עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: מפגש פורום בכנס!
אנימה ישראל - ANiMe-iL > אוטאקו, אנימה ומנגה > אירועים, מפגשים וכנסים
פיצה

אתם חברים בפורום?!
אתם גאים בזה?!
רוצים לפגוש את שאר חברי הפורום ולהסתובב איתם בכנס?!

מפגש הפורום בכנס לא הולך לכלול בתוכו פעילויות מגוונות אלא נועד נטו כדיי לפגוש את שאר האנשים בפורום באופן מסודר קצת יותר מ"היי נראה לי שראיתי תמונה שלו אבל אני מתבייש להגיד שלום...".
במפגש הפורום הזה הולכים לעשות כיף חיים
על מפגש הפורום הזה לא מוותרים רים רים
במפגש הפורום יש הזדמנות להכיר אנשים חדשים
ומפגש פורום בכנס- הנה אנחנו באים.

...ממש קסום. יש לי עתיד.
בכול מקרה,
מפגש הפורום הולך להיות בשעה 3 עם העדפה שהוא יתרחש ליד הדוכן שלי כי זה מקום ש..נשאר במקום כול הזמן ואני לא הולכת לשום מקום וקל מאוד לזהות חבורה ספציפית של אנשים שעומדת מול דוכן אחד.
עם זאת, אני חושבת שיש העדפה מקבילה למקום קצת יותר מרווח מהמסדרון של אחת הקומות ולכן המפגש כנראה יערך בקומת הכניסה (קומת קרקע) ליד המדרגות (: מישהו(הם) יתנדב(ו) לעמוד שם עם בריסטול קטן ובצבע כחול שעליו יהיה רשום "מפגש אנימה ישראל" או פשוט A-il כי זה בריסטול קטן ואין מקום.

בנוסף יהיה בריסטול זהה (!!!) בדוכן שלי שאליו תוכלו תמיד לגשת ולכתוב את הכינוי שלכם בפורום ואולי לצייר ציור קטן (קטן, אין מקום). בסוף נבדוק את מספר האנשים שהכניסו את החתימות והכינויים והציורים שלהם ואת מספר האנשים שהגיעו למפגש ונראה כמה הבריזו!! סתם, אחר כך אני אסרוק ואעלה את הדף לפורום והוא יהיה ממש גאווה פורומית. אין צורך לבוא ולהגיד לי שלום אם אתם כול כך מתביישים, פשוט תבואו בתוקפנות, תקחו עט ותקשקשו על הבריסטול בקטן ובברוטליות ולכו בלי להגיד שלום ושלום על ישאל mellow.gif

נערך סקר איפה אתם מעדיפים שהמפגש יהיה- ליד הדוכן שלי או בקומת הקרקע. אנא הצביעו והשפיעו!
השעה שתיים וחצי כנראה תשאר, כשתתפרסם התכניה (סוף סוף) אתם עדיין תוכלו לבדוק אם זה נופל על משהו שאתם מממממש לא מוכנים לוותר עליו למרות שאתם מממממממממש רוצים לבוא למפגש פורום. השעה ניתן לשינוי, הסקר פתוח לרשותכם.

מי מגיע:
פיצה
דארק-?
נונה-?
דניאל-?
ניגי
איה
שלומית
עתלף
צ'סי
כרונוצ'קה
קדושיקה
ג'ירף
טסונה
פריקי
מר. אנימה
רועי
רז
ווילה
Yammi Reckorrd-San
בספק אם אשאר עד 2 וחצי בכנס. בכלל אם אני נשאר, אולי אבוא למפגש של הפורום. לא ממש אכפת לי איפה ניפגש, רק תחליטו ותעדכנו אותי.
Nona Chan
בתקווה שאני לא אהיה במשמרת / הרצאה / משהו באותו זמן.. אני אשמח להגיע XD
ScorpioNN
ציטוט
מפגש הפורום הולך להיות בשעה 2 וחצי עם העדפה שהוא יתרחש ליד הדוכן שלי כי זה מקום ש..נשאר במקום כול הזמן ואני לא הולכת לשום מקום וקל מאוד לזהות חבורה ספציפית של אנשים שעומדת מול דוכן אחד.

