עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: ויז'ואל נובל קפה - Visual Novel Cafe
אנימה ישראל - ANiMe-iL > אוטאקו, אנימה ומנגה > אירועים, מפגשים וכנסים
+Cielo

מכירים את המפגשים של אמא"י "מנגה קפה"? אלו מפגשים בהם באים קבוצות אנשים לבית קפה ודנים על מנגה כלשהי שקבעו מראש לקרוא עד פרק מסויים בה.
אותם מפגשים הביאו לי רעיון למפגש דומה, אך כזה שיעסוק בויז'ואל נובלס. לאלו שלא יודעים מה זה ויז'ואל נובל ניתן למצוא על זה מידע בנושא שקיים בפורום אנימה Visual Novels.
עבור מפגש ניסיון הוחלט לעשות את המפגש בתל אביב, שיהיה נגיש לכולם. מועד המפגש כנראה יהיה יום לפני הכנס, כדי שאלו שגרים בצפון/דרום יוכלו להשאר לישון אצל מישהו שהם מכירים במרכז ויום למחרת לנסוע לכנס, אך זה עוד לא סגור לחלוטין.
כמו כן, למפגש ראשון לא נרצה להעמיס על המשתתפים ולכן יבחר משחק קצר יחסית.
חשוב שתדעו מראש שבחלק גדול מהאפשרויות לבחירה מדובר במשחקים עם תכנים מיניים מאחר כי למעשה רוב המשחקים הם כאלו ולמצוא משחק איכותי בלי תכנים כאלו זה לא פשוט בכלל.
נושא זה נועד לבחירת המשחק עליו נדון, עצות למועד ומקום, אישור הגעה ראשוני וכמובן שאלות.

Hito Shura
מחכה לזה בכליון עיניים! (:

החלטנו לבחור במספר משחקים קצרים כדי שלכולם יהיה זמן לשחק, כל המשחקים הם יחסית קצרים וניתן לסיים אותם ביום אם רוצים. אז אם אתם רוצים אפשר לשחק אפילו ביותר ממשחק אחד ולבחור באיזה משחק אתם הכי מעוניינים לדבר.
Train of Afterlife
סורה 3>
אמרתי לך כבר כמה אני אוהבת את הרעיון D:.
בכל מקרה אני כמעט בטוח אבוא.
ואם זה סופסוף ישכנע אותי לנסות סאיה נו אוטה או האנאצ'יראסו שאני כל פעם משכנעת את עצמי לא לקרוא, אני אהיה מאושרת :HA:
EvilIshida
רעיון טוב-רק שלא אוכל להגיע כי יש מרתון חזרות/הקמה/כל דבר אחר, שקשור למחזמר.
בכל מקרה, למפגש הבא תסמנו אותי כמגיע בטוח smile.gif
+Cielo
בגלל שסביר להניח שלא יצביעו עוד אנשים, אני שמחה להודיע שהמפגש הראשון יעסוק במשחק המדהים והמטורף מכל - Saya no Uta.
כל מי שמתכוון להגיע למפגש מתבקש לסיים את כל המשחק (סך הכל 3 סופים) עד לתאריך של המפגש שכרגע עומד על ה-15.8, כלומר יום לפני הכנס.
פיצה
אני כנראה באה רק כדיי לתמוך במפגשים מהסוג הזה, אני בכלל לא משחקת במשחקים וירטואלים XD אבל זה חשוב שהקהילה של הVN תתפתח בארץ!
אז אני אבוא ואביא איתי אנרגיות חיוביות ומשם אמשיך לערב הקמה של הכנס לכול מי שמעוניין לבוא גם כן ^^
subaru
ציטוט(+Cielo @ 28.07.2012, 16:28) *
בגלל שסביר להניח שלא יצביעו עוד אנשים, אני שמחה להודיע שהמפגש הראשון יעסוק במשחק המדהים והמטורף מכל - Saya no Uta.
כל מי שמתכוון להגיע למפגש מתבקש לסיים את כל המשחק (סך הכל 3 סופים) עד לתאריך של המפגש שכרגע עומד על ה-15.8, כלומר יום לפני הכנס.

ScorpioNN
ציטוט(פיצה @ 28.07.2012, 16:45) *
אני כנראה באה רק כדיי לתמוך במפגשים מהסוג הזה, אני בכלל לא משחקת במשחקים וירטואלים XD אבל זה חשוב שהקהילה של הVN תתפתח בארץ!
אז אני אבוא ואביא איתי אנרגיות חיוביות ומשם אמשיך לערב הקמה של הכנס לכול מי שמעוניין לבוא גם כן ^^

יאי, יהיה עם מי ללכת גם לשם.
פיצה
יאי דניאל 3> מזמן לא נפגשנו כי לא באתי למפגש פורום X3
ScorpioNN
גם אני לא XD
עכשיו יש הזדמנות באמת.
+Cielo
היי גמני כנראה נוסעת אחר כך לערב הקמה!O:
פיצה
יופי, נסע חבורה של אנשים ^^
כפרע
נשמע מגניב~
אולי אצטרף באחת מהפעמים אם יצא ויהיה לי זמן (:
פיצה
באיזה שעה זה?
Hito Shura
ציטוט(פיצה @ 29.07.2012, 14:25) *
באיזה שעה זה?

