(פיצה @ 05.10.2012, 10:41) *
רוב המפגש לא הייתי בכלל במפגש, ראיתי את האנשם והלכתי ממש מוקדם. נהנתי מאוד באותו היום ואחרי זה כשחזרתי לעזריאלי פתאום מצאתי את אורגד איה וניגי, היה מגניב לחכות איתם בתור, ואז ליוויתי את אורגד לאוטובוס ואורגד עשה לי ביד ואני עשיתי לו (זה לא מה שזה נשמע) וכשהאוטובוס שלו הגיע חזרתי בדיוק בזמן כדיי ללכת באיזי ולהגיע לרכבת שלי והכול הלך סבבה כזה D:
קניתי צעיף חדש ומאגניב של היפים.

ראר.
BestOfTheBeast
ציטוט(Nona Chan @ 05.10.2012, 12:00) *
ציטוט(BestOfTheBeast @ 05.10.2012, 05:49) *
היה פינוק like.png חוץ משבגלל שאני איחרתי ועוד אנשים איחרו ככל הנראה לא היתה פעילות מסודרת.
(אגב עברו 4 שנים מאז מפגש הפורום הקודם בו השתתפתי. פאק .____.)

נונה הייתי בטוח שאת בבסיס, לא ידעתי שהיית שם ם: (יצאת נקי בלי זובור ניצולת פז"מ שכמוך. תזכרי, בסמל - אתגר קינמון.)

בראשית היה תוהו ובוהו, בחלק שאחריו ניסיתי להקשיב וללמוד מג'יק, מה שלא עבד כ"כ בשל הפרעות רבות בקשב,
ג'ירפה אנונימוס, מיני קנפאצ'י ויגאל טקן טאג (ינוקא, אני המאסטר.) היו איתי ברוב הזמן ואחרי ניסיון שכשל להצטרף לרזיסטנס באמצע - הלכנו לאכול בעזריאלי, שם שהו פעוטות בני 2 שרצו את אנונימוס שיעשה להם הפעלות של יובל המבולבל rage.png !

פעם הבאה אני מביא RISK

(המשחק האהוב עליי. תככים,בריתות,בגידות,מזימות ואסטרטגיות, אבל רק אחד.. ישלוט בעולם כולוb_kisuke2.gif)

חן.

מה, הייתי בכמעט כל המפגש חוץ מאיזה רבע שעה שאני ושי חיפשנו בה קרמבו (כן, אני והדודא שלי לדברים באמצע הסנטר).
תמונה! X_X בטוח שראיתי אותך, אם היית איתנו XD
וזובור קינמון? מה זה? XD

ממ.. קרמבו מוקה *-*

חח שטויות, פעם הבאה את תזהי.

חן האגדי:
ספוילר:

אתגר קינמון ם:
זה שדוחפים לך כף קינמון בפה ואת צריכה לבלוע.
הנה דוגמא - http://youtu.be/rBv2OAhGqeM

חן.
פיצה
ציטוט(killer777 @ 05.10.2012, 12:43) *
ציטוט(StickStock @ 05.10.2012, 08:45) *
ציטוט(killer777 @ 05.10.2012, 00:12) *
ציטוט(StickStock @ 04.10.2012, 22:11) *
ציטוט(killer777 @ 04.10.2012, 23:37) *
ציטוט(ScorpioNN @ 04.10.2012, 21:35) *
בן מרגל ואני מלך הרסיסטנס הבלתי מעורר. ENOUGH SAID.

מלך הרזיסטנס?
אני זה שניצח כל סיבוב חוץ מהפעם שניגי דפק הכלXD

או אני D:

אה, ואין סיכוי שאני חוזר לשחק LOL.

עוד לא ניצחתה אותי בPO אז אל תתלהב.

נכון. עוד לא. שנינו יודעים שזה מה שיקרה.

ציטוט(פיצה @ 05.10.2012, 10:41) *
רוב המפגש לא הייתי בכלל במפגש, ראיתי את האנשם והלכתי ממש מוקדם. נהנתי מאוד באותו היום ואחרי זה כשחזרתי לעזריאלי פתאום מצאתי את אורגד איה וניגי, היה מגניב לחכות איתם בתור, ואז ליוויתי את אורגד לאוטובוס ואורגד עשה לי ביד ואני עשיתי לו (זה לא מה שזה נשמע) וכשהאוטובוס שלו הגיע חזרתי בדיוק בזמן כדיי ללכת באיזי ולהגיע לרכבת שלי והכול הלך סבבה כזה D:
קניתי צעיף חדש ומאגניב של היפים.

