עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: Detroit Metal City - קבצי עבודה
אנימה ישראל - ANiMe-iL > עבודה עברית - Fan Made > פאנסאב / כתוביות בעברית > פאנסאב - תמיכה ועזרה
nicoco
בעבר היה רעיון להקים פרוייקט משותף לפורום פנסאב וליצור מעין סופרגרופ של פנסאברים שיעבדו בתור התחלה על ה-OVA המצויינת DMC.
מסיבות ואילוצים שונים, נעזב הפרוייקט, אך לא לפני שהספקתי לעצב לו קריוקי, ומאחר שאני רואה שלא יישתמשו בקריוקי הזה לפחות אחלוק את קבצי העבודה שלי למי שיירצה להפיק ממנו תועלת.
שימו לב! קבצי עבודה אלה הם עבודה מקורית שלי והם לצורך לימוד בלבד! אני מבקש מכם לכבד את התנאי הזה כשאני משתף ולא לקחת ולהחיל אותם על קריוקי אחר, בין אם בידיעתי או שלא בידיעתי. זה קריוקי מושקע שחשבתי עליו הרבה והייתי רוצה לשמור לי את הזכות להשתמש בו כשם שאני רואה לנכון, בלי צורך בכל מני מעתיקנית זבי חוטם שלא יודעים דבר וחצי דבר על קריוקי. הקבצים נמצאים כאן כדי שתוכלו ללמוד את דרך העבודה שלי איתם ואת קטעי הקוד שלהם.

קובץ האפקט
התוצאה
User Name
זה לא משהו חדש שאני עושה, אבל אני יכול לקחת את הסקריפט, לשפצר אותו, לכתוב את הקודים מחדש ולבנות אותו אותו מחדש? זה חלק מהעבודה שלי מללמוד, זה לא שאני לא לומד מאחרים, זה שאני מעדיף לקחת סקריפטים קיימים, ללמוד איך הם עובדים, לנסות לכתוב אותם בעצמי ואף לשפר אותם עוד יותר.
אני שואל למרות שאמרת שזה לצורכי לימוד בלבד, מכיוון שייתכן שהסקריפט המשופצר והמשוכתב עשוי להופיע בהוצאות או בתרגומים.
אה, וחבל לדעתי שלא עשית לוגו בAFX.
nicoco
תעשה איתו מה שאתה רוצה כל עוד לא תפרסם אותו איך שהוא או עם שינויים מזעריים smile.gif
וכמו שאמרתי, מאחר שהפרוייקט דעך וננטש לא רציתי שמה שכבר עשיתי יתבזבז, ומאחר שנראה לי שזה יצא לא רע רציתי לחלוק. זאת לא הוצאה, רק פרסום לצורך לימוד, אז אין ממש טעם להשקיע מעבר למה שכבר יש.
User Name
ציטוט(nicoco @ 24.07.2012, 13:41) *
תעשה איתו מה שאתה רוצה כל עוד לא תפרסם אותו איך שהוא או עם שינויים מזעריים smile.gif
וכמו שאמרתי, מאחר שהפרוייקט דעך וננטש לא רציתי שמה שכבר עשיתי יתבזבז, ומאחר שנראה לי שזה יצא לא רע רציתי לחלוק. זאת לא הוצאה, רק פרסום לצורך לימוד, אז אין ממש טעם להשקיע מעבר למה שכבר יש.

כשאני מסתכל על הסקריפט, הוא לא כזה מסובך, אבל אני יכול לקחת מכאן חומרים שיעזרו לי ליצור בסיס לאפקט אחר.
אני ממליץ לך להתקדם לשפת הLUA באגיסאב בצורה יותר גבוהה, שמעת פעם על AUTO TAGS? האם ניסית פעם להשתמש בתגיות template pre-line?
nicoco
כמובן, אבל לפעמים גם מה שפשוט קולע. תאמין לי שאני מספיק בקיא כדי להכין דברים מאוד מורכבים, אבל הם לא תמיד נחוצים. המטרה העיקרית שלי היום היא לגרום לסקריפטים שלי להיות פשוטים ומובנים כמה שאפשר, אחרי שאני כבר בקיא פחות או יותר בשפה של האוטומציה (עדיין לא מתכנת ממש בלואה, אבל גם זה יגיע יום אחד). הדבר האחרון שלמדתי להשתמש בו הוא משפטי תנאי, וזה כיף לא רגיל smile.gif
User Name
ציטוט(nicoco @ 24.07.2012, 14:32) *
כמובן, אבל לפעמים גם מה שפשוט קולע. תאמין לי שאני מספיק בקיא כדי להכין דברים מאוד מורכבים, אבל הם לא תמיד נחוצים. המטרה העיקרית שלי היום היא לגרום לסקריפטים שלי להיות פשוטים ומובנים כמה שאפשר, אחרי שאני כבר בקיא פחות או יותר בשפה של האוטומציה (עדיין לא מתכנת ממש בלואה, אבל גם זה יגיע יום אחד). הדבר האחרון שלמדתי להשתמש בו הוא משפטי תנאי, וזה כיף לא רגיל smile.gif

+100
אני אוהב מאד לגוון ולשפר את השפה שלי בכל העניין, אפילו ניסיתי לכתוב קובץ LUA בעצמי, ההצלחה לא ממש באה מידית והעבודה שהשקעתי על זה... הייתה רבה חח, לכן אני אוהב יותר אפקטים פשוטים, ואם אני מרגיש שאין לי רעיונות אני משחק עם סקריפטים ולוקח מפה ומשם קודים, מערבב ביחד, משנה את הנוסח למשהו פשוט אבל עם מגוון ליירים, וזה יוצא מצוין.
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.