אירוע מתנדבים.
פיצה
לא הבנתי למה הכוונה דניאל. יש אירוע מתנדבים בשעה הזאת?
nigi
מגיע D:
אני מעדיף שיהיה בדוכן שלך פיצה, אחרי זה ממילא נזוז XD
יש המון מדרגות במקום
פיצה
כמה מתנדבים יש מהפורום?
YoukaiSAMA
אניייייייייייייייייייייי
שטרודל תפוחים
אני בעד הדוכן של פיצה, זו מסורת! D:
בכל מקרה אני בטוח מגיעה לכנס אז אני אעבור ואהיה בשעות ראנדומאליות.
אבוא עם קוספליי אם אשכרה אצליח לסיים אותו XD
וציורים כמובן! כל הציירים, הכינו קלסריכם!
עתלף
אני בתוח הסתובב שם. D:
אני יהיה אלה עם תיהיה הרצעה ממש טובה שלא ארצה להחמיץ.
Souseiseki
כנראה אני אעבור שם שוב מיליוני פעמים אז תרשמי אותי? D:
ולפגוש את נונה... הו זאת משימה של שלושה כנסים שנכשלת כבר...
Chronos
אני עם נועה בקטע הזה.
אם לא יהיה לי משהו באותו הזמן, אני אגיע אליכם.
kadoshka
LOL, גם לי יש דוכן on11.gif
בכ"מ, אבוא כנראה לכמה דקות (למרות שאפחד פה לא מכיר אותי ואני לא מכיר אף אחד on25.gif ).
Apollo Justice
כל-כך כל-כך מגיע.
עריכה:
פאק, אבל אני יאחר...........................
פיצה
ציטוט(kadoshka @ 05.08.2012, 23:09) *
בכ"מ, אבוא כנראה לכמה דקות (למרות שאפחד פה לא מכיר אותי ואני לא מכיר אף אחד on25.gif ).

את לא חייבת להסתובב עם כולם עד סוף הכנס ^^ את יכולה לבוא ולהגיד שלום וללכת. אם את רוצה באמת להכיר את חברי הפורום יותר לעומק את יכולה להגיע למפגשי הפורום שיש מחוץ למסגרת של הכנסים.

ציטוט(HolyGiraffe @ 06.08.2012, 01:10) *
כל-כך כל-כך מגיע.
עריכה:

המממ תעבור בדוכן שלי ואני אעשה כמה טלפונים ואגיד לך איפה הם נמצאים (במקרה ופספסת אותם).
Dandi Di
היי רגע רגע, איפה זה יהיה ומתי?? אני לא מוצאת בפורום הזה פרטים על מפגש חדש on8.gif
TsUNaMy WaVe

חח כן, כנראה גם אני~
kadoshka
ציטוט(פיצה @ 06.08.2012, 07:36) *

את לא חייבת להסתובב עם כולם עד סוף הכנס ^^ את יכולה לבוא ולהגיד שלום וללכת. אם את רוצה באמת להכיר את חברי הפורום יותר לעומק את יכולה להגיע למפגשי הפורום שיש מחוץ למסגרת של הכנסים.

כל-כך כל-כך מגיע.
עריכה:

המממ תעבור בדוכן שלי ואני אעשה כמה טלפונים ואגיד לך איפה הם נמצאים (במקרה ופספסת אותם).

אוקי, אווץ'.
מאיפה קיבלת את הרושם שאני בת? LOL
וד"א הניק שלי זה קדושקה לא קדושיקה rage.png
Souseiseki
אולי נדחה בכמה דקות? כי זה בדיוק הזמן שהמחזמר מסתיים ואולי זה ימשיך יותר או פחות זמן מי יודע.. לכן יוכל לצאת מצב שאנשים יאחרו O:
והדוכן יהיה במקום פתוח פחות או יותר? כאילו פעם שעברה זה היה די צפוף סביב הדוכן שלך XD"
Nagareboshi
מיתר דניאל צודק ב14:30 יש את האירוע מתנדבים ואולי באמת כדאי לדחות את זה לשלוש או משהו
בכ"מ אני אגיע אם אני לא אהיה עסוק או משהו באותו הזמן.
פיצה
ציטוט(Dandi Di @ 06.08.2012, 11:22) *
היי רגע רגע, איפה זה יהיה ומתי?? אני לא מוצאת בפורום הזה פרטים על מפגש חדש on8.gif

למה את המתכוונת? למפגש הספציפי הזה או לכנס?

