עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: סיכום כאמ"י 2012
אנימה ישראל - ANiMe-iL > אוטאקו, אנימה ומנגה > אירועים, מפגשים וכנסים
עמודים: 1, 2
ScorpioNN
היה ממש אדיר אני חייב לציין.
המתנדבים השנה היו אחלה (חוץ מאחות של ברק) והסגל כרגיל, איכותי.(חוץ מרועי, סתם לא)
אני עייף רצח אבל אני אגיד בקצרה שהיה כיף להסתובב עם כל מי שהיה איתי. (אלעד, דיסקין, ניב, נטלי, אליה, צ'ס, ניגי, מאי, רועי, נונה לזמן קצר, בנו.)
ומיתר מצטער שלא ישבתי אצלך הרבה >:
אה ונמרוד ועומרי, אחלה קוספליי. (גם קרן הייתה אוואטר קורה מדהימה)
F-S flash
היה אדיר סוף סוף דוכן לקבוצה שלי http://www.youtube.com/watch?v=B8r7qrPeVi8...eature=youtu.be

http://www.youtube.com/watch?v=iIMgknpXKWw...eature=youtu.be
TsUNaMy WaVe
היה ממש כיף, המחזמר היה אדיר גם בלי שראיתי אומינקו, והקוספלייז היו מדהימים (תגידו זו רק אני, או שכמות הקוספלייז מצטמצמים מכנס לכנס?)
אני הייתי לוסי מפיירי טייל (כןכן קוספליי ממוחזר מפורים), ו... זהו XD
Bakeneko
היה כנס ממש כיף.

התחלנו את היום חרא בכך שהרכבת שלנו הגיע באיחור לת"א שגרם לפספוס של הרכבת לכנס. מסתבר שהיה מלא בלאגן ברכבות באותו יום והרכבת הבאה הגיע 20 דקות אחרי השעה שלה...
בכל מקרה, הגענו ישר לטריוויה שהעברתי יחד עם נטלי. היה ממש כיף להעביר את זה על המחשב למרות שסיימנו את השאלות מהר מידי.
עברנו לסדנת תפירת קוספליי למתחילים הקצרה, הסתובבנו קצת ואז האנימות הגרועות ביותר ומשם אוכל.
אחרי האוכל הלכנו לג'ייפופ בתעשיית האנימה שהיה ממש נחמד ומשם לאירוע קוספליי. אחרי שראינו את כל מי שעלה הסתובבנו קצת שוב, ראיתי את המחזמר ורצנו הביתה.

הייתי בקוספליי של גודוט מפניקס רייט. אם מישהו צילם או מצא תמונה אני אשמח לקבל אותה. <:
kingblade
אני בבית, ואני חושב שרשמית מגיע לי לישון.
חתולחתולחתולחתולחתול
הרבה קוספלייז אבל ממש, ממש, קצת בגדים.
Game Of Thrones
ציטוט(חתולחתולחתולחתולחתול @ 17.08.2012, 00:03) *

כולם יודעים שקוספלייז טובים נמדדים לפי כמה הם חושפניים ולא ההשקעה שבהם ודברים כאלה
חובבן

קיצר, אני היחיד שחשב שללכת למחזמר היה בזבוז זמן ושהיו הרבה יותר מידי שירים?
killer777
הגעתי ב10 בבוקר אחרי לילה נטול שינה ויציאה מהבית ב7 עם חבר שלמרות שהוא לא בפורום ראה בערך פי 19 אנימות ממני.
סופסוף שכנעתי אותו לצאת מהבית, זה רגע נדיר. אני די בטוח שילמדו על זה בשיעורי היסטוריה בעתיד.
anywayzzzz, הסתובבנו קצת, הוא קנה את ווליומים 1-11 של death note ב400 שקל... שלא נדבר על זה שהוא רצה בנוסף לקנות את ווליומים 1-13 של... אני לא זוכר של מה את האמת, אבל הוא לא קנה כי היה חסר להם את ווליום 2.
JESUS.

שיחקנו קצת פרסונה ארנה, שהיה כיף בצורה מעט מפתיעה אבל חוזר על עצמו יחסית מהר. אני מקווה שהסטורי מווד יהיה מעניין.
אחר כך היינו בהרצאה של 11 על מוזיקה באנימה שלצערי לא הייתה כל כך מוצלחת ורציתי באמת ללכת אחר כך ולדבר קצת עם זו שהעבירה אותה (אני חושב שקראו לה יעל?), אבל... נקרעו לה המכנסיים בקוספליי אז היא הלכה לתקן אותם ולא הרגשתי את הצורך לעקוב אחריה כדי לדבר איתה על זה אז וויתרתי. אבל כן השתתפתי שם בשני ניסיונות ליצירת עלילה and stuff. התחתנתי עם הגופה של החתול המת שלי. לא משנה.

עד שהספקתי לעלות, רבע שעה אחרי שטורניר פרסונה התחיל, חסר שלי כבר הספיק להפסיד פעמיים ולעוף. אז ישבנו עם נבט ו... עוד מישהו וצפינו בשאר משחקים, גם בגמר הקטן, הגמר הבינוני, הגמר הקצת גדול אבל הוא הוא נראה כזה, הגמר הגדול מאד אבל הוא לא שמן, הוא עבה, וכמובן הגמר הגדול שהיה צורך שם בפאקינג חמישה סיבובים כדי לקבוע מי מנצח.
אחרי עוד טיפה פרסונה ירדתי למטה והסתובבתי עם ליסה, חברותיה ואלן לאיזו שעה ואז נכנסתי להתבונן בתהלוכת הקוספליים המרתקת.

אני נשבע שאני צרוד בטירוף וזה חלקית מלצעוק לאורגד כמה שאני אוהב אותו. LOL. גם שהיה לך דאבל פייל של המקרה הנודע "הקוספליי המתפרק".
החלק האחר של הצרידות זה היה לעודד את הדמות עם הכיסא האלוהי בפרסונה. לא משנה.