ראר.

זה באמת לא מה שזה נשמע.
Marin Karin
היה מפגש חביב smile.gif
...הבנתי שאני עושה אחלה חיקוי לג'יגליפאף like.png
Nona Chan
ציטוט(BestOfTheBeast @ 05.10.2012, 14:18) *
ציטוט(Nona Chan @ 05.10.2012, 12:00) *
ציטוט(BestOfTheBeast @ 05.10.2012, 05:49) *
היה פינוק like.png חוץ משבגלל שאני איחרתי ועוד אנשים איחרו ככל הנראה לא היתה פעילות מסודרת.
(אגב עברו 4 שנים מאז מפגש הפורום הקודם בו השתתפתי. פאק .____.)

נונה הייתי בטוח שאת בבסיס, לא ידעתי שהיית שם ם: (יצאת נקי בלי זובור ניצולת פז"מ שכמוך. תזכרי, בסמל - אתגר קינמון.)

בראשית היה תוהו ובוהו, בחלק שאחריו ניסיתי להקשיב וללמוד מג'יק, מה שלא עבד כ"כ בשל הפרעות רבות בקשב,
ג'ירפה אנונימוס, מיני קנפאצ'י ויגאל טקן טאג (ינוקא, אני המאסטר.) היו איתי ברוב הזמן ואחרי ניסיון שכשל להצטרף לרזיסטנס באמצע - הלכנו לאכול בעזריאלי, שם שהו פעוטות בני 2 שרצו את אנונימוס שיעשה להם הפעלות של יובל המבולבל rage.png !

פעם הבאה אני מביא RISK

(המשחק האהוב עליי. תככים,בריתות,בגידות,מזימות ואסטרטגיות, אבל רק אחד.. ישלוט בעולם כולוb_kisuke2.gif)

חן.

מה, הייתי בכמעט כל המפגש חוץ מאיזה רבע שעה שאני ושי חיפשנו בה קרמבו (כן, אני והדודא שלי לדברים באמצע הסנטר).
תמונה! X_X בטוח שראיתי אותך, אם היית איתנו XD
וזובור קינמון? מה זה? XD

ממ.. קרמבו מוקה *-*

חח שטויות, פעם הבאה את תזהי.

חן האגדי:
ספוילר:

אתגר קינמון ם:
זה שדוחפים לך כף קינמון בפה ואת צריכה לבלוע.
הנה דוגמא - http://youtu.be/rBv2OAhGqeM

חן.


אפשר למות מזה XD זה רפלקס הקאה מטורף. לא עושה דברים כאלה XD
ולא ראיתי אותך O_O מתי היית? ראית אותי בכלל? XD
killer777
ציטוט(פיצה @ 05.10.2012, 11:46) *
ציטוט(killer777 @ 05.10.2012, 12:43) *
ציטוט(StickStock @ 05.10.2012, 08:45) *
ציטוט(killer777 @ 05.10.2012, 00:12) *
ציטוט(StickStock @ 04.10.2012, 22:11) *
ציטוט(killer777 @ 04.10.2012, 23:37) *
ציטוט(ScorpioNN @ 04.10.2012, 21:35) *
בן מרגל ואני מלך הרסיסטנס הבלתי מעורר. ENOUGH SAID.

מלך הרזיסטנס?
אני זה שניצח כל סיבוב חוץ מהפעם שניגי דפק הכלXD

או אני D:

אה, ואין סיכוי שאני חוזר לשחק LOL.

עוד לא ניצחתה אותי בPO אז אל תתלהב.

נכון. עוד לא. שנינו יודעים שזה מה שיקרה.

ציטוט(פיצה @ 05.10.2012, 10:41) *
רוב המפגש לא הייתי בכלל במפגש, ראיתי את האנשם והלכתי ממש מוקדם. נהנתי מאוד באותו היום ואחרי זה כשחזרתי לעזריאלי פתאום מצאתי את אורגד איה וניגי, היה מגניב לחכות איתם בתור, ואז ליוויתי את אורגד לאוטובוס ואורגד עשה לי ביד ואני עשיתי לו (זה לא מה שזה נשמע) וכשהאוטובוס שלו הגיע חזרתי בדיוק בזמן כדיי ללכת באיזי ולהגיע לרכבת שלי והכול הלך סבבה כזה D:
קניתי צעיף חדש ומאגניב של היפים.