אנחנו נעדכן בהמשך לגבי שעה ומקום.

מה שכן, אני מאוד ממליץ שכן תשחקי בסאיה נו אוטה אם את באה. המשחק קצר ואם לא תשחקי בו את גם לא תביני על מה אנחנו מדברים, וגם תחטפי ספויילרים. אז מומלץ שבכל זאת תעשי יוצא מן הכלל ותנסי~

כבדרך אגב, הנה קישור לסיקור של המשחק.
פיצה
תודה רבה, אני לא חובבת משחקים XD ואני אביא איתי עוד חבר'ה אז יהיה לי עם מי לדבר במקרה ותשקעו בשיחה על משחק כזה ואחר, וכמובן שאשמח לשמוע ממכם על העלילה וכו' במפגש עצמו.
Train of Afterlife
טוב, סיימתי את הVN.
עכשיו כל מה שנשאר זה לבוא D:.
Tenjou~
אני בדרך כלל לטובתי נוטה להתרחק מכל מה שקשור לאימה וזה נראה כאילו כל הVNם בעולם הם לא רק רובם הנטאי אלא גם אימה, אבל אני לא ארצה להחמיץ דיון אינטלקטואלי שכנראה אתפתח ליידי וכתוצאה מכך לקבל הרגשה של חוסר שייכות אז אני אכין את עצמי מראש לכמה היפרונטילציות
kingblade
אני קצת מאוד עסוק באותו היום ככה שאני חושב שאני אוותר הפעם XD
רעיון מגניב THO, מקווה שילך לכם טוב.
פיצה
ציטוט(Tenjou~ @ 02.08.2012, 23:39) *
אני בדרך כלל לטובתי נוטה להתרחק מכל מה שקשור לאימה וזה נראה כאילו כל הVNם בעולם הם לא רק רובם הנטאי אלא גם אימה, אבל אני לא ארצה להחמיץ דיון אינטלקטואלי שכנראה אתפתח ליידי וכתוצאה מכך לקבל הרגשה של חוסר שייכות אז אני אכין את עצמי מראש לכמה היפרונטילציות

רז גם אני לא ממש קשורה לעולם הVN אבל באמת שחשוב לי להיות שם, ולך האמת יצא להכיר כמה אנשים מגניבים מהפורום עוד לפני שהגעת לכנס, ככה שיהיה לך עם מי להסתובב D:
פיצה
הלו?
מה קורה עם המקום+ שעה?
+Cielo
אם כבר שאלת והזכרת:
כרגע סביר להניח שניפגש בעזריאלי בשעה 12.
הבעיה זה איפה ממש נדבר על המשחק מבלי להטריד אנשים.
ולקינוח לפני או אחרי נלך לברנר, או שנדבר שם אבל השאלה איך יגיבו סביב על משחק הנטאי מלא GORE.
Tenjou~
ציטוט(+Cielo @ 11.08.2012, 23:09) *
הבעיה זה איפה ממש נדבר על המשחק מבלי להפחיד אנשים.

אפשרי שפשוט ניפגש בכל מקום, ואז נתייר ברחבי ץל-אביב במצוד אחר מקום ריק?
+Cielo
אישית חשבתי על אפשרות כזו:
לדבר ברחבת אחת מקומות החניה של עזריאלי (מי שמכיר יודע על מה אני מדברת) ואז ללכת לברנר אחרי שנהיה רעבים מהדיבורים.
אם למישו יש הצעה אחרת מוזמן לשתף אותה.
Hito Shura
זו אכן בעיה לדבר על התוכן של המשחק הזה במקום פומבי. אפשרות אחת זה לנסות להתקשר אליהם מראש ופשוט להזמין שולחן גדול מראש לאיזה 10 אנשים. אפשרות אחרת זה באמת מה שסורה הציעה, שזה בסדר גמור מבחינתי. לדעתי אבל מקום יותר נחמד לדיון יהיה באמת על כוס קפה.
+Cielo
הייתה הצעה אני זוכרת אותו דבר עם גג עזריאלי איפה שיש גם קפה כזכור לי.
או באמת לנסות בכל זאת לתפוס מקום במקום נורמלי.
Train of Afterlife
לדעתי באמת אם יש איזה מקום נורמלי וממוזג שאפשר להזמין משהו -עדיף.
אני מסכימה שבברנר זה טיפה.. מטריד מידי. D:
לגביי החניה- לא נראה לי רעיון טוב כל כך, במיוחד לא בקיץ שקצת.. חם?
על הגג יכולה להיות אפשרות למרות שגם שם מקומות הישיבה לקבוצות גדולות לא הכי משהו אפשר להסתדר.
Tenjou~
הגג זו אפשרות אבל משהו אומר לי שזה לא רעיון כל כך חדיש
+Cielo
אני בעד בכל זאת לשבת בברנר ולהטריד אנשים.
מי איתי?D:
Train of Afterlife
ציטוט(+Cielo @ 11.08.2012, 23:45) *
אני בעד בכל זאת לשבת בברנר ולהטריד אנשים.
מי איתי?D:

אני..
זה יכול לשעשע והאנשים.. יתגברו. D:
(ותכלס מי כבר יזהה מישהו מפה שם)
כמה שזה הזוי, נראה לי שזאת חלק מהחוויה XD.
Tenjou~
אם כולם בדעהז שזה באמת לא יפגע בדיון אז גם אני בעד D:

...ובבקשה, בבקשה למפגש הבא שיהיה משהו פחות פסיכיאובדני כמו SNU. היתרון זה שהוא קצר אבל כאילו.... בחייאת XD
פיצה
אתם לא חייבים לצעוק "אוי כמה שאני אוהב לראות בנות דו מימדיות שעוברות ברית מילההההההההההההההה"
כול עדו שומרים על דיון תרבותי בטונים הנכונים אפשר לשבת בכול מקום XD
אגב מגיעים לרוטשילד באוטובוס או ברגל?
Tenjou~
רגל בבקשה
+Cielo
לדעתי עדיף ברגל..
עד שנגיע כבר כולם יספיקו להתרגל קצת אחד לשני.
Hito Shura
ציטוט(פיצה @ 12.08.2012, 16:27) *
אתם לא חייבים לצעוק "אוי כמה שאני אוהב לראות בנות דו מימדיות שעוברות ברית מילההההההההההההההה"

לאף אחד אין כוונה לעשות דברים כאלו, אני אישית מקווה שיהיה דיון יחסית בוגר. לא מגיע לסאיה נו אוטה פחות. P:

ואגב, אם יש מישהו פה (אהמ, דניאל, אהמ) שעדיין לא קרא\סיים את הVN, אני מזכיר לכם, המפגש מחרתיים, והמשחק קצר מאוד. אפשר לסיים אותו באמת תוך כמה שעות, אז תנו לזה את הזמן.
Demon jester
זה נישמע ממש מדהים אבל יש לי שאלה....חח למה זה צריך להיות רק על מנגה או אנימה אחת כל פעם? למה שפשוט לא יבואו מס' אנשים ויחליפו מידע טיפים וכו' וסתם יבלו בבית קפה כחלק מקהילה רחבה (:
Hito Shura
ציטוט(Demon jester @ 14.08.2012, 01:57) *
זה נישמע ממש מדהים אבל יש לי שאלה....חח למה זה צריך להיות רק על מנגה או אנימה אחת כל פעם? למה שפשוט לא יבואו מס' אנשים ויחליפו מידע טיפים וכו' וסתם יבלו בבית קפה כחלק מקהילה רחבה (:

כי זה לא על אנימה או מנגה, זה על ויז'ואל נובל. והרעיון בפעילות קפה זה שכולם משחקים בדבר אחד ומדברים עליו כפעילות משותפת וממוקדת. זה לא סתם יציאה לבית קפה, זה איזושהי פעילות על נושא שהוחלט מראש.
+Cielo
לכל המגיעים מחר זו התוכנית:
ב-12 בצהריים נפגשים בקומה מינוס 4 (-4) של עזריאלי, זו קומת חניה עם רחבה עגולה שעדיין נמצאת בתוך עזיראלי עצמו..אפשר להגיע לשם במעלית או המדרגות הנעות.
אחרי שכולם יגיעו נצא ברגל אל מקס ברנר ושם נשב ונדבר עד שימאס לנו, יש שעה מדוייקת בה המפגש יגמר. מי שיצטרך ללכת באמצע ילך.
מי שרוצה יכול לשלוח לי הודעה פרטית עם בקשה לפלאפון שלי למקרה שאתם דואגים שתלכו לאיבוד.
ScorpioNN
ציטוט(Hito Shura @ 13.08.2012, 13:48) *

לאף אחד אין כוונה לעשות דברים כאלו, אני אישית מקווה שיהיה דיון יחסית בוגר. לא מגיע לסאיה נו אוטה פחות. P:

ואגב, אם יש מישהו פה (אהמ, דניאל, אהמ) שעדיין לא קרא\סיים את הVN, אני מזכיר לכם, המפגש מחרתיים, והמשחק קצר מאוד. אפשר לסיים אותו באמת תוך כמה שעות, אז תנו לזה את הזמן.

קראתי. נגעלתי ורוגשתי בו זמנית.
Hito Shura
ציטוט(ScorpioNN @ 14.08.2012, 18:12) *
ציטוט(Hito Shura @ 13.08.2012, 13:48) *

קראתי. נגעלתי ורוגשתי בו זמנית.

גאה בך. (:

באמת חששתי שלא תספיק, אז כל הכבוד לך.
פיצה
אני עדיין לא שיחקתי אבל זה לא ממש מעניין אותי ואני כבר אשמע על זה ממכם, זה יהיה מאין פתיחת הדיונים XD לספר לי את העלילה.
Tenjou~
את גם יכולה לקרוא סיכומים שזה מספיק אבל אני חושב שנוכל באמת בשביל הזיכרון שלנו ובשביל ההבנה שלך לספר את המשחק עם אפילו מגע של הומור כי אני חושב שזה יעזור.
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.