אחר כך קצת צילום מביך של שני אנשים שרוקדים בקינקט(priceless), ביקור קצר מאד בקראוקה שנגמר אחרי ששרתי את שיר הפתיחה של פאקינג אינויאשה3>, ואז ישיבה ממושכת ודיבור עם אנשים which is always fun. וקניתי כובע של דריפבלים וחוסר הכרה של אנשים בפוקימוניותי.
ואז לחכות עוד שעתיים בתחנת אוטובוס מסריחה לאוטובוס לירושלים.
אז אחרי החפירה, היה כיף.
כפרע
היה ממש אדיר, וראיתי מלא מלא אנשים שעדיין לא יצא לי לפגוש, וכאלה שלא פגשתי כבר מלא מלא זמן X3
לא קניתי שומדבר כי לא היו ממש דברים שעניינו אותי, אבל היה ממש כיף להסתובב בכנס עם אנשים וללכת לסדנאות ולפאנלים הנוראנורא נחמדים שהיו~~
והיה ממש מצחיק לשחק פרסונה נגד אליה XDDD
בכללי היה מאוד מצחיק ונחמד וכיפי ומנצנץ וזה. X3
נ.ב: רכבת זה דבר נוראי.
חתולחתולחתולחתולחתול
בתכלס, באתי רק כדי לקנות מנגות, אבל נתנו לי להיכנס בחינם והיו הרבה תחתים... אז...
Game Of Thrones
אני הגעתי לשם ישר על הפתיחה כדי להספיק לקנות תכרכים הבאמת טובים של וואן פיס
מה שעבד, ועכשיו יש לי 4 כרכים מהפרקים הכי טובים של וואן פיס ועוד כרך מהמלחמה הסופית בFMAB
אני מרגיש טוב עם עצמי D:
+Cielo
באתי בקוספליי צ'ידורי שלי.
היה כנס סביר כמו תמיד.
הרגשתי פחות צפיפות מכנס קודם.
מוזר אבל לא הרגשתי את החום בקוספליי, אולי כי דברים אחרים הפריעו בו יותר.
היו קטעים שהתבזבז לי הזמן סתם לצערי ולא הספקתי כל כך הרבה.
לפחות פגשתי הרבה אנשים והיה בסדר.

אה כע והיה כיף להתנדב לכנס~
התנדבתי בצוות גרפי וצבעתי את רוב הציורים בתוכנייה D:
AnimeCrazy
חייב לציין שזה היה הכנס הראשון שאי פעם הגעתי אליו, היום אמרתי למה לא? אני גם ככה קרוב, באתי ישר מהצבא וגילתי שיש עוד חיילים,
הכנס היה לדעתי מעולה, הכל היה מתוקתק וראו שהשקיעו עליו המון, חייב לציין שהקוספליי של כולם היו מעולים!
פעם הבאה אני בא גם..
חתולחתולחתולחתולחתול
אה וכן - קומיקאזה וCNV - מחירים כמו בחנות, בלעח, ולא הספקתי להגיע ליד שנייה השווים.
Yammi Reckorrd-San
ציטוט(חתולחתולחתולחתולחתול @ 16.08.2012, 23:49) *
אה וכן - קומיקאזה וCNV - מחירים כמו בחנות, בלעח, ולא הספקתי להגיע ליד שנייה השווים.

האמת? ביקשתי מהם שיעשו לי הנחה והם עשו לי הנחה של 30 שקל.

בכל מקרה. זה היה הכנס הראשון שלי והוא היה ממש אחלה. הסתובבתי לא מעט עם נבט שהיא ממש אחלה. וזרקו עליי שוריקן מנייר לול
Rnamon
היי חבר'ה ^___^ רציתי להגיד תודה רבה על כל הפירגון שקיבלתי על הקוספלי אמון (תצתרפו למהפכה!) ושנהנתי מאוד לחלק לכם פליירים (כמו שאמרתי-תנאים טובים למצטרפים) להצתלם עם כולכם ולגנוב לכם את הבנדיג,כחות,או את ארוחת הצוהרים שלכם....XD היה נהדר לשמוע את כל המחמאות שלכם...
תכלס...לא הספקתי לעשות הרבה בכנס כל מה שעשיתי היה לצעוד 2 צעדים...להצתלם...לצעוד 2 צעדים...להצתלם...^__^ אבל זה היה כיף!! אני מקוה שנהנתים כמו שאני נהנתי ...
אם אתם יכולים בבקשה-תייגו אותי בפייסבוק בתמונות שלכם (GAD FREUND) ...תודה ^__^
מואהאהההה מקום שני בתחרות ^___^ איזה כיף!!
כמובן תודה רבה לכל הסגל והצוות של כאמ"י שעבד כל כך קשה כדי להרים אירוע אדיר!! תודה לכולכם!!
(תמונה-Brass Photography)
dash
בכללית היה נחמד, כרגיל הייתי בדוג'ו רוב הזמן, מבחינת קוספליי היה פחות נארוטו ובליץ' מכנסים קודמים שהייתי בהם והיה קוספליי ברמה גבוה.
מבחינת תכנים הייתי בשתי הרצאות, האחת על ג'יבלי שדי עיצבנה אותי מבחינת חוסר הבנה על מה מדברים אבל ההרצאה של הJPOP הייתה מעולה.

מה שבאמת חסר זה דוכני HYDEPARK באמצע שום מקום, פאנלים באמצע הכנס שאתה סתם תיכנס אליהם ודברים בסכגנון.

ציטוט(F-S flash @ 16.08.2012, 23:15) *

biggrin.gif, היה נחמד לראות אותכם, אני צריך ליהיות ביותר מפגשי פורום.

ציטוט(Emukae Mukae @ 16.08.2012, 23:51) *
היה כנס ממש כיף.

התחלנו את היום חרא בכך שהרכבת שלנו הגיע באיחור לת"א שגרם לפספוס של הרכבת לכנס. מסתבר שהיה מלא בלאגן ברכבות באותו יום והרכבת הבאה הגיע 20 דקות אחרי השעה שלה...
בכל מקרה, הגענו ישר לטריוויה שהעברתי יחד עם נטלי. היה ממש כיף להעביר את זה על המחשב למרות שסיימנו את השאלות מהר מידי.
עברנו לסדנת תפירת קוספליי למתחילים הקצרה, הסתובבנו קצת ואז האנימות הגרועות ביותר ומשם אוכל.
אחרי האוכל הלכנו לג'ייפופ בתעשיית האנימה שהיה ממש נחמד ומשם לאירוע קוספליי. אחרי שראינו את כל מי שעלה הסתובבנו קצת שוב, ראיתי את המחזמר ורצנו הביתה.