ציטוט(TsUNaMy WaVe @ 06.08.2012, 11:41) *

חח כן, כנראה גם אני~

smile.gif

ציטוט(kadoshka @ 06.08.2012, 12:48) *
ציטוט(פיצה @ 06.08.2012, 07:36) *

כל-כך כל-כך מגיע.
עריכה:

אוקי, אווץ'.
מאיפה קיבלת את הרושם שאני בת? LOL
וד"א הניק שלי זה קדושקה לא קדושיקה rage.png

אני ממציאה כינויים לאנשים.
ולהרגע להרגע, זה פורום, אני לא יכולה ממש להוריד לך את המכנסיים הוירטואליים ולבדוק נכון? laugh.gif

ציטוט(ChessPower @ 06.08.2012, 13:31) *
אולי נדחה בכמה דקות? כי זה בדיוק הזמן שהמחזמר מסתיים ואולי זה ימשיך יותר או פחות זמן מי יודע.. לכן יוכל לצאת מצב שאנשים יאחרו O:
והדוכן יהיה במקום פתוח פחות או יותר? כאילו פעם שעברה זה היה די צפוף סביב הדוכן שלך XD"

בגלל זה אמרתי שזה יהיה נתון להצבעה, מקסימום ..... רק תפגשו בדוכן שלי ומיד תלכו למקום מרווח יותר אם לא יהיה מקום XD זה רק מקום המפגש.
ציטוט(Freakazoid @ 06.08.2012, 18:21) *
מיתר דניאל צודק ב14:30 יש את האירוע מתנדבים ואולי באמת כדאי לדחות את זה לשלוש או משהו
בכ"מ אני אגיע אם אני לא אהיה עסוק או משהו באותו הזמן.

אני אדחה ל3~
ScorpioNN
like.png אז אגיע שיגמר האירוע.
Mr. AniMe
אם אני אגיע מה שאני מקווה שכן כמובן אעבור להגיד שלום smile.gif
kingblade
I GUESS I WILL BE THERE XD
מקרה הכי גרוע, נראה אתכם איפשהו בכנס ~
Tzach 空
לא בטוח שאני אוכל להגיע בכלל לכנס בסוף ובטח שלא להישאר עד 14:30 באותו יום... אבל לכל מי שיהיה שם, תהנו! smile.gif
פיצה
לא ציפיתי שרוב ההצבעות יהיו לדוכן שלי D: יאי!!
ואני מעדכנת את רשימת המגיעים~
Nona Chan
אעאעאע, בגלל הצבא מסתבר שאני אגיע ישר בשלוש כזה, שעה לפני הההרצאה שלי (איך שהוא כמעט בכל שנה זה קורהXD).
מקווה שאני אספיק לבוא sad.gif
Tenjou~
אלא אם כן נאג תגרור אותי למקום אחר כלשהו את יודעת שאני שם D:
פיצה
יאי 3>

ונונה שמו את הסדנא שלי בדיוק על השעה של ההרצאה ככה ש... XDDDDDDD חבל לי שלא אוכל להגיע אלייך ):
SuperGalacticMcAwsomeville
Count me in!!!
אני לא כל כך משתמש בפורום אבל הייתי בשני מפגשים האחרונים, אשמח לפגוש שוב את כולם on25.gif on25.gif
כפרע
אני אהיה שם. smile.gif
עוגיות MAYBE.
Nona Chan
ציטוט(פיצה @ 10.08.2012, 15:21) *
יאי 3>

ונונה שמו את הסדנא שלי בדיוק על השעה של ההרצאה ככה ש... XDDDDDDD חבל לי שלא אוכל להגיע אלייך ):

שיהיה לך ברור שאניוויי אני רואה אותך בכנס ומתפנגרלת איתך רצח לפני/אחרי ההרצאות, כן? ;___; התגעגעתי~
Marin Karin
לשמחתכם הרבה, אני לא מגיעה בסוף לכנס.
תהנו וזה.
TsUNaMy WaVe
ציטוט(Marin Karin @ 10.08.2012, 23:24) *
תהנו וזה.