ראר.

זה באמת לא מה שזה נשמע.

אהא, מה שתגידי...


אה, לא יודע איך שכחתי - אני מחכה לחתונת הפורום של רועי וקרין.
the bots will be all over this.
Marin Karin
ולא רק זה, הם גם יעברו בין המוזמנים עם סלסילות ויאגרה בחינם!
Misaki kun
ליובל - ניניני.
בכל מקרה, בן יכול להיות נחמד מאוד. למרות שהוא טוען שהוא רשע. אני מתכחשת לזה. וכנראה שהייתי צריכה לחזור בין ההרצאות שלי, כי באמת, ג'יגליפאף? הייתי צריכה להיות שם.
פיספתי יותר מידי.
nigi
ציטוט(Marin Karin @ 05.10.2012, 17:42) *
ולא רק זה, הם גם יעברו בין המוזמנים עם סלסילות ויאגרה בחינם!


ציטוט מהחתונה:"אני מכריז עליכם כבעל ואשה"
killer777
ציטוט(Karkalicious @ 05.10.2012, 14:48) *
ליובל - ניניני.
בכל מקרה, בן יכול להיות נחמד מאוד. למרות שהוא טוען שהוא רשע. אני מתכחשת לזה. וכנראה שהייתי צריכה לחזור בין ההרצאות שלי, כי באמת, ג'יגליפאף? הייתי צריכה להיות שם.
פיספתי יותר מידי.

איייייייייייייייייייייייייייייייייייכס. TT^TT
תורידו את הנחמדות הזאת ממני. תורידוווווו.

ציטוט(nigi @ 05.10.2012, 14:49) *
ציטוט(Marin Karin @ 05.10.2012, 17:42) *
ולא רק זה, הם גם יעברו בין המוזמנים עם סלסילות ויאגרה בחינם!


ציטוט מהחתונה:"אני מכריז עליכם כבעל ואשה"

I lol'd
Marin Karin
ציטוט(nigi @ 05.10.2012, 16:49) *
ציטוט(Marin Karin @ 05.10.2012, 17:42) *
ולא רק זה, הם גם יעברו בין המוזמנים עם סלסילות ויאגרה בחינם!


ציטוט מהחתונה:"אני מכריז עליכם כבעל ואשה"


XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
killer777
יא כושלים, זה כל מה שיש לכם להגיד על המפגש?
><"

למה זה לא יכול להיות כמו מפגש חנוכה? over9000 עמודים.
nigi
אני התחלתי לעבוד על גרסה משלי לרזיסטנס, שתהיה מן הסתם הרבה יותר מגניבה מהגרסה שקונים D:
killer777
ציטוט(nigi @ 05.10.2012, 16:17) *
אני התחלתי לעבוד על גרסה משלי לרזיסטנס, שתהיה מן הסתם הרבה יותר מגניבה מהגרסה שקונים D:

אני ויעקב די שוקלים להציע שבמהלך המשחק אפשר פעם אחת לעשות הצבעה כדי להוציא מישהו להורג. נראה לי שזה יכול להפוך את המשחק להרבה יותר מעניין.
אפשר גם להוסיף חוק שמי שהוצא להורג לא יכול לדבר *אהמג'יגליפאףאהמ*.
Loki'd
ת'אמת לא איכפת לי מאף אחד מכם!! (לא סתם סתם נשמות 33>)
אני רק רוצה תמונה של בן! (AKA רוצח777)
killer777
ציטוט(Loki'd @ 05.10.2012, 19:04) *
ת'אמת לא איכפת לי מאף אחד מכם!! (לא סתם סתם נשמות 33>)
אני רק רוצה תמונה של בן! (AKA רוצח777)

יש תמונה של הראש שלי מאחורה...
=\
הייתי בטוח שנבט צילמה תמונה כשאכלנו בעזריאלי ושהייתי בתוכה=\

ונבט, את לעולם לא תענישי אותי על החיבוק הזה. לעולםםםםםםםםםםםםםםםםםםם!!!
חיחיחי.
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.