הייתי בקוספליי של גודוט מפניקס רייט. אם מישהו צילם או מצא תמונה אני אשמח לקבל אותה. <:

אהבתי את הכוס קפה
killer777
ציטוט(Rnamon @ 17.08.2012, 06:09) *
היי חבר'ה ^___^ רציתי להגיד תודה רבה על כל הפירגון שקיבלתי על הקוספלי אמון (תצתרפו למהפכה!) ושנהנתי מאוד לחלק לכם פליירים (כמו שאמרתי-תנאים טובים למצטרפים) להצתלם עם כולכם ולגנוב לכם את הבנדיג,כחות,או את ארוחת הצוהרים שלכם....XD היה נהדר לשמוע את כל המחמאות שלכם...
תכלס...לא הספקתי לעשות הרבה בכנס כל מה שעשיתי היה לצעוד 2 צעדים...להצתלם...לצעוד 2 צעדים...להצתלם...^__^ אבל זה היה כיף!! אני מקוה שנהנתים כמו שאני נהנתי ...
כמובן תודה רבה לכל הסגל והצוות של כאמ"י שעבד כל כך קשה כדי להרים אירוע אדיר!! תודה לכולכם!!

שתדע שאחרי התחרות קוספליי מצאתי לפחות איזה 10 אנשים שחיפשו כמו מושגעים את הפליירים שלך.
הם התחננו מכל אחד שעבר שיתן להם אחד אם יש להם.
מהפכה!
וחבל שהקרב בתחרות קוספליי הופסק כל כך מהר... היית מראה להם מה זה.
Tenjou~
הגעתי בעשר כזה אחרי שאת הלילה ישנתי בנס-ציונה. הייתי עד שבע וארבעים כזה בכנס, לא הייתי בכל מה שרציתי בגלל שהייתי עייף כמו שבחיים לא הייתי עייף ולא ידעתי למה XD אז התנחלתי רוב היום בדוכן של מיתר ושקלתי את השאלה.
-הלכתי לארבעה סיבובים שונים במצוד אחר איזה בחור שבדרך כלל יש לו דוכן פוסטרים שסיפר לי על טנג'ו טנגה בכנס הראשון שלי ומכר לי פוסטר של הסדרה ומאז אני אוהב אותו
והוא לא הגיע rage.png
-הייתי בהרצאה של אנימות גרועות שבמקום שעה הייתה חצי שעה אבל נהניתי וזה מה שחשוב
-קניתי כובע של דומו-קון מעינב
-הייתי בשניים/שלושה שירים האחרונים של סאייגן קומפלקס שחילקו את האלבום השני שלהם בחינם בכנס..... ואחר כך כשראיתי את הלוגו שלהם בתכניה הבנתי שיש לי בבית את האלבום הראשון שלהם שקיבלתי כשקניתי חולצה בכנס הראשון שלי, ומאז שקיבלתי אותו לא נגעתי בו. והם דיי טובים בסך הכל
-ראיתי את המופע קנדו; אם הייתם שם ולא צחקקתם אפילו טיפה כנראה שישנתם
-ראיתי חלק מהקוספליי, אבל בגלל שהגעתי מאוחר ולא היו מקומות למטה הייתי על אחת המרפסות ולא שמעתי כלום ממה שהמנחים אמרו ונמאס לי לעמוד XD
מה שכן ראיתי זה את אורגד... אני מצדיע לך בן אדם.
ואת אמון, זה גם היה מדהים XD איך שהמנחה התחיל לשיר את המנון המחאה ידעתי מי הולך לצאת
אני לא מאמין שפספסתי את הSHOWDOWN של שלישיית קורה, אני חושב שבדרך אירונית אלה היו כמעט התחפושות הכי טובות בכל הכנס.
-מכרתי פוסטר בדוכן של מיתר כשהיא העבירה הרצאה :אושרישעשיתימשהו:
מהפורום ראיתי את ניב, נטלי, דניאל בקופות, אליה, סורה, בנו, נוע שנייה לפני שהיא הלכה, עתלף, ומן הסתם הרבה אנשים שלא ידעתי מי הם בדיוק @_@ וכמובן מיתר
בסוף גם אני קניתי ממנה פוסטר~
http://fc01.deviantart.net/fs71/f/2011/006...ent-d36k6bh.png
שיזו 3>

בקיצור חוץ מזה שהייתי גופה רוב הזמן היה כנס בן זונה. היו הרבה פחות דוכנים ביחס לכנס הקודם שלי אמנם, אבל חוץ מזה הוא היה באמת טוב. היו כמה קוספליירים פשוט חזקים... אה ואני ומיתר באנו עם חבר שלנו מהכיתה שאפילו לא בקטע של אנימה/מנגה וסתם רצה לעשות משהו חדש, והוא נהנה יותר ממני XD אני משאר שזה אומר משהו. מצפה לכנס הבא~
TsUNaMy WaVe
שאלה שאני מאתמול כבר מתחרפנת בגללה -
במחזמר היה את השיר הזה של הזוגות (המשרתים X הבני דודים האלו) איך קוראים לשיר המקורי שהם השתמשו בו?! אני לא מצליחה להיזכר!!!
Apollo Justice
אין על הבחור שהתחפש לקאקוזו. נראה אשכרה כמו במנגה.
הוא צייר עם איפור את הtiches על העור שלו, והוא היה לבוש כמו קאקוזו אחד לאחד.
היה פשוט מדהים. אני ביליתי כל הזמן עם חברים שלי בקומה השלישית, בVideo Games.
היה אמור להיות טורניר של פוקימון בקומה -1 אבל לא היה שם אף אחד S:
nigi
זה אחד הכנסים הטובים שהייתי בהם D:
קמתי באיזה רבע לשש והתחלתי להתארגן, כדי להספיק לרכבת של שמונה. בסוף הרכבת בתל אביב שאמורה להגיע לראשון התעכבה ואנשים שלקחו את הרכבת של תשע הגיעו באותו זמן כמוני... סתם החסרתי שינה.
בתחנת רכבת שנתקעתי בה היו גם ניב ו... דיסקין? שבכלל לא היה לי מושג שזה הם, ניב הקוספליי יצא לך טוב XD
כשסופסוף הגעתי הלכתי לקנות את המנגה שאני רוצה לפני שיהיה מאוחר מדי ומשם לטריוויה. יצא שבטריוויה פגשתי מלא אנשים... הממ... מאי, דניאל, דארק ורועי היה מגניב לפגוש אותכם.
כרגיל היו המון שאלות שאף אחד לא ידע, אבל היה מצחיק.
חיכיתי עם דארק קצת שיתחיל המחזמר אבל לקח המון זמן אז הלכנו כל אחד לדרכו, לחפש מה לעשות XD
בסוף יצא שהתנחלתי אצל מיתר קצת בזמן הזה וגם פגשתי את סורה. תודה על האירוח מיתר. לא ראיתי אומניקו, אבל אני זוכר שבזמנו גם לא ראיתי סול איטר והצלחתי לצחוק. באומניקו היה ממש משעמם, ובלי קשר לבדיחות המחזמר היה על הפנים, לא שמעו כלום, השחקנים מלמלו והרוב של הבדיחות (ואני יודע מתי יש בדיחה, אנשים צוחקים) סתם היה MEMEים שהם דחפו בלי סיבה..
חבל שלא הלכתי לסרט של אוטאקו בנזאי, שמעתי עליו דברים טובים.
אחרי זה התחיל להיות קצת משעמם, פגשתי כמה אנשים שאני בערך מכיר ובסוף אני ועוד מישהו הלכנו להרצאה של הג'יי פופ, נטלי גם היה מגניב לפגוש אותך.
אחרי זה הלכתי עם... לא עקבתי בדיוק, אבל הרבה אנשים מהפורום לראות את התחרות קוספליי. היה מגניב והיה אחלה קוספליי, אורגד אני מצדיע לך על הGANGNAM STYLE על הבמה זה היה אדיר XD