למהההההההההההההה >:
כפרע
ציטוט(Marin Karin @ 10.08.2012, 23:24) *
תהנו וזה.

מה זה לשמחתכם?! למה לא תבואי >:
Marin Karin
מצטערת...X:
אבל את הסיבות אני לא יכולה לכתוב כאן, הן די אישיות.
פיצה
מעעעעעעעעע ;;;;;;;;;;;;;;;;; בואייייייייייייייי ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
את תהי ממש ממש חסרה.

ציטוט(Nona Chan @ 10.08.2012, 22:51) *
יאי 3>

שיהיה לך ברור שאניוויי אני רואה אותך בכנס ומתפנגרלת איתך רצח לפני/אחרי ההרצאות, כן? ;___; התגעגעתי~

קיההההההההההההההה
X333333333333333333333333333333333333333333333333
Wolverine
מיתר ישר כוח!
אני לצערי המאוד מאוד רב לא יכול להגיע עקב צבא
תעשו חיים (:
zloyboy
אני לא הכי פעיל בפורם אבל אשמח להכיר את חברי הפורום on12.gif
אז על איזה שעה סגרתם בסוף?
פיצה
ציטוט(zloyboy @ 11.08.2012, 12:41) *
אני לא הכי פעיל בפורם אבל אשמח להכיר את חברי הפורום on12.gif
אז על איזה שעה סגרתם בסוף?

סביבות שלוש אחרה"צ
Souseiseki
אז איך נזהה אותך ואת הדוכן שלך, הרי אני לא מכיר אותך.. אני יכול לבוא מישהו ראדנומלי DD:
פיצה
-.-
דבר ראשון יש לי שני בריסטולים כחולים שבערך בשעה הזאת אני אשים על הדוכן שלי ויהיה כתוב עליהם A-IL.
זה דוכן פוסטרים.
אני עם וסט מנצנץ וחצאית.
קשה לפספס.
מקסימום בבוקר תעשו סיבוב ותקלטו אותי ותדעו איפה למצוא אותי בשעה הנכונה.
Souseiseki
אני צחקתי XD"
אבל זה תשובה שתעזור לכאלו שלא מכירים אותך. like.png
Nona Chan

שיהיה לכם ברור שכולכם באים להרצאה שלי@#%@#%@#%@#%

----
קארין - מה זה את לא באה?! מה?! *בוכה*
כל כך רציתי לראות אותךךךךךךךךךךךך sad.gifsad.gifsad.gif למההההההההההההההההההה *בכי*

ציטוט(פיצה @ 11.08.2012, 11:17) *
מעעעעעעעעע ;;;;;;;;;;;;;;;;; בואייייייייייייייי ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
את תהי ממש ממש חסרה.

ציטוט(Nona Chan @ 10.08.2012, 22:51) *
יאי 3>

קיההההההההההההההה
X333333333333333333333333333333333333333333333333

33333333333333333333333333333333333333333> ♥♥♥

ציטוט(Wolverine @ 11.08.2012, 11:19) *
מיתר ישר כוח!
אני לצערי המאוד מאוד רב לא יכול להגיע עקב צבא
תעשו חיים (:

מה?! מה זה כל הכיפיים לא באים?1 מה?! ;_;

ציטוט(ChessPower @ 11.08.2012, 14:21) *
אז איך נזהה אותך ואת הדוכן שלך, הרי אני לא מכיר אותך.. אני יכול לבוא מישהו ראדנומלי DD:

אומייגד. צ'סי לולי בא!
KenMasters
כנראה שאני רק אבוא לרשום תשם שלי ויילך P:
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.