עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: קפה ויז'ואל נובל - סקר
אנימה ישראל - ANiMe-iL > אוטאקו, אנימה ומנגה > אירועים, מפגשים וכנסים
Hito Shura
אהלן חברים. (:

זוכרים את הקפה ויז'ואל נובל שסורה אמרה שתארגן? לאלו מכם שצריכים רענון, הנושא הראשי נמצא פה.
החלטנו שהחודש נעשה את המפגש סביב המשחק Saya no Uta של ניטרו+. אם אתם מתכננים להגיע ועד עכשיו לא קראתם - אני ממליץ לכם להתחיל בקרוב. המשחק קצר וניתן באמת לסיים אותו תחת מספר שעות.

המועד מתקרב, ולכן החלטנו להציב בפניכם את אחת השאלות החשובות. היכן נקיים אותו?
החלטנו על שלוש אופציות. שלושתן בת"א, שתיהן קרובות למקומות המפגש.
האופציה הראשונה שלנו היא מקס ברנר, שממוקם ברחוב רוטשילד 45.
האופציה השניה היא קפה הלל. ישנו סניף גם בקניון עזריאלי וגם ברחוב רוטשילד 65.
האופציה השלישית היא קפה סקואלה, שנמצא סמוך לדיזינגוף סנטר ברחוב קינג ג'ורג' 46.

כל המיקומים האלו זמינים במרחק הליכה\נסיעת אוטובוס אחת מקניון עזריאלי\דיזינגוף סנטר. הצביעו והשפיעו. D:
פיצה
או מקס ברנר או קפה סקואלה D:
הצבעתי מקס ברנר.
Benu Sama
אני מכיר רק את מקס ברנר מהרשימה. מישהו מוכן להרחיב בנוגע לאחרים?
זה נראה לי הזוי לדון על סאיה נו אוטה על שוקולד.
פיצה
את קפה הלל אני מכירה ואני לא ממש ממליצה ללכת לשם, אני חושבת שזה סתם יקר ובטח יהיה מפוצץ אנשים כי זה חופש גדול וזה בתוך קניון (לגבי הקניון עשריאלי, ברוטשילד אף פעם לא הייתי), זה לא ממש מקום שאפשר לשבת בו חבורה יחסית גדולה של אנשים (נניח 7-10) ולדבר בקול רם ולצעוק מידי פעם וכאלה XD
לגבי הקפה בקינג ג'ורג' גם בו אף פעם לא הייתי אבל הוא פשוט נשמע סבבה וזה גם מקום קצת יותר... אינטימי אפשר לאמר XD לפחות נראה ככה.
Hito Shura
ציטוט(Benu Sama @ 05.08.2012, 04:22) *
זה נראה לי הזוי לדון על סאיה נו אוטה על שוקולד.

Basically this.
אם בא לכם ללכת למקס ברנר, אפשר תמיד ללכת לשם לפני או אחרי המפגש. אני פשוט לא חושב שזה בדיוק המקום המתאים או האווירה המתאימים לדבר בהם על משחק אימה קוסמית עם תוכן ארוטי. S:
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.