באמצע התחרות הייתי צריך ללכת, וזה היה די מעצבן. גם לא באמת הייתי צריך להיות בבית בערב, ההורים שלי סתם הכריחו אותי. האורחים הגיעו ב11.
פיצה
ציטוט(ScorpioNN @ 16.08.2012, 23:13) *
היה ממש אדיר אני חייב לציין.
המתנדבים השנה היו אחלה (חוץ מאחות של ברק) והסגל כרגיל, איכותי.(חוץ מרועי, סתם לא)
אני עייף רצח אבל אני אגיד בקצרה שהיה כיף להסתובב עם כל מי שהיה איתי. (אלעד, דיסקין, ניב, נטלי, אליה, צ'ס, ניגי, מאי, רועי, נונה לזמן קצר, בנו.)
ומיתר מצטער שלא ישבתי אצלך הרבה >:
אה ונמרוד ועומרי, אחלה קוספליי. (גם קרן הייתה אוואטר קורה מדהימה)

אווו וזה בסדר גמור 333> קיבלתי חיבוק כיפי ואוהב ואני אסתפק בזה לול laugh.gif

ציטוט(F-S flash @ 16.08.2012, 23:15) *

יו כן! אני בטוחה שהמון אנשים חדשים שמעו על הקבוצה שלכם ולאט לאט יתנו לכם יותר ויותר קרדיט 333> המון בהצלחה!!

ציטוט(Emukae Mukae @ 16.08.2012, 23:51) *
היה כנס ממש כיף.

יו ניב, חבל שלא יצא לי דלבר איתך קצת יותר XD אני מתארת לעצמי שהיו לך דברים יותר טובים לעשות חוץ מלהתנחל אצלי ולדבר איתי 33>

ציטוט(kingblade @ 16.08.2012, 23:58) *
אני בבית, ואני חושב שרשמית מגיע לי לישון.

אומג ררררר(ר' רוסית בבקשה)וועייייייייייייייייייייייייייייייייאאאאאאאאא
מים מים אוכל מים. אמא אני רוצה אוכל אוכל אוכל מים מים מים משהו לעשות שות שות שות.
ולמי שבטח לא הבין- בליל ההקמה אני ואורגד התהלכנו בדילוגים אחרי רועי כמו אפרוחים מתוסכלים והתלוננו שאנחנו רוצים אוכל ומים, בסופו של דבר כמובן עשינו כול מה שהוא ביקש XDDDDDD

ציטוט(Game Of Thrones @ 17.08.2012, 00:14) *
ציטוט(חתולחתולחתולחתולחתול @ 17.08.2012, 00:03) *

כולם יודעים שקוספלייז טובים נמדדים לפי כמה הם חושפניים ולא ההשקעה שבהם ודברים כאלה
חובבן

קיצר, אני היחיד שחשב שללכת למחזמר היה בזבוז זמן ושהיו הרבה יותר מידי שירים?

מחזר עם יותר מידי שירים?
YOUR DOIN IT WRONG

ציטוט(+Cielo @ 17.08.2012, 01:30) *
באתי בקוספליי צ'ידורי שלי.
היה כנס סביר כמו תמיד.
הרגשתי פחות צפיפות מכנס קודם.
מוזר אבל לא הרגשתי את החום בקוספליי, אולי כי דברים אחרים הפריעו בו יותר.
היו קטעים שהתבזבז לי הזמן סתם לצערי ולא הספקתי כל כך הרבה.
לפחות פגשתי הרבה אנשים והיה בסדר.

אה כע והיה כיף להתנדב לכנס~
התנדבתי בצוות גרפי וצבעתי את רוב הציורים בתוכנייה D:

יו כן DDD: איזה קוספליי מהמם יצא לך היית בשוק *0* מהמם מהמם מהמם!!!!

ציטוט(AnimeCrazy @ 17.08.2012, 01:35) *
חייב לציין שזה היה הכנס הראשון שאי פעם הגעתי אליו, היום אמרתי למה לא? אני גם ככה קרוב, באתי ישר מהצבא וגילתי שיש עוד חיילים,
הכנס היה לדעתי מעולה, הכל היה מתוקתק וראו שהשקיעו עליו המון, חייב לציין שהקוספליי של כולם היו מעולים!
פעם הבאה אני בא גם..

אומג אנשים חדשים שמגיעים לכנסים D: פגשתי די הרבה כאלה שבאו לדוכן שלי אגב. גם בשביל ידיד טוב שלי (עומר, הבחור הגדול ההוא) זה היה כנס ראשון והוא ממש ממש נהנה D:
אני שמחה לשמוע שגם אתה נהנת ואתה מתכוון לבוא לכנסים נוספים 3>

ציטוט(Yammi Reckorrd-San @ 17.08.2012, 07:08) *
ציטוט(חתולחתולחתולחתולחתול @ 16.08.2012, 23:49) *

האמת? ביקשתי מהם שיעשו לי הנחה והם עשו לי הנחה של 30 שקל.

בכל מקרה. זה היה הכנס הראשון שלי והוא היה ממש אחלה. הסתובבתי לא מעט עם נבט שהיא ממש אחלה. וזרקו עליי שוריקן מנייר לול

אומג דארק D: פעם ראשונה שפגשתי אותך!! היה ממש מגניב לראות אותך ולדבר איתך D:
רק שתדע שבמציאות אתה הרבה יותר מגניב מאשר באינטרנט :הממ:

ציטוט(Rnamon @ 17.08.2012, 09:09) *

אוי כן ראיתי את הקוספליי שלך DUDE! היה פסיכוטי! יצא לך מעולה ובאמת שהגיע לך המקום השני בתחרות!

ציטוט(dash @ 17.08.2012, 09:48) *
בכללית היה נחמד, כרגיל הייתי בדוג'ו רוב הזמן, מבחינת קוספליי היה פחות נארוטו ובליץ' מכנסים קודמים שהייתי בהם והיה קוספליי ברמה גבוה.
מבחינת תכנים הייתי בשתי הרצאות, האחת על ג'יבלי שדי עיצבנה אותי מבחינת חוסר הבנה על מה מדברים אבל ההרצאה של הJPOP הייתה מעולה.

מה שבאמת חסר זה דוכני HYDEPARK באמצע שום מקום, פאנלים באמצע הכנס שאתה סתם תיכנס אליהם ודברים בסכגנון.

וואו זה משהו שאתה חייב להציע לועד אמאי. זה הרעיו ןהכי טוב ששמעתי אי פעם לשיפור הכנסים. זה יכול לתפוס ברמה פאקינג בין לאומית כאילו.

ציטוט(Tenjou~ @ 17.08.2012, 10:33) *
הגעתי בעשר כזה אחרי שאת הלילה ישנתי בנס-ציונה. הייתי עד שבע וארבעים כזה בכנס, לא הייתי בכל מה שרציתי בגלל שהייתי עייף כמו שבחיים לא הייתי עייף ולא ידעתי למה XD אז התנחלתי רוב היום בדוכן של מיתר ושקלתי את השאלה.
-הלכתי לארבעה סיבובים שונים במצוד אחר איזה בחור שבדרך כלל יש לו דוכן פוסטרים שסיפר לי על טנג'ו טנגה בכנס הראשון שלי ומכר לי פוסטר של הסדרה ומאז אני אוהב אותו
והוא לא הגיע rage.png
-הייתי בהרצאה של אנימות גרועות שבמקום שעה הייתה חצי שעה אבל נהניתי וזה מה שחשוב
-קניתי כובע של דומו-קון מעינב
-הייתי בשניים/שלושה שירים האחרונים של סאייגן קומפלקס שחילקו את האלבום השני שלהם בחינם בכנס..... ואחר כך כשראיתי את הלוגו שלהם בתכניה הבנתי שיש לי בבית את האלבום הראשון שלהם שקיבלתי כשקניתי חולצה בכנס הראשון שלי, ומאז שקיבלתי אותו לא נגעתי בו. והם דיי טובים בסך הכל
-ראיתי את המופע קנדו; אם הייתם שם ולא צחקקתם אפילו טיפה כנראה שישנתם
-ראיתי חלק מהקוספליי, אבל בגלל שהגעתי מאוחר ולא היו מקומות למטה הייתי על אחת המרפסות ולא שמעתי כלום ממה שהמנחים אמרו ונמאס לי לעמוד XD
מה שכן ראיתי זה את אורגד... אני מצדיע לך בן אדם.
ואת אמון, זה גם היה מדהים XD איך שהמנחה התחיל לשיר את המנון המחאה ידעתי מי הולך לצאת
אני לא מאמין שפספסתי את הSHOWDOWN של שלישיית קורה, אני חושב שבדרך אירונית אלה היו כמעט התחפושות הכי טובות בכל הכנס.
-מכרתי פוסטר בדוכן של מיתר כשהיא העבירה הרצאה :אושרישעשיתימשהו:
מהפורום ראיתי את ניב, נטלי, דניאל בקופות, אליה, סורה, בנו, נוע שנייה לפני שהיא הלכה, עתלף, ומן הסתם הרבה אנשים שלא ידעתי מי הם בדיוק @_@ וכמובן מיתר
בסוף גם אני קניתי ממנה פוסטר~
http://fc01.deviantart.net/fs71/f/2011/006...ent-d36k6bh.png
שיזו 3>

בקיצור חוץ מזה שהייתי גופה רוב הזמן היה כנס בן זונה. היו הרבה פחות דוכנים ביחס לכנס הקודם שלי אמנם, אבל חוץ מזה הוא היה באמת טוב. היו כמה קוספליירים פשוט חזקים... אה ואני ומיתר באנו עם חבר שלנו מהכיתה שאפילו לא בקטע של אנימה/מנגה וסתם רצה לעשות משהו חדש, והוא נהנה יותר ממני XD אני משאר שזה אומר משהו. מצפה לכנס הבא~

יו רז 3>

אני אסכם את הכנס שלי מאוחר יותר היום XD אני עוד בהאנגאבר מחוסר השינה ומכול הדברים שקרו לי ב48 שעות של היומיים הקודמים לחיי.
Misaki kun
ציטוט(Rnamon @ 17.08.2012, 09:09) *

אתה היית אמון? זה היה קוספליי מגניב XD
היה ממש כיף. כשהגעתי פגשתי את יובל ועמית, נתתי לו את הבירה שלו, ואז חיכינו לאלן. ואז דיי הסתובבנו בכל מיני מקומות, וגררתי את אלן ועוד אנשים בין קבוצות. ופגשתי אנשים כיפיים. ובן קרא לאלן ginger gew face, ויש לי הרגשה שהוא לא הבין אבל זה לא חשוב ^^ ודיברנו כל כך הרבה שהפרענו למחזמר XD וקניתי קובע של חתול וטבעות של נאנא ובליץ', וזה פאקינג נשק קר, הדברים האלה. וקניתי תמונה מגניבה ובן קנה לי פאנארט של דורהרהרה!!. ובעיקר היה ממש כיף להסתובב עם מלא אנשים XD ולשיר גרוע בקריוקי, כי גיליתי שיש לי פחד במה.
והיו מלא קוספליים של הומסטאק! יחסית לפעמים קודמות...והייתי דייב ^^ ואחת הסיבות שקניתי את הכובע זה בשביל להסתיר את הנוראות של הפאה שלי >~<" ופנו אליי שש פעמים בלשון זכר, אז אני מניחה שזה היה בסדר? ואז בסוף מישהו (כנראה הזה מהקנדו) נלחם איתי בחרבות מבמבוק. ולימד אותי כמה דברים ^^
ואז נסעתי הביתה עם נוי ודידי. שוב.
וזהו בערך.
tl;dr: היה כיף.
Tenjou~
-מציין את האכזבה שלי שלא התקיים מפגש פורום בכנס ._. כל כך הרבה אנשים באו rage.png
וגם אני התחרטתי שלא הלכתי לאוטאקו באנזאי, חבר שלי אמר שזה היה ממש מצחיק והוא אפילו לא היה אמור להבין את זה
פיצה
^חמדו כן היה מפגש פורום בכנס, זה למה כולם באו באותו הזמן.

ציטוט(HolyGiraffe @ 17.08.2012, 12:13) *
אין על הבחור שהתחפש לקאקוזו. נראה אשכרה כמו במנגה.
הוא צייר עם איפור את הtiches על העור שלו, והוא היה לבוש כמו קאקוזו אחד לאחד.
היה פשוט מדהים. אני ביליתי כל הזמן עם חברים שלי בקומה השלישית, בVideo Games.
היה אמור להיות טורניר של פוקימון בקומה -1 אבל לא היה שם אף אחד S:

וואי כן יצא לו פאקינג מדהים. הייתי מאושרת אם מישהו שמכיר אותו ישלח אותו לפורום רק כדיי רלאות כמה אנחנו מהללים אותו XD מגיעות לו כול המחמאות האלה. הוא גם כן ביקר בדוכן שלי ויצא לי לדבר איתו וזה, היה אדיר.

ציטוט(nigi @ 17.08.2012, 12:23) *
זה אחד הכנסים הטובים שהייתי בהם D:
קמתי באיזה רבע לשש והתחלתי להתארגן, כדי להספיק לרכבת של שמונה. בסוף הרכבת בתל אביב שאמורה להגיע לראשון התעכבה ואנשים שלקחו את הרכבת של תשע הגיעו באותו זמן כמוני... סתם החסרתי שינה.
בתחנת רכבת שנתקעתי בה היו גם ניב ו... דיסקין? שבכלל לא היה לי מושג שזה הם, ניב הקוספליי יצא לך טוב XD
כשסופסוף הגעתי הלכתי לקנות את המנגה שאני רוצה לפני שיהיה מאוחר מדי ומשם לטריוויה. יצא שבטריוויה פגשתי מלא אנשים... הממ... מאי, דניאל, דארק ורועי היה מגניב לפגוש אותכם.
כרגיל היו המון שאלות שאף אחד לא ידע, אבל היה מצחיק.
חיכיתי עם דארק קצת שיתחיל המחזמר אבל לקח המון זמן אז הלכנו כל אחד לדרכו, לחפש מה לעשות XD
בסוף יצא שהתנחלתי אצל מיתר קצת בזמן הזה וגם פגשתי את סורה. תודה על האירוח מיתר. לא ראיתי אומניקו, אבל אני זוכר שבזמנו גם לא ראיתי סול איטר והצלחתי לצחוק. באומניקו היה ממש משעמם, ובלי קשר לבדיחות המחזמר היה על הפנים, לא שמעו כלום, השחקנים מלמלו והרוב של הבדיחות (ואני יודע מתי יש בדיחה, אנשים צוחקים) סתם היה MEMEים שהם דחפו בלי סיבה..
חבל שלא הלכתי לסרט של אוטאקו בנזאי, שמעתי עליו דברים טובים.
אחרי זה התחיל להיות קצת משעמם, פגשתי כמה אנשים שאני בערך מכיר ובסוף אני ועוד מישהו הלכנו להרצאה של הג'יי פופ, נטלי גם היה מגניב לפגוש אותך.
אחרי זה הלכתי עם... לא עקבתי בדיוק, אבל הרבה אנשים מהפורום לראות את התחרות קוספליי. היה מגניב והיה אחלה קוספליי, אורגד אני מצדיע לך על הGANGNAM STYLE על הבמה זה היה אדיר XD

באמצע התחרות הייתי צריך ללכת, וזה היה די מעצבן. גם לא באמת הייתי צריך להיות בבית בערב, ההורים שלי סתם הכריחו אותי. האורחים הגיעו ב11.

נייייייג 333333333>
I LOVE YOU DARLIN
וכן קראתי את כול מה שכתבת אבל זה הסיכום שלי <:
Yammi Reckorrd-San
אחד הדברים הכי כיפים זה שבטרוויה של נטלי הייתה שאלה של "איזה סטודיו יצר את האנימה האקוקאי" וכולם (כולל אני) צועקים "DEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEN"
זה היה פשוט קורע

תחילת הכנס הסתובבתי עם שני אנשים מפורומים אחרים
Tenjou~
ציטוט(פיצה @ 17.08.2012, 12:32) *
^חמדו כן היה מפגש פורום בכנס, זה למה כולם באו באותו הזמן.

dafuq on5.gif

אגב משהו ששכחתי לציין
זה שאני פשוט יושב עם מיתר בדוכן שלה פתאום אחת המנקות באה, עומדת שנייה ליד הדוכן, שמה סיכה עליו והולכת, וככה נוצר הטקסט בחתימה הנוכחית של מיתר D:
nigi
ציטוט
נייייייג 333333333>
I LOVE YOU DARLIN

DD:

ציטוט(Yammi Reckorrd-San @ 17.08.2012, 11:34) *
אחד הדברים הכי כיפים זה שבטרוויה של נטלי הייתה שאלה של "איזה סטודיו יצר את האנימה האקוקאי" וכולם (כולל אני) צועקים "DEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEN"
זה היה פשוט קורע

כן, זה היה קורע.
זה והבדיחה על המזרחית, ובטח היו עוד דברים מצחיקים שאני לא זוכר XD
Yammi Reckorrd-San
ציטוט(nigi @ 17.08.2012, 09:41) *
ציטוט
נייייייג 333333333>
I LOVE YOU DARLIN

DD:

ציטוט(Yammi Reckorrd-San @ 17.08.2012, 11:34) *
זה היה פשוט קורע

כן, זה היה קורע.
זה והבדיחה על המזרחית, ובטח היו עוד דברים מצחיקים שאני לא זוכר XD

למרות שהשאלות עצמן היו די.. על דברים MOE וסלייס אוף לייף מיותר. רובם לפחות.
הייתה שאלה על כדורסל בILL. פאק ניב, תן שאלה על סלאם דאנק rage.png ואני וניגי כזה מתחילים לחשוב מה דמיות מאנימות ספורט אחרות עשו כדי לפתור את השאלה

ונטלי הנחתה ממש ממש טוב
Crucio!
^זאת אני חיברתי את השאלה על I'll, האמת XD"

וואי, קרו ככ הרבה דברים בכנס ופגשתי כל כך הרבה אנשים שאני א בטוחה ממה להתחיל ומה לרשום.. גם אין לי כוח לחפור כל כך הרבה XDDD"
מה שכן - היה אדיר X3

..רציתי גם פלייר של אמון ;__;
RyuKaji
אני מקווה שלא תתנפלו עליי אבל אני ירשום את דעתי.
אני טיפה התאכזבתי מהכנס הזה כי לא הצלחתי למצוא את עצמי כל פעם אני לא מוצא את חדרי ההרצאות ואת המקומות שהיו בהם סנדאות .
המחזמר היה בסדר למרות הפשלות שהיו להם הבאסה היה שהסדנת דיבוב הייתה במקביל למחזמר וזה שני הדברים שהכי ריתי להגיע עליהם ופשוט לא הגעתי לסדנת דיבוב דם כי לא מצאתי תמקום ובגלל שרוב הזמן הייתי במחזמר.
הדבר הטוב שיצא לי לפגוש אנשים נוסטלגים שלא פגשתי המון זמן או שאני פוגש רק בכנסים( טיפה מבאס רק בכנסים) ויצא לי לדבר אם כמה אנשים חדשים ונורא נחמדים .

בעיקרון היה סבבה ומאוד נחמד מאוכזב מאיך שזה עבר אצלי אבל אני לא יכול להגיד שלא נהנתי לראות את כל האנשים בכנס ואת כל הקוספליי המגניבים שזה סיבה מאוד גדולה שהכנס הזה כל כך כיף .

מה אני עשיתי בעיקרון הגעתי בעשר וקצת אולי וחצי לכנס פגשתי חברים ודביברנו קצת ואז נכנסנו לתוך הכנס קניתי את הוול הראשון של anna freak ממשהי שמכרה לי אותו במחיר סביר באיכות טובה happy.gif שוב הסתובבתי בכנס עם מישהי שאני מכיר והיית מוכרחה לקנות משהו של נארוטו (בעלת חיבה מיותרת לגארה ~_~) תוך כדי מסע החיפושים מצאנו פיגר נחמד של גארה שהיה מאוד מגניב במחיר טוב והוא נקנה על ידה במהירות .
אחרי זה פגשנו עוד חבר משותף והסתובבנו ביחד ובדקנו את הדוכנים שלצערי לא מצאתי משהו שרציתי לקנות ואז קיבלתי צלצול מבחור מהפורום שקבענו שאני יקנה ממנו 8 ווליומים של טונגרי והמנגות נקנו באושר רב!
כך בעצם ניגמר מסע הקניות שלי בכנס למרות שלקראת הסוף עשיתי עוד 2 -3 סיבובים כדי לראות אולי יש משהו שפיספסתי .
נכנסנו למחזמר היה נחמד לא יותר מזה היה המון בעיות עם המיקרופונים שפשוט היו חלקים שלא שמענו מה השחקנים אמרו והמעברים בין הסצינות היו ארוכים וגם הרבה אנשים שצעקו שג'סטין ביבר הומו (לא מאשים אותם אבל למה שם ~_~) היו טיפה פאשלות בריקודים אבל למי אכפת מזה הם היו טובים וזה היה מהנה לצפות בזה אך לעומת המחזמר האחרון שאני ראיתי (והסושי חינם) והיחיד חוץ מהנ"ל טיפה התאכזבתי.
יהיה נחמד עם המחזמר הבא יהיה מבוסס על אנימה יותר פופלארית או משהו שכולם יודעים מה העלילה שלה בכללי גם אם לא ראו אותה. או יותר טוב משהו מקורי כמו הסושי חינם.
מה כן המחזמר בהחלט עשה לי חשק לצפות באנימה וזה מה שאני הולך לעשות !

בכל מקרה היה נחמד ויש סיכוי שבכנס בפורים אני מגיע מחופש אבל עוד ניראה עד אז.
Yami Yugi
מישהו צילם תמונות שהוא יכול לעלות לפה?
chinpokomon
היה די סבבה למרות שלא יצא לי להסתובב הרבה וגם עד שהגעתי להרצאה היה הכל עמוס, אבל היו אחלה אנשים(במיוחד הבנות ליד השירותים שעשו מיאו לכל מי שעבר שם ומחאו כפיים למי שהחזיר להם מיאו, ממש קרע אותי למרות שהחזרתי מיאו רציתי להחזיר היאה אבל לא הייתי בטוח שהן יבינו את הרפרנס). הספקתי אני חושב לראות את הסוף של הדיבוב, היה ממש אחלה ורעיון ממש נחמד. בינתיים אני שוקל אם לערוך הרצאה בכנס הבא רק לא בטוח שיש לי את האומץ לעמוד מול אנשים ולהרצות על משהו.

חבל רק שלא היה איזה טורניר פוקימון או משהו כי הרגשתי שסתם הבאתי את ה3DS עמוס המשחקים שלי(היה מישהו שנזכר בסוף הכנס אבל נעלם לי), צריך לעשות את זה יותר מאורגן בפעם הבאה.
Chibi-DeMon
ניסיתי לפתור תשחץ כל הכנס.
אף אחד לא יודע מה זה "אבצס".
ScorpioNN
ציטוט(Chibi-DeMon @ 17.08.2012, 15:25) *

מורסה, לצערי אני יודע את זה ><
Chibi-DeMon
ציטוט(ScorpioNN @ 17.08.2012, 12:27) *
ציטוט(Chibi-DeMon @ 17.08.2012, 15:25) *

מורסה, לצערי אני יודע את זה ><

דאמיט, איפה היית כל הכנס? התחלתי לחשוב שזו טעות דפוס בתשחץ.
Doctor Shinobi
אני חייב להודות שהכנס עצמו היה לי די משעמם :ם לא כי הכנס היה לא טוב אלה כי נראה לי שאני סתם מתחיל למצות כנסים. הגעתי בליל הקמה ורוב הזמן הסתובבתי עם מיתר אחרי רועי או עזרתי לאנשים. ב10 בבוקר הלכתי לתקן\לשים את הקוספליי לקראת השפיטה שלי. נשארתי איתו עד 12 ואז פירקתי אותו ורצתי להרצה שהייתי צריך להעביר. בלי ששמתי לב כבר היה 2 ם__ם כל הכנס עבר לי כל כך מהר ולא הספקתי לעשות בו כלווווווווום. ב3 כבר התחלתי להתארגן שוב לקראת העליה לבמה עם הקוספליי לאנסלוט שלי, שבזכות רועי הצליח בכלל להופיע XD דפקתי הופעה כיפית מתפרקת וחצי מאולטרת ונשארתי בצד השני מאחורי הקלעים עד סוף האירוע. אחרי זה הייתי צריך לחזור הביתה בשביל לא לפספס את הרכבת :ם

DAMN הכנס הזה היה פשוט קצר מדי.
Tenjou~
ציטוט(Doctor Shinobi @ 17.08.2012, 15:43) *
אני חייב להודות שהכנס עצמו היה לי די משעמם :ם לא כי הכנס היה לא טוב אלה כי נראה לי שאני סתם מתחיל למצות כנסים. הגעתי בליל הקמה ורוב הזמן הסתובבתי עם מיתר אחרי רועי או עזרתי לאנשים. ב10 בבוקר הלכתי לתקן\לשים את הקוספליי לקראת השפיטה שלי. נשארתי איתו עד 12 ואז פירקתי אותו ורצתי להרצה שהייתי צריך להעביר. בלי ששמתי לב כבר היה 2 ם__ם כל הכנס עבר לי כל כך מהר ולא הספקתי לעשות בו כלווווווווום. ב3 כבר התחלתי להתארגן שוב לקראת העליה לבמה עם הקוספליי לאנסלוט שלי, שבזכות רועי הצליח בכלל להופיע XD דפקתי הופעה כיפית מתפרקת וחצי מאולטרת ונשארתי בצד השני מאחורי הקלעים עד סוף האירוע. אחרי זה הייתי צריך לחזור הביתה בשביל לא לפספס את הרכבת :ם

DAMN הכנס הזה היה פשוט קצר מדי.

אז... לא מיצית כנסים D:
Doctor Shinobi
יכול להיות XP כנס הבא אני יעשה קוספליי שלא ידרוש ממני לטרטר את רועי ולהתלבש שעתיים מראש + אולי עדיף שאני יוותר גם על לעשות הרצאה.
chinpokomon
חבל שאין בארץ מקום מסודר לבוא ולקנות קוספליי ממנו, אני לא נלהב לקנות באינטרנט(בעיקר בגלל ענייני מידות) מבלי לנסות על עצמי את זה קודם ואני ממש ממש עצלן להכין בעצמי. ממש רציתי לבוא עם קוספליי, נקווה שאני אמצא משהו לכנס הבא
Doctor Shinobi
ציטוט(chinpokomon @ 17.08.2012, 17:14) *
חבל שאין בארץ מקום מסודר לבוא ולקנות קוספליי ממנו, אני לא נלהב לקנות באינטרנט(בעיקר בגלל ענייני מידות) מבלי לנסות על עצמי את זה קודם ואני ממש ממש עצלן להכין בעצמי. ממש רציתי לבוא עם קוספליי, נקווה שאני אמצא משהו לכנס הבא

ברוריה. שם אתה יותר יכול להשיג תחפושות של פורים ופאות כל השנה אבל לא קוספליי אנימה.
Kupurika
ציטוט(Doctor Shinobi @ 17.08.2012, 17:20) *
ציטוט(chinpokomon @ 17.08.2012, 17:14) *

ברוריה. שם אתה יותר יכול להשיג תחפושות של פורים ופאות כל השנה אבל לא קוספליי אנימה.

עצוב שלא זכית בסוף.
היו צריכים להוסיף לך לנקודות על ההתפרקות
זה היה פשוט מגניב XDD
EvilIshida
שלום לכולם!
מדבר טל סוטו ששיחק במחזמר את המשרת ג'נגי-לדעתי הצלחנו מעל הציפיות שלנו למרות כל התקלות סאונד שקרו לנו, סך הכול מהקהל קיבלנו התרשמות מאוד טובה ומהנה smile.gif
למי ששאלה על שיר המשרתים X המבוגרים-זה עיבוד ל-time of dying של הלהקה three days grace.
מי שהיה בא בערב היה נהנה יותר כי בהרצה הזו היו הרבה פחות תקלות סאונד ומעברים ממש קצרים בין סצנות לסצנות, בכל מקרה אני נהנתי מכל שניה על הבמה ומקווה שגם אתם!
Minseo
היה כנס ממש כיפי happy.gif
הגעתי עם אחותי (שהייתה טורו) וחברה שלי (שהייתה לופי-חולצה כחולה) ופגשתי מלא אנשים D:

המחזמר היה מגניב ומשעשע
התפנגרלתי על אנשים XDDD וקניתי כמה דברים וזהו XD
F-S flash
ציטוט(Kuroko Tetsuya @ 17.08.2012, 18:19) *
הגעתי עם אחותי (שהייתה טורו) וחברה שלי (שהייתה לופי-חולצה כחולה) ופגשתי מלא אנשים D:

המחזמר היה מגניב ומשעשע

חבל היית באה לדוכן שלנו היה לנו מוצרים של פיירי טייל
Minseo
ציטוט(F-S flash @ 17.08.2012, 18:29) *
ציטוט(Kuroko Tetsuya @ 17.08.2012, 18:19) *

המחזמר היה מגניב ומשעשע

חבל היית באה לדוכן שלנו היה לנו מוצרים של פיירי טייל

היית במקרה בדוכן שבו היו שלטים של לוסי וכאלה.... אם לא איזה דוכן היית?

Doctor Shinobi
Freakzoid שלח לי סרטון של העליה שלי לבמה בערך מהאמצע D:
http://www.youtube.com/watch?v=wykuc-ype4w...eature=youtu.be
כפרע
ציטוט(Doctor Shinobi @ 17.08.2012, 19:24) *

XDDDDDDDDDDDDDDDDD
אני חייבת לציין שהעלייה שלך לבמה הייתה מאוד משעשעת. חבל שהקוספליי התפרק קצת באמצע, הוא היה ממש אדיר ו-100% היית מקבל מקום ראשון אם זה לא היה קורה. אבל למי אכפת, העיקר שהיה אדיר בטירוף X3 בנית אותו ממש יפה והעיניים המאירות היו מגניבות לאללה.
nigi
ציטוט(דארלינג @ 17.08.2012, 19:29) *
ציטוט(Doctor Shinobi @ 17.08.2012, 19:24) *

XDDDDDDDDDDDDDDDDD
אני חייבת לציין שהעלייה שלך לבמה הייתה מאוד משעשעת. חבל שהקוספליי התפרק קצת באמצע, הוא היה ממש אדיר ו-100% היית מקבל מקום ראשון אם זה לא היה קורה. אבל למי אכפת, העיקר שהיה אדיר בטירוף X3 בנית אותו ממש יפה והעיניים המאירות היו מגניבות לאללה.

לפי מה שהבנתי (ממנו) השפיטה נעשת לפני העליה לבמה.
אז זה לא קשור, וחוץ מזה איזה שופט יוריד לך ניקוד על זה שרקדת בקוספליי שלך כשלא היית חייב?
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.